Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Magi: The Labyrinth of Magic įvertinimas:

Balsavo
25. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  6 24.00%
 • 4

  12 48.00%
 • 3

  6 24.00%
 • 2

  1 4.00%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 8 iš 8

Magi: The Labyrinth of Magic

 1. #1

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34

  Magi: The Labyrinth of Magic


  Magi: The Labyrinth of Magic
  マギ The labyrinth of magic


  Režisierius: Masunari Koji
  Studija: Aniplex, A-1 Pictures
  Žanrai: veiksmas, nuotykiai, fantazija, šonenas.
  Transliacija: 2012 - 2013
  Trukmė: 25 x 24 min.
  AniDB reitingas: 7.42 (739)
  MAL reitingas: 8,13 (25053)
  YouTube resursai:
  OP1 || OP2
  Papildoma Info:


  Ar tikite magija? Ar prisimenate magiškas pasakas, kurias jums ankščiau pasakodavo močiutės, o galbūt kurias skaitėte patys? Esu tikras, kad esate girdėję apie pasakų rinkinį „Tūkstantis ir viena naktis“: apie Aladiną ir jo magišką lempą, drąsųjį jūreivį Simbadą ar išmintingąjį pirklį Ali Baba. Šias visas pasakas sujungia Magi, sukurdama bendrą pasaulį, kuriame gyvena visi šie pasakų veikėjai. O kaip žinome pasaulis yra mažas, todėl jie neilgai trunka susidurti vienas su kitu ir patirti begalę nuotykių. Galbūt ir tu nori prisidėti prie šio magiško nuotykio?


  Istorija. Magi siužetas sukasi apie berniuką Aladiną, kuris susipažįsta su jaunu vaikinu, Ali Baba. Aladinas jam padeda įgyvendinti jo svajonę: įveikti požemį, kuriame slypi neišpasakyti turtai. Prie jų prisideda ir trečias keliauninkas: vergė Morgiana. Vos tik įveikus požemį visi 3 keliauninkai netikėtai išsklaidomi po visą kontinentą. Netrukus sužinome apie karą, siaubiantį šį pasaulį, keistas anomalijas ir slaptą organizaciją, slypinčią už šių reiškinių.

  Veikėjai. Manau, net neverta sakyti, kad daugelis veikėjų yra skolinti iš Šacherezados pasakų. Tačiau, jie savaip perteikti ir invidualizuoti.

  Apipavidalinimas. Abu openingai tikrai, gražus, melodingi, juose jaučiama magiška atmosfera. Įgarsinimas tikrai kokybiškas, ypač norėčiau pagirti Aladino įgarsinusį asmenį, jo balsas tiesiog buvo tobulas tokiam veikėjui. Tiesa, anime garso takelis nė kuom neišsiskyrė, bet neturiu kuom per daug skųstis. Kiek nuvylė animacija, vietomis jos kokybė taip nukrisdavo, kad tai buvo galima pastebti plika akimi.

  Apibendrinimas. A-1 Pictures pasižymi puikiais „startais“, tačiau artėjant link „finišo“ jų darbai išsikvėpia ir mus palieka su neįpatinga ir neoriginalia pabaiga. Taip buvo su Ao no Exorcist, taip atsitiko ir su Magi: The Labyrinth of Magic. Kaip bebūtų, šį darbą rekomenduočiau veiksmo ir šonenų mėgėjams, taip pat, jaunesnei auditorijai. Belieka tikėtis, kad būsimas antras sezonas ištaisys pirmtako paliktas klaidas.


  Paskutinį kartą taisė nemesis : 2013-05-30, 08:13

 2. #2
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Neiškentėjau iki galo, įdomi pradžia nusirito iki eilinio shouneno ir Ali Babos verkšlenimai pribaigė.

 3. #3
  Citizen Erased
  Narya avataras
  Įstojimo data
  2009 01 22
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  227
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Same. Pusiaukelėj mečiau, nebeįmanoma žiūrėt buvo nei istorijos rutuliojimo, nei animacijos. O pradžia daug žadanti atrodė ir manga man patiko :I
  deviantArt
  BLACKOUT

 4. #4
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.963
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Man atvirkščiai, pradžia kažkokia nekabinanti, veikėjai neįdomūs, ir net nepasirūpinta jog jie būtų įdomūs (tipinė shouneno pradžia visgi). Bet yra vilties, jei anime vėliau pateiks kažkokį įdomesnį ir originalesnį nuotykį, nes būkim atviri, shounen'ų gretose dabar yra puikių kūrinių, kaip tarkim nepailstantis One Piece, dabartiniu metu gebantis nustebinti Hunter x Hunter ar tarkim tokie trumpesni bet itin solidūs ir gebantys kažką išskirtinio pateikti, kaip Zetsuen no Tempest ir dabartinis Shingeki no Kyojin. Ir būtų smagu, kad Magi nepavirstų į vien anime apie tai, kaip blogai yra vergovė (o duoda didelius hintus, kad tai bus didelė anime tema, tik ar plačiai pateikta...).


  EDIT: Deja nebeištempiau daugiau 12 serijų. Labai vidutiniškas ir nelabai kuo originalus shounen'as. Nuobodžios kovos, neįdomi istorija ir neįdomūs veikėjai. Kam reikėjo skolintis veikėjų vardus iš 1001 nakties irgi nelabai suprantama, nes daugiau panašumų kaip ir nėra. Kadangi nebesukėlė jokių jausmų paskutiniai žiūrėti epizodai, nusprendžiau laiko nebegaišti.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-08-27, 15:45 Priežastis: papildymas

 5. #5

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
  Ir būtų smagu, kad Magi nepavirstų į vien anime apie tai, kaip blogai yra vergovė.
  Deja, teks nusivilti, vergovė viena pagrindinių anime temų, besilygiuojanti kartu su karo/civilinio karo, likimo, na ir ko gero politinių vingrybių temomis.

 6. #6
  Naujokas Saranie avataras
  Įstojimo data
  2012 05 03
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  4
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Perziurejus anime susidomejau manga, nes labai patiko. Teko nusivilti anime, nes pacios geriausios ir idomiausios scenos nebuvo animuotos, Alibaba neatitiko savo charakterio anime pabaigoje, daug klausymu buvo neatsakyta ir kone geru 10-20 manga chapter'iu buvo sumalta i paskutines 2 serijas kuriu puse ir tai buvo fileriai. Nors tiksliau visame anime buvo sumalta, neparodyta ar kitaip sudeliotos scenos. Tad jei kam patiko bent pradzia sito anime TIKRAI siulau nuo pirmo chapter'io skaityti manga, nors ir neesu viena is tu zmoniu sakanciu, kad manga visada geriau nei anime.

 7. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
 8. #7
  Draconica
  Guest
  Fanai sulauks antro sezono!
  Daugiau informacijos - nuoroda

 9. #8

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Na, anonsuotas jau buvo senokai, jau pavasarį, tad net nebuvo abejonės dėl 2 sezono, tuo labiau žinant mangos populiarumą japonijoje(vakaruose irgi tikrai nepaskutinėje vietoje), na opats anime turėjo ryškių trūkumų, galbūt pasitaisys antroje dalyje.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •