Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate Kotoura-san?

Balsavo
9. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (puikus!)

  2 22.22%
 • 4

  4 44.44%
 • 3

  3 33.33%
 • 2

  0 0%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 2 iš 2

Kotoura-san

 1. #1
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.963
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  Kotoura-san

  Kotoura-san

  Režisieriai: Masahiko Oota
  Adaptacija: pagal Enokizu "4-koma" tipo mangą
  Studija: AIC
  Žanrai: Komedija, romantika, gyvenimiškas
  Transliacija: nuo 2013-01-11 iki 2013-03-28
  Trukmė: 12 x 23 min
  MAL reitingas: 7.36
  Video resursai: OP||ED1
  Papildoma Info:
  Haruka nuo mažens gebėjo skaityti kitų žmonių mintis. Mergaitė, būdama maža, nesuprato kodėl yra kitokia ir nuoširdžiai rėždavo aplinkiniams kas tuomet dėdavosi jų galvose. Niekam tokie jos pokštai nepatiko, tad mergaitė buvo laikoma arba ligone arba melage. Deja, Harukos išgydyti negebėjo jokie gydytojai, o ji ir pati nesuprato, kas gi su ja blogai. Situacija negerėjo, neaišku dėl ko kaltės šeima subyrėjo, tėvai išsiskyrė ir dukrą paliko tik su seneliu, o buvę draugai absoliučiai nuo Harukos atsiribojo. Ji persikėlė į kitą mokyklą ir nusprendė atsišlieti nuo visų, taip nebekeldama niekam problemų, bet nenumatė, kad klasėje bus toks iš pažiūros paprastas vaikinukas Yoshihisa Manabe, kuris ne be savitų trūkumų, bet sugeba greit susidraugauti su Haruka, o mokykloje veikia paranormalių reiškinių klubas, kur minčių skaitymas net labai vertinamas gebėjimas. Greitai moksleivė suranda naujų draugų ir patiria įvairių smagių atsitikimų, tačiau įsivelia ir ne į tokia malonias situacijas.

  Kotoura-san - silpnoko 2013 žiemos sezono žiburėlis. Šis trumpas serialas iš pažiūros neturėjo skirtis nuo kažkokio jau iš anksto apibrėžto mokyklinės komedijos šablono. Didžiąja dalimi jis toks ir yra, bet kartais turi tokį polinkį išeiti iš kelio ir pateikti ne vien komedinių situacijų, bet ir šiek tiek dramos.
  Neapsigaukit su pirmu epizodu, kuris prasideda išties neįprastai - ypač perspaustu ašaringos dramos pliūpsniu. Pats anime tikrai nėra toks. Čia pasitaikanti drama kartais būna persūdyta, tačiau tikrai nėra blogis. Tad, kad ir neišvengiant keblumų, serialas geba supakuoti įvairiausių, tiek liūdnokų, tiek linksmų akimirkų.
  Kalbant apie komediją, nežinia ar autoriai norėjo pasišaipyti iš mokyklinio žanro ar ne, bet čia sukišo kone viską ką jame įprastai galima rasti į vieną vietą. Turim paplūdimio, atostogų, peršalimo, mokyklos festivalio epizodus, turim mokyklinio klubo tematiką. Visa tai pagardinta Manabe erotinėmis fantazijomis, ir šiek tiek 'nukrypusiu' seneliu... Nors ir skamba gana baisiai, bet vis dėlto, kad ir su krūva nuvalkiotų situacijų, Kotoura-san išlaiko smagumą, nors viduryje serialas jaučiasi kiek pridusęs.
  Veikėjai, manau, yra viena šio kūrinio vinių. Jie nėra labai ypatingi, bet vadinti juos stereotipais irgi neapsiverčia liežuvis. Labiausiai patiko tai, kad jie nėra visai paviršutiniški, o ryšys tarp draugų yra stiprus, tad žiūrint vis labiau prisirišama prie jų. Pagrindinė veikėja Haruka irgi yra gan išskirtinė, iš vienos pusės lyg ir tipinė savo amžiaus moksleivė, iš kitos pusės kur kas tvirtesnio charakterio nei kiti, kas atperka jos šiokį tokį lepšiškumą. Romantinė pusė čia labai lengva ir nerūpestinga, kupina neapsisprendimo, nepastovumo ir raudonio išmuštų fizionomijų..., na kaip įprasta. Svarstytinu klausimu išlieka Manabe ir jo lengvai iškrypusios mintys. Man tas akių nebadė, o ir nenuėjo iki kažkokio apgailėtino ecchi lygio, o ypač atleistina, kai pats vaikinukas toks nuoširdus ir geras, kad sunku ant jo pykti už paaugliškus įpročius. Kita vertus senelį toleruoti buvo sunku...
  Mano nuomone: Aš negaliu nuslėpti pradinio susižavėjimo šiuo serialu. Man pirmose serijose patiko, galima sakyti, viskas. Bendrai, tai gana paprastas, bet nuoširdus anime, kad ir su nevisai originalia komedija ar vietomis nelogiškais draminiais elementais, bet vistiek gebantis sudominti ar praskaidrinti nuotaiką ir per savo laiką nuveikti daug daugiau nei įprastos mokyklinės komedijos. Ypač pabaiga viską sudeda šauniai (kad gal ir kiek skubotai) į savo vietas. Tad siūlau pamėginti, bet turėkit omeny, kad dramos ir komedijos santykis toliau nebus pastovus.


  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2018-01-01, 13:56

 2. Ačiū Killerbee, Shenn, taven dėkojo
 3. #2


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Visai toks nieko anime. Kiek gal truputi vyraujantis žanras per daug drastiškai svyravo, vienu momentu žiūri komedija, o po kelių akimirkų jau drama per kraštus veržiasi. Nesu gerbėjas tokių žanrų kaitaliojimo. Bet tiek drama tiek komedija susivirškino normaliai. Pabaiga patiko ,kad, kaip retai būna tokio tipo anime viską gan gražiai sudėliojo į savo vietas. Tik gal su motina pradžioje kiek perlenkė lazda pradžioje , bet ką gali žinot kaip ten gyvenime būna Komedija nieko ypatingo , bet šypsotis laikas nuo laiko privertė. O scena
  Spoileris:
  kaip Manabe su senoliu ,nepadoriais tikslais, sode beieškodami karštųjų versmių, nuliūdo kai vietoj to atrado naftos,
  privertė ir pakvatot Tiesa didžiosios daugumos problemų Kotoura būtų išvengusi jei bent kiek būtų mokėjusi palaikyt liežuvį už dantų.

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •