Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Hakkenden (2013)?

Balsavo
8. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (puikus!)

  2 25.00%
 • 4

  6 75.00%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 12 iš 12

Hakkenden: Eight Dogs of the East

 1. #1
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  Hakkenden: Eight Dogs of the East

  Hakkenden: Eight Dogs of the East
  Hakkenden: Touhou Hakken Ibun

  Režisūra: Mitsue Yamazaki, Osamu Yamasaki
  Adaptacija: pagal Miyuki Abe mangą
  Studija: Studio Deen
  Žanrai: Fantasy, shoujo, veiksmas
  Transliacija: nuo 2013-01-06 iki 2013-03-31
  Trukmė: 13 x 24 min
  MAL reitingas: 7.63
  Video resursai: OP||ED||AMV
  Papildoma Info:
  Prieš penkis metus paslaptinga liga išguldė beveik visus vieno kaimelio gyventojus. Tačiau trys asmenys išgyveno. Du berniukai ir mergaitė buvo priglausti bažnyčios ir ten pragyveno ilgą laiką beveik izoliuoti nuo išorinio pasaulio. Abu išgyvenę vaikinai turi antgamtinių gebėjimų. Shino savo kūne laiko ir geba valdyti Murasame - dievybę/kardą, kurio galia ateina su kaina, vaikinukas liko 'įstrigęs' 14 metų amžiuje, kitaip tariant, nebeauga. Jo draugas Sousuke geba įgyti šuns pavidalą, tačiau su jo siela ne viskas tvarkoje. Shino galios labai trokšta 'imperijos bažnyčios' atstovai. Todėl, norėdami vaikinuką atsivilioti pas save, jie pagrobia jų draugę. Draugai išsiruošia jos ieškoti ir įsivelia į kur kas didesnį konfliktą nei atrodė iš pradžių. Kad išgelbėtų savo ir merginos gyvybę, jie turi surasti aštuonis paslaptingus karolius, su kuriais patys veikėjai yra glaudžiai susiję.


  Hakkenden yra keistas serialas, gebantis pasirodyti esąs visai kitoks, nei atrodytų iš pradžių. Galbūt kasnors girdėjo apie seną anime OVA The Hakkenden, sukurtą pagal ilgą japonų romanų seriją. Tai savotiška tos istorijos interpretacija, bandant įtikti šiuolaikinei auditorijai. Tačiau šįkart kūrėjai pasirėmė shoujo manga ir gavosi toks keistas rezultatas, apie kurį sunku spręsti iš pirmo žvilgsnio.
  Laimei, tai nėra 'atvirkštinis haremas', kaip kitas, itin prastas, 2013 žiemos sezono shoujo serialas Amnesia (nuoširdžiai rekomenduoju šio vengti!). Vis dėlto ir čia netrūksta nudailintos išvaizdos vyriškių bei keletos, kad ir menkų tokio pobūdžio sufleruojančių scenų. Iš esmės, anime visai geras, bet kam nepatinka, kad ir silpni shounen-ai elementai - buvot įspėti.
  Vienas anime pliusų, tai gana įdomi istorija, paremta japoniškom legendom ir folkloru. Tradiciniai japonų mitologijos elementai - youkai, čia yra didelė ir svarbi šio anime sukurto pasaulio dalis. Visa bėda, kad serialo bėgyje istorija juda labai lėtai, daugiau laiko praleidžiame su veikėjais ir epizodinėmis istorijomis, nei kapstydamiesi siužeto vingiuose. Šalutinės istorijos čia gan paprastos, bet pagrindinės siužeto linijos elementai kuria gana įdomią istoriją ir sukelia nemažai spėlionių bei klausimų. Studija jau anonsavo antrą sezoną, tad istorija turėtų įgyti pagreitį, tačiau kol kas tenka susitaikyti su tuo, kad pirmas sezonas tai labiau prologas tolimesniems įvykiams.
  Kitas serialo teigiamas bruožas yra veikėjai. Jie lyg ir niekuo neišsiskiria, bet pastangos, kurias deda anime juos atskleidžiant yra pagirtinos. Visi veikėjai turi tarpusavyje persipinančias priešistores, kurios papildo istoriją ir prisideda prie bendro galvosūkio - kas ir kodėl čia vyskta, tačiau didžioji dalis veikėjų taip ir pasilieka fone, kol kas dar neturint aiškios priežasties, kuo jie bus svarbūs tolimesniuose siužeto vingiuose.
  Seriale kuriama paprasta, bet savotiškai jauki atmosfera, kad net momentai, kur veikėjai susėdę šnekasi, nepasirodė nuobodūs, nors čia jau kaip kam. Jei tikitės daug veiksmo, pasijusit apgauti, nors anime ir sufleruoja šiokį tokį shounen'ishko pobūdžio veiksmą, bet jo pateikia labai nedaug, toks įspūdis, kad kūrėjai ėmė ir patingėjo. Prie savotiškos atmosferos prisideda neblogas muzikinis takelis su keletu gražių melodijų ir pora dainų. Animacija čia gal kiek geresnė nei vidutiniška, bet kartu atrodo gana paprastai ir nelabai kuo išsiskira iš panašių darbų.
  Apibendrinant: Būna kartais tokių paradoksų, kad iš pirmo žvilgsnio, atrodytų, niekam tikęs anime su savaip perinterpretuota klasikine istorija ir krūva bishounen'ų pasirodo esąs visai įdomus ir vertas dėmesio. Hakkenden man susižiūrėjo labai neblogai. Jis turi visai įdomią istoriją, šiektiek veiksmo ir savotišką atmosferą. Tačiau jei baido, jau minėti specifiniai žanro elementai, geriau į serialą nelįsti.  Hakkenden: Touhou Hakken Ibun 2

  Transliacija: nuo 2013-07-07 iki 2013-09-29
  MAL reitingas: 7.95
  Video resursai: OP||ED
  Papildoma Info:
  Pasakysiu iškart, Hakkenden pirmas mergaitiškas anime, kurį aš nuoširdžiai pamėgau ir antrasis sezonas tą tik dar labiau įtvirtino. Taip, jis išties labai solidus.
  Kol visas pasaulis šneka apie Free fanservisą, tam pačiam sezone Hakkenden patvirtina jog nėra vien serialas apie gražius veidukus ar kaip vieną merginą įsimyli ne du ir ne trys "gražuoliukai". Stebėtinai puikus balansas tarp charakterių vystymo ir istorijos pasakojimo šį anime paverčia visai vertu dėmesiu net ir ne vien moteriškai auditorijai...na kiek tokių atsiras.
  Kai paskutinį kartą palikome pirmą sezoną, istorija toli gražu nebuvo baigta. Net ir nevisi pagrindiniai veikėjai mums buvo žinomi, tą taiso 2 dalis, kuriai tenka užduotis ant padėtų pamatų pastatyti tikrai įdomią istoriją. Vėlgi kaip ir pirmame sezone čia yra keletas mažesnių arkų, kurių metu prie mūsų veikėjų grupelės prisijungia dar pora svarbių veikėjų. Į pagrindines rampų šviesas pagaliau pilnai išeina ir šešėlyje tūnojęs, pirmo sezono gale pasirodęs, Ao ir istorija pradeda judėti link svarbių klausimų atsakymo ir paslapčių atskleidimo. Mano nuostabai seriale buvo pora labai puikių pašalinių/fillerinių istorijų. Čia pasirodo režisierės gebėjimas meistriškai pateikti šias istorijas, išlaikant savitą serialo atmosferą. Seriale net nėra kažkokio gluminančio fanserviso. Aišku vaikinai vis dar nudailinti iki negalėjimo, bet kažkokių awkward momentų čia nelabai ir liko, kai pirmame sezone jų keletas buvo. Tad smagu, kad vaikinai pašalinėse serijojse ne maudymosi kelnes matuojasi, o vietoj to laikas paskiriamas prasmingesniems dalykams: charakterizacijai ar tiesiog geram storytelling'ui.
  Taip - asmenybės. Čia veikėjai tikrai jas turi, ir jos jaučiasi kaip realios ir tikros, nei kažkoks netikroviškas fasadas, sukurtas neaišku kokiais tikslais. Ir tai dar vienas geras serialo bruožas. Nedidelis minusėlis - standartinio pobūdžio pabaiga ir vėl vietos palikimas naujam sezonui dėl mangos neužbaigtumo.
  Nuo vieno dalyko šis serialas vis dėlto kenčia pakankamai stipriai - nuo riboto biudžeto. Pats serialas, gaila nėra itin populiarus ir uždegdami žalią šviesą tęsiniui, studija rizikavo. Biudžeto trūkumas čia jaučiasi ypač kovos scenose. Serialas lyg apsimeta shounen'ishko pobūdžio kūriniu, tačiau visas veiksmas ten apsiriboja vos keletu kadrų, kas šiektiek nuvilia, tačiau tai ir nėra serialo stiprūs aspektai. Net ir animacija čia pradeda kentėti nuo dažniau išlendančių nejudančių kadrų, tačiau pati vaizdinė pusė pasirodė gražesnė nei pirmame sezone.
  Apibendrinant: Jei tau patiko pirmas sezonas, prie antro grįžti tiesiog privalai. Jis dar geresnis. O apskritai - solidžiausias tokio pobūdžio moteriškai auditorijai skirtas anime, kokį asmeniškai teko matyti.


  Spoileris:

  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2015-04-01, 10:01 Priežastis: Įkeltas antro sezono aprašymas

 2. #2
  Magician PGirl avataras
  Įstojimo data
  2013 04 03
  Vietovė
  Manga Universe
  Įrašai
  8
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Visai neblogas.
  Patiko folkloras, grafika, veikėjai (ypač pagrindinio veikėjo istorija), bet kliuvo siužetas. Nebuvo normalios siužetinės linijos.. Taip ir nesupratau kas, kaip. Žanras shounen ai (shippinau Shino/Sousuke) nors ir nelabai išplėtotas, bet vis vien... Gerai bent tiek, kad 2 sezonas greitai ir tikiuosi, kad gal tada istorine linija susitvarkys..

 3. #3
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Citata Autorius PGirl Žiūrėti skelbimus
  Žanras shounen ai nors ir nelabai išplėtotas, bet vis vien...
  Na ir gerai, net tiek kiek to yra potencialiai baido naujus žiūrovus. O serialas visai vertas dėmesio jei pražiūrint tą faktą kad čia shoujo.

 4. #4
  Naujokas emmiukas avataras
  Įstojimo data
  2013 06 11
  Vietovė
  Mletai
  Įrašai
  2
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  KAS gali man pasakyti kaip ji paziureti???????

 5. #5
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Citata Autorius emmiukas Žiūrėti skelbimus
  KAS gali man pasakyti kaip ji paziureti???????
  Aš tikiuos, kad moki angliškai, nes lietuviškai subtitruoto šio anime manrods nėra.
  Paprasčiausias būdas naudotis online puslapiais. Kokybė nebus itin gera, bet manau pakaks. Paieškoti gali daugiau jei šie netenkina, jų krūvos internete. Jei moki naudotis utorrent ir panašiom programom, linkas spoileryje, aprašymo gale.
  http://www.animeseason.com/hakkenden...u-hakken-ibun/
  http://www.animehere.com/anime/hakke...kken-ibun.html
  http://www.animecrazy.net/hakkenden-...-episode-list/

 6. #6
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Per pirmas dvi serijas parodė tiek gražuoliukų, kad mano psichika neišlaikė ir teko drop'int. Shoujo, bet be romantikos? Nafig nafig....kažkoks nesusipratimas.

 7. #7

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Ale koks piktas šiandien, lazdavoji vieną po kito serialus, įkalk kokio salidorio ar dar ko

 8. #8
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Aš čia prie ko jei visas pasaulis ritasi velniop? Mergos geria, rūko ir dar kažkokius shouneniniškus shoujo žiūri.... Princo ant balto žirgo jau nebereikia? Pasaulio pabaiga, ne kitaip...

 9. #9
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Shoujo, bet be romantikos? Nafig nafig....kažkoks nesusipratimas.
  Nauja kūrėjų taktika? Kam primest kažkokios šimtąkart matytos romantikos, jei galima visus vaikinus palikti žiūrovei, tegu lydosi, ir jokios mėmės, kuri tarp jų įsiterptų, nebus . Šiaip užtenka ir vieno tokio šiųmetinio rev. haremo Amnesia serijos, kad suprast, jog gal geriau nereikia išvis, jei kūrėjai nemoka gerai to padaryt...
  Kalbant apie Hakkenden, tai jis turi kur kas daugiau ką gero parodyti nei kiti šio žanro pusbroliai. Nematau problemos kad serialas atsikrato kai kurių main elementų, kurių ir taip greičiausiai kokybiškai negalėtų įgyvendint. Ypač puikiai tą rodo šiuo metu transliuojamas antras sezonas, visai solidus anime vasaros sezono tarpe.

 10. #10
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
  Nauja kūrėjų taktika? Kam primest kažkokios šimtąkart matytos romantikos, jei galima visus vaikinus palikti žiūrovei, tegu lydosi, ir jokios mėmės, kuri tarp jų įsiterptų, nebus
  Aha, tik ką daryti man, žiūrovui? Saldžius snukučius galiu pakęsti tik jei yra romantikos.

 11. #11
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
  Aha, tik ką daryti man, žiūrovui? Saldžius snukučius galiu pakęsti tik jei yra romantikos.
  Individualus reikalas. Man pasirodė, kad istorija (tiek epizodinės, tiek pagrindinė) bei tiek jų metu vystomi personažai (vat saldainiai, bet charakterius ir visai normalias back-stories turi) yra pakankama priežastis sudominti ir vyriškąją giminę, kitaip aš apie jį nebūčiau rašęs aprašymo irgi. Na bet čia tik gal man taip, tai niekam nieko neprikišu.

 12. #12
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Pridėtas antras sezonas aprašyme. Abejoju ar bus, bet vistiek laukiu trečio sezono.

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •