Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456
Rezultatai 81 iki 95 iš 95

nowJapan 2013 atsiliepimai

 1. #81
  Pasirodymas techniškai nesudėtingas, bet jis tip top atitinka veikėją. Todėl jis yra geras. O jeigu dar kokių abejonių yra, tai publikos reakcijos, manau, užtenka.
  Urameshi, Iemon-dono!

 2. #82
  Motherbleeping Killjoy


  Yumenator avataras
  Įstojimo data
  2009 07 27
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  585
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30

  Jei jau kalbam apie pasirodymus, tai manau reikia ne diskutuoti, kaip vienoks pasirodymas yra įspūdingas, kitoks ne, o prisiminti, kad vienas svarbiausių dalykų yra panašumas į veikėją. Nu taip, pridaryk tu specefektų šou su LED'ais, dujų mašinom, lazeriais ir t.t. arba tiesiog be emocijų praeik pro sceną ir atmestinai papozuok, bet jei tai visiškai netinka tavo veikėjui - šnipštas iš to išeis,nesvarbu, ar komisija pažįsta veikėją,nes pasirodymo tikslas ir yra kuo tiksliau jį pristatyti. Esmė yra ne tai, kiek tu scenoje esi aktyvus, o kaip tiksliai tu pristatai būtent tą veikėją.
  Spoileris:
  Grįžtant prie ginčo apie Excalibur'o pasirodymą- netgi jei tai ir buvo "pastrakaliojimas nuo vienos kojos ant kitos", tačiau tai buvo labai taiklus ir gyvybingas pristatymas netgi tiems, kas gerai nepažįsta veikėjo.
  Paskutinį kartą taisė Yumenator : 2013-09-24, 22:46

 3. #83
  U can call me Sema


  Semashke avataras
  Įstojimo data
  2009 01 16
  Vietovė
  Litva
  Įrašai
  484
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  39
  Aš jau tiesą pasakius pamečiau apie ką kalba eina |D Guys... maybe you are going too overboard? Nes čia jau gaunas privatus chat'as. I wish you good day ir gerų ateity renginių, bei afigenų kostiumų :'D CHEERS.

  P.S. Ir priminsiu- you are missing the point- pagalvokit ar žiūrovui bus įdomu žiūrėti. K, I'm off
  Paskutinį kartą taisė Semashke : 2013-09-24, 21:35
  semashke.deviantart.com BLACKOUT


 4. #84
  Laido Riterė
  VikiChan avataras
  Įstojimo data
  2013 01 15
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  297
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Na ką, laikas ir slowpoke Viki-chan pasireikšt dėl šių metų nowJapan...
  1. Nepaliko man labai didelio įspūdžio. Nežinau, kažkaip neužkabino manęs šis nJ nei kiek. Po praeitų ir užpraeitų metų nowJapan buvau labai laiminga ir tik jiems pasibaigus jau laukdavau sekančių metų. Nepraleidau nei vieno nowJapan nuo pat 2009-ųjų metų, tad drąsiai galiu pasakyt, kad šis buvo nuobodžiausias iš visų. Sutiksiu su Squall'o mintim, kad tikriausiai programą reiktų keist ir galbūt skelti cosplay konkursą į dvi dalis kurios būtų skirtingomis dienomis, nes kai sukiši visas paskaitas į vieną dieną, o visus cosplay pasirodymus- į kitą, gaunasi dvi labai nuobodžios dienos. Panaši programa buvo ir per praeitus nowJapan, tad ji pradeda atsibosti.

  2. Ką galiu pasakyt apie cosplay - tikriausiai nelabai daug, nes pati necosplayinu ir neįsivaizduoju kiek pastangų ir pinigėlių cosplayeriai deda is savo meistriškus kostiumus, tad ir apie sudėtingus kostiumus, su kuriais vos galima pajudėt aš irgi nieko nesakysiu [Kaip mačiau čia apie tai vyko karšta diskusija]. Vienintelis dalykas, kuris man labai kliuvo už akių - su kiekvienais metais anime cosplay vis mažėja ir mažėja. Mat cosplayinti game, disney ir kitus non-japanese charakterius darosi madinga. Aišku neuždrausi žmonėm to daryt - kas ką nori - tą cosplayina. Bet vis dėl to man liūdna, kad Japonijos kultūros festivalyje japoniškų veikėjų cosplay darosi vis mažiau.

  3. Na ir pagaliau priėjau AMV konkursą. Pradėkim nuo blogų dalykų: tiesą sakant maniau, kad amv konkurso nebus. Mat Abalys skundėsi, kad likus keliom dienom iki deadline atsiųsti buvo tik keli darbai. Tačiau JakeGirl po pirmos nowJapan dienos pasakė, kad AMV konkursas tikrai bus ir dalyvių buvo tikrai nemažai. Bet aš ja nepatikėjau. Kodėl? Nes tokio dalyko kaip AMV konkursas programoje tiesiog NEBUVO. Bet vis dėl to pasibaigus cosplay konkursui vedėjas pasakė, kad pertraukos metu bus rodomi AMV konkurso darbai. Buvo tikrai nemalonu rinktis tarp pertraukos/balsavimo ir AMV konkurso, bet vis dėl to nusprendžiau pasilikti salėje. Na ir aišku:

  Spoileris:

  Citata Autorius Squall Žiūrėti skelbimus
  Taigi, kas atsitiko? Na visų pirma - jau nuo 2011-ų metų sakau, jog AMV geriau gražinti arba į pirma diena, arba skirti kitoki laiką. Nes dabar tai yra kaip neoficiali pertrauka, ir tiesiog neisivaizduojat kaip yra skaudu žiūrėti kai tavo klipo metu žmonės išeina balsuoti ar velniai žino ko. Niekas aišku nepriverčia žiūrėti, bet po tiek laiko sėdint salėje ir stebint pasirodymus - aš juos puikiausiai suprantu.
  Pagalvokit, jog AMV yra antras pagal dydį konkursas festivalyje po cosplay - jis irgi vyksta salėje, o geram klipui sukurti irgi gali prireikti keli mėnesiai. Tai kodėl jis taip yra nuskriaustas? Kodėl vedėjas pagalvojo, kad būtų labai gera ideja prieš AMV konkursą agresyviai skątinti dalyvius eiti balsuoti? Kodėl po konkurso mes dar sedėjom kažin kiek ir žiūrėjom Becką su subtitrais? Kodėl tie vaikinukai išlindo prieš apdovanojimus? KODĖL?
  Jeigu neužtenka to, tai šiais metais Wishmaster davė ideja padaryti AMV apdovanojimus ir šiaip konkursą interaktyviau ir idomiau paprastiems žmonėms, kurie tuo neužsiima. Ir tam buvo padaryti perejimai su informacija tarp klipų ir taipogi susitariau su Umika padaryti nedidelį klipą, kur ji savo balsu paskelbia ir pasveikina nugalėtojus, iškviečia juos ant scenos ir paklausia pora klausimų kaip "ar patiko konkursas" arba "ką jaučiate nugalėjus šiais metais". Taip jau išėjo kad Umika yra viena žinomiausių ir stipriausių AMV kūrėjų ne tik Rusijos scenoje bet ir pasaulyje, o kartu ir mano gera pažystama. Ir iki šiol netikiu jog ji sutiko taip vat padėti. Šitam klipukui taipogi parinkau ir sukarpiau muzika fonui ir viskas buvo paruošta groti savo laiku, kol neatsirado vedėjas ir..

  .. ir jo. Kodėl? Kam? Kas pasakė kad jo ten reikia? Kuo jis padarė ta anonsą geriau? Kodėl jo ego turi būti ant tiek didele? Kodėl mano muzika, skirta klipų anonsui buvo vėliau buvo panauduota cosplay nominacijom paskelbti? Have some fucking respect, po galais.
  Kaip aš dabar turiu jaustis prieš žmogu, kuris iš tikrųjų labai stengėsi, aukojo savo laiką ir sveikatą kažkokiam festivalio konkursui, velniai žino kur?
  Tie, kas nori pažiūrėti pilna video su anonsais, o taipogi susipažint su rezultatais, prašom štai čia.
  Negalėčiau pasakyti geriau...


  Na o šiaip malonu buvo tiek darbų pamatyt. Ir ypač smagu buvo tai, kad konkurse dalyvavo ir užsienio autoriai
  Paskutinį kartą taisė VikiChan : 2013-09-25, 20:26 Priežastis: Cuz I never check before posting

 5. #85
  C.C.
  Sanahi avataras
  Įstojimo data
  2009 01 14
  Vietovė
  anime world (Vln)
  Įrašai
  98
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Dar vienas pastebejimas is cosplay puses kiekvienas metais kyla vis ta pati problema su padejejais kuriu nenori ileist i persirengimo kambari ir vis reikia aiskint kievienam budetojui kad tavo kostiumas toks ir toks ir tu jo vienas niekaip neapsirengsi. Ar nebutu imanoma padaryt kad cosplayerio pasirinkti padejai persirengimo irig gautu tas apyrankes.
  Taip pat noretusi kad persirengimo kambariai nemazetu o didetu nes kartais i juos neimanoma neit ieit siais metais buvo kokia spustis buvo
  Labai gerai atsirades vanduo juose

 6. #86
  the Changer of Ways
  Dulcinea avataras
  Įstojimo data
  2011 08 03
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  112
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  17
  Citata Autorius Sanahi Žiūrėti skelbimus
  Dar vienas pastebejimas is cosplay puses kiekvienas metais kyla vis ta pati problema su padejejais kuriu nenori ileist i persirengimo kambari ir vis reikia aiskint kievienam budetojui kad tavo kostiumas toks ir toks ir tu jo vienas niekaip neapsirengsi. Ar nebutu imanoma padaryt kad cosplayerio pasirinkti padejai persirengimo irig gautu tas apyrankes.
  Taip pat noretusi kad persirengimo kambariai nemazetu o didetu nes kartais i juos neimanoma neit ieit siais metais buvo kokia spustis buvo
  Labai gerai atsirades vanduo juose
  TAIP!!! Užkniso juodai aiškint 20 kartų tą patį...

 7. #87
  X - Crime of visual shock

  Džiro sesė avataras
  Įstojimo data
  2005 11 12
  Vietovė
  Vilnius, Pašilaičiai
  Įrašai
  684
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  43
  Ašen tiesiog naglai pakartosiu - gal kas nors pagaliau norit paskelbti VISŲ (ne tik cosplay) nugalėtojų sąrašus?
  Spoileris:  P.S. Ne nu rimtai.... čiut ne mėnesis praėjo jau...... >_>
  P.P.S. Nu gah.... Db tikrai jau VISAS mėnesis praėjo.........
  Paskutinį kartą taisė Džiro sesė : 2013-10-14, 22:38

  Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

 8. #88
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  61
  Šią savaitę "Laisvojoje Bangoje" klausiau rytinio interviu su NJ'2013 organizatoriumi Olegu. Šiandien iš to interviu kažkodėl tai prisiminiau vieną skaičių: 30% (berods toks skaičius buvo pasakytas). T.y. tiek šiemetiniame NJ'2013 festyvalyje buvo skiriama taip vadinamiems persirengėliams (taip toje radijo laidoje buvo įvardinti cosplayer'iai).
  Ne viename šios gijos komentare išreikštas pastebėjimas, kad festivalis praranda kažkokią tai savo pirmapradę Idėją ar dalį tos Idėjos. Ir tik dabar supratau kodėl. Tai - 30%.
  Pirmieji festivaliai turėjo 100% to, kas skirta TIK COSPLAYER'iams ir tiems kas domisi anime/manga. Tada tai buvo 100% animešnikų/otakų festivalis (ar festivaliukas). Dabar liko tik 30% viso to, kas sudaro Festivalio Esmę ar pirmapradę Idėją. Festivalis išsiplėtė, atsirado naujos festivalio nišos - ir tai gerai. Tačiau..
  Tačiau yra apie ką susimąstyti. Kažkada buvo 100%, dabar liko tik 30%.
  Kas toliau...?

 9. #89
  KOI team founder

  Wishmaster avataras
  Įstojimo data
  2008 07 18
  Vietovė
  BOOZEFESTland
  Įrašai
  432
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  60
  Ankščiau renginiai buvo viena diena, dabar savaite. Dabartiniai 30% yra didesni nei ankščiau 100% buvo. Taip, nJ negalima pavadinti vien cosplay renginiu, bet bent jau aš tikrai nemanau kad tai yra blogai. Gali pamatyti daug to, dėl ko neeitum atskirai kur nors antradienio vakara ir viską vienoje vietoje. Visada gali pasirinkti kur eiti ir ką daryti. nJ sudarytas taip, kad galėtum pamatyti apie 30% procentų programos (3 paskaitų erdves, infostendai, skirtingos zonos). Visur vienu metu nebusi, tai tie 30% ir tampa 100% tavo savaitgalio. Tik pats renkiesi ar visą laika nori paskirti anime ir cosplay veiklai ar paivairinti ir užsukti kur nors dar. Pažiūrėk plačiau. Mano nuomonė nebūtinai yra vienintelė teisinga, bet pagalvojau kad turiu pasisakyti ir už kitą šio reikalo pusę.
  Of all the things I've lost - I miss my mind the most
  All bannanas in the world - unite!!!

 10. #90
  Žmogus Ne
  Bardakas avataras
  Įstojimo data
  2005 09 22
  Vietovė
  Kurokawa/VAK
  Įrašai
  1.637
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  83
  O gal galima pamatyti įvairių konkursų nugalėtojus su jų darbais, nuotraukomis ir t.t?
  Maybe on Earth, Maybe in the Future

  Kurokawa idėjinis lyderis
  Lėtai keičiu slaptažodžius

 11. Ačiū Hikari_ dėkojo
 12. #91
  X - Crime of visual shock

  Džiro sesė avataras
  Įstojimo data
  2005 11 12
  Vietovė
  Vilnius, Pašilaičiai
  Įrašai
  684
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  43

  Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

 13. #92
  AZ rėmėjas


  Futari avataras
  Įstojimo data
  2007 01 07
  Vietovė
  Herning, Danija
  Įrašai
  1.221
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  43
  Dar šiek tiek dėl to 30% ir 100% reikalo. Mano manymu, ne-cosplay dalis prisideda prie cosplay dalies gerovės. Nemanau kad būtų pavykę taip išaugti, būnant vien cosplay festivaliu. Publika būtų ribota, vargu ar lankytų mus Vilniaus merai ar dar kas, nes visuomenei būtume buvęs tik paslaptingas "maskaradas" kuriuo domėtis žmonės arba neišdrįstų arba būtų jam abejingi (nekalbant apie tuos kurie dega noru cosplayinti; daugiau apie vidutinį statistinį lankytoją kuris apie Japoniją ir jos popkultūrą žino nedaug arba nieko).
  Be to, ne-cosplay dalis traukia visuomenę priklausančią ir ne cosplayerių ratui. Ne vienas tūlas pilietis festivalyje prasilenks su kruopščiai gražų kostiumą pasidariusiu cosplayeriu, norom nenorom bent kiek užmes akis į detales, visą darbą ir grožį. Tai, mano manymu, norom nenorom skatina šiokią tokią pagarbą subkultūrai: juk apie gatvėje pamatytą cosplayerį visada geriau atsilieps bent kartą festivalyje buvęs žmogus negu iš namų beveik neišeinanti davatkėlė užmačius kokį ponį ar lolitą Laisvės alėjoj (ooo, vis dar pamenu visai mielai atrodžiusios močiutės Laisvėje leksikoną mano kryptimi "o jėzusmarija kokia k...va eina, apsaugok dieve, žiūrėk kad tik p**** nepasimatytų" skubant į renginį su kostiumu... o tas sijonėlis net nebuvo pertrumpas!!). Niūriam mūsų krašte šitas linksmas hobis sunkiai skinasi kelią, o ne-cosplay dalis mano manymu atlieka didelę dalį informanto vaidmens: net jei nežinote daug apie šią subkultūrą, užmeskite akį - jie nieko neprovokuoja, jie nesiekia šokiruoti, jie tiesiog investuoja savo laiką į kažką kas jiems yra malonu ir tai daro su meile -- kas tame gali būti blogo, "dievą įžeidžiančio" ar baisaus.

 14. #93

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  37
  Citata Autorius Džiro sesė Žiūrėti skelbimus
  Ir iš spoilino Tobio tapatybę, spoilers everywhere
  Spoileris:

 15. Ačiū Semashke dėkojo
 16. #94
  Narys
  Liadan avataras
  Įstojimo data
  2012 04 24
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  46
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  O bus galima visus meno konkursų dalyvius pamatyt?

 17. Ačiū Džiro sesė dėkojo
 18. #95
  מיד
  Airiz avataras
  Įstojimo data
  2004 01 09
  Vietovė
  Hunter's Village
  Įrašai
  2.035
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  99
  Citata Autorius Džiro sesė Žiūrėti skelbimus
  nu bet jau Photocosplay įvertinimas fockin' lame...

Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •