Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate šį serialą?

Balsavo
15. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (puikus!)

  3 20.00%
 • 4

  11 73.33%
 • 3

  1 6.67%
 • 2

  0 0%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 3 iš 3

The "Hentai" Prince and the Stony Cat. / Hentai Ouji to Warawanai Neko.

 1. #1
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.963
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  The "Hentai" Prince and the Stony Cat. / Hentai Ouji to Warawanai Neko.

  The "Hentai" Prince and the Stony Cat.
  Hentai Ouji to Warawanai Neko.
  Henneko

  Režisierius: Youhei Suzuki
  Studija: J.C.Staff
  Adaptacija: Pagal Sou Sagara novelių seriją
  Žanrai: Romantinis, komedija, drama
  Transliacija: nuo 2013-04-13 iki 2013-06-29
  Trukmė: 12 x 24 min
  MAL reitingas: 7.66
  Video resursai: OP||ED||AMV
  Papildoma Info:
  Youto Yokodera dievina lengvą romantiką...hhm ... tai yra erotiką: skaito tam tikro pobūdžio žurnalus, fantazuoja apie savo klasiokes spoksodamas pro persirenginėjimo patalpos langus ir pan. Vaikinukas turi vieną troškimą - nesislėpti už kaukės ir visam pasauliui laisvai paskelbti apie savo ištvirkėlišką charakterį. Tad kuomet jis sužino apie neva norus pildančią stebuklingą katės statulą, kuriai tereikia kąnors paaukoti, Youto nutempia ten savo "pagalvinį" fantazijų objektą - lėlę Barbarą, nė nenutuokdamas į kokią įvykių makalynę įvels jo paprastas noras. Ten jis sutinka guvią mergaičiukę Tsukiko, turinčią atvirkščią norą nei Youto. Ir abu nusprendžia "katės" paprašyti, kad ji išpildytų po jų troškimą, nė nenutuokdami, kaip tai atsisuks prieš juos pačius. Tačiau patrakusi "katė" tuo pradėjusi net nesiruošia sustoti krėsti aibių.


  Nepasidavus standartiniam pirmam įspūdžiui, Henneko gali gerokai nustebinti. Iš pažiūros tipinė romantinė komedija, pergrūsta moe šablonų ir mažamečių fanserviso yra visai patraukli savo keista istorija, smagiais dialogais bei kiekvieną epizodą vis daugiau suteikia svorio veikėjams tuo pateikdama keletą ir nuoširdžių rimtesnių situacijų.
  Serialą sudaro keletas trumpesnių arkų, kuriose vis pateikiama naujų detalių susidedančių į vieną didesnę istoriją. Seriale apstu siužetinių vingių, kurių nevienas yra keistas ir absurdiškas. Tačiau viskas neblogai suvedama pabaigoje, kas keista, kai novelių serija dar nepasibaigusi, bet ir ką pakeitė ar išmetė kūrėjai iš jos, spėlioti nė nesinori. Maža to serialo dialogai visai sąmojingi ir šaunūs, tad neskamba standartiškai ir nuvalkiotai, galima teigti kad novelių autorius įdėjo pastangų į savo kūrinį.
  Veikėjai čia iš pažiūros tipiniai moe šablonai, tas gi dar ir pabrėžiama piešimo stiliumi ir tam tikromis charakterių ypatybėmis. Bet iš dalies juose bėgant laikui atskleidžiamas vis naujas sluoksnis ar detalė. Minusas, kad paviršutiniški šių veikėjų paveikslai kartais nejuokais erzina, ypač Youto, dargi kai jo įgarsinimas kerta per ausį. Kur kas įdomesnė Yukiko. Serialas rodo dvi jos kontrastuojančias puses: nuo tylenės iki guvios ir smagios mergaičiukės, manau, serialas su šia detale sužaidė puikiai. Visai įdomi ir jos vyresnė sesuo, ypač kai iš jos kyla nemažai smagių situacijų. Kadangi čia romantinė komedija reikia ir trikampio, deja gaunasi visas keturkampis, o vėliau ir grynas haremas, kai tam tikrų incidentų dėka prie Youto pradeda lipti vis daugiau merginų. Nors tai labiau komiškas anime prieskonis, nei kažkas rimto. Likę veikėjai ar tai būtų pagrindiniai ar antraplaniai gana stereotipiniai, tad apie juos kalbėti esmės nėra. Nemažas trūkumas, kad visi veikėjai labai jau jauni, todėl kartais gana sunku rimčiau juos traktuoti.
  Šį anime taip pat galima apibūdinti kaip kažkiek trenktą, ne vien keistom siužeto detalėm, bet ir humoru. Žiūrėdamas laiką praleidau gerai, o šypseną keldavo daug smagių vietų. Čia sutinkamas humoras kartais skamba ir labai absurdiškai, tik palūkėkit ir prie galo išvysit mokyklą, kur stovi koliziejus, o moksleivės į ją eina su maudymosi kostiūmėliais... Taip pat serialas turėjo drąsos kai kuriuos juokelius kartoti kiekvienoje serijoje, ir tai kas keisčiausia, vietomis veikė puikiai. Visgi kitas serialo aspektas yra fanservisas, nėra čia jo labai daug, tokį pavadinimą turinčiam anime'ui gal netgi būtina to kažkiek turėti, kad nepasišiukšlinti. Nors kai studija J.C. Staff, fanservisas labai ir nestebina. Ar čia tai minusas, palieku spręsti jums patiems.
  Mano nuomone: Gražiai animuotas, smagus ir lengvas romantinis anime su kawaii nupieštomis mergaitėmis ir kažkiek suktesniu siužetu nei atrodytų iš pradžių. Nieko ypatingo ir daug mačiusių iš vietos labai neišjudins, bet žiūrisi smagiai. Tik atsargiai - cukraus kiekis nemažas.  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2014-03-08, 11:41

 2. #2
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Nusibodo jau visokie ištvirkėliai/iškrypėliai. Aha, net pats stebiuosi, nepraėjo ir 10 metų...

 3. #3

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Pavasarį žiūrėjosi smagiai, pats žadėjau aprašyti, bet atidėliojau, o atidėliojimas persirutuliojo į masinę tinginystę, tad gavosi šnipštas. Pats anime, ko gero, vienintelis tokio tipo, kurį sugebėjau pažiūrėt iki galo šiais metais, o tai jau didelis pasiekimas. Patiko, kaip vystėsi istorija, o ir atskleistos paslaptys, kad ir mažos, bet sugebėjo sudominti ir suintriguoti. Pabaigą vertinu teigiamai, apart, 2 paskutinių minučių.
  Paskutinį kartą taisė nemesis : 2013-09-09, 16:49

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •