Rezultatai 1 iki 2 iš 2

Muzikiniai Tinkliaraščiai/BLOG'ai

Narys
    BadBoyyy avataras
    Įstojimo data
    2003 08 03
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    75
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Reputacija
    18

Muzikiniai Tinkliaraščiai/BLOG'ai

Panašios skilties neradau ir tiesiog nutariau galbūt atsirastų bendraminčių mylinčių muzika ir pasidalintų savo lankytinais muzikos tinkliaraščiais/BLOG'ais.

Pats pasidalinsiu savo, jau ~ 3 metus gyvuojančiu tinkliaraščiu - www.arkisound.net
    Puslapyje be abejo daugiausiai muzikos (daugiausiai nemokamos, dabar daugelis atlikėjų dalinasi promo'indami save, nemokamais kūriniais, albumais, EP ir pan.), šiek tiek info apie atlikėjus. Neseniai pradėjau daryti Monthly#Soundy kompiliacijas, sustoti nežadu, nes noriu pats pradėti kurti muzika (svajoti ir siekti tikslo mano galvą labai svarbu). Pagrindinis muzikos stilius yra džiazinis hip-hop ir viskas kas aplink jį (hip-hop, jazzy, beats, instrumental, electro, r&B, chilly, samples ir etc.). Galbūt užklydę surasit ką įdomaus, o gal atrasit atlikėją, kurį pradėsit sekti ir kurio muzika Jums bus didelis gėris.~ To ir linkiu

Dalinkites savo muzikos skoniais, kiekvienas esam skirtingas ir kiekvienas turim savo muzikinius kokteilius
    http://www.arkisound.net - another sound of nature...

2. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
    Cute potato ~

Miglaja avataras
    Įstojimo data
    2007 12 16
    Vietovė
    Kaišiadorys/Vilnius
    Įrašai
    665
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    31
    Sveikintina iniciatyva
    Na, o aš rašau internetiniam žurnale www.sharkeen.lt. Ten viską rasit apie lietuvišką alternatyvią ir dažniausiai undergroundinę muziką. Dar kartais ir aptariam užsienio aktualijas muzikos pasauly. Ir aišku, mūsų tikslas - parodyt, kad be visų per TV rodomų popsinių "žvaigdučių" lietuviai sugeba kurt perspektyvią ir šiuolaikišką muziką (tik ne visi sugeba tai pastebėt, tai mes jaunus atlikėjus palaikom ir skleidžiam žinią, kad jie egzistuoja)
    P.S. aš neįkūriau šios svetainės, bet įkūrėjas 2011m. pasikvietė mane prisijungt, tai nuo to laiko ir dirbu ten
    Paskutinį kartą taisė Miglaja : 2013-05-31, 14:30 Priežastis: palikau rašybos klaidų..

4. Ačiū BadBoyyy dėkojo

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •