Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Love Live!?

Balsavo
6. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (puikus!)

  3 50.00%
 • 4

  3 50.00%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Love Live! School Idol Project

 1. #1
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.969
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  60

  Love Live! School Idol Project

  Love Live! School Idol Project
  ラブライブ! School idol project

  Režisierius: Takahiko Kyogoku
  Studija: Sunrise
  Žanrai: mokyklinis, gyvenimiškas, muzika,
  Transliacija: nuo 2013-01-06 iki 2013-03-31
  Trukmė: 13 x 24 min
  MAL reitingas: 7.66
  Video resursai: OP||ED
  Video klipai: MV1||MV2||MV3||MV4||MV5||MV6 (N)
  Papildoma Info:
  Rask dabar moksleivį kuriam patinka mokykla. Sudėtinga? O štai Honoka savo mokyklą dievina, todėl ją išverčia iš koto naujienos, kad mokykla bus uždaroma. Ji tiesiog neturi jokio įvaizdžio, kurio paskatinti tėveliai su mielu noru leistų į ją mokytis savo vaikus. Mergaitei užverda kraujas ir ji imasi iniciatyvos - surasti būdą, kaip pakelti mokyklos lygį ir pritraukti naujų moksleivių dėmesį. Būdas? Kurti klubą. Kokį? Tai žinoma, kad dainuojančios mergaičių grupės. Pakerėta profesionalios moksleivių muzikos grupės pasirodymo ji suburia savo grupę, pavadina ją dviprasmiškai - μ's (mju 's -> muse -> mūza) ir užsimoja ne tik išgelbėti mokyklos padėtį, bet ir sudalyvauti didžiajame mokyklinių muzikinių kolektyvų konkurse Love Live!
  Love Live! - anime veteranės Sunrise studijos bandymas įšokti į idol'ų anime vajų. Ir sprendžiant iš puikių pardavimų gimtojoje šalyje, serialas pavyko puikiai. O ar jis iš tikro toks vertas dėmesio?


  Bendra nuomonė: Pasakysiu atvirai - Love Live! visiškai nėra išskirtinis, ypatingas ar iškart patraukiantis dėmesį anime. Veiksmo vieta - mokykla, veikėjai - moksleivės mergaitės, jų asmenybės - stereotipinės, istorija - pati paprasčiausia, kokia begali būti. Tačiau yra elementarus kabliukas - azartas. Taip, anime ne apie sportą, bet kilimas karjeros laiptais muzikoje, ne ką didesnių pastangų reikalaujantis iššūkis, kad LL visa tai pateikiama ir gana lengva gaida. Tačiau priklausomai nuo to ar pavyks prisirišti prie veikėjų galima spręsti ar bus įdomu sekti serialą.
  Love Live! nėra vien "cute girls doing cute things" tipo žiūralas. Jis turi tikslą, nuo pat pirmos minutės, serialas turi istoriją ir veda ją į priekį. Aišku atskiri epizodai nėra visi labai įdomūs, vienas fokusuojasi ties naujo nario priėmimu, kitas ties klubo vadovo išrinkimu, dar kitas ties vasaros stovykla ir taip toliau. Tačiau kūrėjai nepersaldino šio mergaitiško slice of life, todėl viskas žiūrisi gan maloniai ir proto ribose. Siužeto posūkiai čia deja gana standartiniai ir iškirpti iš gyvenimiškų anime šablono tad visa sukama drama gale atrodo sausai ir nelabai realistiškai. Aišku kiek begali būti intriguojanti istorija apie moksleivių grupės karjerą, tiek ji čia yra vystoma kiek galima pilniau.
  Love Live! vs. AKB0048: Kadangi abu serialai apie mergaičių grupes ir turi savitų panašumų, negalėjau atsispirti pagundai juos palyginti. Dalykas yra tas, kad AKB kūrėjai stengėsi labai padaryti tokią tematiką priimtinesnę didesniam ratui žmonių, pridėjo ten krūvą visokio stuff'o ir tas patiko ne visiems, tad Love Live!, siūlantis paprastesnį gyvenimišką idėjos variantą išlošia bent jau šioje srityje. Tačiau AKB turi geresnes ir sklandžiau skambančias dainas, kol foninė muzika geriau parinkta Love Live! serialui. AKB be abejo atrodo kur kas įspūdingiau animacijos srityje, bet Love Live turi priimtinesnį veikėjų dizainą, CG deja atrodo vis dar prastai. Istorijos ir veikėjų srityje pranašesnis, mano nuomone yra AKB. Aišku tai priklauso nuo žiūrovo poreikių, bet Love Live! siužetas galėjo būti ir kiek įvairesnis, dabar jis tiesiog skystokas. Su veikėjais irgi panašiai, Sunrise kūrinyje labai ryškiai matosi stereotipiniai šablonai, kol AKB cast'as kiek įvairesnis, aišku perdėtumo ten irgi neišvengiama.
  Apibendrinant: Nors Love Live neturi nieko, kuo galėtų išsiskirti. Tai greičiausiai ir yra jo pliusas - paprastumas, tiesmukiškumas ir kažkokių išradimų nekūrimas bei meilė muzikai ir veikėjų gero tikslo siekimas. Jei tiesiog norit pailsėt nuo perdėtų dramų, didelio kiekio fanserviso ir kito stuff'o bei nesat prieš jpop - imkit. Jei visgi norit kažko išskirtinio ir keisto idol'ų tematikoje - jūsų visada laukia AKB0048 .  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2014-07-11, 15:18 Priežastis: pridėtas 6 singlo anime klipas

 2. #2
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  131
  Vaje, kiek pažįstamų veidų posteryje....

 3. #3
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.969
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  60
  Turėsim antrą sezoną kitų metų pavasarį. Tas matyt nestebina, žinant, kaip gerai jis buvo perkamas. Pagrindas padėtas, pažiūrėkim, ką kūrėjai iš to išspaus.

 4. #4
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.969
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  60
  Kelios mintys apie antrą sezoną.
  Man nepatiko. Šįkart kūrėjai dėmesį skyrė merginų kaip grupės sutvirtinimui ir gilesniam pažvelgimui į kai kuriuos individualius grupės narius. Deja, viso to įgyvendinimo neišeina niekaip kitaip pavadinti nei pilstymas iš tuščio į kiaurą. Išblanko pagrindinio tikslo siekimas, nebėra visiškai jokio azarto, o dauguma individualių istorijų tiesiog prasilenkia su pačiais serialo veikėjais. Galbūt būtų tik pora išimčių, tačiau didelis kiekis turinio jaučiasi kaip nereikalingas filler'is. Kurgi mano dainos, pasirodymai? Nors pirmame sezone muzikos nebuvo daugiau, bet visas kitas turinys buvo kur kas tikslingesnis.

  Aišku serialas bando išlikti nuoširdus ir paprastas, gale net stengiasi išspausti ašarą, nėra čia bereikalingo fanserviso. Animacija išlaikyta gera, nors CG scenų pasirodymuose neišvengta, patys pasirodymai puikia geba prablaškyti serialo peržiūros metu atsirandantį nuobodulį. Visgi abejoju ar buvo verta sėdėti šiuos 13 epizodų po pirmojo sezono, kuris mano nuomone buvo daug vertingesnis ir įdomesnis nei naujoji dalis. Galbūt aš tikėjausi tiesiog per daug.

  Apibendrinant - filerinis, beveik betikslis ir nuobodus, antrasis Love Live sezonas mano lūkesčių tiesiog nepateisino. Bent jau istorija užbaigta, bent šiam kartui.


  Dar turėsim filmą, greičiausiai bus filleris, entuziazmo tas nedidina...


  EDIT: jei ką suklaidino mano vartojamas išsireiškimas "filler'is", tai juo aš norėjau pabrėžti tuščias nieko serialo istorijai neduodančias vietas. Visas serialas yra originalus kūrinys, o ne kieno nors adaptacija, tad standartinė "filler'io" reikšmė čia netinka.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2015-08-31, 14:10

 5. #5
  Cute potato ~

  Miglaja avataras
  Įstojimo data
  2007 12 16
  Vietovė
  Kaišiadorys/Vilnius
  Įrašai
  665
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  33
  Muzikiniai anime yra labai smagus reikalas dėl dviejų dalykų : azarto ir muzikos. Jei išpildomi abu aspektai - anime dažniausiai išeina neblogas žiūralas.

  Ar Love Live būtent toks ?

  Taip. Labai neblogas ir atpalaiduojantis reginys
  Istorija gana paprasta ir nuspėjama, tačiau šioks toks azartas buvo. "Ar merginoms pavyks pakilti reitinge ?", "Ar jos pateks į grupių konkursą?". Bežiūrint vis mintyse užduodavau šitus klausimus. Muzikos čia irgi buvo. Ir tikrai daug. Pagrindinis pliusas, kad per dvyliką serijų nebuvo rodoma, kaip grupė repetuoja vienam vieninteliam pasirodymui. Pasirodymų buvo minimum 4, o tai jau daro anime tikrai muzikiniu ir įvairesniu. Bet kaip minėjau, balą numušu grynai už istorijos paprastumą ir nuspėjamumą..

  Ar merginos šabloniškos ?
  Galbūt. Bet kaikuriems juk patinka vienas merginų šablonas, kuris gali kiekvienam anime kartotis Aš jau supratau, kad nekenčiu tsunderių (Eri, Maki, Umi) arba labai tylių ir itin drovių mergaičių kaip Hanayo. Rin ir Honoka man kaip ir netrukdė. Bet didžiausias simpatijas reiškiu šitai trijulei :
  Motiniškų instinktų turinčiai Nozomi. Visas prižiūri, pataria ir ramiai reaguoja į betkokias situacijas. Bet jei reikia, moka ir nubausti - boobs grabbing
  Spoileris:

  Labai mielai dreamer Kotori. Iš pradžių jai nejaučiau simpatijų, nes maniau, kad ji labai drovi (o aš tokių nemėgstu). Tačiau palaipsniui supratau, kad viskas norma dar su ja.
  Spoileris:

  Ir tiesmuko charakterio Niko. Asmeniškai, buvo smagiausia ją žiūrėti. Ji moka būti miela, moka būti agresyvi.
  Spoileris:

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •