Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Mano svajonių kambarys...

Rimtas forumo narys
    OpHiEll avataras
    Įstojimo data
    2009 11 29
    Vietovė
    Jigoku
    Įrašai
    163
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13

Taigi man tesiog pasidarė įdomu , ar mes turim čia būsimų o gal jau esančiu interjero dizainerių ar architektorių ar norinčiu tapti .Kadangi pats šituo dalykų duomiuosi tai tesiog sudomino kokius interjerus jūs gal būt bandėte kurti, ar jau esate sukūre kažką, o gal norite pabandyti ir parodyti kaip isivaizduojat savo kambarį,virtuvę,vonia,soda ,terasa ir t.t :

yra tokia programa, žinoma nėra labai superinė bet labai didelis baldų, šviesų ir kitokio stuff pasirinkimas, daugiau nei kitokioj online interjero kūrimo programėlėj, bent jau iš tų kūrias žiūrėjau, šita man labiausiai patiko vadinasi My deco 3d home planner.Tai va gal norit pabandyt sukurti savo svajonių kambarį ,nebutinai būti dizaineriu ar architektorium, su šita programa gan lengva sukurti savo norima interjera ,galit nedgi padaryt anime stilium, sakykim per visą sieną savo mėgstamo anime wallpaperi uždėt vietoj tapėtų.

Taigi kas norit pabandyt kažką pakurti jums reiktu ten užsiregistruoti kag galėtumėte išsaugoti savo kuriamus darbus and then set free your imagination... . Programa nėra sudėtinga manau nedgi tie kas nebandė lengvai ja perpras, be to yra pamokos (video tutorials).Jo yra joje minusų kurie tesiog kartais užknysa, bet man vistiek patiko kaip online interjero kurimo programėliai visai neblogai (žinoma ne kaip koks 3ds max design ar Maya,ArchiCad) bet galima irgi kažka įdomaus pakurti .Ten dar vyksta konkursai už kuriuos yra prizai sakykim pagal užduota tema stilių, reikia sukurti kambarį. Galite išbandyti aš dar pats nebandžiau reiks irgi pabandyt sudalyvauti.
    Nuotraukas dedam čia pasinaudodami :

imageshack
    arba
    imgbox
    Tai va rodykit kokiam savo svajionių kambaryje norėtumėte gyventi...

Štai keletas mano darbų:

Spoileris:
    Mano pirmas bandimas

Mano būsimas darbo kabinetas in a far future gaila kad vis dėl to nera,
    to ko norėjau kad sukurti labiau futuriškesni kambarį...

Big things have small beginnings

There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Įdomu... Ir net labai. Kiek žinau architektura iš AZ užsiima Denix. Pas jį jau tas kaip suprantu yra pragyvenimo šaltinis (na o jei klystu... pataisys tikiuosi). Mano pačio "architekturiniai" kūriniai pasibaigia ties Source Engine žaidimų žemėlapiais... O ir šiaip ten nieko įspūdingo ar sudetingo neturiu ką parodyti. :/

מיד

Airiz avataras
    Įstojimo data
    2004 01 09
    Vietovė
    Hunter's Village
    Įrašai
    2.033
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    97
    Kažkada krapščiau CRY ENGINE 3.0 builder'i, bet kažkam nerealaus pritrūko kantrybės.
    Dažniausiai vizijose yra panašus vaizdai:

ir tai nebūtinai turi būti žemėje

4. Ačiū OpHiEll dėkojo
    Find your own sins, kid.

Miyata avataras
    Įstojimo data
    2008 01 09
    Vietovė
    UK, Bristol
    Įrašai
    719
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    23
    Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
    Įdomu... Ir net labai. Kiek žinau architektura iš AZ užsiima Denix. Pas jį jau tas kaip suprantu yra pragyvenimo šaltinis (na o jei klystu... pataisys tikiuosi). Mano pačio "architekturiniai" kūriniai pasibaigia ties Source Engine žaidimų žemėlapiais... O ir šiaip ten nieko įspūdingo ar sudetingo neturiu ką parodyti. :/
    FreaK`aZ uzsiema dar, tik kad mazai roduosi jis cia dabar jau.

O siaip visai idomi tema, reikes ka nors pabandyt sukurt po paskutinio egzamino. Ah, can't wait for Thursday afternoon D:

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •