Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 25

Pirmasis naujojo Banzai! numeris jau čia!

Pirmasis naujojo Banzai! numeris jau čia!

Taip taip, teisingai perskaitėt. Perfrazavus protingąjį Galileo Galilėjų: o vis dėlto jis pasirodė. Tik dviem dienelėm vėliau negu lygiai mėnuo nuo darbų paskelbimo, pirmasis atnaujinto Banzai! numeris jau pasiekiamas jūsų kompiuterio ekranuose. Net pačiai atrodo, kad šitas projektas kone iš numirusių prisikėlė - pats pirmasis numeris buvo išleistas prieš šešerius metus; ši vasara, pilna planų, planais ir liko; o ir pati jau retkarčiais susimąstydavau, ar tikrai pavyks atlikti užsibrėžtą darbą, kai pradžioje komandoje buvo tik 4 žmonės. Labai jiems dėkoju už nuoširdų triūsą ir kad klausėsi mano (nors ir nedažno) bambėjimo. Džiugu, kad atsirado dar vienas kitas žmogus, norintis prisidėti. Taip pat noriu padėkoti pirmajai Banzai žurnalo komandai, kuri sugalvojo bei inicijavo tokią gražią idėją bei Augis24 - kad ir kokie nesuderinami kolegos buvom, be jo nebūčiau sužinojusi apie šį žurnalą.

Taigi, pirmasis sugrįžęs numeris jau čia. Žinoma, su savais trūkumais, galbūt užsilikusiomis rašybos klaidomis (nors labai tikiuosi, kad tokių nepraleista) ir daug kuo, kas galėtų būti geriau ar įdomiau. Galėčiau kaltę suversti laiko trūkumui (du ar tris straipsnius atidėjom kitam numeriui, nes nespėjom jų pabaigti) ar kaip tradicinė studentė sakyti, kad "tiesiog pritrūko tos vienos paskutinės nakties", bet vienokių ar kitokių liapsusų išvengti negalima ir su ilgu pasiruošimu. Taigi, prašom kritikuoti į valias, na o bet tačiau - vis vien mes nei profesionalai, nei laisvo oro direktoriai, tad tikiuosi, kad suprasit, jog tobulybės iš karto niekas neranda

Nieko tvirtai garantuoti negaliu, tačiau planuoju ir stengsiuosi žurnalą leisti uoliai kas mėnesį. Šį savaitgalį lauksiu visų jūsų kritikos, įvertinimų bei komentarų, o nuo pirmadienio vėl bandysiu apsimest bambekle bose ir muštruot komandą su antrojo numerio planu bei tvarkaraščiu.

Parsisiųsti pdf rasite čia: click
    Skaityti online galite čia: clicky
    Paskutinį kartą taisė cobabara : 2013-11-23, 07:19
    Urameshi, Iemon-dono!

swx visi iLuQs avataras
    Įstojimo data
    2012 01 20
    Vietovė
    Mauglio kaimynas
    Įrašai
    63
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    o kas nors rado tobulybę?

Busiu kosmonautas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Jūsų kopūstuose
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    24
    Na ką, visai neblogas vaizdelis, medžiagos mažoka, bet turint mintyje komandos dydį viskas suprantama.

Patiko straipsniai apie Obon ir Yurei, trumpi, bet informatyvūs. Jei tęsiant temą, tai galbūt kada nors galima bus išgirsti ką nors įdomaus apie kitsune, tengu ar tanuki?

Pavojingiausios merginos... Galvojau prikibt, bet kažkaip per daug nesusimastau ties šia vieta. Galbūt nebent truktų Dokuro-chan (ji gi yra "tikras uždaužyk iki mirties angelas"!) ar Naru Narusegawa (bent man tai yra standartinio ecchio standartines veikėjos modelis; už ką į šį topą? tik jos sugeba paskraidinti kitus personažus (pagrindinį "berniuką") taip aukštai į dangų ). Malonu buvo tope išvysti Balsą, bet manau, kad ji iškarštų kailį Mikasai

Megėjiškas subtitravimas Jau manau aišku už ką aš norėčiau lazdų duot - angliškai žodžiai. Galima gi pabandyti išversti daugiau ar mažiau gražiai, bet pabandyti. O šiaip tai visai smagu. Reiškiu gilią užuojautą mangų valytojams. Žiauru.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Perskaičiau daugumą straipsnių, kurie man pasirodė aktualūs ar įdomūs. Šeip gerai padirbėta. Kritikuoti nekritikuosiu, nes manau, straipsnių autoriai šitose srityse nusimano geriau nei aš. Lauksiu kitų numerių.

Citata Autorius Ozis Žiūrėti skelbimus
    Pavojingiausios merginos... Galvojau prikibt, bet kažkaip per daug nesusimastau ties šia vieta. Galbūt nebent truktų Dokuro-chan (ji gi yra "tikras uždaužyk iki mirties angelas"!) ar Naru Narusegawa (bent man tai yra standartinio ecchio standartines veikėjos modelis; už ką į šį topą? tik jos sugeba paskraidinti kitus personažus (pagrindinį "berniuką") taip aukštai į dangų ). Malonu buvo tope išvysti Balsą, bet manau, kad ji iškarštų kailį Mikasai
    O aš pasigedau Balalaikos. Bet čia jau tą pavojingumą kiekvienas suvokia skirtingai.

Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    30
    likau visai patenkinta žurnalu (nepaisant to, kad jis kiek per daug girly ). Ir dar būtų gerai, kad jei sudarinėjat siaubo filmų ar pavojingiausių anime merginų sąrašus/topus, nurodykit iš kur tokius duomenis ištraukėt ar čia tik jūsų asmeninė nuomonė. nes vis tik daugiau "svorio" straipsniuose turi ne asmeniniai potyriai ar nuomonė, o tai, kas yra patikrinta daugelio žmonių.
    Nors ir matosi kelios dizaino klaidelės, bet matosi, kad šiaip ar taip daug darbo įdėta ir surinkta informacija straipsniams tikrai įdomi (pvz apie Oboni festivalį niekad nieko nesu girdėjus)

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.957
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Sveikinimai su sėkmingu atgaivinimu. Viskas čia visai gerai, o komanda tik taip ir įgaus patirties ir kiti numeriai, reikia tikėtis bus dar geresni ir klaidelių tekstuose mažės, o dizaino stilius pačiam žurnale tik tobulės. Vienas dalykas, kuris asmeniškai užkliuvo, tai viršelis. Jei jis nupieštas specialiai žurnalui tai tiesiog nuostabu, bet jo idėja tai kažkaip nekaip žiūrisi kaip viršeliui. Aišku tai siejasi su vienu iš straipsnių, tačiau prie žodelio po žurnalo pavadinimu - "kultūrinis", kažkaip gal nelabai pritinka. "Atgimimo" numeriui buvo galima ir kažką kitokio parinkti, kad ir ta mergina galėjo "pozuoti" kitoje vietoje . Bet na čia tik toks menkniekis. Viskas šaunu, sėkmės toliau.

Citata Autorius Miglaja Žiūrėti skelbimus
    Ir dar būtų gerai, kad jei sudarinėjat siaubo filmų ar pavojingiausių anime merginų sąrašus/topus, nurodykit iš kur tokius duomenis ištraukėt ar čia tik jūsų asmeninė nuomonė. nes vis tik daugiau "svorio" straipsniuose turi ne asmeniniai potyriai ar nuomonė, o tai, kas yra patikrinta daugelio žmonių.
    Tai čia gerai, kad jie nekopijavo top'ų ir sąrašų, o sudarė savo. Ar vienu ar kitų būdu tai vistiek bus nuomonė, jau smagiau skaityti kažką originalaus, kaip čia, nei jei tai būtų pakopijuota iš kokio populiaraus list'o. Na bent jau kas liečia tokias filmų rekomendacijas ar topus, o ne straipsnius, kur remiasi realiais faktais.
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-11-23, 13:45

7. Ačiū Futari, black_leja dėkojo
    Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145
    Na va, pagaliau jūsų darbo vaisius atsipirko. Sveikinimai su "Banzai Žurnalo Atgaivinimu". Labai šauniai atrodo. Tikėkimės ne paskutinis numeris, o jau su laiku ir patirtis. ir nušlifuotas labiau bus. Galbūt aš būčiau nepagailėjęs žurnalo viršelyje patalpinti daugiau antraščių ir skirtingų spalvų. Gal atrodytų gyviau ir rimčiau.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-11-25, 00:07

9. Ačiū black_leja dėkojo
    Citata Autorius Miglaja Žiūrėti skelbimus
    likau visai patenkinta žurnalu (nepaisant to, kad jis kiek per daug girly ). Ir dar būtų gerai, kad jei sudarinėjat siaubo filmų ar pavojingiausių anime merginų sąrašus/topus, nurodykit iš kur tokius duomenis ištraukėt ar čia tik jūsų asmeninė nuomonė. nes vis tik daugiau "svorio" straipsniuose turi ne asmeniniai potyriai ar nuomonė, o tai, kas yra patikrinta daugelio žmonių.
    Nors ir matosi kelios dizaino klaidelės, bet matosi, kad šiaip ar taip daug darbo įdėta ir surinkta informacija straipsniams tikrai įdomi (pvz apie Oboni festivalį niekad nieko nesu girdėjus)
    Gal gali detaliau argumentuoti, kodėl girly? Dizainas, straipsnių temos, dar kas nors?
    Dėl top - merginų top 10 buvo sudarytas paties straipsnio autoriaus. Kažkaip nepagalvojau, kad būtina nurodyti, jog tai yra būtent jo nuomonė [tuo labiau, kad bendro teksto nebuvo]. O mano straipsnis apie siaubo filmus net nebuvo kažkoks top, tai buvo tiesiog keli populiariausi siaubo filmai ir vienas kitas, kuris man patiko asmeniškai. Galiu nebent iš anksto pasakyti, kad jeigu oficialus šaltinis nenurodytas - išreikšta nuomonė yra straipsnio autoriaus.

Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
    Sveikinimai su sėkmingu atgaivinimu. Viskas čia visai gerai, o komanda tik taip ir įgaus patirties ir kiti numeriai, reikia tikėtis bus dar geresni ir klaidelių tekstuose mažės, o dizaino stilius pačiam žurnale tik tobulės. Vienas dalykas, kuris asmeniškai užkliuvo, tai viršelis. Jei jis nupieštas specialiai žurnalui tai tiesiog nuostabu, bet jo idėja tai kažkaip nekaip žiūrisi kaip viršeliui. Aišku tai siejasi su vienu iš straipsnių, tačiau prie žodelio po žurnalo pavadinimu - "kultūrinis", kažkaip gal nelabai pritinka. "Atgimimo" numeriui buvo galima ir kažką kitokio parinkti, kad ir ta mergina galėjo "pozuoti" kitoje vietoje . Bet na čia tik toks menkniekis. Viskas šaunu, sėkmės toliau.
    Na, šitas paveikslėlis labiau tinka "pramoginis" žodeliui. Aš nutariau jį panaudoti dėl to, kad tiesiog vizualiai gražiai atrodė; tiko ne tik prie vieno iš straipsnių, bet ir prie numeryje vyraujančios temos; o ir tas tualetas na, nei praviras, nei purvinas, ir man žiūrint į paveikslėlį jis taip į akis nekrenta. Bet suprantu, kodėl jis gali atrodyti netinkamas.

Visiems kitiems ačiū už komentarus ir pastabas, būtinai turėsim omeny, dirbdami prie antro numerio.
    Urameshi, Iemon-dono!

Rimtas forumo narys
    heawenangel avataras
    Įstojimo data
    2012 04 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    196
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    8
    Galvojau bus daugiau turinio
    Bet iš tiesų labai neblogas numeris
    Galbūt po naujųjų dar vieno sulauksim

Naujokas svajuncikas avataras
    Įstojimo data
    2012 05 17
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    14
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    sveiki visi, Dėl top 10 tai čia nėra pavojingiausio. Tikrai yra daug pavojingesnių tačiau tai mano asmeninė nuomonė ir aš nežinau visų anime toli gražu, todėl viskas tikrai netilpo.

Naujokas
    Įstojimo data
    2012 04 13
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    26
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Su subtitrų terminologija, sakyčiau, suvėlėt šiek tiek.

Reikalas toks: soft subai yra tiesiog tokie, kurie nėra įdeginti į video. Ir tai nebūtinai turi būti atskiras failas (mkv konteineris puikiai priima šalia vaizdo ir garso dar ir subus). Soft nebūtinai turi būti be stiliaus – juk dauguma fansubberių naudoja ASS, kuris dar ir kaip gali būti stilizuotas. Bet kas, ką jūsų playeris gali uždėti/nuimti mygtuko paspaudimu yra soft subai. O hard tai vėlgi, mažai apibrėžiantis terminas, reiškia tik tiek, kad subai tiesiog jau fiziškai įdeginti į video ir nei nuimsi, nei ką.

O ar bus karaoke, ar bus fainų stilių, ir t.t. – nepriklauso nuo soft/hard. Galima ir su tais, ir su anais. Vėlgi, jei pastebėsit, dauguma fansubų eina MKV, ASS (soft).

Citata Autorius heawenangel Žiūrėti skelbimus
    Galvojau bus daugiau turinio
    Na, pirmajame numery (originaliam, išleistam 2007-tais) buvo 13 straipsnių + humoro kampelis. Komandoje buvo 12 žmonių. Dabar su 5 žmonėm komandoj, iš kurių straipsnius rašė 4, straipsnių yra 8. Puslapių skaičius, beje, toks pats.
    Paskutinį kartą taisė cobabara : 2013-11-24, 23:19
    Urameshi, Iemon-dono!

Naujokas musashi avataras
    Įstojimo data
    2013 11 24
    Vietovė
    Osaka
    Įrašai
    13
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pora pastebėjimų:

Neskatinkite piratavimo! Visas tas straipsnis apie fansubinimą - šlykštus skaityti. Jeigu mėgstate anime, palaikykite industrija, šiais laikais legaliai anime gauti tikrai jokių problemų nėra.

Venkite tokių straipsnių kaip „TOP 10: pavojingiausios anime merginos“ - toks straipsnis, tai autoriaus nuomonės primetimas, katras dažnai prasilenkia su realybe, vien dėl autoriaus žinių trūkumo. Galiu be vargo išvardinti pora veikėjų, katrie tikrai turėtu užimti aukštesnes vietas negu daugelis esančių tame sąraše: Shiki Ryougi, Vento of the Front, Fuse KAZAKIRI, Mugino Shizuri, Kiss-shot Acerola-orion Heart-under-blade.

Parašykite autorius nuotraukų bei fanart katruos naudojate žurnale. Juk patys rašėte straipsnyje apie fansubinimą, kad negražu naudoti svetimo žmogaus darbą jam nesuteikiant jokių kreditų.

Tai tiek, sėkmės darbe, laukiame antro numerio.

Įstojimo data
    2012 05 17
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    14
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kai kur sutiku kai kur ne esmė kad tikrai yra klaidų nenigiu bet esmė imk ir padaryk geriau, o top 10 nėra asmeninės nuomonės primetimas pilnas youtube google ir visi forumai negali surašyt visko o tavo išvardinti veikėjai Shiki Ryougi, Vento of the Front, Fuse KAZAKIRI, Mugino Shizuri, Kiss-shot Acerola-orion Heart-under-blade.
    ir yra bandymas primesti nuomone nemanai ?

Rimtas forumo narys
    heawenangel avataras
    Įstojimo data
    2012 04 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    196
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    8
    Citata Autorius musashi Žiūrėti skelbimus
    Parašykite autorius nuotraukų bei fanart katruos naudojate žurnale.
    Na, man irgi šitoje vietoje kliuvo, kadangi kaip teisės studentas žinau, kad pagal Europos Sąjungos (bei Lietuvos) autorystės įstatymą(nekonkretinsiu), autorius privalo visada būti minimas prie savo darbo, dar ko gero reikėtų paprašyti autoriaus leidimo naudoti šį darbą, bei naudoti jį taip,(tekstas ant viršaus gali būti traktuojamas kaip darbo gadinimas, kai nėra sutarimo, nors šita dalis man nekliuvo, kadangi aš kaip skaitytojas neprivalau žinoti ar tokie dalykai yra suderinti, tai tiesiog bendrai informacijai tiek.)(jeigu pvz žurnalas priklausytų tam pačiam asmeniui, kaip ir dailininkui, tada tai nebūtų būtina)

Jeigu toks dalykas, kaip viršelio puslapis (šiaip visų fotografijų arba darbų autoriai turi būti rašomi apačioje, arba kitaip , kad būtų aiškus autorius), yra problema, manau kad būtų galima derinti tokius dalykus su pačiais AZ lankytojais - dailininkais (čia tokių yra nemažai, tik nežinau kiek iš jų šiais laikais yra pastovūs puslapio lankytojai galima dėti jų darbus su jais sutarus, bet nesupraskit klaidingai, aš čia nenoriu nieko prakišti.)
    Dar vienas variantas, susiradus patinkančią iliustraciją deviantarte (ar kitur). galima paprašyti autoriaus leidimo, "spausdinti" jo iliustraciją žurnale arba ant viršelio.

Iš esmės aš noriu pasakyti, kad žurnalas atrodo mažiau profesionalus vien dėl iliustracijų autorių trūkumų. O būdų gauti iliustraciją su leidimu(tai neturi būti itin oficialus dokumentas, užtektų žinutės kad ir per deviantartą, )

Bet dėl to ką čia prirašinėjau, tai nesupraskit klaidingai, žurnalo leidimas man iš ties patiko,
    stengsiuosi kantriai lauksiu sekančio numerio, o klaidos leidžia mums tobulėti, ar ne?

Įstojimo data
    2012 05 17
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    14
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Bet dėl to ką čia prirašinėjau, tai nesupraskit klaidingai, žurnalo leidimas man iš ties patiko,
    stengsiuosi kantriai lauksiu sekančio numerio, o klaidos leidžia mums tobulėti, ar ne? [/QUOTE]

Tikrai taip

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •