Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Steins;Gate: Fuka Ryōiki no Dejavu ?

Balsavo
19. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  6 31.58%
 • 4

  9 47.37%
 • 3

  3 15.79%
 • 2

  1 5.26%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 14 iš 14

Steins;Gate: Fuka Ryōiki no Dejavu 2013

 1. #1
  AZ rėmėjas


  Futari avataras
  Įstojimo data
  2007 01 07
  Vietovė
  Ikast, Danija
  Įrašai
  1.221
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40

  Steins;Gate: Fuka Ryōiki no Dejavu 2013


  Steins;Gate the Movie: the Loading Area of Deja Vu
  Gekijōban Shutainzu Gēto: Fuka Ryōiki no Dejavu


  Režisierius: Kanji Wakabayashi
  Studija: White Fox
  Žanrai: Science fiction, Mystery
  Transliacija: 2013.04.25 (Japonijoje), 2013.12.13 (oficiali DVD išleidimo data)
  Formatas: Filmas
  Trukmė: 90 min.

  YouTube resursai:
  Treileris

  Papildoma Info:


  Praėjo vieneri metai po to, kai beprotiškas mokslininkas Okabe kovojo su laiku ir likimu, iš mirties nagų mėgindamas išplėšti vaikystės draugę Mayuri ir mylimąją Kurisu. Sugrįžimas į Steins;Gate laiko liniją, rodos, išsprendė visas problemas. Tačiau visas tas žaidimas laiku toli gražu neapsiėjo be pasėkmių. Okabe vis dažniau ir agresyviau ima kankinti praeitose laiko linijose patirtos mirtys ir skaudūs išgyvenimai, pamažu, bet sistemingai trikdantys jo egzistavimą Steins;Gate laiko linijoje.
  Iš Amerikos aplankyti draugų grįžusi Kurisu turbūt sapnuoti nesapnavo, kad vieną dieną Okabe tiesiog jos akyse ims ir ... išnyks! Ar pavyks herojei atsilyginti Okabei už išgelbėtą gyvybę bei sugrąžinti jį į jo egzistavimui besipriešinančią laiko liniją?

  Piešimas: Huke dizainai ir White Fox studijos piešimas nenuvylė pačiame seriale, nenuvilia ir filme. Akiai malonūs veikėjai, gražiai perteiktos emocijos. Malonus, ne per ryškus koloritas, detalios aplinkos, kurias daugelis prisimins iš vizualinės novelės ar pačio anime.

  Garso takelis: Ramios, tarpais širdį suspaudžiančios melodijos, kurias buvo galima (ir gera buvo) girdėti pačiame seriale. Takelis neįkyrus, neišsišokantis, labai adekvačiai atspindi tai, kas tuo metu vyksta ekrane. Negalima pamiršti ir balso aktorių vaidybos: Kurisu ir Okabe įgarsintojai atliko nepriekaištingą darbą perteikdami emocijas taip, kad net širdį užkabina.

  Istorija: Jeigu patį „Steins;Gate“ serialą laikytume „Okabe filmu“ tai „Fuka Ryōiki no Dejavu“ daugiau mažiau galima praminti „Kurise filmu“. Skirtumas tas, kad Okabe gavo apie 480 minučių ekrano laiko, o Kurisei išvysti problemą, išsiaiškinti jos priežastį ir surasti būdą ją išspręsti reikia suspėti per 90.
  Taigi, vieną dieną Okabe tiesiog išgaruoja, tarsi jo niekad nebūtų buvę. Jo niekas neprisimena, išskyrus Kurisu, veikiama stipraus deja-vu jausmo ir padedama „Baito Senshi“. Idėja iš esmės ta pati: pagrindinis herojus keliauja laiku ir gelbėja jam artimą žmogų.

  Jausmų vedama Kurisu, nepaisydama rizikos, sukuria laiko mašiną ir puola aiškintis, kas ir kodėl verčia Okabe tam tikrą dieną, tam tikru laiku pranykti. Vieną kartą jis vis dėlto liepia jai liautis ir laimingai gyventi pamiršus jį, tvirtindamas, kad jo auka ne per didelė, svarbu kad visi gali taikiai gyventi ir niekam nebereikės patirti Kurisu ar Mayuri mirties, taip kaip tai teko regėti jam. Kurisu pati nebežino ką toliau daryti: dalis jos nori klausyti Okabe ir palikti viską kaip yra, bet kita dalis, beje, kurstoma ir „Baito Senshi“, nori jį susigrąžinti...
  Labai įdomu buvo išvysti, kad filme buvo kelios anime nerodytos, tačiau vizualinėje novelėje buvusios scenos. Na, tai buvo pliusas, o toliau filmas turi vieną kitą problemėlę... Nors filme sutiksime visus mylimus veikėjus, vaizdas toks, kad filmas būtų puikiai išsisukęs vien su Kurisu, Mayuri, Daru ir Okarin. Kiti veikėjai, nors jie tik antraplaniai, gavo tikrai menkesnį nei antraeilį vaidmenį. Taip pat įmesta, bet neužbaigta viena tema - jos matyt reikėjo tam kartui, nedidelei įtampai sukurti, bet jokio sprendimo jai nebuvo pateikta. Toks vaizdas, kad visi tiesiog pamiršo. Dar vienas dalykas, kuris „stuktelėjo“ tik pažiūrėjus – filme nebuvo jokio lūžio taško. Jokio kritinio įvykio, nuo kurio siužetas pradėtų pamažu „užsidarinėti“. Filmas atsako į keletą klausimų, kurie galėjo iškilti žiūrint serijas, atsikleidžiamas labai gražus Okabe ir Kurisu emocinis ryšys, pateikiamas gražus epilogas visai „Steins;Gate“ idėjai, bet pažiūrėjęs vis tiek gali likti šiek tiek nepatenkintas.

  Apibendrinimas: „Steins;Gate“ serialas iki šiol yra vienas didžiausių mano favoritų: akiai malonus piešimas, intriguojanti, tegu ir nevisai logiška istorija, žavūs veikėjai. Filmą žiūrėjau būtent vedama noro prisiminti tai, ką vertinau serijose – maždaug tą ir gavau. Svarbu paminėti, kad siužetinė linija filme silpnesnė nei seriale, kai kurios temos atrodo iki galo neišplėtotos, kai kurios paskubintos – bet taip jau būna, kai reikia sukišti tokį serialą į 90 minučių trukmės filmą! Veikėjai išlaikė savo autentiškumą, kad ir kiek mažai ekrano laiko jiems bebuvo skirta.
  Jeigu matėte ir mylėjote „Steins;Gate“, „Fuka Ryōiki no Dejavu“ bus kaip grietinėlė ir vyšnaitė ant keksiuko. Jeigu paties serialo nematėte, bet filmas domina, geriau pirma pažiūrėkite serialą, nes priešingu atveju gausite grietinėlę ir vyšnaitę, bet tiesiog liksite nesupratę, kur reikėtų jas dėti

  Baigus žiūrėti, klausiau savęs, ar patiko, ar galėsiu duot 10 vertindama aprašyme, bet... laukdama filmo, tikėjausi kažko šiek tiek kitaip, o kai pažiūrėjau, supratau, kad vis dėlto mano lūkesčių jis taip idealiai neatitiko... todėl skiriu solidų 8/10.


  Jeigu patiko, galbūt sudomins ir susiję šaltiniai:
  Steins;Gate (serialas)
  Steins;Gate (vizualinė novelė)
  Paskutinį kartą taisė Futari : 2013-12-16, 01:12 Priežastis: Pridėtos atsisiuntimo nuorodos, papildyta screenshotų skiltis

 2. #2

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Iš aprašymo susidarė įspūdis, kad šis filmas, ko ne, recapas pačio serialo, tik Okabe sukeistas su Kurisu vaidmenimis. Nežinau ar tuo likčiau patenkintas. Tačiau mal'o reitingas nuteikia pozityviai, klausimas ar jis ne iš piršto laužtas.

  Citata Autorius Futari Žiūrėti skelbimus
  Bet, kviečiu pasisakyti jeigu pasirodys kad mano aprašymas per žiauriai nuvertina filmą, pakoreguosiu
  8 labai geras įvertinimas filmui
  Paskutinį kartą taisė nemesis : 2013-12-07, 22:51

 3. #3
  AZ rėmėjas


  Futari avataras
  Įstojimo data
  2007 01 07
  Vietovė
  Ikast, Danija
  Įrašai
  1.221
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Gali būti, kad MAL'o reitingas įkvėptas fanų kurie, žinai, žiūri viską su panašia etikete ir cypia iš laimės, nesvarbu koks turinys.
  Negaliu pasakyti kad filmas buvo vienas prie vieno recap'as, bet tikrai naudojo panašią mechaniką, panašią priežastį, pasėkmę, tik va pats serialas turėjo kritinį įvykį, o filmas - nelabai.
  Seriale buvo: atradau - pažaidžiau - pridirbau - man grybai - ašarų pakalnė - bandom taisyti - sutaisom.
  Filme buvo: atradau - pagalvojau - apsigalvojau - pagalvojau dar biškį - blemba, ką aš žinau - padariau kažką beleką - oba, suveikė

  Bet, kviečiu pasisakyti jeigu pasirodys kad mano aprašymas per žiauriai nuvertina filmą, pakoreguosiu

 4. #4
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Ir reikėjo taip skubėt ir belekokios kokybės žiūrėt?

 5. Ačiū slicKrox dėkojo
 6. #5
  AZ rėmėjas


  Futari avataras
  Įstojimo data
  2007 01 07
  Vietovė
  Ikast, Danija
  Įrašai
  1.221
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Ir reikėjo taip skubėt ir belekokios kokybės žiūrėt?
  Aš neišranki :P Plius, nebuvo tas camripas toks jau ir prastas. Subtitrai biškį kai kur grybavo, bet šiek tiek nusimanant japonų kalboj ėjo susigaudyti.
  Vis dėlto kai išeis geresnė kokybė, manau pažiūrėsiu dar kartą.

 7. #6

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Na, pagaliau pasirodė HD versija, žmonės masiškai siunčiasi filmą ( nyaa torentas virš 2k leacheriu turėjo, kai paskutinį kartą žiūrėjau ). O man pačiam jis nei itin patiko, nei labai turiu prie ko prikibti. Aišku, smagu vėl išvysti tuos pačius mėgiamus personažus, ostas tai pat puikus, bet pati istorija, kaip ir būkštavau, primenė labiau serialo recapą, tik tiek kad Kirisu sukeista vietomis su Okabe, negu originalią istoriją. Žiūrint filmą nuolat kilo "Deja Vu" jausmas, kad jau kažką panašaus mačiau ir pabaiga pasirodė skubota. Duosiu 7. Nusivilti nėra kuom, bet ir kažkokio "epic" jausmo irgi nepajutau. Mal'o reitingas, mano gava, stipriai išpūstas.

 8. Ačiū Futari dėkojo
 9. #7
  AZ rėmėjas


  Futari avataras
  Įstojimo data
  2007 01 07
  Vietovė
  Ikast, Danija
  Įrašai
  1.221
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  Na štai, by the choice of Steins;Gate, aprašymas oficialiai pabaigtas: pridėjau atsisiuntimo nuorodų ir screenų. Dabar jau tikrai galima aptarinėti įspūdžius. El Psy Congroo

 10. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
 11. #8
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.960
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Kaip dovanėlę gerbėjams užskaityčiau, Bet šiaip .... istorija paprasta, nė iš tolo neneša iki kompleksiškesnio ir sudėtingesnio serialo siužeto. Aišku trukmė ne ta, bet visvien, net nesistengiama. Gal bijojo perdaug nukrypti, juk visgi turinys filmo originalus? Kažkiek tampoma guma, šiektiek romantikos, bet didelio poveikio ir nėra. Gal, kad atmintis jau šiektiek išblėsusi ties serialo įvykiais...., bet ir užsidegimo juos atgaivinti šis filmas nesuteikė.
  Asmeniškai norėjosi kažko ką davė Disappearance of Haruhi Suzumiya filmas, irgi pasirodė tokiu sezonu, irgi sekė po serialo, bet davė nepalyginamai daugiau. Kai žiūrovas tikrai apdovanojamas po serialo sekimo, kad panaudojami jame išmėtyti hint'ai, kad tikrai verčia prisiminti serialo įvykius ir t.t. Gal taip todėl, kad Haruhi filmas buvo pagal autoriaus kūrybą, o ne originalaus turinio filmas kaip S;G, bet vistiek tai nėra priežastis kūrėjam aptingti.

  Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
  8 labai geras įvertinimas filmui
  Bet kai serialui duodi daugiau, tai jau vistiek ne kas.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-12-25, 21:06

 12. #9
  agentxio
  Guest
  Filmas labai geras ,nei kiek neprastesnis uz seriala ,daug minciu daug emociju ,aisku per trumpas ir nebuvo ispletotos kai kurios istorijos ir nemacius seriju sis filmas butu sunkiai suprantamas ,bet baigus ziuret apima liudesys ir nostalgija,kad tai paskutinis kartas kai matai tuos personazus ir ju istorija ;/ Bet seip vertinciau 10/10

 13. #10
  Rašytojas
  Aurimasak avataras
  Įstojimo data
  2009 12 14
  Vietovė
  Zarasai
  Įrašai
  211
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Na, iš ties, vos tik prasidėjus, apimė toks artimas euforijai jausmas. Atrodo, užpildė visą kūną laime, ir pirmąją dalį filmo, iki Okabe dingimo buvau excited, lyg sutikęs ilgai nematytą draugą. O po to, kiek nusiraminau ir įsigilinau į pateiktą istoriją. Pirma dalis filmo buvo pasaka. Nežinau kaip kitiems, bet buvo ganėtinai įdomu matyti iškylančias problemas po visų kelionių laiku. Ir bežiūrint lipom, lipom ir lipom kulminacijos link ir atrodė jog viso to atomazga buvo Okabes žodžiai "Man nerūpi.". Aukščiausieji dievai, kodėl filmas čia ir nesibaigė? Visiškai nenorėjau laimingos pabaigos, o užbaigti istoriją ten būtų idealu. Aišku, filmas bando prikišti vieną kitą priežastį, jog Kurisu sukurs tą laiko mašiną ir grįš atgal, bet nemanau jog tai buvo pernelyg geras sprendimas. Viskas po šio lūžio taško atrodė kažkaip, netikra? Futari jau minėjo - atrodo Kurisu pabandė padaryti nežinia ką ir tai suveikė. Aišku, buvo panašumų su seriale esančiu Okabės bandymu apgauti pasaulį, tačiau filmas manęs neįtikino.
  Nesu nusivylęs filmu. Pirma filmo pusė tikrai vykusi. Kiek nuvylė antra filmo pusė. Laiminga pabaiga čia kažkodėl pernelyg stipriai nelimpa. Na, pabūsime tariamu 'fan-boy', ir parašysim filmui devynis. Už pirmą pusę.

 14. Ačiū Futari dėkojo
 15. #11
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Filmas - sufantastinta melodrama. Didžiausia šio anime spraga, bent jau man, pasirodė visiems pasireiškianti amnezija netikėtai dingstant Okabe Rintarou. Kai dėl "suprantamų" priežąsčių Okabe pradingsta, tačiau, paaiškinkite man, kodėl būtent tą pačią akimirką turi dingti ir visų kitų personažų atmintis, prisiminimai apie jį? Kaip pas kokius robotukus: Okabė dingsta - visi tik p!!!st ir be atminties sėdi; Okabė atsiranda - visi vėl kaip niekur nieko su savo ta atmintimi. Žodžiu logika siurealistinta kaip ir pati pabaiga.
  Bendrai paėmus filmas graži liūdna istorija apie meilę ir pasiaukojimą. Studija tokių setų galėtų dar bent 20vnt. lengva ranka "iškepti". Kaip ir seriale, filme panaudota Idėja tikrai gera, tačiau deja perspausta ir užmaliavota.

  Įvertis: 3/5 arba 7/10.

  P.s.: man didžiausia tiek serialo, tiek filmo intriga yra pats pavadinimas "Steins;Gate". Kodėl būtent kabliatiaškis?

 16. #12
  Super mega ultra rašytojas

  Zx-Shade avataras
  Įstojimo data
  2009 03 14
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  892
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  39
  Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
  P.s.: man didžiausia tiek serialo, tiek filmo intriga yra pats pavadinimas "Steins;Gate". Kodėl būtent kabliatiaškis?
  Kabliataškis kaip žinom yra naudojamas sujungiant sakinius ar tai 2 nerišlias/nesusyjusias mintis. Gal autoriai bandė užslėpti minty, kad kabliataškis jungia praeiti ir dabarti, kitaip tariant reiškia kelione laiku. To be honest niekad nesuprasdavau šito pavadinimo.

  O dėl kitų veikėjų prisiminimu, tai čia yra begalė teoriju ir hipoteziniu spėjimu kaip laikas eina iš tikrųjų realiame pasaulyje. Yra manoma jog mūsų dabartis yra tik viena iš begalybes. Kitaip tariant dabartis kurioje mes esame dabar yra ir dar lygiai tokia pati tiesiog be mūsų. Tai kitaip tariant dėl Okabes keliavimu ne veikėjams atmintis keitinėjas o tiesiog jis keliauja skirtingomis egzsistencijos laiko juostomis ar kažkas panašaus. Vienoje juostoje jis egzistuoja, o kitoje gyvenimas vyksta be jo. Nesu mokslininkas tai negaliu nuosekliau ir aiškiau paaiškinti, bet čia tik kažkieno hipotezė.

  Kam labai įdomi ši tema, privalot pažiūrėti filmą butterfly effect.

 17. #13
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Truputį paieškojus galima rasti info apie pavadinime naudojamų žodžių reikšmę ir kilmę, tačiau yra viena smulkmena: jap.originalas rašomas "Shutainzu Gēto", o jo vertinys į anglų kaip "Steins;Gate". Tad klausimas kodėl vertime atsiranda kabliataškis? Japonai jo nenaudoja, o anglakalbiai - taip.

  Pati idėja "kas būtų jei...." kinematografe naudojama labai senai; "Butterfly effect" tėra (mano nuomone) nelabai vykusi sukomercinta prieš tai buvusių panašių filmų kompiliacija.
  Jei kalbėti tik apie šiame anime panaudotą idėją, tai jos vienintelis didelis trūkumas yra tas, kad kai dingsta (toje konkrečioje laiko linijoje) Okabe Rintarou, iš karto dingsta ir visų su juo susijusių (toje konkrečioje laiko juostoje) artimiausių žmonių prisiminimai apie jį. Duosiu aiškesnį pavyzdį: netikėtai dingsta (dėl nežinomų priežąsčių) tavo labai artimas žmogus ir kaip įprasta šioje realioje Žemės laiko juostoje mes (kurie tą žmogų gerai pažinojome) ilgai gedime ir prisimename. Kaip nekeista, bet jokios amnezijos nebūna. Kodėl anime panaudojo "amnezijos efektą" man aišku, tačiau būtent dėl tokių "triukų" anime praranda didelę dalį savo vertės.

 18. #14
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.960
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
  Truputį paieškojus galima rasti info apie pavadinime naudojamų žodžių reikšmę ir kilmę, tačiau yra viena smulkmena: jap.originalas rašomas "Shutainzu Gēto", o jo vertinys į anglų kaip "Steins;Gate". Tad klausimas kodėl vertime atsiranda kabliataškis? Japonai jo nenaudoja, o anglakalbiai - taip.
  Oficialus originalus japoniškas logotipas yra būtent su kabliataškiu, kaip ir trijų kitų tų pačių kūrėjų vizualių novelių pavadinimai (Robotics;Notes, Chaos;Head ir berods dar neišleistas Chaos;Child). Čia būtent japonų išmįslas, ir šiaip net nensutebčiau jei tame prasmės didelės ir nėra.
  http://anime.stackexchange.com/quest...with-semicolon šitos temos atsakymas skamba pakankamai logiškai.

 19. Ačiū Zx-Shade, arna dėkojo

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •