Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Trapeze?

Balsavo
4. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5 (puikus!)

4 100.00%
  • 4

0 0%
  • 3

0 0%
  • 2

0 0%
  • 1 (nevertas dėmesio)

0 0%
Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Kuuchuu Buranko / Trapeze

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.953
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56

Kuuchuu Buranko / Trapeze

Kuuchuu Buranko
    Trapeze
    Welcome to Irabu's Office

Režisierius: Kenji Nakamura
    Studija: Toei Animation
    Adaptacija: pagal Hideo Okuda novelių seriją
    Žanrai: Psichologinis, komedija
    Transliacija: nuo 2009-10-15 iki 2009-12-24
    Trukmė: 11 x 25 min
    MAL reitingas: 8.18
    Video resursai: OP||AMV
    Papildoma Info:

Sveiki atvykę į daktaro psichologo Ichiro Irabu kabinetą. Jūs čia visada laukiami. Nesvarbu kokios jūsų bėdos: kamuoja stresas, bijote aštrių kampų, esate priklausomi nuo mobiliojo telefono ar turite tam tikrų organizmo funkcijų sutrikimų ir panašiai. Gydytojas su savo seksualia asistente jūsų neapvils. Nekasdienė aplinka, netradiciniai, bet itin efektyvūs gydymo metodai jūsų gydymo seansą pavers rojumi, o į kamuojamą problemą pradėsit žiūrėti visai kitu kampu ir lengvai ją įveiksit... o gal atvirkščiai....

Kuuchuu Buranko, tai - epizodinis serialas, kur kievienoje serijoje psichologo Irabu kabinetą aplanko skirtingi pacientai turintys vienokių ar kitokių psichologinių problemų. Vienos jų keistos, o kitos paprastos ir gal net atpažįstamos pažįstamų tarpe. Pavyzdžiui Jakudzos gangsteris bijo aštrių kampų, profesionalus beisbolo žaidėjas nebegeba taikliai mėtyti kamuoliuko, paauglys atsisako atlipti nuo savo mobiliojo telefono ir kiti atvejai čia pateikti įdomiai, o kas keisčiausia visai suprantamai. Nors tai ir įvilkta į itin šokiruojanti eksperimentinį vizualųjį stilių, kuriame įmaišyta realių bei rotoskopinių scenų, smarkiai perdėta įvairiausių spalvų ir kitokių vaizdinių sprendimų, bei pačių veikėjų psichologiniai sutrikimai pavaizduoti nekasdieniškai, tačiau pati serialo esmė išlieka visai suprantama ir logiška. Anime tikrai nėra didelis mindf**k ir nereikės krapštyti galvos po kiekvieno epizodo ir mąstyti kas gi čia atsitiko. Kiekviena istorija turi aiškią pradžią ir pabaigą, o moralas visada paprastas ir aiškus - pacientai savo problemas išsprendžia beveik savo jėgomis tik su menku psichologo įsikišimu.
    Taigi turime įvairiaspalvių veikėjų aibę. Jie vis dėlto paprasti, bet netobuli žmonės. Personažų charakterių pateikimas išties žemiškas ir realistiškas, o profesijų įvairovė ir veikėjų bendravimas su aplinkiniais, bei iš to kylančios juokingos situacijos neleis nuobodžiauti. Aišku daktaras čia šiokia tokia priešingybė savo pacientams. Jis ekscentriškas, taip pat pateikiamas trimis pavidalais, kurių vienas su didžiule žalia meškino kauke. Taip pat dažnai specialiai atrodo, kad jis nieko negydo. Jo patarimai tai viso labo stimulas personažams kitaip pažvelgti į savo problemą ir atrasti jos šaknis. O tai visai veikia.
    Mano nuomone: Kuchuu Buranko aka Trapeze yra išties nuotaikingas ir smagus anime. Tačiau per visus juokelius ir juokingas situacijas, serialas geba visai nuoširdžiai perteikti savo veikėjus. Taip parodoma, jog net atrodytų sudėtingas problemas, vis dėlto galima pateikti paprasčiau ir šmaikščiau. Kiekvienas personažas čia nešasi savo istoriją, o visos istorijos susilieja į smagią ir ekscentriškai apipavidalintą psichologijos paskaitėlę. Nesitikėkit tik kažko sunkiai suvokiamo ir mindf**k'inio, ką sufleruoja vizualioji pusė, tačiau tai ką gausit savaip yra labai verta dėmesio.

2009 metų AZAR'e originaliausio kategorijoje užimta tik paskutinė vieta, o AZ'e net aprašymo nebuvo iki šiol (?).... kodėl ???

Spoileris:
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2014-03-07, 10:36

Draconica
    Guest
    Na nežinau, ta "seksuali" padėjėja realiai su arklio veidu.

Heresies,why not?

Ruonis avataras
    Įstojimo data
    2013 07 19
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    9
    Nuostabu! Na ir po tokios pradžios, turbūt jau aišku, kad blogųjų aspektų neminėsiu, nes aš net nesistengiau jų įsiminti.
    Žinoma, šis anime mane pavergė jau po pirmos serijos, nes iškart pajutau psichologiją ir psichopatologiją, ko aš negaliu pavyti šalin, tačiau ir be šių dalykų jis, man nuomone, turi krūvą unikalių ir nuostabių savybių. Toks idealus balansas tarp mindfuck ir wtf?
    Su šiuolaikiniais Japonijos stereotipais, turbūt kiekvienas anime taip turėtų atrodyti, tačiau keista, kad tokius anime kaip Kuuchuu Buranko turim vadinti unikaliais. Bet, kad ir koks keistas šio kūrinio "formatas", drąsiai galiu teigti, tai buvo penas mano smegenims. Prieš žiūrėdamas Kuuchuu Buranko, baigiau žiūrėti Steins;Gate ir tai tikrai buvo puikus suspense trileris, net toks amature kaip aš, pajuto, kad tai buvo kažkas aukščiau daugelio anime, bet ne Steins;Gate girti aš noriu, o pasakyti, kad Kuuchuu Buranko be sąžinės griaužaties, skiriu tokį pat vertinimą. Aišku, 1vs1 jų neįmanoma palyginti, tačiau žiūrint į Buranko atskirai ir leidžiant jam atsiskleisti savo srityje, mano manymu, jis lengvai galėtų rungtis su gana aukštus įvertinimus gavusiais kūriniais. Dėja, tokio tipo auditorija nėra gausi, todėl jis galbūt yra nuvertinamas.
    Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

4. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •