Žiūrėti balsavimo rezultatus: Bloody Maiden įvertinimas:

Balsavo
1. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  0 0%
 • 4

  0 0%
 • 3

  1 100.00%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 1 iš 1

Bloody Maiden

 1. #1
  Draconica
  Guest

  Bloody Maiden


  Bloody Maiden
  Bloody Maiden - Juusanki no Shima; BLOODY MAIDEN ~十三鬼の島~
  Metai: 2010 - 2012
  Žanrai: Mistika, drama, erotika, siaubas, jaunuoliams.
  Istorijos autorius: Kikuhiko Taida
  Dailininkas: Osutarou Hana
  Apimtis: 2 tomai, 11 skyrių.
  Tipas: Manga
  || Anime - Planet || MAL ||

  Skaityti internete: Manga Here

  Aprašymas: Yra mokykla pavadinimu Fujimigaharos Mergaičių mokykla. O šioje mokykloje yra Naginatos klubas, kuriame aktyviai veikla užsiima dvylika mergaičių. Klubas rimtas, įtraukiantis ir aštrius daiktus, tad tam reikia daug praktikos. Šitaip visa komanda su prižiūrinčia patarėja iškeliauja į tolimą salą priklausiančią klubo prezidentės šeimai. Sala nebūtų sala jeigu neturėtų šiurpios istorijos/legendos apie senus laikus. O senai senai toji sala buvo slėptuvė nemažai grupei neįtikėtinai žiaurių banditų, kurie ne tik slėpėsi, bet ir paslėpė didžiulį turtą į kurį net Oda Nobuna nagus bandė suleisti. Be abejo banditai nepėsti, tad lobį apgynė ir jis vis dar kažkur saloje.
  Žinoma mergaitėms ne turtai galvoje, jos šėlsta ir linksminasi vertindamos galimybę pasipraktikuoti netrukdomos. Juokai apie pinigus, papų graibymas ir liemenėlių vogimas draugių tarpe įprastas ir nė kiek nekliudo treniruotėms. Taigi viskas gerai. Idiliškas vasaros oras, pulkas merginų, uždara sala. Deja, staiga viskas pakrypsta jau ne tokia fantastiška linkme, nes klubo patarėja ir dvi narės yra siaubingai ir žiauriai nužudomos. Kas jas žudo ir kodėl? Atsakymai į šiuos klausimus tampa pagrindiniu siekiu išlikusioms merginoms.

  Nes papų niekad nebus per daug. . .
  Piešimas: Dailininkas tikrai pasistengė kiekvieną iš dvylikos mergaičių paversti individualia persona dizaino pagalba. Proporcijos labai dailios, o didelės krūtys neatrodo kaip karvės tešmuo. Be abejonės, kur pažiūrėsi - visur tik papai, papai, papai. Na ir kaip lašas jūroje šiek tiek kelnaičių vaizdų. Nepasakyčiau, kad tai labai blogai, tačiau krūtų gausa gan išmušė iš vėžių. Suprasti galima, erotika ir liks erotika, bet kai nėra puslapio be dviejų moteriškų apvalumų - darosi keista. Apėmė jausmas, kad papais ir užpakaliais, bei tarpkojais bandoma užkaišyti siužeto skyles.
  Personažai: Pirmiausiai atkreipsiu dėmesį į tai, kad tokio ilgio mangai labai jau daug veikėjų ir tai, žinoma, veda į nesėkmę. Kodėl? Vos vienuolika skyrių toli gražu nesugeba atskleisti net vieno ketvirtadalio veikėjų, o kalbant tiesą - atskleisti tik du, o ir tai su didžiausiom spragom. Kam reikėjo tiek merginų - velnias žino, tačiau tai labiausiai ir kiša pagalį šiai mangai į ratus. Žinoma, kiekviena mergina skirtingo tipo, pomėgių ir taip toliau, tačiau tai neatperka nesėkmės jų išbaigime.
  Siužetas: Paminėjus neišplėtotus veikėjus galima pereiti ir prie neišplėtoto siužeto. Manga įsibėgėja labai greitai, tačiau ties viduriu sulėtėja ir bando pasakoti visą istoriją išsamiau, tačiau ir čia autorius neatidirba iki galo. Beskaitant ir perskaičius kyla begalė klausimų, daug neaiškumų ir keistos logikos, arba net jos nebuvimo, pastebėjimų. Pati idėja nebloga, gal didelio potencialo ir neturėjo, tačiau tikrai buvo galima ir gražiau išvynioti "šį kilimą". Pabaiga per daug sušvelninta, "suherojinta". Taip pat nelabai supratau vietą, kur dalis merginų persirengia bikiniais ir keliauja maudytis nors saloje klaidžioja žudikas maniakas. Suprantu, fanservisas ir panašiai, bet tokios kvailos logikos jau senai nemačiau. Žinoma, vėliau autorius mėgina taisyti šią klaidą ir mano manymu, jam gan tas neblogai pavyko.
  Verdiktas: Sudėjus visus pliusus ir minusus vis dėl to vertinsiu ganėtinai neblogai. Darbas vertas 3.5/5 ir nuleisiu iki 3 nes papai kaip siužeto lopai man nėra tinkama medžiaga.


  Paskutinį kartą taisė Draconica : 2013-03-24, 22:39

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •