Puslapis 3 iš 8 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 124

AMVAZAR 2014: Anime Muzikinio Klipo Konkursas

インフィニティ
    Shurpik avataras
    Įstojimo data
    2009 12 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    92
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Chiuju sita teks praleist. Jaigu tik per paskutiniasias dienas ne sugalvosiu ka nors greito padaryt

Forumo maniakas

daimonass avataras
    Įstojimo data
    2008 12 08
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    408
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Citata Autorius Shurpik Žiūrėti skelbimus
    Chiuju sita teks praleist. Jaigu tik per paskutiniasias dienas ne sugalvosiu ka nors greito padaryt
    Laiko dar yra, tad sugalvoti kazka tikrai gali dar vis

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius Squalleh Žiūrėti skelbimus
    Tai.. galima teigti jog registracija vyks iki pat deadline?
    Taip. Atsiprasau uz velu atsakima, kadangi siuo metu esu tik su plansete, kuria megstu tik skaityt, o ne susirasinet forume, o naujo kompiuterio komponentai atvyksta kita savaite tad galesiu palaciau pakomemtuot ir atnaujimti tema ;-)

Registracija neturi termino, kaip ir visada buvo, norint neapribot ir sulaulkt daugiau dalyviu, nes esant likus ir dviem savaitem galima sukurti saunu darba.

Zinoma jeigu esat tikri, jog dalivausite 90%<, tuomet prasau paskelbti.

Ir dar štai kas - kas su MEP'ais?
    Jokiu problemu del MEP'u. AMV darbo autoriu gali buti daugiau nei vienas ar du.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2014-01-09, 21:36

don't worry, be happy ;)
    Alex Sugar avataras
    Įstojimo data
    2009 02 23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    As pasiruoses nustebinti save 50/50, kad sudalyvausiu, o jei nepavyks, tai bent jau butu smagu vertint klipus
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius Alex Sugar Žiūrėti skelbimus
    As pasiruoses nustebinti save 50/50, kad sudalyvausiu, o jei nepavyks, tai bent jau butu smagu vertint klipus
    Tampa tik idomiau ;-) Sekmes ir tikrai idomu pamatyti senai nematytu autoriu darbus, kokie jie bebutu po ilgos pertraukos ;-)

Narys vytautas1313 avataras
    Įstojimo data
    2009 03 17
    Vietovė
    Lithuania-gyvenantis savojneje :(
    Įrašai
    76
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    "Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus" pameginsiu save pralenkti
    tikiu mokytis niekados nevielu

Narys
    Rugstis avataras
    Įstojimo data
    2013 01 28
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    67
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Jeigu galima, istrinkit is saraso mane. Dekui.

Naujokas Lietvamzdis avataras
    Įstojimo data
    2014 01 08
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    7
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus! Na ką, bandysime sudalyvauti konkurse .
    Mod. pastaba - netinkamos parašo dimensijos

Naujokas
    Particular avataras
    Įstojimo data
    2014 01 21
    Vietovė
    Barselona
    Įrašai
    29
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš pasiruošęs nustebinti žiūrovus!

Naujokas xDipsex15 avataras
    Įstojimo data
    2011 04 15
    Vietovė
    Pasvalys
    Įrašai
    1
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Aš ir norėčiau...

Forumo ligonis

Moon avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    Space
    Įrašai
    595
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    kiek daug naujoku :} Bus fun !

12. Ačiū Zx-Shade, slicKrox dėkojo
    .MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Bus fun jei bent pusė pristatys darbus.

14. Ačiū Miyata, black_leja dėkojo
    Laido Riterė
    VikiChan avataras
    Įstojimo data
    2013 01 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    297
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11
    Turiu tokį klasuimą: jei anime pradėtas 2012 metais, bet pabaigtas 2013 jis skaitosi kaip 2013 metų anime ar ne? O.o

Ir dar:
    b) Klipo apimtis: orientuokitės maždaug, kad išsaugoto video klipo minutė ~ 15-20mb. Dėl teisingo ir kokybiško kodavo pagalbos rasite čia ------> Neteisingas Gija. Jeigu jūs sekėte teisinga nuoroda, prašom apie tai pranešti puslapio administratoriui. Dat link leads nowhere >.<

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146
    Citata Autorius VikiChan Žiūrėti skelbimus
    Turiu tokį klasuimą: jei anime pradėtas 2012 metais, bet pabaigtas 2013 jis skaitosi kaip 2013 metų anime ar ne? O.o

Ir dar:
    b) Klipo apimtis: orientuokitės maždaug, kad išsaugoto video klipo minutė ~ 15-20mb. Dėl teisingo ir kokybiško kodavo pagalbos rasite čia ------> Neteisingas Gija. Jeigu jūs sekėte teisinga nuoroda, prašom apie tai pranešti puslapio administratoriui. Dat link leads nowhere >.<
    Nežinau kodėl, tačiau tema buvo moderuojama ir nematoma kitiems. Kažkas suklydo nustatimuose, tačiau dabar AMVsimple: Video kodavimas - išsaugojimas turi būti pilnai matoma:
    http://www.animezona.net/forum/threa...5%A1saugojimas

Bus fun jei bent pusė pristatys darbus.
    Tiesa. Belieka tik palaikyt ir skatint dabartinius, senai nedalyvavusius ir ypač naujus dalyvius.

Citata Autorius Miyata Žiūrėti skelbimus
    Apparently nes anksciau "visiem" buvo "aisku" kur kieno darbas, ir ...
    Spoileris:
    dauguma pries anonimiskuma (wtf? why would you even..?)

As stipriai spaudziau pilna anonimiskuma kaip visada bet deje..

Pagal mane isvis padaryt privacia registracija, kur reikia organizatoriui i PM rasyt, ir gijoje rodyt tik skaiciu dalyvaujanciu, poto anonimiskai paskelbt balsavima, ir nerodyt kiek balsu turi kiekvienas klipas ar kurys pirmauja iki tol kol balsavimas pasibaigs.

Daug pliusu tai daryt, nei vieno minuso. Vienintelis tai butu organizatoriam uploadint klipus, bet galima laisvai paprasyt kad kiekvienas keltu i nauja account'a su nicknames kaip pvz AMVAzarDalyvis01, etc. Tai visiem 0 darbo, nera minusu ir vien tik pliusai.

Ir dar uzdraust speliot kur kieno darbas komentaruose, kad nebutu kad vienas pasakytu cia X darbas ir visi atspetu kiekviena darba.

Anonimiskumas visada yra gerai tokiuose dalykuose imo.
    Jei palikti anonimiškumą, tuomet man neužtenka rankų surengti konkurso, kadangi atsiranda papildomas kliūčių ruožas. Kažkiek intrigos gal ir buvo, kai atverčiamos dalyvių kortos, tačiau darbų būdavo ne tiek daug jog neįtart kieno koks darbas. O dėl to, kas tau neduoda ramybės, to neįmanoma uždraust. Netgi esant anonimu, dalyvis gali pasigirti savo darbu privačiai su kolegom ar draugais ir paskatint balsuoti už jį, tad šio punkto nebuvimas mažai ką pakeičia. Šiame konkurse jau buvo atvejai, kai keli dalyviai bandė manipuliuoti balsavimu, tačiau forumas taip pat turi savo akis ir už rankos pagauti buvo nesunku.

Rimtas forumo narys
    Maspo avataras
    Įstojimo data
    2013 02 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    128
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    8
    DONE! Pagaliau.

Siaip niekada nedares jokiu AMV, gal buciau ir toliau nedares, jei ne vel pakibes klaustukas del AMVAZAR konkurso. Nesvarbu, kad pats isvis nenutuokiu apie efektingus klipus, daugiau sedziu prie igarsinimu, bet pagaves ikvepima, uzsirasiau i si konkursa. Papildant dalyviu skaiciu ir pasistengiant padaryti taip kaip galiu padaryti su dinozauriniu laptouu ir vidutiniska (ala WindowsMovieMaker) montazine.

Daug laiko svarsciau kelis pasakojimo scenarijus. Dainos pasirinkimas sokinejo nuo vienos prie kitos, kol galiausiai apsistojau ir dariau su tuom kas man artimiau, manau ir ziurovui. Tada beliko tik veikti ispuolus blaivesniam ir saltesniam savaigaliui .

Medziagos rinkimas ir galutinis iforminimas uzeme apie 18 gyvenimo valandu. Butu buve perpus greiciau, jei ne mandagiai ikyrus darbas bandant suporuoti redaguokli su laptopu, kuriam neimanoma teisingai suvirskinti SINCHRONIZACIJOS, Jopt*$&#T!

OK, daugiau sio projekto nekoreguosiu. Te lieka taip kaip sugebejau suklijuoti per viena diena. Originalumu nespindesiu, bet gal ka ikvepsiu.

18. Ačiū slicKrox dėkojo
    don't worry, be happy ;)
    Alex Sugar avataras
    Įstojimo data
    2009 02 23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Viskas taip graziai sudeliota, kad man taip Ziauri betvarke, sekas daryt sunkiai, tingiu prisest prie darbo, darau tik 4fun ir del dainos ( AMV buvau pradejes daryt 2011 ar 2012, bet meciau). Truksta medziagos, siunciuosi viska is eiles mp4 formatu, nes tada nereikia konvertuot...na kazkaip taip uztat kartais atsiranda neblogos idejos. Taip pat pastebejau, kad pora dienu is eiles produktyviausias laikas buvo nuo 1 iki 2h nakties. Siaip, viskas butu daug paprasciau, jei ziureciau anime. Jeigu sukursiu, tai tikrai atpazinsit mano darba

Na o kaip kitiem sekas?

Don't know what to do su ikelimu i youtube, turbut reikes nauja profili sukurt, nes jauciu uzbanins mane ten jei dar karta pazeisiu autoriu teises del dainos
    Paskutinį kartą taisė Alex Sugar : 2014-01-27, 23:18
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

Puslapis 3 iš 8 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •