Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate JoJo's Bizarre Adventure (2012) ?

Balsavo
12. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  6 50.00%
 • 4

  4 33.33%
 • 3

  2 16.67%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 13 iš 13

JoJo's Bizarre Adventure

 1. #1
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  90

  JoJo's Bizarre Adventure

  JoJo's Bizarre Adventure
  JoJo no Kimyou na Bouken


  Transliacija: 06.10.2012 - 06.04.2013
  Žanrai: veiksmas, antgamtinis, fantazija
  Studija: David Production, Warner Bros.
  Režisierius: Naokatsu Tsuda
  Istorijos autorius: Hirohiko Araki
  Panašūs anime: Anime-Planet
  Formatas: TV 26 ser. x 25 min.
  MAL reitingas: ~ 8.22
  AniDB reitingas: ~ 7.05
  YouTube: 1 Arkos Traileris | 2 Arkos Traileris |
  OP 1 | OP 2

  Istorija:
  Įvykus nelaimingam atsitikimui aristokrato George Joestar žmona miršta ir lieka gyvas tik jo sūnus Jonathan. Tuo tarpu prašalaitis sukčius Dario Brando įsiteikia kątik atgavusiam sąmonę George kaip jų išgelbėtojas. Praėjus metams Dario ambicingas sūnus Dio pasinaudoja proga įsisukt į Joestar namus. Obuolys pasirodo toli nuo medžio nenukrito ir Dio yra net klastingesnis ir nuožmesnis niekšas palyginus su jo girtuokliu tėvu. Nuo pat pirmų dienų naujuose namuose jis pradeda engti, visaip psichologiškai spausti ir terorizuoti jaunąjį Jonathan arba kaip dabar jį visi vadina - Jojo. Bandydamas jį palaužti Dio stengiasi jį izoliuoti nuo bendraamžių, tėvo ir apskritai visko kas Jojo palaikė gyvenime. Po vieno iš panašių psichologinio teroro aktų Jojo pratrūksta ir užvirusių muštynių metu yra aktyvuojama akmeninė kaukė seniai atkeliavusi iš actekų griūvėsiu į Joestar namus. Kaip pasirodo vėliau kaukė yra tikras blogio įsikūnijimas ir paverčia ją dėvinčius žmones nemirtingais antgamtinių galių turinčiais vampyrais. Neužilgo prasideda Jojo kova su blogio jėgom, kurios metu ir pačiam Jojo tenka griebtis antžmogiškų galių lavinimu.

  Šiame anime nerasim kažkokių gilių paslėptų minčių ar prasmės. Istorija ir veikėjai yra labai tiesmukiški ir tas yra tik lengvai pasakius. Iš tikro pompastiškumas ir pafosas liejasi per kraštus, bet kaip nekeista yra neprievartaujantis smegenų. Greičiau atvirkščiai leidžia dar geriau pasimėgaut veiksmu arba nusijuokt iš viso to rimto cirko komiškumo. Tiesa tas komiškumas galbūt kam nors trukdys rimčiau priimt žmonių tragedijas ir dramas, kurios taip pompastiškai čia pateikiamos. Bet vėl gi abejoju, kad rimtai žiūrinčių į šį anime atsiras. Kūrinys yra pramoginis ir ant to beje ir stato savo arkliuką, kas pasireiškia ne tik nurautam siužete ir keistuose veikėjuose, bet ir animacijoje bei muzikiniame fone. Kalbant apie animaciją, tai paties animavimo kažkokio ypatingo čia ir nėra, bet piešimas yra tikras narkomanų ir kitaip pasvaigusių asmenų džiaugsmas. Visų pirmą tai nuolatinis žaidimas spalvomis, kurios ir šiaip šiame anime yra labai sodrios. Labai dažnai kitokio piešimo kadrais akcentuojami kažkurie dramatiškesni ar šiaip kietesni veikėjų veiksmai ar pozos, o pozavimo šiame anime apstu. Na ir apskritai žaidimas spalvų gamomis akį neretai patraukia ir gerai gan perteikia pavyzdžiui skirtingu paros laiku vaizduojamus tuos pačius veikėjus. Taip dažnai keičiasi ir odos ir plaukų spalvos, kas iš pradžiu truputį išmuša iš vėžių bet priprantama. Na ir muzika.. perdaug nesiplėčiant, tai muzikinė įvairovė tikrai neatsilieka nuo bendro animo funkiškumo. Bežiūrint galima pastebėti visko - nuo klasikinių, indiškų, gregorianiškų motyvų iki povelnių - dubstepo. Kaip ir sakiau pramoginis animas, bet kadangi kūrėjai tą kraštutinumą apėmė nuoširdžiai, tai gavosi kai kas įtin neįprasta, turinčio stiprų draivą, linksmą energiją ir fantastišką vaizdinį bei muzikinį atlikimą. Savotiška Hokuto no Ken, Tengen Toppa Gurren Lagann, Redline būdingo veiksmo ir draivo principų mišrainė.
  Siųstis: AnimeTake


  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-05-11, 18:09

 2. #2
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.964
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  58
  Nepavyko šįkart pralenkti ir parašyt pirmam aprašymo, bet gal ir gerai. Taip gerai, kaip Sable nebūčiau aprašęs. Savo rašliavą šiektiek paedit'inau, screen'us palieku ir įkeliu, kaip papildomą nuomonę, kuria irgi pasakau - Jojo's Bizzare Adventure (2012) yra must-watch.

  JoJo yra veržlumo ir nežmoniškos energijos užtaisas. Shounen'ishkas, old-school'inis kovų anime, su keisčiausiais priešais, absoliučiai perdėtais veikėjais ir nerealiomis kovomis, tiesiog rauna stogą!
  Pirmoji arka: Phantom Blood arka čia labiau įvadinė. Stipriausia pasirodė jos pradžia ir pabaiga, ten tempas spartus, visko vyksta daug, o pašėlusios kovos ir puikus blogietis Dio neleido nuobodžiauti, nors viduryje esanti treniruotė ir pora kovų pasirodė kažkiek nuobodokos. Vis dėlto, pirmi 9 epizodai - tai, kietas, kokybiškas old-school'inis kovų anime, lyg iš užmaršties prikeliantis raumeningus vyrus ir pilnas įtužio dvikovas, nepabijantis paliesti kilnumo tematikos, išlieti poros vyriškų ašarų ir gerai įkrėsti į kaulus atgrasiems vampyrams. Bet, net jei pirmoje arkoje ir pasirodys kažkiek nuobodu, žiūrėkit toliau ir pažadu - vėliau, nuo ekrano nebeatsiplėšit, nes tikrasis smagumas prasideda būtent antroje arkoje nuo 10 epizodo.
  Antroji arka: Battle Tendency arka yra ta priežastis, dėl ko JoJo man taip patiko. Jausmas, lyginant su pirma dalimi, toks, lyg žiūrėtum netgi visai kitą anime. Pagrindinis šios arkos veikėjas Joseph gal ir nepasižymi gero elgesio savybėm, bet yra tiesiog kietas, sumanus ir turintis iš koto verčiantį humoro jausmą. Net ir atrodytų neišvengiamais pralaimėjimo momentais jis sugeba dažniausiai labai išradingai (arba šiektiek kvailai) veiksmo eigą pakreipti savo naudai. Dėl to, jis yra vienas įsimintiniausių 2012-2013 metų anime veikėjų. Jam gyvybę įkvepia puikiai atliktas įgarsinimas.


  JoJo, vis dėlto, jaučiasi, kaip būtų tiesiogiai perkeltas iš mangos. Tai sufleruoja ir animacijos stilius, ir kažkiek ištemptos kovos, nes jų metu prisideda ir veikėjų komentarai. Tačiau kūrėjams pavyko veiksmą perteikti taip šauniai, kad net nebekreipi dėmesio į galimus trūkumus, o tik lauki kas gi bus toliau. Ir ko jau ko, bet fantazijos čia nestinga, priešininkai visi iki vieno turi paslėptų, keisčiausių kozirių ir kovų eiga gali pateikti daug siurprizų.
  Veikėjų dizainas pasirodė keistas - neproporcingų formų veidai ir kūnai su didelių apimčių raumenimis, matyt, buvo nukelti tiesiai iš mangos. Bet ir vėl, prie to pripratus, nebebuvo laiko kada sukti galvos. Čia tai kompensuoja krūva įvairiausių vizualinių sprendimų, spalvų, fonų žaismo bei efektingų mangos stiliaus efektų.
  Mano asmenines simpatijas pelno anime OP'eningai. Abu tiesiog puikūs. ED, klasikinis britų roko grupės Yes kūrinys, irgi puikiai derėjo prie mangos kūrėjo idėjos savo veikėjus įvardinti pagal klasikinio roko grupių ikonas. Man, asmeniškai, antros arkos muzika pasirodė fenomenali, dubstep'as čia manau tiko, nors garso režisierius, aiškiai, svarbiausius kūrinius dėdavo jau itin nuspėjamose serijų vietose, o ir pati muzika aišku patiks ne kiekvienam.
  Ir privalau paminėt, įgarsinimas čia fantastiškas - nors ir stipriai perdėtas, kai veikėjai tiesiog pakeltu tonu rėkia ant kitų, bet tai atlikta taip energingai ir nuoširdžiai, kad prie pačio serialo tono tinka nepriekaištingai.
  Apibendrinant: JoJo yra nerealus energijos užtaisas, kovų anime - tiesioginis maištas prieš dabartinę nusistovėjusią anime serialų kokybę ir krypties nebuvimą. Jis pateikia tokį reginį, nuo kurio atsitraukti bus sudėtinga. Tai dėka animacijos studijos kruopščiai ir nuoširdžiai atlikto darbo. Ir nors įvadinė dalis čia kažkiek silpnesnė, antroji arka yra tiesiog fantastiška. Apskritai anime rekomenduoju visiems, kas pasiilgo old-school'inių kovų ar tiesiog ieško kažko kitokio tarp viso dabar rodomo anime stuff'o - kažko energingo, stipraus ir nevisai standartinio.... Kol kas iš šių metų serialų, JoJo man aukštumoj (kad ir po Shinsekai Yori)


  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-05-11, 18:09

 3. Ačiū Sable, Shenn, slicKrox dėkojo
 4. #3
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  90
  Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
  įgarsinimas čia fantastiškas - nors ir stipriai perdėtas, kai veikėjai tiesiog pakeltu tonu rėkia ant kitų, bet tai atlikta taip energingai ir nuoširdžiai, kad prie pačio serialo tono tinka nepriekaištingai.
  Aha, ypač iš antraplanių veikėjų bene labiausiai patikęs Stroheim kai užrekia savo "sekai ichiiiii" iškart šypsena iki ausų xD

 5. #4
  Rašytojas

  Aeval avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  Panevezys
  Įrašai
  294
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Hmm, pradėjau žiūrėt ir mečiau po pirmos serijos - labai jau nuobodu pasirodė. Perskaičiau review ir pagalvojau, kad gal paskubėjau. Dabar kaip tik toks tuštesnis metas...

 6. #5

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  35
  Manęs ir labai nekabino šis darbas, po 4 episodų dėjau on - hold. Nei animacija, nei istorija, nei veikėjai nekabino. Ko gero, tiesog, ne mano stiliaus anime.

 7. #6
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.964
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  58
  Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
  Manęs ir labai nekabino šis darbas, po 4 episodų dėjau on - hold. Nei animacija, nei istorija, nei veikėjai nekabino. Ko gero, tiesog, ne mano stiliaus anime.
  Visiems, kam panašiai, siūlau pasikankint dar šiektiek, nuo 10 serijos prasideda nauja arka su naujais veikėjais ir t.t. ir ten jau pats gerumas. Patikėkit, verta.
  Aš visiems primygtinai siūlau prieiti prie antros arkos ir ją kažkiek pažiūrėjus tik tada teisti anime. Esu tikras jog 85 proc. ar daugiau žiūrovų po Battle Tendency arkos, apie šį anime ir visą frančizę nuomonę pakeis kardinaliai.

  JoJo pradžia išties netokia kabinanti, ir kiek skaičiau mangos skaitytojai irgi su tuo sutinka. Ypač tos pirmos arkos vidurinės kovos nuobodokos, jos ir nėra kažkokios svarbios, svarbiausia praeit pradžią ir jau neužilgo būsiantį susirėmimą su Dio. Tai tiesiog labiau 9 serijų prologas, kurio šiaip neverta praleisti dėl siužeto detalių. Pats irgi buvau on-hold'inęs ties 5 epizodu kai dar ėjo on-going, bet sužiūrėjęs išėjusius epizodus iki antrosios Battle Tendency arkos nesigailėjau, jos metu nekilo nė karto mintis serialo mesti ir dabar jau nekantriai laukiu naujo sezono, kuris tiesiog turės būti.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-05-11, 21:08

 8. #7
  Naujokas solblu avataras
  Įstojimo data
  2013 04 24
  Vietovė
  vilnius
  Įrašai
  6
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Skonio reikalas, žinoma.

  Man toks remeikas ne prie širdies - nei spalvos, pateikimas, nei abskritai stilius nesužavėjo. Tiesiog pasitraukiu ir lieku prie legendinės Jojo mangos ._.

 9. #8
  Mind Zone


  SataNa avataras
  Įstojimo data
  2008 02 15
  Vietovė
  Lietuva, Vilnius, naujininkai
  Įrašai
  760
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  28
  kadangi šios istorijos autorius Hirohiko Araki yra paskyręs galima sakyti visą savo gyvenimą jo tęsimui, plėtimui, vystimui, tobulinimui ir t.t. kas jau tęsiasi 26-tus metus, tai manau, kad apie JoJo's reiktu užsiminti publikai truputėli plačiau, nei kad vien jo pavadinimas.

  Tai kaip ir buvo minėta, tai yra patapęs populiarus visuomenės trend'as, tik Lietuvos tas išvis nepasiekė kaip pastebėjau. Ir to trend'o įpatumas ypač pasireiškia per manierizmą ir pozų demonstravimą, kurios mangoje yra išryškintos ir perteiktos iš garsenybių, atletų, statulų ir dar velniai žino kieno įkvėptais motyvais.


  galite čia pasižiūrėti kaip tas maždaug atrodo
  Tas pats pozavimo trend'as turi ir savo mokyklas , kurios mano nuomone turi gerą alternatyvą ir pasiūlymą vos ne jogos atmainai.. Priklausomai nuo priežasčių pasirinkimui žinoma.
  Bei tuo manija nesibaigia ir galite pasidomėti patys.

  Pats kūrinys turi būti savaime žinomas kiekvienam otakui kaip kad garsiausi shonen'ai kaip Bleach, Naruto, One Piece ir t.t., bet kaip ir minėjau dėl Lietuvos, tai menkai kas žino čia jog Jojo taipogi yra topinis ir garsus shonen'as. Tik nėra ant tiek plačiai garsinimas vakaruose kaip įtariu dėl personažų vardo teisių. Na, žinot, sunku būtu išsisukti ar prasistumti, kai veikėjus ir jų stand'us pavadini kokiais ACDC ar Red Hot Chilli Peppers etc. Dar galima žinoma pagalvoti, kad šis leidinys nieko vertas jei neteko iš anksčiau niekad girdėti, bet taip tik padarysite klaidą su tokia išankstine nuostata nepatikrinus ir neišbandžius pilnai pačiam. Ir asmeniškai kiti shonen'ai ar didžioji dalis paprastų veismo anime nublanko prieš šią mangą.
  Tegaliu dar pridurti, kad daug garsių šiųdienos anime - veiksmo, shonen'o ir kitų patys įkvėpimo semiasi ir buvo įtakoti Jojo's visatos ir idėjų. Kaip pvz Scryed, Shaman King ir tas pats Bleach'as.

  Išvadai: jeigu nepatraukė akies pati anime adaptacija, tai siūlau(reikalauju) imti skaityti nuo pat pradžiai pačią mangą. Ji jau turi 8 arkas ir tęsiasi. Paminėsiu vieną Įpatumą kūrinio, kad jos istorija tęsiasi per visą giminės liniją, prasidedant nuo 19 amžiaus iki šių dienų.. Veliau autorius pradeda žaisti su alternatyviais pasauliais ir alternatyviomis istorijomis paskutinėse dvejuose arkuose.

  P.S. daugiau pinigų investuota į šį žaidimą, nei anime adaptaciją ir jis pasirodis vasaros gale.
  Paskutinį kartą taisė SataNa : 2013-05-12, 19:42

 10. #9

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  35

 11. #10
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.964
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  58
  Čia džiaugsmas visiems. Na tiesiog puiku, anime industrija dar toli gražu nežlugusi, kad geri kūriniai gauna tęsinius.

 12. #11
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Labai smagiai žiūrėjosi ir žiovauti tikrai neteko, tačiau kažkaip link galo, kažkur ties 20 serija, beveik visas įdomumas vis tik kažkur dingo. Tie "Piller Men" man bent jau buvo prasčiausi šio anime personažai. Bet bent jau dauguma kitų personažų tikrai smagūs.
  Svarbiausia jog anime paliko noro žiūrėti ir sekančias dalis.

 13. #12
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.964
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  58

 14. Ačiū Red_Elf dėkojo
 15. #13
  Narys
  Klaudijus avataras
  Įstojimo data
  2014 07 08
  Vietovė
  Toli už jūrų, marių...
  Įrašai
  82
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  8
  Kaip net užkietėję fanai sako, bene silpniausia dalis. Manga kažkiek skaičiau, nelabai patiko, bet anime reiks bandyti pažiūrėti, tikiuosi, kad ir kitą dalį dar kurs, lyg atrodė geresnė, nors ''pasispolinau'' dėl kai ko. 4 dalies visai nevirškinau, nors dar visai nieko tas blogiukas, Josuke kaip Jojo prastas, net tas Koičis turėjo daugiau eterio laiko, nors baisia erzino, gal dar tas jo balsas prisidėjo, pristatė daug personažų, iš kurių pabaigoje jokio naudos... net pirma gal labiau patiko. Battle battle tendency labiausiai patiko, stardust crusaders galėjo bent dukart trumpesnis būti, tos dalies pirmas sezonas man neitin patiko, antras labiau. Perdaug tiesiog tų epizodinių serijų su atsitiktinėm kovom, tarsi kokie pokemonai, kita serija - naujas priešas, nauja kova.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •