Puslapis 5 iš 8 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 65 iki 80 iš 124

AMVAZAR 2014: Anime Muzikinio Klipo Konkursas

Narys Blynine avataras
    Įstojimo data
    2014 01 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    31
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš pasiruošusi nustebinti žiūrovus!

2. Ačiū Maspo dėkojo
    Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Citata Autorius black_leja Žiūrėti skelbimus
    klausimas del ost nematau iprastos taisykles del draudimo ost naudot to paties anime. Tai ar galima naudot ar tiesiog buvo praleista kaip savaime suprantamas dalykas?
    Taisyklėse tai nėra minima, tačiau teisinga būtų uždraust, nes kitų dalyvių atžvilgiu toks darbas būtų truputėli nesąžiningas. Taisyklėse taip pat tai pridėjau, paryškintu raudonu šriftu.

don't worry, be happy ;)
    Alex Sugar avataras
    Įstojimo data
    2009 02 23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Na darbas gavosi gal net geresnis nei maniau is pradziu Tikiuosi pakovot del TOP3. Tiesiog mano stiliaus AMV su prieskoniais ir pusiau eksperimentas su "tokia" daina

P.S Dar toks klausimas: i YouTube galima bus ikelt savo issaugota versija? (ne su ta programele). Turiu 2 variantus, bet mano kazkaip geriau atrodo
    Paskutinį kartą taisė Alex Sugar : 2014-02-09, 14:02
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

5. Ačiū Miyata dėkojo
    .MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    73
    O gal galima dropbox'o nuoroda tiesiog atsiusti, o paskui įkelt į AZAR'o YT kanalą?

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Citata Autorius Alex Sugar Žiūrėti skelbimus
    P.S Dar toks klausimas: i YouTube galima bus ikelt savo issaugota versija? (ne su ta programele). Turiu 2 variantus, bet mano kazkaip geriau atrodo
    Žinoma, nėra skirtumo kurią versiją kelsi į YouTube. Tik perspėju jog darbas turi būti įkeltas į jūsų paskyra nurodytom dienom ir jokių būdų ne anksčiau. O ekonomiškesnę, mažesnės talpos, galima prisegti atsisiuntimui. Nors tai ir nėra privaloma, tačiau rekomenduojama norint žiūrovams turėti daugiau variantų ir galbūt pavyks padaryti visų darbų atsisiuntimo paketą.

Citata Autorius Squalleh Žiūrėti skelbimus
    O gal galima dropbox'o nuoroda tiesiog atsiusti, o paskui įkelt į AZAR'o YT kanalą?
    Bijau jog neturėsiu laiko darbus įkelinėt į YouTube, ypač turint riboto greičio internetą. Išimtys tik tiems, kurie susidūrė su techniniais nesklandumais. Įkėlimas į savo paties paskyrą - patogiau abiems pusėms, todėl ir buvo nuspręstas toks taisyklių pakoregavimas.

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Nu ka, ir pas mane darbai isivaziavo kai visad man azar'as bloga karma nesa, t.y. kas karta kai jam amv darau kompui ragas pareina. Si karta be vaizdo plokstes dirbu Ir isvis siais metais pats bandau kazka naujo ko anksciau nesu dares tai taip pat tikiuosi jog busiu tarp topu nors ir po ilgos pertraukos

Laido Riterė
    VikiChan avataras
    Įstojimo data
    2013 01 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Gal galėtumėt mane išbraukt iš dalyvių sąrašo? >__<

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Kaip fainai...

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2012 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    154
    Dalyvavimas yra savo malonumui tad niekas nėra verčiami dėl iškilusių problemų ir niekas negaus per galvą jei dėl vienokių ar kitų priežasčių negali tęsti dalyvavimą. Tačiau laiko darbui dar tikrai liko

Keli atnaujinimai:
    Yra beveik sudaryti 5-6 asmenų teisėjų grupė, kurių balsas bus aukštesnis ir tikėtina adekvatus. Taip pat teisėjai, kaip ir visi likę forumo dalyviai, galės nominuoti darbus pagal žanrus. Tikriausiai Squall idėja bus realizuota ir žanrų nugalėtojai taip pat gaus atitinkamą žanro baneriuką virš profilio avataro. Teisėjų vardai bus atskleisti kartu su rezultatais.

Noriu pratęsti Maspo iniciatyvą ir taip pat per daug nespoilindamas pademonstruoti 99% pabaigtą darbą. Nesitikiu aukštų rezultatų, nes darbas kurtas savam malonumui, tačiau tikiuosi kam nors patiks.

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2014-02-16, 21:38

12. Ačiū Maspo dėkojo
    .MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    73
    Nu prasidėjo. Prisiregistravo ir dabar prieš konkursą pasiliks vos trečdalis. Gal registruokites tik tada, kai esat tikri jog pabaigsit darba ir galėsit sudalyvauti?

14. Ačiū Miyata, black_leja dėkojo
    Forumo maniakas

daimonass avataras
    Įstojimo data
    2008 12 08
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    408
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    16
    Citata Autorius Squalleh Žiūrėti skelbimus
    Nu prasidėjo. Prisiregistravo ir dabar prieš konkursą pasiliks vos trečdalis. Gal registruokites tik tada, kai esat tikri jog pabaigsit darba ir galėsit sudalyvauti?
    Apie siu metu AZAR esi labai neigiamai nusiteikes. Galu gale, tu gi nedalyvauji. Gal uzteks reiksti savo nepasitenkima ir tiesiog nekreipk demesio i sita tema. PEACE

16. Ačiū Zx-Shade dėkojo
    don't worry, be happy ;)
    Alex Sugar avataras
    Įstojimo data
    2009 02 23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Gal kas zino dar geru budu kaip padaryt, kad Youtube neuzblokuotu dainos? Nors dabar ziuriu, kad yra jau kazkokiu ziauriai lievu klipu su ta daina nemanau, kad jie kazka dare su ja, tai gal ir man sueis

P.S. Squall, nu koks skirtumas? Atsisake, tai atsisake, kiekvienais metais taip iseina ir turejai jau senai priprast. Gi buna ivairiu priezasciu. Isvis nematau cia problemos, as irgi nezinojau ar tikrai man pavyks sudalyvaut
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Pastaruoju metu ragai su autorinėm teisėm youtubėje, belieka laukti arba ginčytis su kompanijom, viena ar kita užtruktu per ilgai. Arba darkyti dainą...

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    73
    Gal kas zino dar geru budu kaip padaryt, kad Youtube neuzblokuotu dainos? Nors dabar ziuriu, kad yra jau kazkokiu ziauriai lievu klipu su ta daina nemanau, kad jie kazka dare su ja, tai gal ir man sueis
    Dėl viso šito reikalo pabandyk sulėtinti klipą 2-3% ir nerašyk jokių tag'ų su atlikėjais ar anime. Jeigu vistiek nesueis, dropbox turi video preview.
    Squall, nu koks skirtumas? Atsisake, tai atsisake, kiekvienais metais taip iseina ir turejai jau senai priprast.
    Tame ir esmė, jog kiekviena karta tas pats. Ir beveik tie patys. O kadangi čia ne AKROSS ar BIG, kiekvienas dalyvis svarbus. Aš nedarau iš to problemos, tiesiog graudu iki pykčio jau.
    Citata Autorius daimonass Žiūrėti skelbimus
    Gal uzteks reiksti savo nepasitenkima ir tiesiog nekreipk demesio i sita tema. PEACE
    Aš reiškiu nepasitenkinimą, nes man šitas konkursas rūpi. Jis man patinka. Ir noriu kad jis būtų kuo geresnis.
    Citata Autorius daimonass Žiūrėti skelbimus
    Galu gale, tu gi nedalyvauji.
    To nesakiau.

O Dailymotion gal geresnės sąlygos dėl autorinių? Ar būtinai youtubės reik?
    Urameshi, Iemon-dono!

Super mega ultra rašytojas

Zx-Shade avataras
    Įstojimo data
    2009 03 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    892
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    39
    Hehe, buvau sukures puse amv ir dropinau. Galvojau nebedalyvausiu, nes jis man ziauriai nebepatiko. Nu ir tada nesenei isgirdau vienos pazystamu grupes nauja ep albuma, ir labai patiko viena daina. gavau ju sutikima ja naudoti sitam konkursui, tai bent man problemu nebus su copyright'sais tikiuosi suspesiu iki deadline.

P.S Jaigu busiu vienintelis savo kategorijoi dalyvvis, skaitysis kad ja laimejau?
    Paskutinį kartą taisė Zx-Shade : 2014-02-18, 00:26

Puslapis 5 iš 8 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •