Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Sakurasou no Pet na Kanojo įvertinimas

Balsavo
32. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

15 46.88%
  • 4

8 25.00%
  • 3

7 21.88%
  • 2

2 6.25%
  • 1

0 0%
Rezultatai 1 iki 13 iš 13

Sakurasou no Pet na Kanojo / The Pet Girl of Sakurasou 2013

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127

Sakurasou no Pet na Kanojo / The Pet Girl of Sakurasou 2013

Sakurasou no Pet na Kanojo

Režisierius: Atsuko Ishizuka
    Studija: J.C. Staff
    Žanrai: komedija, drama, romantika
    Transliacija: 09.10.2012 - 26.03.2013
    MAL reitingas: 8.37
    Trukmė: TV 24 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / Ending / AMV

:AniDB: :ANN: :MAL:

Aprašymas: Ne visiems pasiseka ilgai, pigiai ir patogiai gyventi kartu su tėvais. Kai kuriems dar besimokant mokykloje tenka apsigyventi bendrabutyje. Vienas iš tokių nelaimėlių yra Sorata. Priežastis nėra visiškai aiški. Matyt arčiau namų padoresnių mokyklų nebuvo, o visų taip giriamas Japonijos visuomeninis transportas nėra jau toks ir geras. Koją berniukui pakišo katės. Sorata tiesiog negali praeiti pro elgetaujantį kačiuką. Atrodytų, kad čia nieko tokio, bet bendrabučio taisyklės draudžia laikyti gyvūnus. Vienintelis išsigelbėjimas kačių mylėtojui yra Sakurasou bendrabutis. Jis turi prastą "šlovę". Ten gyvena probleminiai paaugliai, dėl įvairių priežasčių negalintys/nenorintys gyventi normaliame bendrabutyje. Užtat Sakurasou nedraudžia laikyti kačių. Apskritai ten taisyklės labai liberalios. Ten yra tikras beprotnamis ir tuo Sorata iškart įsitikina. Vienintelė galimybė ištrūkti yra surasti katėms naujus šeimininkus. Deja, planai žlunga kai į bendrabutį atsikrausto Mashiro.

Kažkas sakė, kad man šis serialas patiks. Pradžioje atrodė, kad nemelavo. Paprastas berniukas patenka į nepaprastą aplinką ir stengiasi joje išgyventi. Jis taip stipriai priešinasi aplinkinių poveikiui, kad net puola į depresiją. Personažai įdomūs, nupiešta gražiai, o siužetas paprastas, bet kartu ir įdomus. Komedijos daugiau nei dramos. Tokie buvo pirmi 12 serijų ir jie prabėgo greitai ir neskausmingai. Antroje serialo pusėje anime turėjo du kelius - linksmą ir rimtą. Abu keliai buvo geri, bet kūrėjai pasirinko trečią - nuobodulio ir perspaustos dramos. Netikėtai mane pradėjo erzinti personažai. Norėjosi jiems peršauti galvą...tris kartus, kad tikrai neprisikeltų. Mačiau nuomonių, kad Mashiro yra autistė ar net daunė, bet pagal mane toks yra Sorata. Kartais jo elgesys mane varė į neviltį. Mashiro aišku irgi su "ypatumais", bet pasistengus iš jos žmogų padaryti galima. Ji po truputi tokiu ir tampa, bet auklės įtaka čia yra minimali. Meilės trikampis man įspūdžio nepadarė. Taip ir nesupratau, ką bernas iš tikrųjų mylėjo. Jei ir mylėjo tai labai jau neįtikinamai. Žiauriai nervino ir Jin su Misaki. Kas čia per iš piršto laužtos problemos? Iš kur vaikai ištraukė, kad poroje reikalinga lygybė? Jos nėra ir būti negali ir iš to problemos daryti nereikia. Ech, tas jaunimas šiais laikais, jiems ir seksas yra ne priežastis susipažinti....^^ Priekaištų neturiu tik programuotojui su blondine. Ši porelė buvo visai linksma ir nespėjo atsibosti.
    Labiausiai man užkliuvo perspausta drama. Kūrėjai taip stipriai ir įkyriai norėjo mane sugraudinti, kad galų gale akys truputi sudrėko, tipo "gerai, pasiduodu, tik baikit pagaliau mane kankint". O romantika yra tiesiog nuobodi ir dirbtina.

Reziumė: Energingai ir linksmai prasidėjusi istorija pavirto į ašarų spaustuvą. Nemėgstu kai mane prievartauja ir apgaudinėja. 6 balai ir sakau savo tvirta "Fui" MAL'o reitingui.

Daug triukšmo dėl nekilnojamo turto.

Spoileris:

Shenn avataras
    Įstojimo data
    2009 09 21
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Tokie anime kaip šis man paprastai šūvis tiesiai į dešimtuka arba visai pro šalį. Šį kart buvo pastarasis variantas. Didžiausias kaltininkas ir buvo tas perdėtas dramatizmas ir antipatija pagr. vyriškam personažui. Kiti irgi nelabai turėjo kuom sužavėt. "Robotic;Notes" bent jau turėjo Kona. Vis del to anime nemanau ,kad yra blogas, tesiog aš kaip vyresnio amžiaus žiūrovas skeptiškiau žiūriu į iš pirsto laužtas dramas. Jaunesniems gal būt bus kaip tik. P.S. neįsivaizduoju kodel kas nors galėjo šį rekomenduoti Killerbee, mano galva gerokai nepataikyta

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius Shenn Žiūrėti skelbimus
    P.S. neįsivaizduoju kodel kas nors galėjo šį rekomenduoti Killerbee, mano galva gerokai nepataikyta
    O tikrai ne tu? Tada gal koks Amidau....

Rašytojas

Aeval avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    294
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Žiūrėjau tik dėl Ritos ir programerio. Deja, į pabaigą net jie ėmė išsikvėpti. Misaki pernelyg vaikiška ir perdėtai energinga. Nemanau, kad toks vaikinas kaip Jin galėtų tokia susižavėt. Apskritai visi veikėjai labai vienpusiai ir jų meilės istorijos neįtikimos. Vienintelis man tikrai patikęs epizodas - žaidimo festivaliui pristatymas.

Alfonsas
    Guest
    Nesutinku su Aeval , manau ,kad sitas anime yra visai neblogas ir nereikia pernelyg giliai gilintis i ji, svarbu kad paziurejus keleta epizodu vis tiek noretusi ziureti toliau. Nors pabaiga galejo buti truputi paprastesne

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.952
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Pakankamai nebloga drama, turinti aiškią temą apie svajonių ir tikslų įgyvendinimą bei parodanti kaip tai išties yra nelengva. Patiko pastatyta priešprieša tarp talentingųjų, bei talento neturinčių, bet stropumu pasižyminčių asmenų. Netikėjau, kad serialas tiek pramėtys kai kuriuos veikėjus per nesėkmių duobes, kelyje link savo siekių įgyvendinimo; gale kai kurių net pagailo. Vienintelis minusas iš didesnių man vis dėlto buvo tie patys veikėjai. Šįkart aš negalėjau nė vieno pilnai pamėgti, tačiau kartu jie žiūrėjosi gana smagiai, tad chemija tarp jų visgi veikė. O šiaip šiektiek komedijos ir fanservice, šiektiek romantikos, viskas visai OK. Gal tik kiek per ilgas pagal turinį, ko pasekoj šiektiek buvo tampoma guma. Tačiau tikrai siūlyčiau aklai neigiamom nuomonėm nepasitikėti, kūrinys tikrai nėra prastas. Nieko prieš būčiau ir tęsinuką, jei tik ten nebūtų mažosios sesutės, deja pratęsimo tikriausiai nesulauksim niekada.

7. Ačiū slicKrox dėkojo
    Otaku AmeYuki avataras
    Įstojimo data
    2012 12 23
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kai ziurejau maniau tas programuotojas yra mergina kuri apsimeta vaikinu xD

Naujokas silvis avataras
    Įstojimo data
    2013 12 15
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    9
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius AmeYuki Žiūrėti skelbimus
    Kai ziurejau maniau tas programuotojas yra mergina kuri apsimeta vaikinu xD
    Same here

be to, pratesimas bus, jei neklystu kitais metais pavasari prades transliuoti
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-12-29, 21:33 Priežastis: Prašau išmokti naudoti "Keisti pranešimą" funkciją.

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.952
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius silvis Žiūrėti skelbimus
    be to, pratesimas bus, jei neklystu kitais metais pavasari prades transliuoti
    Nesumaišei su antros serialo pusės išleidimu vakaruose? Nes tai tikrai bus kovo pabaigoje. Apie antrą sezoną nieko kol kas nebuvo girdėt, bent jau kiek sekiau naujienas.

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145

Iš pradžių įspūdis jog tai dar vienas iš tų anime, kai berniukui į kambarį iš daugaus ar iš po lovos nusileidžia nekalta ir nieko apie gyvenimą, ir meilę nežinanti mergina Angelo, Roboto, Undinėlės, Burtininkės ar kitoje formoje. Viskas lyg įprasto Haremo paveiksle, tačiau jau po kelių serijų anime įgauna savo veidą. Galbūt Killerbee dėl to ir liko nusivylęs Aprašymui viskas gerai, tačiau buvo išreikšta tiek daug nešališko negatyvumo, jog tai tiesiog atbaidė anime peržiūrą. Kol vieną kartą neužklydau už Miesto_Druido komentaro ir tenka visiškai su juo sutikti.

Anime galbūt ir ne šedevras, tačiau ir ne toks blogas kaip aprašymo autoriaus akimis. Nors personažai pradžioje ir labai blankūs, tačiau vėliau mažiau ar daugiau kiekvienas kažkuo tampa, netgi tuštutė baltapukė mangų autorė visai nebeerzino, o netgi atvikrščiai. Antras sezonas nesu tikras ar reikiamas šiam anime, tačiau pirmąjį tikrai rekomenduočiau pažiūrėt.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Nea, čia tiesiog jūs skonio neturit...

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    33
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Nea, čia tiesiog jūs skonio neturit...
    Cit, mano skonis geriausias.

Heresies,why not?

Ruonis avataras
    Įstojimo data
    2013 07 19
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    133
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    9
    Kaip pasakyt. Šito anime rekomenduot kažkaip nesinori, turi interneto likimas suvest žiūrovą su juo. Ką išskyrė praeiti komentarai - čia yra visko ir net nežinočiau kaip kažko ieškančiam žmogui jį apibūdint, tiesiog bandymo būdu, tektų jam pačiam susipažinti su Sakurasou. Aš neturiu jokių priekaištų aprašymui, nes jo kaip ir nereikia :/. Šitas anime, kad ir neturėdamas etiketės - "geras" ar "puikus", tikrai sukelia labai skirtingas/individualias emocijas, kai kuriais atvejais, net nepykantą, dėl to jam parašyti objektyvų aprašymą - nelengva užduotis .
    Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •