Žiūrėti balsavimo rezultatus: My youth romantic comedy is wrong as I expected. Įvertinimas

Balsavo
47. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  27 57.45%
 • 4

  14 29.79%
 • 3

  5 10.64%
 • 2

  1 2.13%
 • 1

  0 0%
Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 38

My youth romantic comedy is wrong as I expected

 1. #1
  Narys
  ManOverBoard avataras
  Įstojimo data
  2013 06 22
  Vietovė
  In crazy modern socienty
  Įrašai
  89
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0

  My youth romantic comedy is wrong as I expected


  My youth romantic comedy is wrong as I expected.
  Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.


  Režisierius: Yoshimura, Ai
  Studija: Brains Base, TBS, Sentai Filmworks
  Žanrai: Comedy, Romance, School
  Transliacija: 2013 Balandžio 5 - 2013 Birželio 28
  Trukmė: 13x24
  AniDB reitingas: 7.75 (261)
  MAL reitingas: 8.05 (14189)
  YouTube resursai:
  OP || ED
  Papildoma Info:


  Daugelyje mūsų galvose mokykla yra laimingų laikų ir stiprių prisiminimų laikotarpis, nors kai kurie to ir nepripažintų. Žmonės linkę mokykloje susirasti daugybę užsiėmimų, nuo mokymosi iki sporto ar menų. Joje mes susirandame draugų, bendraminčių ir kartais net pirmąsias meiles, kurios gali tęstis nuo kelių savaičių iki gyvenimo galo. Būtent mokykla padeda mums pirmuosius pagrindus mūsų gyvenime. Nepaisant visokių dramų ir atsiradusių blogų prisiminimų bei širdgėlų, mums mokykla asocijuojasi su žodžiu „jaunyste“. Deja mūsų pagrindiniam veikėjui atrodo visai kitaip.

  Hikigaya Hachiman žiauriai nesisekė bendrauti su žmonėm, ypač su merginomis. Turbūt dėl to, kad vos kuri mergina krisdavo jam į akį, jis tuoj išpyškindavo savo jausmus jai, nesvarbu ar jis gerai ją pažysta, ar pirmą kart mato prieš akis. Dėl savo „atvirumo“ visą laiką būdavo atstumtas ir laikomas keistuoliu. Ne vienam tokie atstūmimai būtų palikę gilų randą širdyje, tad Hikigaya ne išimtis. Jis nusprendžia, kad jam išvis nereikalingi draugai ir jo kasdieninis tikslas tampa vengti visų, kas tik bando su juo pabendrauti. Bet kad ir kaip gali stengtis, mokykloje sunku išlikti vienam. Normalioje mokykloje tam dažniausiai trukdo grupiniai projektai ar įvairūs renginiai. Šį kart jam pakišo koją per daug susirūpinusi mokytoja, kuri nusprendžia, kad jam reikia pakeisti savo netikusį gyvenimo būdą ir įstoti į savanorių klubą, nesvarbu ar jam tai patinka ar ne. Ir dar paaiškėja, kad tame klube yra gražiausia mokyklos mergina...

  Pirmą kartą pamatęs šį anime iš pradžių pamaniau, kad išėjo dar vienas stereotipinis mokyklinis slice of life su romantikos prieskoniais, bei hormonų drąskomais paaugliais su visom kitom banalybėm. Tik pagalvokit, visas anime siužetas sukasi apie klubą, kuriame yra vaikinas ir dvi merginos, o viena iš jų yra gražiausia visoje mokykloje. Labai originalu. Bet jau po pirmų serijų supratau, kad jis tikrai skiriasi nuo savo konkurentų dėl savo išskirtinių veikėjų. Aišku, šio anime nemačiusiems, jie gali pasirodyti labai jau įprasti: miela mergina, visu mėgstamas vaikinas, storas otaku, turtinga pamaiva ir mergina, kuri tik svajoja apie „vyrišką“ meilę. Bet kai į ši mišinį įmeti šaltą, nieko nesidomintį pesimistą ir protingą, aštrialiežuvę ledo karalienę...Linksmoji dalis prasideda. Kiekvienas šių charakterių žodis tampa lyk peilis į paširdžius tam, į kurį tai nukreipta. Kritika ir sarkazmas čia mėtomi kaip karšta bulvė, dėl kurių net ir laimingiausias veikėjas pargriaunamas ant kelių ir apdrabstomas purvu. Vienintelė veikėja, kuri man nelabai taip patiko, buvo Yui, tikriausiai dėl to, kad labai jau stereotipinė, nors ir žinau kad ji buvo kaip klijai laikantys klubą ir tikriausiai be jos šis anime nebūtų buvęs toks geras. Deja, šitas kūrinys daugiau nelabai kuo ir išsiskiria. Siužeto čia su žiburiu nerasi, animacija gan gera, bet tikrai nesakyčiau kad labai išsiskyrė nuo savo pirmtakų, veikėjai irgi gražiai nupiešti, nors ir nelabai originalūs. Gal tik labiau išsiskiria anime garso takelis, kuris labai gerai tiko prie veikėjų nuotaikos, buvo vietų, kur jis padėjo perduoti sarkazmo gaidelę, kad ir kiek ten jų buvo, dėl to net scenos, kur pagrinde vien dialogai nenusibodo.


  Reziumė: Anime, išlipęs iš eilinių mokyklinių anime liūnų, tačiau nesugebėjęs pasiekti daugiau ir parodyti viso savo potencialo. 8 duodu už pastangas mėginant išsiskirti nuo eilinių mokyklinių slice of life ir už veikėjų charakterizavimą.


  Paskutinį kartą taisė Draconica : 2013-07-03, 15:54 Priežastis: Gramatika.

 2. #2
  Narys
  ManOverBoard avataras
  Įstojimo data
  2013 06 22
  Vietovė
  In crazy modern socienty
  Įrašai
  89
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Tik nemuškit manęs per daug, pirmą kart parašiau anime aprašymą

 3. #3

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  36
  This review is wrong as I expected ^^ (joke)

  Nuomonę apie anime parašysiu, kai pažiūrėsiu paskutinę seriją.

 4. #4
  Coffee lover
  Puny avataras
  Įstojimo data
  2007 12 09
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  129
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Mano manymu, šis review gerokai iškreipia anime tematiką. Esmė ne klubas etc. o pats Hikigaya, jo požiūris, ir tai, kaip jis veikia aplinkinius. Neoriginalus veikėjas? Bitch please...

  P.s. tokių žodžių kaip išpyzdindavo tikrai nesinori matyt skaitant anime aprašymą.

 5. #5
  Rašytojas

  Aeval avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  Panevezys
  Įrašai
  294
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Citata Autorius ManOverBoard Žiūrėti skelbimus
  Tik nemuškit manęs per daug, pirmą kart parašiau anime aprašymą
  Nemušiu, jei gramatines klaidas ištaisysi Kelios įsivėlė, matyt, per klaidą

 6. #6
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.969
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  59
  Citata Autorius Puny Žiūrėti skelbimus
  Esmė ne klubas etc. o pats Hikigaya, jo požiūris, ir tai, kaip jis veikia aplinkinius.
  Su tuo nenorėčiau sutikt. Mano manymu, šis serialas apskritai yra apie visus veikėjus ir jų asmenybes bei santykius, tai viena geriausių character study, ir tokio serialo netikėjau sulaukti po praeitų metų Kokoro Connect, bet štai jis čia. Aišku kas yra pagrindiniai veikėjai, bet serialas analizuoja beveik visus, net ir tie, kurie lieka, kaip antraplaniai gauna dozę development'o. Tikrai nesakyčiau kad pagrindinis veikėjas čia esmė, jis tiesiog stebėtojas, aišku kartais įsikiša įvykių tėkmėj, bet pakankamai minimaliai, kad turėtų kažkokios svarbesnės įtakos kitiems. Tai tiesiog bandymas pateikti mums kitokią pasaulėžiūrą iš asmens, kuris nėra kažkoks tai iš anksto nustatytas mokyklinis stereotipas. Ir kadangi mokykla man nebuvo labai miela vieta ir pakartoti to tarpsnio jau nebenorėčiau, tai buvo galima kažkiek kad ir minimaliai tapatintis su šiuo veikėju, tad jis tikrai patiko ir išsiskyrė iš šūsnio kitų.
  Labai patiko visas antraplanis cast'as čia, nuo erzinančios sesers iki tipinio kietuolio gražuoliuko - visus serialas stengėsi plėtoti, skirti vietos pasireiškimui, ir visi turėjo kažkokios tai įtakos serialo įvykiams. Būtent labiausiai patiko tas kietasis blondinas gražuoliukas, kuris visaip kaip stengdavosi padėti kitiems, kas kad tai buvo perleista per Hachiman'o mąstymo prizmę, tas veikėjas vistiek toks ir liko iki pat galo, tačiau ne toks ir viensluoksnis, kaip galėjo pasirodyti pradžioj.
  Pagrindinis veikėjas, tuo tarpu primena Oreki iš Hyouka, jie abu dažniausiai likdavo nuošalyje, abu ciniškai vertindavo aplinką. Kad ir turėjo svarbias roles, negalėčiau pasakyt, kad seriale nuveikė kažką labai daug.
  Iš merginų pradžioje erzino Yukino, ok ji ledo karalienė, bet tas jos charakteris žiauriai netikroviškas atrodė pagal amžių. Vėliau kai pradėjo giliau jį analizuoti, įvedė jos seserį, jau tada reikalai pasitaisė ir galima buvo suprasti tokius elgsenos motyvus. Dėl Yui nieko blogo pasakyti negaliu, labai tiko ir patiko, stereotipas kaip ir likę, bet labai tam serialui tiko. Ji buvo tarsi katalizatorius viskam, paprasta, bet nuoširdi ir gero būdo mergina, tačiau liekanti savo vietoje ir nesistengianti viso pasaulio perspalvinti rožinėmis spalvomis. Tiesa, keistokai atrodė Yukino filosofavimai, atrodo kalba apie tai kas ir savaime aišku, bet sugeba tai nufilosofuoti iki kažko labai sudėtingo. Išties vienoj serijoj norėjosi įsiterti ir sušukti - kodėl jūs analizuojat viską taip sudėtingai, kai atsakymas toks paprastas?! Tad labai serialui padėjo šalia turėti toką paprasto būdo ir mąstymo veikėją kaip Yui.

  Visumoj, kadangi paskutinė serija per anonsą buvo parašyta jog bus side story, tai apibendrinant serialas tikrai geras. Tikrai kitoks, ir tikrai įdomesnis požiūris į mokyklinį gyvenimą. Bet... kurgi ta romantinė komedija iš pavadinimo (nors berods oficialiam angliškam rašo tiesiog youth comedy ir praleidžia žodelį romantic)? Romantikos čia buvo gal koks 0,01 procento, ta prasme, tik užuominos. Norėjosi jog taip kaip padarė su mokykline komedija/drama taip šis serialas rekonstruotų ir romantikos žanrą. Gal bus antras sezonas? Ir kai kurie epizodai buvo nuobodoki, kad ir tas antrasis su storuliu otaku ir šiektiek trūko kol serialas įsivažiavo.
  Tačiau tikrai, vienas geriausių pavasarinio sezono kūrinių, kuris skirtingai nei daugelis, ne prastėjo, o gerėjo visą sezoną ir sugebėjo rekonstruoti, bei savaip perteikti banalų ir kažkiek nusibodusį moyklinį tipažą. Galėčiau rašyt balą tarp 8 ir 9, bet labiau linkstu prie žemesnio. Išties solidus anime, rekomenduotinas visiems.

  P.S.: gramatines klaidas tikrai pataisyk, labai sunkiai skaitosi, o taip tai sveikinu su pirmu aprašymu!

 7. #7
  Narys
  ManOverBoard avataras
  Įstojimo data
  2013 06 22
  Vietovė
  In crazy modern socienty
  Įrašai
  89
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Ištaisysiu kai tik surasiu jas

 8. #8
  Narys
  ManOverBoard avataras
  Įstojimo data
  2013 06 22
  Vietovė
  In crazy modern socienty
  Įrašai
  89
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius Puny Žiūrėti skelbimus
  Mano manymu, šis review gerokai iškreipia anime tematiką. Esmė ne klubas etc. o pats Hikigaya, jo požiūris, ir tai, kaip jis veikia aplinkinius. Neoriginalus veikėjas? [I]Bitch please
  man idomu kaip tu manai jis veikia kitus veikėjus be nieko nedarymo ir stebėjimo?

 9. #9
  Metalbending prodigy
  Chloras avataras
  Įstojimo data
  2011 05 01
  Vietovė
  O aš iš Vilniaus...
  Įrašai
  141
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  Citata Autorius Puny Žiūrėti skelbimus
  Mano manymu, šis review gerokai iškreipia anime tematiką. Esmė ne klubas etc. o pats Hikigaya, jo požiūris, ir tai, kaip jis veikia aplinkinius. Neoriginalus veikėjas? Bitch please...

  P.s. tokių žodžių kaip išpyzdindavo tikrai nesinori matyt skaitant anime aprašymą.
  Nu jau, tik nereikia čia taip pyzdavot to autoriaus. Aš suprantu, kad šio forumo anime aprašymų skiltyje pirmu smuiku griežia Killerbee, bet tai automatiškai nepadaro visų kitų žmonių aprašymų šūdinais.

  Nors pačio anime nemačiau, aprašymas patiko. Taip, klaidų yra, tačiau jų pasitaiko ir kituose aprašymuose, todėl atleidžiu.
  Heavy Metal Maniac.

 10. #10

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  36
  Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
  Gal bus antras sezonas? Ir kai kurie epizodai buvo nuobodoki, kad ir tas antrasis su storuliu otaku ir šiektiek trūko kol serialas įsivažiavo.
  Tačiau tikrai, vienas geriausių pavasarinio sezono kūrinių, kuris skirtingai nei daugelis, ne prastėjo, o gerėjo visą sezoną ir sugebėjo rekonstruoti, bei savaip perteikti banalų ir kažkiek nusibodusį moyklinį tipažą. Galėčiau rašyt balą tarp 8 ir 9, bet labiau linkstu prie žemesnio. Išties solidus anime, rekomenduotinas visiems.
  Sunkus atvėjis su 2 sezonu, novelė šiuo metu turi tik 7 skyrius, o anime baigėsi, užbaigdama 6 skyrių, tad antrą sezono geriausiu atveju sulauksime tik poros metų, bet vis dėl to tikiuosi, kad sulauksime Šiemet asmeninis favoritas slice of life žanre, o tos romantikos manau sulauksime tolimesniuose įvykiuose, nedasikasė iki šio stadijos novelės autorius. Ramia sąžine 9 parašiau savo mal'o profilyje.
  Paskutinį kartą taisė nemesis : 2013-07-03, 16:16

 11. #11
  Coffee lover
  Puny avataras
  Įstojimo data
  2007 12 09
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  129
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
  apskritai yra apie visus veikėjus ir jų asmenybes bei santykius
  Sutinku ir su tokiu vertinimu. Bet kadangi, man didžiausią įspūdį darė Hikigayo's pasaulėžiūra ir jo poelgiai, viena ar kita linkme keičiantys kitų žmonių gyvenimus - sakau, kad anime apie tai. Dar kartą pabrėžiu - mano manymu.

  Citata Autorius ManOverBoard Žiūrėti skelbimus
  man idomu kaip tu manai jis veikia kitus veikėjus be nieko nedarymo ir stebėjimo?
  Jis dažnai veikia kaip katalizatorius. Padeda kitiems žmonėms keistis, sutvirtinti santykius etc.

  Citata Autorius Chloras Žiūrėti skelbimus
  Nu jau, tik nereikia čia taip pyzdavot to autoriaus. .
  Na koks čia pyzdavojimass... bendu atveju, autorius rašo neblogai - be stiliaus ir gramatikos klaidų pirmai aprašymo daliai neturiu jokių priekaištų. Bet ten, kur prasideda subjektyvioji dalis - mūsų nuomonės smarkiai išsiskiria (ko gero dėl to, kad autorius gerokai už mane jaunesnis [sakyčiau jis ~10 klasėj] ir tiesiog skiriasi kampai iš kurių vertinam ta patį dalyką).

 12. #12
  Narys
  ManOverBoard avataras
  Įstojimo data
  2013 06 22
  Vietovė
  In crazy modern socienty
  Įrašai
  89
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Na koks čia pyzdavojimass... bendu atveju, autorius rašo neblogai - be stiliaus ir gramatikos klaidų pirmai aprašymo daliai neturiu jokių priekaištų. Bet ten, kur prasideda subjektyvioji dalis - mūsų nuomonės smarkiai išsiskiria (ko gero dėl to, kad autorius gerokai už mane jaunesnis [sakyčiau jis ~10 klasėj] ir tiesiog skiriasi kampai iš kurių vertinam ta patį dalyką).
  12 klasė bus, deje lietuviu tebėra mano silpnoji dalis aš turbūt žlibas ar ka, kad klaidų nematau

 13. #13
  Ozis
  Guest
  O kur pabaiga? Bet ziurejosi visai smagiai ir tokios negatyvios mintys buvo savotiskas gaivaus oro gusis roziniu animu juroje. 8/10.

 14. #14

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  36
  Nėra iš ko pabaigos daryt

 15. #15
  Naujokas juoz357 avataras
  Įstojimo data
  2013 05 11
  Vietovė
  Alytus
  Įrašai
  11
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Vien dėl Hikio galiu rašyt 5/5, žiauriai patiko kaip pagrindinis veikėjas, nes labai jau nestereotipinis ir jo ta pasaulėžiūra tai jau nekartą mane prajuokino (ypač toj vietoj kur rašė rašinį, kad nori būti meška). Retai kada randu anime kad pagrindinis veikėjas nenuviltų.

 16. #16
  Narys
  ManOverBoard avataras
  Įstojimo data
  2013 06 22
  Vietovė
  In crazy modern socienty
  Įrašai
  89
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  ne meška o lokys

Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •