Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kurių anime labiausiai laukiat?

Balsavo
89. Jūs negalite čia balsuoti
  • Super Seishun Brothers

3 3.37%
  • Diabolik Lovers

15 16.85%
  • Kill La Kill

29 32.58%
  • Kyoukai no Kanata

17 19.10%
  • Nagi no Asukara

6 6.74%
  • Log Horizon

15 16.85%
  • Diamond no Ace

8 8.99%
  • Sekai de Ichiban Tsuyoku Naritai!

2 2.25%
  • Tesagure! Bukatsumono

1 1.12%
  • Gingitsune

10 11.24%
  • Aoki Hagane no Arpeggio: Ars Nova

5 5.62%
  • Non Non Biyori

5 5.62%
  • Yowamushi Pedal

7 7.87%
  • BlazBlue: Alter Memory

15 16.85%
  • Galilei Donna

10 11.24%
  • Golden Time

15 16.85%
  • Machine-Doll wa Kizutsukanai

12 13.48%
  • Meganebu!

5 5.62%
  • Neppu Kairiku Bushi Road

8 8.99%
  • Ore no Nounai Sentakushi ga...

3 3.37%
  • Outbreak Company

5 5.62%
  • Pupa

24 26.97%
  • Samurai Flamenco

5 5.62%
  • Strike the Blood

18 20.22%
  • Yuusha ni Narenakatta...

5 5.62%
  • Tokyo Ravens

7 7.87%
  • Walkure Romanze

5 5.62%
  • Kara no Kyoukai: Mirai Fukuin

15 16.85%
  • Takanashi Rikka Kai: Gekijouban Chuunibyou...

5 5.62%
  • Magi (2013)

21 23.60%
  • Freezing Vibration

9 10.11%
  • IS: Infinite Stratos 2

8 8.99%
  • Hajime no Ippo: The Fighting! - Rising

19 21.35%
  • Kakumeiki Valvrave 2

7 7.87%
  • Kuroko no Baske 2

31 34.83%
  • Persona 3 the Movie

10 11.24%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 6 iš 6 PirmasPirmas ... 456
Rezultatai 81 iki 92 iš 92

Nauji Anime: 2013 Ruduo

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Samurai flamenco grand finale tokia klišinė, kad net baisu. Sukėlė daugiau juoko nei epic pabaigos jausmą Vis dar kažkiek tikiuosi, kad čia tik masinis patroolinimas, bet viltis miršta po biški Net nekalbu apie didžiulį logikos trūkumų.
    Viva Torture!

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
    Samurai flamenco grand finale tokia klišinė, kad net baisu.
    O žmonės vadina Kill la Kill pašėlusiu . Va čia yra crazy, over the top ir visaip kitaip. Ir taip visos superherojų klišės sukištos čia, išdidintos n kartų, bet visa tai turi būti daroma dėl kažkokios priežasties. Žinoma paėmus pavienius tuos epizodus būtų labai graudu. Tačiau dabar pradžia visai kitokia buvo, dėl kažkokio tikslo jie spjovė į tuos pirmus rimtus epizodus ir aš neabejoju jog scenaristai tai daro specialiai tikslingai. Kitas epizodas paskutinis prieš šokant į antrą Noitaminos pusę, ir kažkas ten turi įvykti ar tie paskutiniai įvykiai bus laikomi kaip iliuzija/sapnas (vis dar mąstau jog tai įmanoma) ar viskas toliau tęsis taip kaip buvo. Kitąvertus, svarbiausio dalyko serialas nepamiršo - pagrindinio veikėjo. Ant kiek jo asmenybė gavo mėsos per šią arką, nelabai kitokiu būdu tai galėjo atsitikti, tik herojui pergyvenant tipines klišines superherojų situacijas su over the top blogiečiu, su visu tuo jo dialogu, pereiti tokią viso charakterio metamorfozę, dėl didesnio tikslo. Serialas turės 22 epizodus ir aš manau, jog tai ką matėm tai tik lašas jūroje. Vienas dalykas kas galėtų būti geriau, tai animacija, visa kita - ne tai ko tikėjausi, bet jei bus geras paaiškinimas iš kūrėjų pusės (kuo aš nė neabejoju), tai gali būti jog Samurai Flamenco bus šedevras. Jei ne (tam turi būti gera priežastis, kad jie negalėtų mums paqteikti gero paaiškinimo per antrą tiek epizodų, bet mažas kas) - galingas trainwreck.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Kill la kill jau nuo pradžių buvo aišku, kad bus parodija visokių shoneniškų padargų. Na, o čia toli gražu (bent jau kolkas) parodija net nekvepia, sakyčiau pats serialas net viską prijama rimčiau nei yra. Bus šaunu, jei ištiesų anime apsivers 180 laipsnių, bet vilčių didelių nededu, bet kolkas vertinu tai, ką turim ir bendras vaizdas ne koks.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Na, o čia toli gražu (bent jau kolkas) parodija net nekvepia, sakyčiau pats serialas net viską prijama rimčiau nei yra.
    Čia ir neturėtų būti parodija. Klišių ir absurdo festivalis vardan rimtesnio tikslo išpildymo, tai ko aš tikiuos, nes kontrastai milžiniški ir dabar belieka laukti kol visa tai bus išnaudota. Čia jau dabar žiūrint pro absurdišką fasadą matosi kai kas daugiau Plius visgi kaip rašo per MAL anime didele dalimi yra duoklė japoniškų superherojų žanrui, kuris ir yra toks kvailas, koks dabar šis anime. Tačiau, manau jog bus kažkas daugiau, bent mano nuomone. Aišku palauksim ir pamatysim. O ar Kill la Kill kažką parodijuoja nei vien save irgi man nėra pilnai aišku. Daugiau ar mažiau abu serialai dekonstruoja savo žanrus ir bando juos išvesti į kažką daugiau, bent aš taip galvoju, ar pavyks kitas klausimas. Kill la Kill istorijos kryptis tarkim dabar nėra kažkas tokio nerealaus, ko galbūt tikėjaus pradžioj, aišku tai vizualiai puikus kūrinys, bet kažko trūksta iki tikrai nerealaus. Režisieriaus Gurren Lagan turėjo problemų, bet jis rovė stogą su savo milžiniškais plot twist'ais, o čia... paskutinis epizodas bandė kažką tokio padaryt, bet na nebuvo kažkas tokio labai ir nerealaus, bent jau žiūrėti smagu.

Spamintojas :)
    Net avataras
    Įstojimo data
    2009 01 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    482
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Mano topas

5 Kill la Kill
    4 Outbreak Company
    3 Kuroko 2 ir NouCome
    2 Magi 2
    1 Yowamushi Pedal

Rimtas forumo narys
    heawenangel avataras
    Įstojimo data
    2012 04 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    196
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    9
    Spoileris:
    Citata Autorius heawenangel Žiūrėti skelbimus
    YOWAMUSHI PEDAL, reikėjo palaukti kol išsileisi daugiau serijų, bo esi man velniškai įdomus
    GOLDEN TIME, apie studentus? good times. Good times. Man patinki, nes pats esu studentautojas?
    KILL LA KILL, na, ką galima pasakyti? DAT ENTERTAINMENT
    COPPELION, apie tave galiu pasakyti "na, bent jau endingas skamba nuostabiai , verčiau būtų išleidę antra "K"
    GINGITSUNE, negaliu pasakyti kad esi yra kažkuo labai geras, bet vis tiek toks esi . esi vienas iš tų anime, kuriuos mėgstam, bet negalim niekam rekomenduoti, nes negalim pasakyti būtent kuom esi jau toks geras, tiesiog kyla toks jausmas kad esi skirtas man.
    DIABOLIK LOVERS, kaip nekeista, bet man tai patinka, bet tikiuosi kad serialo gale protagonistė nudėsi arba nukankinsi. Prašau nenukrypk nuo siaubo žanro iki fanboy/girlismo . Ačiū Beto
    Spoileris:
    Kokio velnio mergina mėgaujasi vampyrų kandžiojimais? Juk jie neblogi sadistai, kudėl turi sugadinti originalią siaubo atmosferą su mazochiste? Juk net ERENO JAEGERIO seiyuu įgarsini savo yandere veikėją, negalima tokių bajerių daryti

PHI BRAIN 3, O TAIP. Man patinka su pasimėgavimu tave žiūrėti kartą per savaitę. Nededi Cliffhangerių, bet tave vis vien žiūriu su malonumu, nepasisant to kad nepataisei ir ko gero nepataisysi pirmųjų dviejų sezonų problemos (arba gal tai problema tik man vienam)
    LOG HORIZON, turiu tau vieną svarbiausią prašymą. Nevirsk į SAO, prašau
    KUROKO NO BASUKE, Dar vienas O TAIP tęsinys. Tau noriu pasakyti tik "malonu matyti sugrįžus"
    KYOUKAI NO KANATA, man patinka tavo maža, graži, tsunderiškai moe hipsterė (realybėj man jie kaip maras, bet tik ne taviškė)
    MEGANEBU, esi puikus atsipalaidavimo būdas. Nepykstu žiūrėdamas ir po kelias serijas iš karto. Esi lengvas, pramoginis ir žavus. Ačiū
    WALKURE ROMANZE, ir kurių galų su tavim apskritai prasidėjau? Bet dar leisu tau pasitaisyti, nes matomai nesi toks jau blogas.

MAGI 2, pasimatysim kai tavęs bus bent pusė sezono

Papildau:
    YOWAMUSHI PEDAL - Tikrai labai geras
    GOLDEN TIME - student romance , man patinka
    KILL LA KILL - still good
    COPPELION - mestas ties 4 ar 5 serija, bei gailiuosi prašvaistęs laiką
    GINGITSUNE - nežinau kodėl dar žiūriu, jis turi kažkokią tais atmosferą įdomią, gal todėl
    DIABOLIK LOVERS - kaip ir maniau, čia fangirlėm, norėjau panašaus siaubo tematika, bet nebuvo tip jau blogai. gal.
    PHI BRAIN - dat OST
    LOG HORIZON - visdar žiūriu. Bent jau geresnis už SAO man.
    KUROKO NO BASUKE - oi koks gerulis
    KYOUKAI NO KANATA - mečiau ties kokia 8 ar 9 serija. Sąžiningai tai taip ilgai nemečiau dėl endingo
    MEGANEBU - didžiausias nusivylimas kokį esu patyręs. Nenormliai pervertinau galimybes, nes buvau, na, idiotas
    WALKURE ROMANZE - peržiūrėjau, nes pradėjo vėliau patikti kai kurie veikėjai, bet echii nors ir nedaug, bet buvo nemalonus. Aš nebetrylikametis :O
    MAGI 2 - peržiūrėjau vos kelias serijas, ir stengiuosi laukti kol išleis visą sezoną, bent dabar žinau kad kai trūks man kantrybė, dar turėsiu kažkiek serijų atsidėjęs.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Gigguk žvilgsnis į jau praėjusius 2013 metus I dalis ( šmaikštu kaip visada)

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35

Kill la Kill

Kas čia su tom Sailor Moon uniformom? Čia subberiai taip siautėja ar patys kūrėjai?

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Kas čia su tom Sailor Moon uniformom? Čia subberiai taip siautėja ar patys kūrėjai?
    O pavyzdį galėtum kur mini sailor moon, nes niekad nepastebėjau? O sailor uniform tai normalu, juk sailor tai jūreivis, o pagal tai sumodeliuotas uniformas ir vilki mokyklose Japonijoje. Kažką panašaus vilkėjo ir Sailor Moon ir kitos "jūreivės" net ir po mahou shoujo transformacijos, kažką tokio vilki ir Ryuko.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Japanes...rm#Sailor_fuku
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2014-01-11, 15:11

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Rewachinau episodą, pasirodo ten buvo mind games mano galvoje, vietoje Sailor, perskaičiau sailor moon, net nežinau kodėl.
    Paskutinį kartą taisė nemesis : 2014-01-11, 17:05

11. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
    the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Rewachinau episodą, pasirodo ten buvo mind games mano galvoja, vietoje Sailor, perskaičiau sailor moon, net nežinau kodėl.
    Mano išvada: tu irgi lauki (sąmoningai ar ne, nesvarbu) Sailor Moon remake'o. jau nebeilgai - bus liepą .

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    2 dalis.

14. Ačiū Ozis dėkojo