Žiūrėti balsavimo rezultatus: Aš balsuoju už...

Balsavo
31. Jūs negalite čia balsuoti
  • 1

13 41.94%
  • 2

4 12.90%
  • 3

14 45.16%
Rezultatai 1 iki 8 iš 8

[BALSAVIMAS] Dailininkų turnyras 2013/2014 - 4 etapas

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149

[BALSAVIMAS] Dailininkų turnyras 2013/2014 - 4 etapas

LAIKAS
    Šio etapo laikas prasideda nuo šiandienos (t.y. 2013-10-28) iki 2013-11-21 22:00. Balsavimui bus skirtas 2013-11-21 - 2013-11-28 laikas.

BALSAVIMAS
    Kaip ir pirmame, bei antrame etape laimėtoją spręs Anime Zonos lankytojai įprasta balsavimo sistema, kurie seniems lankytojams puikiai žinoma, o naujokams bus greitai perkandama. Kaip minėjau pagrindinėje temoje - dalyvavusieji užsidirbs balų finalui. Taigi kuo anksčiau pradedama dalyvauti - tuo didesnė galimybė laimėti!

SĄLYGOS
    Sąlygos galioja tos, kurios išvardintos pagrindinėje turnyro temoje. Po paskelbtos datos darbai į šį etapą priimami nebebus!

KITA INFORMACIJA
    Mane visada galima pasiekti šioje arba pagrindinėje gijoje. Taip pat asmenine žinute (AŽ a.k.a. PM). Prizai bus skelbiami ir dovanojami kai viskas bus sutarta su idėjiniu guru - Augiu.

TEMA
    Šio etapo tema - likimas. Pavaizduokite ją kaip tik norite, kokią tik norite. Taigi lauksiu darbų

DARBAI:

1. Spoileris:
    2. Spoileris:
    3. Spoileris:
    Paskutinį kartą taisė amidau : 2013-11-21, 23:22

AZ rėmėjas

black_leja avataras
    Įstojimo data
    2009 11 16
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.094
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    kada pasklebsite balsavima kaip jau ir praejo deadline?
    Society is a market where we sell our souls

Ramiai, juk tik prieš valandą deadline pasibaigė.
    Urameshi, Iemon-dono!

☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Balsavimas atidarytas 7 dienoms, t.y. iki 2013-11-28.
    Sėkmės dalyviams

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58
    Prisipažinsiu: nemėgstu abstrakčių temų. Jas galima be galo įvairiai ir plačiai interpretuoti. Pvz. tema "Likimas": čia gali nupiešti knygą, akį, duris, siūlą, kaukolę, svarstykles, jūrą, kosmosą ir t.t. ir viskas susives į "likimą". Pastebėjau, kad būtent siūlo motyvas dominavo dviejuose darbuose.
    Patys darbai kurių nors ir nėra daug, tačiau čia pateikti stiprūs.
    I-as darbas. Be siūlo mažai ką matau bendro su Likimu, tačiau čia tokia nupiešta miela kawaii mergaitė, kad vien tik dėl jos ir atiduodu jai savo balsą.
    II-as darbas. Įdomus. Paprastas. Aiškus. Šis darbelis patiko savo "japonišku" minimalizmu (idėja, piešimo stilius) ir "mangiškumu". Manau į temą atsakyta.
    III-ias darbas. Linksmiausias ir "beprotiškiausias". Nežinau ar čia pavaizduotas Likimas, bet kad Gyvenimas - tai tikrai Patinka šio autoriaus/ės drąsūs meniniai ieškojimai.

6. Ačiū black_leja dėkojo
    Narys
    Pearliik avataras
    Įstojimo data
    2013 09 15
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    36
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
    Be siūlo mažai ką matau bendro su Likimu
    Čia būtent pati veikėja susijusi su likimu. Gal iš tikrųjų anime reik būt mačius, kad aišku būtų. Siūlas dar per vidury nutrūksta, kas irgi svarbu. Bet nepasakosiu nes spoileriai spoileriai. Jei įdomu pasižiūrėk Princess Tutu

8. Ačiū toma dėkojo
    ☣☠☣

amidau avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    N.A.<->Šiauliai
    Įrašai
    1.591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    149
    Balsavimas baigtas!
    Sveikinimai heawenangel!

Sekančio etapo detalės bus paskelbtos po kelių dienų...

Rimtas forumo narys
    heawenangel avataras
    Įstojimo data
    2012 04 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    196
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    9
    Buvau kurį laiką ne mieste, taigi neturėjau galimybės iki šiol pakomentuoti (tai yra pasibaigus šiam etapui). Jeigu kam įdomu, paaiškinsiu savo darbą, nors man jis neatrodo sunkiai įkandamas, gal dėlto kad pats piešiau

Čia
    Spoileris:
    Kadangi likimu iš esmės netikiu, man sugalvoti piešinį lengva nebuvo, bet paskui nupiešiau tai kas šovė į galvą, o geras sufleris tam buvo šios temos paaiškinimo iliustracija, tai esu truputį savimi dėl to nusivylęs, bet kartu ir ne, nes piešinys gavosi geresnis negu galvojau kad gausis, nors ir netobulas
    Manau, kad nepaisant to jog gyvenime būna visokių lemiančių aplinkybių, likimo kalviais esame mes patys(nors pati likimo koncepcija, kad mes turime tikslą ir viskas už mus nulemta man taip pat atrodo romantiška, nors ir naivu), todėl mano piešinys yra būtent toks
    Dabar "simbolizmas" :matomo personažo kritimas yra susijęs su matomu smėlio laikrodžiu, su raudonu smėliu(raudonas, nes mūsų venomis bėga raudonas kraujas, taipogi tai šiuo atveju simbolizuoja gyvybę, o smėlio laikrodžio sąvoka - jo trukmę); Kol žmogus "krenta", jis gali kristi belekaip (jeigu pažiūrėsite, pamatysite, kad jis krenta ten kur vaizdą užstoja debesys/rūkas, langelis tamsus, tai simbolizuoja nežinomybę, atsitiktinumą. Bet kol esi ore(t.y. gyvas), įmanoma įtakoti savo kritimą link žinomo langelio, galbūt į tą pusę, kurią labiau nori; Tie langeliai(nelabai tikusiai atrodančios užtvaros ), simbolizuoja skirtingus tikslus/likimą; O debesys/rūkai yra įvairūs faktoriai/aplinkybės, kurių tu negali numatyti. Kai dabar pasižiūriu, tai gal ir gilu, bent jau giliau negu kad man būdinga

Man labai patiko pirmasis darbelis. Labai gražios spalvos, o tas žvilgsnis
    Paskutinį kartą taisė heawenangel : 2013-12-04, 15:57 Priežastis: grammar nazi/logika

11. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •