Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Crime Edge?

Balsavo
9. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (puikus!)

  2 22.22%
 • 4

  2 22.22%
 • 3

  2 22.22%
 • 2

  2 22.22%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  1 11.11%
Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Dansai Bunri no Crime Edge

 1. #1
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  Dansai Bunri no Crime Edge

  Dansai Bunri no Crime Edge
  The Severing Crime Edge

  Režisierius: Yuuji Yamaguchi
  Adaptacija: pagal Tatsuhiko Hikagi mangą
  Studija: Studio Gokumi
  Žanrai: mistika, romantika, veiksmas.
  Transliacija: nuo 2013-04-04 iki 2013-06-27
  Trukmė: 13 x 24 min
  MAL reitingas: 6.94
  Video resursai: OP||Treileris
  Papildoma Info:
  Panašių anime rekomendacijos: Mirai Nikki, Nazo no Kanojo X
  Kiri, iš pažiūros paprastas moksleivis, turi vieną keistą savybę - jis be proto dievina plaukus ir yra apsėstas jų kirpimu. Kai iš bendraklasių vaikinukas išgirsta pasakaitę jog netoliese gyvena koks tai 'vaiduoklis' su neįtikėtinai ilgais plaukais, jis, be abejo, išsiruošia to patikrinti ir paslaptingame name randa mergaitę - Iwai, turinčią nepaprasto grožio ir ilgio plaukus. Faktas kaip blynas - meilė iš pirmo žvilgsnio! Tik neaišku ką Kiri labiau įsimyli - ar plaukus, ar jų šeimininkę. Tačiau pasirodo Iwai plaukai yra užkeikti ir niekam iki tol nepavyko jų nukirpti.... na iki tol kol jų nepalietė Kiri žirklių ašmenys. Išaiškėja, kad Kiri žirklės yra nepaprastos, tai - užkeiktas žudymo įrankis, o pats Kiri yra vadinamasis "Autorius", dargi ir itin liūdnai pagarsėjusio žudiko, čaiškiusio savo aukas būtent tomis žirklėmis, palikuonis. Deja vaikinukas nenumatė, kad nukirpdamas Iwai plaukus jis tapo ritualinio mirtino žaidimo dalyviu ir kad dabar į Iwai kėsinasi ne vienas toks "Autorius".


  Ką gausim jei sumaišysim Mirai Nikki ir Nazo no Kanojo X serialuose matytas idėjas? Taip, kažką panašaus į Crime Edge. Šis mišinys iš vieno pasiskolina žudikišką išgyvenimo žaidimą ir nuprotėjusius veikėjus. Iš kito - keistą savotišką atmosferą ir fetišizmą. Šio mišinuko veikimas atrodo bus dvipusis, kartais kūrėjai perlenkia lazdą, tačiau bendrai tai visai įdomus kūrinys, kuriuo savotiškai mėgavausi, nepaisant keleto trūkumų.
  Istorija. Taigi šiame anime turim žudymo įrankius "Killing Goods", turim jų dabartinius savininkus - "Authors", dėl jų iš protėvių paveldėto kraujo troškimo, Autoriams reikalinga jį kažkokiu būdu malšinti, nenorint prarasti sveiko proto, čia reikalingas kitas asmuo - vadinamas "Instead" ir iš čia kyla keistos fetišistinės ir net sadomazohistinės situacijos. Būtent, šis anime tiesiog garbina fetišus ir tai momentaliai gali atbaidyti paprastą žiūrovą. Vietomis atrodo kad kūrėjai persistengia, kadangi viso to pateikimas atrodo gan keistai ir net atgrasiai. Ir aš nekalbu vien apie erotiškos energijos pertvinkusį plaukų glostymą.... Tačiau nors pagrindas yra apibrėžtas, istorijoje per daug kabliukų, kad ji būtų labai įdomi, o gale, kaip jau dažnai įprasta ji toli gražu nėra užbaigiama, dėl to, kad manga tebėra leidžiama.
  Veikėjai. Čia jų įvairovė nemaža, tačiau dauguma jų labai paviršutiniai ir tiesiog negebantys patraukti dėmesio, jau neminint tokio sterotipo, kaip gale pasirodanti psichopatė lolė. Tačiau, didžiausias serialo privalumas, bent man, buvo pagrindinė porelė. Čia ji atperka labai daug. Chemija tarp jų nuostabi ir koks skirtumas, kad jie tik vaikai - nesvarbu, kad mergaitė bejėgė, verksnė, o vaikinukas pavaizduotas kaip šiektiek perdėtai, bet neperspaustai, drąsus - jie tiesiog puikiai tinka vienas kitam. Romantinės situacijos dažniausiai baigiasi keistais akordais, bet turi savitą trauką, o ir įterptas humoras čia visai tinka.
  Apipavidalinimas ir trūkumai. Nustebino, jog serialo vizualioji pusė netgi labai nebloga. Nors piešimas neatrodo labai išskirtinis, bet vietomis net labai sklandi animacija, veiksmo scenos ir įdomūs vizualiniai sprendimai šį anime paverčia gana vertu dėmesio reginiu. Deja kūrėjai įdėjo keistą cenzūra, kai tiesiog visas žiauresnio pobūdžio veiksmas vyksta sepijos atspalvio gamoje, kas pradžioje atrodo įdomiai, bet vėliau pradeda erzinti. Kitas didelis minusas yra fanservisas. Na atleiskit, rodyti pusnuogę mergaitę, pridėti kadrų kur tyčia matosi jos kelnaitės, kai to visiškai nereikia, yra itin neskoninga ir tiesiog nesveika, laimei tai labiau išlenda tik poroje epizodų.
  Mano nuomone: Crime Edge - keistas serialas ir labai nevienpusis derinys su įvairiausiais fetišais, nukvaišusiais žudikais, užkeiktais žudymo įrankiais ir ... romantikos gaidele. Bet jis turi keistą trauką, vizualiai patrauklų apipavidalinimą ir puikią pagrindinės porelės chemiją. Nors bendrą rezultatą temdo pusėtinai išvystyta istorija, kai kurie kiek ekstremaliai pateikti serialo momentai, susiję su įvairiausiais fetišais ir vietomis išlendantis neskoningas fanservisas bei cenzūra, vistiek kiekvieną savaitę grįždavau su mielu noru stebėti šio serialo ir neslėpsiu, tai - vienas mano asmeninių 2013 pavasario sezono anime favoritų. Tai savotiškas kūrinys, tą rodo ir jo žemas balas MAL'e, tad jei nepatiks pirma pora epizodų, geriau toliau ir nežiūrėti, bet jei dėl kažkokios priežasties žiūrovą jis užkabins, manau įdomumą gebės išlaikyti iki galo.

  Bent aš asmeniškai norėčiau ir tikiuosi antrojo sezono ir sprendžiant iš teaser'io paskutinės serijos gale koks nors pratęsimas tikrai turėtų būti. Tačiau prasti pardavimai, vis dėlto, prognozuoja atvirkščią variantą.  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2015-07-14, 18:40

 2. #2

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Dropinau po 1 episodo, gal net pabaigos nesulaukiau, pamatęs kaip godžiai pagrindinis veikėjas uosto merginos plaukus. Dar nužudė frazė, kad „prakeiktus plaukus gali nukipti tik prakeiktos žirklės". Galbūt atsiras kam šis anime patiks, bet man jis per daug keistas ir neprimtinas.

 3. #3
  Forumo ligonis
  taven avataras
  Įstojimo data
  2010 06 12
  Vietovė
  Siauliai
  Įrašai
  555
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  12
  Mečiau po 6 ep, nusibodo žiūrėt į iškrypusius veikėjus su jų keistais potraukiais. Sadistės ir mazochisto porelė buvo paskutinis vinis į karstą.

 4. #4
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Po seilių kažkoks banalus fetišas plaukams.... Pusė velnio serialas...būtų...jei ne lolė pagrindiniame vaidmenyje. Ir veiksmo daugiau reikėtų, nes nei istorija nei personažai labai nesudomino.

 5. #5
  Rašytojas
  Aurimasak avataras
  Įstojimo data
  2009 12 14
  Vietovė
  Zarasai
  Įrašai
  211
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Dansai Bunri no Crime Edge asmeniškai pasirodė labai prastai. Nesugebėjau jo pažiūrėti, kai jis buvo on-going formatu, kadangi tai buvo vienas nuobodžiausių dalykų, kuriuos man teko matyti. Galų gale nusprendžiau jį pažiūrėti jam jau išėjus. Didžiąją dalį laiko nuobodžiavau, tačiau vėliau (labai vėliau), atsirado šiek tiek veiksmo, kas šiek tiek atgaivino. Tačiau tai neatperka prieš tai buvusios nuobodybės.

  Du, labiausiai mane erzinę dalykai - veikėjai, bei pasirinktas setting. Na, veikėjai būtų kaip veikėjai, bet tik ne tokioj aplinkoj. Bežiūrint niekaip negalėjau patikėt, jog tai istorija apie žudikus. Come on! Kodėl viskas taip šviesu? Kodėl nesijaučiu, lyg būčiau apsuptas žudikų? Visų Authors asmenybės - ne žudikų. Gerai, jie įprasti žmogeliai ir jų Killing Good verčia juos elgtis taip, kaip jie elgiasi, tačiau jie paverčia juos į asmenis su dvejomis asmenybėmis. Tikrai tikėjausi jog Killing Goods paveiks kiekvieną Author ir šiek tiek pakeis jų asmenybes, o ne staiga sukurs antrą. Galbūt veikėjas pradės norėti žudyti pats ir galų gale, jam nepadės nė jo Instead. Plius, daugelis veikėjų elgėsi labai keistai, jie labai greitai pasikeičia ir kažkuo labai neatitinka prieš tai parodyto veikėjo.

  Veikėjai prisideda ir prie kito mane erzinusio dalyko - setting. Iš ties, atrodo, lyg būtų kažkoks "Cute girls kills each other" tipo anime. Jis būtų nuostabus, jeigu viskas būtų tamsu ir nedėkinga, jog veikėjų priešistorės būtų labai gerai išvystytos (Arčiau Fate/Zero veikėjų išvystymo), jog jie turėtų labai rimtą norą, kurio išpildymo siektų, nes dabar daugeliu veikėjų nė nepatikėjau. Kai kurie tiesiog norėjo per daug. Vėl gi, tikėjausi kažko kiek žiauresnio ir tamsesnio. Jį buvo galima paversti į tokį, kadangi Killing Goods idėja yra pakankamai įdomi ir ją teisingai išpildžius, galima buvo gauti įtraukiantį anime. Na, pasuko mangaka ne ta linkme, kurios aš norėjau. Norėjau kiek žiauresnio. Ketvirtukas, dešimtbalėj sistemoj.

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •