Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Fate/kaleid liner Prisma Illya?

Balsavo
7. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (puikus!)

  1 14.29%
 • 4

  4 57.14%
 • 3

  2 28.57%
 • 2

  0 0%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Fate/kaleid liner Prisma Illya

 1. #1
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  Fate/kaleid liner Prisma Illya

  Fate/kaleid liner Prisma Illya
  Fate/kaleid liner プリズマ☆イリヤ

  Režisierius: Shin Oonuma
  Adaptacija: pagal Hiroshi Hiroyama mangą
  Studija: Silver Link
  Žanrai: Mahou shoujo, fantasy, veiksmas, komedija
  Transliacija: nuo 2013-06-22 iki 2013-09-14
  Trukmė: 10 x 24 min
  MAL reitingas: 7.30
  Video resursai: OP||Treileris
  Papildoma Info:
  Illyasviel von Einzbern yra normali mokyklinukė ir gyvenimas jos daugmaž eilinis: mergaitė eina į mokyklą, turi draugų, jaučia simpatijas vyresnėliui broliui (hhm) ir nuolat svajoja apie magiją, na tiksliau apie jos panaudojimą vienu tikslu . Viskas būtų kaip buvę jei į miestą neatvyktų dvi aršiai viena kitos atžvilgiu nusiteikusios merginos Rin Tohsaka ir Luviagelita Edelfelt. Pasirodo jos abi yra magės, atsiųstos čia surinkti pavojingų kortų, slepiančių Šventojo gralio karo dalyvių - herojų dvasių galias. Šiai užduočiai merginoms buvo patikėti galingos magijos šaltiniai - Kaleido lazdelės, tačiau merginoms eilinį kartą tarpusavyje susikivirčyjus, lazdelės neapsikenčia ir nuo jų pabėga bei pačios susiranda sau naujas šeiminkes. Kaip nebūtų keista viena lazdelė, vardu Ruby, susiranda Illya ir pasiūlo jai pabūti magiška mergaite. Naivi mergaitė po lazdelės įkalbinėjimų pakliūna į jos spąstus ir ją, neturinčią jokios patirties su magija užgriūna pavojingųjų kortų paieškos užduotis. Maža to šį darbelį reiks nuveikti su kita paslaptinga porininke.

  Nereikia nė spėlioti, kad suprasti kam dauguma asociojuojasi žodelis Fate. Bent jau anime serialus Fate/Stay Night ir Fate/Zero matė daugelis. Tačiau būtų didžiulė klaida lįsti į šį anime tikintis bent kažko labai panašaus. Ir visgi serialas žiūrisi žiauriai smagiai, jei išeina apsiriboti nuo kažkokių nusistatymų ar nerealių lūkesčių.
  Eisiu tiesiai prie reikalo, tai, mano nuomone, yra mahou shoujo žanro parodija su žiupsniu efektingo veiksmo. Pirmuose epizoduose šis serialas nė nesistengia apsimetinėti rimtu. Magiškų mergaičių dalis tiesiog šaiposi iš žanro standartų. Jokių magiškų padarėlių-gyvūnėlių čia nėra, vietoj jų esanti stebuklinga lazdelė turi trenkto būdo asmenybę ir bent jau iš pradžių gana smagiai pasišaipo iš magiškų mergaičių žanro. Kovose čia kaip nekeista didžiąja dalimi viskas apibrėžta techniškai, magiškos mergaitės apranga pasirodo tik atributas ir jokių "meilės širdies ar sielos galių" čia (beveik) nėra. Seriale pradžioje taip pat prikrauta loliško fanserviso, tačiau jo stebėtinai apmažėja vėliau, kai pats serialas kažkiek standartiškai tampa rimtesnis.
  Bet anime žiūrisi išties smagiai.... Ir didele dalimi prie to prisideda efektingos veiksmo scenos, kurio šis kūrinys duoda paskanauti serialui įsibėgėjus. Aš greičiausiai nėkiek nepagražinsiu pasakydamas, jog 6 epizodo kova su Saber Alter yra viena iš efektingiausių šiais metais. Priešininkai čia jau minėtos herojų dvasios/servant'ai yra kažkas panašaus į tai ką jau matėme F/SN - panašios išvaizdos Berserk, Rider, Caster ir kitų servant'ų alternatyvios versijos, tik bedvasės ir negyvos. Tad ir jokio pagrindinio antagonisto seriale kol kas nėra.
  Kalbant apie pagrindinius veikėjus nieko naujo ir nepasakysiu: šablonai ir stereotipai. Anime tuo ir nesistengia stebinti. Illya lolė, bet visgi įdomu, kaip ji lėtai ir sunkiai prisitaiko prie savo naujosios "veiklos" būti magiška mergaite. Jos porininkė - visiškai priešingo būdo Myu savo stereotipišku rimtumu primena Homurą iš Madoka Magica. Tad draugystė tarp šių dviejų skirtingų asmenybių yra pagrindinė serialo ašis. Yra šiektiek ir yuri hint'ų, bet koleikas tai jokių išvadų daryti neleidžia. Serialas be abejo nenešiotų žodelio Fate, jei neturėtų pažįstamų veidų iš Fate visatos, tiesa, perleistų per šio spin-off'o prizmę. Tarkim, Rin čia beveik tokia, kokia buvo F/SN seriale, pokyčio jos tsunderiškoje asmenybėje beveik jokio. Shirou deja atpažinę, jo naujuoju mažutėlaičiu vaidmeniu greičiausiai nusistebėsite rimtai. Išvysit ir Taiga Fujimura bei Ilyos motiną Irisviel trumpuose vaidmenyse.

  Mano nuomone: ištrinkit savo nerealius lūkesčius ir nusistatymus tik tuomet galbūt bent jau smagiai praleisite laiką žiūrėdami šį spin-off'ą. Grynai lengvas, pramoginis serialas su mahou shoujo parodija, vietomis lengva, kupina fanserviso komedija ir pagardintas efektingu veiksmu bei truputėliu lėkštesnės dramos. Fate visatos atmosfera sunkiai, bet pastebima, tačiau jei tikitės grynai kažko panašaus į Fate/Zero ar bent jau Fate/Stay Night anime serialus ar jus tiesiog beria nuo vien minties apie mahou shoujo ir lolišką fanservisą į šitą pusę žiūrėti net nesiūlau.

  P.S.: jei esate įsitikinę jog serialo tikrai nieku gyvu nežiūrėsit arba drop'inot po pirmo epizodo, efektingą veiksmo sceną iš 6 epizodo galit pažiūrėti čia.  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2015-09-15, 22:21

 2. Ačiū Red_Elf, nemesis, taven dėkojo
 3. #2

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Gaila, bet man šis žanras praktiškai nežiūrimas

 4. #3
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Pažiūrėjau pirmą seriją, nesupratau apie ką ir dropinau....

 5. #4
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Kelios mintys apie antrą sezoną.
  Fate Kaleid Liner yra žiūralas nišinei auditorijai. Tu ne tik turi alpti dėl Fate visatos iki tokio lygio kad griebtum viską, kas turi pavadinime šį žodelį, bet ir toleruoti loles, fanservisą, yuri ir ašaras. Jei tai negąsdina, serialas - tau (įskaitant jog patiko pirmas sezonas), jei ne geriau net nežiūrėti į šią pusę. Pagrindinė priežastis dėl ko aš teigiamai vertinau pirmą sezoną ir laukiau antrojo - veiksmas. Ir čia jo kur kas mažiau. Visa didžioji dalis sezono skirta ašaringai naujos veikėjos istorijai. Maža to fanservisas vietomis pykinantis, o serialo pradžioje siurprizas - epinis laižiakas tarp dviejų lolių (neskaitau to spoileriu, įspėti žmones reikia ). Na Japonija, tiek jau to. Baisu? Nieko, kūrėjai jau ruošia tęsinį.
  Ne, aš nesu nusiteikęs neigiamai. Tiesiog didesne dalimi man buvo kažkiek nuobodoka, ne dėl dramų aš žiūriu šį serialą ir man mažiausiai įdomu žiūrėti kaip nauja lolė adaptuojasi į esamų būrelį. Bent dėkui kūrėjams jog veiksmu pasmagūriauti vis dėlto leido, tiesa tai labiau sužadino apetitą nei patenkino. Ką gi jei pasitvirtins, tai ką šneka mangos skaitytojai laukti tęsinio visai verta.

  Apibendrinant - antras sezonas kažkoks nuobodokas, kur kas labiau "sugedęs" nei pirmasis ir veiksmo čia mažiau. Kaina kurią teks mokėti laukiant pratęsimo.


  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2014-12-09, 15:00

 6. #5
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Kelios mintys apie trečią sezoną.
  Fate/kaleid liner 2wei Herz! - kol kas silpniausias Fate Kaleid Liner sezonas, asmeniškai. Kūrėjų sprendimas 2wei! mangos turinį dalinti į du sezonus nelabai pasitvirtino, mat tikros mėsos buvo likę vos 4-5 epizodams, o serijų buvo skirta vėl 10. Tad visa kas liko, tai slice of life/komedijos/fanservice turinys, puikiai tikęs papildomoms OVA'oms prie diskų pridėti, bet čia privertęs krapštyti galvą ir klausti, o kada gi prasidės tas veiksmas.
  Realiai šiame sezone nieko naujo ir ypatingo, išskyrus finalinę akistatą su visiems žinomo Fate visatos blogiuko inkarnacija, bent jau ten buvo kur paganyti akis, nors kompiuterinės animacijos modeliai šiektiek badė akis.
  Ankstesnėje žinutėje minėjau, kad ankstesniam sezone buvo epinis laižiakas tarp dviejų mergaičių. Kūrėjams ta idėja matomai labai patiko ir čia viso to "gėrio" dar daugiau. Toks ir apskritai visas serialo ecchi fanservisas man visgi išlieka problema, prie kurios priprasti negaliu, nes fakto, jog mergaitėms seriale vos 10 metų, neištrins niekas.
  Keisčiausia, kad pabaiga, nors iš anime žiūrovo pusės kaip ir standartiškai normali, deja visiškai iškreipia tikrą mangos pabaigą. Tad vietoj masyvaus kablio sezonas buvo užbaigtas labai ramiai. Spėju, jog studija abejojo ar tęsinys bus kuriamas, todėl pasirinko saugesnę pabaigą. Ir džiugi naujiena, kad tęsinys visgi bus. Kaip studija išsisuks su jau padarytu nukrypimu ir kokiu formatu ji pateiks 3rei!! mangos turinį, teks palaukti ir patiems išvysti.

  Apibendrinant, jei Fate/kaleid liner jums patikdavo ir kaip komedija su daug fanserviso, ir kaip dramatiškas veiksmo serialas, jūs greičiausiai galėsit teigiamai toleruoti ir Zwei Herz! sezoną. Tačiau jei, jūs, daugiausiai žiūrėjot serialą dėl veiksmo/istorijos, šįkart teks nusivilti. Serialo komedija tikrai nėra labai prasta paįvairinimui, tačiau 5 epizodai jos - jau per daug. 7. #6
  Forumo vilkas
  demoniacman666 avataras
  Įstojimo data
  2008 04 16
  Vietovė
  Marijampolė-Vilnius
  Įrašai
  391
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Šiaip ne taip išspaudžiau 3/5. Pradžioj kas patiko: piešimas... Kas nepatiko: beveik visa kita?.. Nu turbūt tikrai ne man lolės, yuri, mahou shoujo ir panašus šlamštas, bet kaip nekeista pradžia šio serialo visai lengvaiu žiūrėjosi, tačiau kuo toliau tuo labiau ėmė pykinti, o po paskutinės serijos vos rimtai neapsivėmiau, ir galvoj tekirbėjo viena mintis WTF???!!! Kam kurti tokius dalykus? Kam gali patikti taip sudarkyta tokia awesome visata kaip Fate? Turbūt japonų niekada gyvenime net nepradėsiu suprast... O jei rimtai tai šlamštas, kuriam daviau tiek nemažai nes matęs ir baisiau, o ir per daug gerbiu Fate seriją. Tačiau labiausiai gąsdina vienas dalykas, kad dar liko bent 2 sezonai su visais specialais ir kuriamas ketvirtas sezonas, seriuosly, fuck this shit... Tikriausiai esu mazochistas, nu bet privalau kaip nors visa tai įveikt, toks jau esu. Jei ištvėriau Saikano bei Air Master (žinau, ne tie žanrai, bet milžiniškos šlamšto krūvos), tai ištversiu ir tai, kaip nors.
  Spoileris:
  Kad neatrodytų postas kilometrinis dedu į spoila naujausius pastebėjimus. Peržiūrėjus kitus du sezonus nuomonė šiek tiek pagerėjo. Man jie tikrai atrodė geresni, bet tai gal netgi dar didesnis minusas šiam anime. Nes labiausiai kas patiko juose tai fileriai, o tai jau tikrai keista ir apie anime siužeto kokybę pasako daug ką. Jei išmestų visą tą nieko vertą siužetą, nu ir dar kai kurias lesbietiškas nesamones, gautūsi tikrai smagus komedijinis anime, nu bet deje...
  Paskutinį kartą taisė demoniacman666 : 2015-12-09, 14:08

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 8. #7
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Ar nebus taip, kad sakai visiems, koks čia šlamštas, o pats seilę varvini ir nori dar?
  Juokauju, bet tai nišinė serija ir grynas fanservisas (viskuo) būtent tik užkietėjusiems Fate gerbėjams, nors aišku tiek kopijų jis tikrai neparduoda kaip kiti frančizės serialai, bet savo nišą užpildo pakankamai puikiai, tiems kurie ne prieš tokį turinį, o ir istoriją turi savarankišką ir ne tokią ir prastą, kaip jau minėjo kitoj temoje aKi. Man asmeniškai fanservisas nė motais, aš čia pasilikau pagrinde dėl veiksmo, nors šiaip mahou shoujo parodija buvo smagi, o ir pamatyti žinomus veidus iš Fate visatos kitokiuose amplua buvo visai smagu. Ir jei nė veiksmas seriale nepakabino, siūlyčiau prasmingiau leisti savo laisvą laiką (įsitikinimai yra viena, bet savo laiką tu tikriausiai vertini ). Na jei pasiliksi, tai laukia tikrai dar daug "smagių akimirkų" .
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2015-10-15, 07:36

 9. #8
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  Kelios mintys apie ketvirtą sezoną

  Jau ketvirti meteliai praleisti su magiškaja mergaite Illya. Artėjant link mangos adaptacijos pabaigos buvo akivaizdu jog ši dalis bus viena iš labiausiai veiksmo prikimštų visoje serijoje. Gaila, tačiau studija nesugebėjo ar neturėjo biudžeto tam tinkamai realizuoti. Animacijos kokybė, kur to tikrai reikėjo, veiksmo scenose, buvo abejotina. Liūdna, nes paskaičius adaptuojamus mangos chapter'ius matoma kaip studija sutraukė ir prastai pateikė labai efektingas veiksmo scenas. Žinoma, tokio detalumo kaip mangoje tikėtis neverta, bet bent jau norėjosi tokios finalinės veiksmo scenos kaip kad saber alter kovos scena pirmame sezone. Kitavertus kitas turinys buvo ir smagus ir įdomus, matėme keletą puikių Fate visatos veikėjų pasirodymų naujuose vaidmenyse ir komedija čia visai puikiai suveikė.

  Toliau planuose filmas, nežinau ar jo pakaks viskam užbaigti. Tačiau tai nuteikia viltingai, kad galbūt studija sugebės skirti didesnį biudžetą ir dėmesį animacijai.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2016-11-06, 14:54

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •