Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 37

Flame Wars - laikina tema, laikiniems ginčams

Narys
    liezuvelis avataras
    Įstojimo data
    2012 10 17
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    64
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    11

Flame Wars - laikina tema, laikiniems ginčams

mano aprašymas – ištrintas, nes aš nenoriu būti asocijuotas su žmogumi, kuris supranta savo klaidas, bet tyčia jų netaiso.

Draconica
    Guest
    Kadangi ban'intas vartotojas vis dar lankosi nukrypsiu nuo temos ir pasakysiu savo nuomonę kaip aprašymų rašytoja. Prašau atleisti už offtopic'ą, bet jau rimtai. . .
    1. Iš žmogaus kuris net lietuviškai be klaidų parašyti nesugeba kalbėti apie aprašymus ir jų specifiką, bei autorių vartojamą žodyną - atsainu, kvaila ir mažų mažiausiai nebrandu.
    2. Taikyti pavadinimus ar dar kažką prie tavęs ar dar saujelės tokių kaip tu - neverta. Yra dar keletas tokių saujelių vartotojų, kuriem tiktų angliškas/lietuviškas/japoniškas ar dar koks nors pavadinimas, bet vis dėl to autorius pasirenka kokį pavadinimą rinktis dedant aprašymą ir pažymint jį sąraše.
    3. Pritariu ir Red_Elf. AZ (o gal ir kitų svetainių, bei forumų) aprašymai ir yra tuo ypatingi, kad jie saviti, turi šarmo. Bent jau AZ aprašymus aš matau kaip aprašymas+nuomonė+vertinimas. Jei matai kitaip - good luck with that.
    4. Kas liečia rusifikavimus, anglicizmus ir panašius baubus iš palovės - visada gali komentare paklausti ką reiškia viena ar kita, vietoje to, kad bandai "sutramdyti" autorių nuo jo stiliaus, humoro jausmo ir galų gale - nuomonės.
    5. Nematau skirtumo tarp seno aprašymo ir naujo. Pats autorius visada gali pataisyti aprašymą jei jam kažkas kliūna. Jei kliūna tau - rašyk tiesiai autoriui PM, nes komentarų skyrius (section) yra aptarinėti anime, o ne aprašymo ypatybes.
    6. Ir pabaigai - ateini į forumą ir dar nė kojų neapšilęs pradedi viešai skųstis visais ir viskuo. Nelabai protinga, bet matyt toks tavo stilius. Good luck with that in the future.
    Paskutinį kartą taisė Draconica : 2013-05-15, 21:52

Laikinas
    Guest
    Visų pirma – atsiprašau dėl netaisyklingos kalbos.

Bet: kadangi užbanintas vartotojas vis dar turi nuomonę, kurią gali reikšti nes lyg ir tam sukurtas forumas:

7.
    aprašymas – taisytinas.

Jei kas mane pamėgins sutramdyti
    Citata Autorius Draconica Žiūrėti skelbimus
    [...]kad bandai "sutramdyti" autorių nuo jo stiliaus, humoro jausmo ir galų gale - nuomonės[...]
    ar riboti – niekada nesutiksiu, tad čia mūsų nuomonė sutampa, bet: kaip ir minėjau, gal aprašymas galėtų skirtis nuo eilinio komentaro? Pvz.: tuo, kad jis – nešališkas. O jei tinka aprašymai, lyg nuomonė "prie alaus" (apsipūtęs režisierius padarė dar vieną gagarino istoriją) – mes kalbame apie skirtingus dalykus.

Aš prieš bet kokią nuorodą į narkotikus, šio filmo aprašyme. Yra filmų, kur aš nieko prieš apie juos pakalbėti, jei filmo kūrėjai kelia tokias temas, bet ne šiame filme.

Šis filmas – rimtas filosofinis darbas, o ne pajuoka.

tik tiek.
    Paskutinį kartą taisė Laikinas : 2013-05-15, 00:39

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    O varge, ir iš kur tu toks zanūda atsiradai? Taip ir maniau, kad visas Draconicos vargas naudos neduos. Auklėti teks su sunkiąją artilerija ir apsikuopti vėliau.

Dar kartą, tiems kurie labai jauni arba jaunatviškai energingi..... Aprašymas taisomas nebus, autorius nemato reikalo. Autorius turi daugybę taisytinų aprašymų, kuriuos gražiai paprašytas net ir pataisytų, bet šitas į tokių sąrašą nepatenka. Skaitytojams, kuriuos erzina truputi vaizdingesnė rašliava alia "prie alaus", galiu rekomenduoti MAL, ANIDB ir ANN. Ten viskas sausai, aiškiai, enciklopediškai - tik faktai ir jokių svaigimų apie Gagarinus ir t.t. Sėkmes.

Laikinas
    Guest
    Tinguva – tai ne pasiteisinimas. O abejingumas tai nepagarba tiems, kas skaito tavo aprašymą.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Pagarbą reikia nusipelnyt, o mano aprašymas normalaus žmogaus tikrai neįžeis. Ar tu manai, kad aš turėčiau kreipti dėmesį į kiekvieno "praeivio" nuomone?

Naujokas
    Įstojimo data
    2013 05 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Šis puslapis – puikus informacijos šaltinis. ir matyti kaip vyrai ginčyjasi dėl 14 metų senumo aprašymo – sumenkina viską. vienas sako: šitai reiktų pataisyti, kitas sako: ne, 14 metų buvo gerai, o tai reiškia, kad ir toliau bus gerai. Norėsit – pažiūrėsit, savo aprašymą parašysite.

T.y. tokio "pasiuntimo" (na..) aš dar nemačiau. Pagarba؟

Vienas sako - taisyt nereikia, bet jeigu to prašytum mandagiai, o ne nachališkai, galima būtų padaryt. Jeigu vis dėlto labai jau nori, visada galima pataisyti pačiam, adminai pakeis. Bet kuriuo atveju, kadangi neturi manierų ir negerbi kitų, į tavo norus dėmesio kreipiama nebus.
    Kitas sako - kokie jūs blogi, kad mane metat lauk, aš gi teisuolis ir visažinis, o jūs savo valdžios statusu piktnaudžiaujat. Bandydamas įrodyti savo tiesą, kursiuosi krūvą accountų ir toliau šnekėsiu, kokie jūs blogi.
    Urameshi, Iemon-dono!

Naujokas
    Įstojimo data
    2013 05 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Visų pirma: mandagiai parašiau savo aprašymą apie šį filmą. Tačiau jis buvo interpretuotas, lyg aprašymo komentaras.

Kartais apie stebėtoją iš šalies aš sakau: o krūmuose tupėjo kobra ir viską matė.

Mano "negražus" elgesys matomas tik dėl vienos priežasties – visi kiti pasisakymai buvo ištrinti. Trinti kritinius pasisakymus –garantuotas būdas sulaukti "fleimo".
    O kai po 14 metų žmogus atsisako taisyti savo aprašyma tiesiog iš principo – tai gal ir mano principinį prašymą kas išgirs...

cobabara, tu juk šio filmo nežiūrėjai?

t.y. kai po 14 metų senumo aprašyme prašome kažką pataisyti ir tai sukelia norą užbaninti, gal susimąstykime apie tai, ką adminai nori paslėpti?
    Paskutinį kartą taisė laikinos-pareigos : 2013-05-15, 15:42

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Aš galvoju, jog abi pusės čia yra storžieviškos, grubios, negeranoriškos ir įsikabinusios savų principų. Abu asmenys nė nenori surasti kažkokio bendro kompromiso, vienam geriau pasiginčyti ir parėkti prieš vėją, o kitam geriau išsitraukt banhammer'į.
    Tai gal atidėkit savo banhammer'ius, n-kiekį el. pašto account'ų n-tąjam mėginimui užsiregistruoti ir kitas nesąmones ir išsiaiškinkit vieną kartą, nes po kurio laiko ateis vėl koks panašus pilietis ir vėl jis bus nugesintas net ir jo pastaboms, komentarams turint kokį tai pagrindą. O gal AZ tikrai reikia kokių nors pokyčių, tai gal visgi verta kąnors daryti, o ne sėdėti įsikibus principų?

Liezuveli/laikinas ir t.t. ar bent bandei tartis su Killerbee per PM? bent siūlei jam kokį sprendimo būdą? bent bandėt kartu realizuoti abiejų aprašymų apjungimą atsisakant kvailų principų ir gerbiant vienas kito nuomonę?
    O tas kas užrakino liezuvelio aprašymo temą bent bandei susitarti su juo dėl seno ir naujo sujungimo, nes darbo jį ruošiant buvo įdėta ir aprašymas techniškai atrodė tikrai tvarkingai ir gražiai, ar visgi tai nė nerūpėjo?

Tai kad gal trinkit lauk visus komentarus ne į temą iš šitos gijos ir aiškinkitės tarpusavyje. Naujokui linkiu nebūt vien šaltu kritiku ir tokiu, kuris nori kad visi šoktų pagal jo muziką, o senbūviui siūlau kartais atsižvelgt į kitų pasiūlymus ir bandyt taikiai išsiaiškint, jei tai įmanoma, ypač jei naujokas nuoširdžiai parodė jog geba ir moka rašyti aprašymus, kad ir dėl savo aštraus būdo yra šiektiek ir kaltas.

Na tik mano nuomonė, tema vistiek bus valoma nuo šių komentarų, tai bent jau pasakiau, ką galvoju apie šitą jūsų melodramą.

Spoileris:
    klausimas liezuveliui, kartais tu nebuvai užsiregistravęs šiam puslapyje anskčiau po pseudonimu 'titanai'? tik taip įdomu, nekreipkit dėmesio, jei ką į šį klausimą
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-05-15, 16:04

11. Ačiū Augis24, slicKrox dėkojo
    Naujokas
    Įstojimo data
    2013 05 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    kaip taikliai... kliudei pačius paširdžius. taip, aš mėginau susisiekti su killerbee – ignoras, po to mėginau pasiūlyti kitą nuomonę – banas, su manimi, deja – niekas nesusisiekė. Aš net prašiau dialogo, bet... mane vėl užbanino ir vėl užsireginau nauju vardu. IP banas nepadės, nes per mobilų kas kart naujas IP. Tokios va tokelės. O šio anime aprašymas – vis dar gėda SCI-FI gerbėjams... Nenuostabu, kad šį anime taip mažai lietuvių matė, nors tai tokia pati klasika, kaip akira... Ačiū draugams, kas pasiryžo jį įgarsinti, nepaisant šio "bordako"... Ir kalba ne apie tai , o apie dėmesį. Šio aprašymo autorius ignoruoja šalutinę nuomonę, o aš jums siūlau "šviežią", o ne 14 metų užsistovėjusią. Matyt dėl to mane ir bainina...

Spoileris:
    ne, nebuvau, nei kaip titanai, nei kitaip. tik: nezinau, laikinas ir "laikinos-pareigos"
    Paskutinį kartą taisė laikinos-pareigos : 2013-05-15, 16:26

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Vaje, o aš dar skundžiausi, kad AZ nuobodu....
    taip, aš mėginau susisiekti su killerbee – ignoras,
    Meluoja ir net ausys neraudonuoja. Nebuvo jokios žinutės.
    po to mėginau pasiūlyti kitą nuomonę – banas, su manimi, deja – niekas nesusisiekė.
    Nuomonę, kuri buvo banalus "užvažiavimas", vieną kartą aš atkentėjau. Kai pradėjai įkyrėt - įspėjau. Nepadėjo? Gaila, bet nuo durnumo vaistų nėra.....
    Aš net prašiau dialogo, bet... mane vėl užbanino ir vėl užsireginau nauju vardu. IP banas nepadės, nes per mobilų kas kart naujas IP. Tokios va tokelės. O šio anime aprašymas – vis dar gėda SCI-FI gerbėjams... Nenuostabu, kad šį anime taip mažai lietuvių matė, nors tai tokia pati klasika, kaip akira... Ačiū draugams, kas pasiryžo jį įgarsinti, nepaisant šio "bordako"... Ir kalba ne apie tai , o apie dėmesį. Šio aprašymo autorius ignoruoja šalutinę nuomonę, o aš jums siūlau "šviežią", o ne 14 metų užsistovėjusią. Matyt dėl to mane ir bainina...
    bla bla bla... ne pirmas ir ne paskutinis.....Aš tik vieno nesuprantu, kur dingo tavo nuostabusis aprašymas? Įdėti jį čia religija neleidžia? Aš net apsiimsiu temą pratrinti, kad jis nedingtu tarp paties priversto mėšlo.

Draconica
    Guest
    Vaje, dėl vieno aprašymo šitoks šurmulys.
    Nesuprantu tik vieno, visiems kitiems kaip ir gerai viskas su aprašymu, o tau liezuveli - ne? Tai dabar sakyk man kas teisus.
    Nesuprantu kas ir kur čia mato aroganciją neva niekas nieko keisti nenori, bet jei man kažkas šauktų iš visų kampų - "Ei, Draconica, tavo aprašymas mano nuomone šūdas" tai aš ir nieko nekeisčiau. VISU PIRMA - aprašymus žmonės rašo savanoriškai, jie už juos nieko negauna. VISU ANTRA - KillerBee aprašymus skaitau vien tik dėl jo stiliaus, nors jo mėgiamas ir žiūrimas stilius ne man. Kodėl? O todėl, kad žmogus tiesiog sugeba pateikti savo nuomonę ir aprašymą kitu kampu. VISU TREČIA - jei tavo aprašymas buvo traktuojamas kaip komentaro lygio, tai gal jis toks ir buvo?
    Labai gerai, kad turi idėjų ir noro kažką čia daryti, kažką keisti, bet norėti nusistovėjusią forumo tvarką pakeisti į tokią, kokia tau atrodo geresnė - nėra protingas pasirinkimas. Čia tas pats, kas ateitų pas mane kaimynė ir sakytų - "Lovą statyk ten, spinta turi būti ten, batai - kitur".
    Tai, kad tu toliau rašai ar flame'ini - tavo reikalas. Niekas čia neišsigąs, o tavo nuomonę dėl tokio nebrandaus ir nepagrysto elgesio tiesiog visiškai ignoruos. Net nesuprantu ką dabar nori pasiekti - paerzinti adminus ir modus ar tiesiog paprastus vartotojus.
    Ir dar pabaigai - tokiu elgesiu dabar jau tikrai nieko nepasieksi, tad patariu nuleist rankas ir arba palikti forumą kuris neatitiko tavo lūkesčių arba nustoti mėginti pakeisti "pasaulį".
    Paskutinį kartą taisė Draconica : 2013-05-15, 19:44

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80

Flame Wars - laikina tema, lakiniems ginčams

Antraštė manau aiški. Karo zona aiškintis visas nesąmones dėl aprašymų, temų kūrimo, "nevertų" banų ir panašaus briedo.
    Gali būti, kad bus ištrinta ankščiau ar vėliau, bet geriau nei teršti temas.
    Maybe on Earth, Maybe in the Future

Kurokawa idėjinis lyderis
    Lėtai keičiu slaptažodžius

AZ Fairy

Absurdëh avataras
    Įstojimo data
    2011 03 21
    Vietovė
    irc.rizon.net/#Darkhold
    Įrašai
    621
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Bardakas, temos antraštėje padaryta rašybos klaida...it hurts me physically :V
    0x646F6F6D39

Žmogus Ne

Bardakas avataras
    Įstojimo data
    2005 09 22
    Vietovė
    Kurokawa/VAK
    Įrašai
    1.635
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    80