Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate AKB0048?

Balsavo
2. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5 (puikus!)

  1 50.00%
 • 4

  1 50.00%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1 (nevertas dėmesio)

  0 0%
Rezultatai 1 iki 8 iš 8

AKB0048

 1. #1
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56

  AKB0048 (first stage ir next stage)

  AKB0048 First Stage

  Režisieriai: Shoji Kawamori, Yoshimasa Hiraike
  Studija: Satelight
  Žanrai: Muzika, fantastika
  Transliacija: nuo 2012-04-29 iki 2012-07-22
  Trukmė: 13 x 23 min
  MAL reitingas: 7.68
  Video resursai: OP||ED||AMV
  Papildoma Info:
  Ateityje taip lengvai nebepadainuosi ir nepašoksi, nes pramogos ribojamos ar net draudžiamos visoje galaktikoje. Šiam režimui priešinasi muzikos grupė AKB0048, pasivadinusi pagal jau legenda tapusį AKB48 projektą. Grupė rengia slaptus koncertus įvairiose planetose ir taip priešinasi piktąjai organizacijai.
  Vieną dieną keturios mergaitės išsiruošia žiūrėti slapto AKB0048 grupės koncerto ir po pakerėjusio reginio prisiekia paaugusios tapti žvaigždėmis. Po keleto metų paskelbiamos atrankos į AKB0048 grupės narių gretas ir praėjus sunkų išbandymą, prasideda kelionė populiarumo link.
  Esu tikras jog apie japonų pop grupę AKB48 girdėjo daugelis. Galit ją mėgti, galit nekęsti, bet jos populiarumo paneigti neįmanoma. Tuo pasinaudodamas Shoji Kawamori (Macross Frontier, Macross Zero, Aquarion ir Aquarion Evol kūrėjas ir režisierius) sugalvojo "išradingą ir originalią" idėją apie ateities viziją, kurioje slaptai rengiamos tokios žvaigždės. Minėtos grupės narės buvo pasirinktos įgarsinti naujojo anime veikėjas ir taip turim naują karvutę pinigų melžimui iš fanų.
  Skamba tragiškai, ar ne? Tačiau, tiesą pasakius, nėra taip blogai, kaip gali pasirodyti.

  Anime istorija skamba išties kvailokai. Mes turim krūvą moe mergaičių, kurios keliauja po planetas ir rengia koncertus, bei šešėlinę organizaciją, su karinėmis pajėgomis ir mechomis bandančią jas sustabdyti. Vis dėlto, turint omeny Shoji Kawamori patirtį su keistokų idėjų prikrautais serialais, studija iš dalies ir neblogai įgyvendino šią idėją. Beveik visi veikėjai čia moteriškos lyties, bet jie nėra erzinantys, kita vertus ramesnis ir būtent į veikėjus orientuotas serialo vidurys žiūrisi nuobodžiau. Vis dėlto, dėl greitesnio tempo, čia nėra užsiciklinimo vienoje vietoje. Anime taip pat pasiūlo gana išradingo veiksmo, jei atleisim tą faktą, kad mergaitės be didelio vargo nugali blogiečių mechų pajėgas. Šioje srityje serialas tampa išradingu ir pavyzdžiui pasiūlo tokį ginklą kaip micsaber - mikrofono ir šviesos kardo hibridą... Muzikiniai numeriai dažnai susimaišo su veiksmo scenomis ir sukuria visai neblogą reginį.
  Kaip jau galima numanyti, seriale tokiu pavadinimu skamba būtent AKB48 grupės kūriniai, yra pora naujų kūrinių, atliekamų po NO NAME pseudonimu. Taip, tai japoniškas popsas, bet jis neskamba labai prastai. Asmeniškai man, net ir nesant AKB48 gerbėju, tačiau toleruojančiam j-pop muziką, anime garso takelis nuskambėjo visai neblogai. Dėl garso, dar reikia paminėti jog įgarsintojos neturi patirties tokiose rolėse, bet situacijos tai nesugadino.
  Kalbant apie animaciją, AKB0048 neišvengė tradicinio tokių serialų peilio - CG scenų. Bet šis trūkumas yra gan sumaniai režisieriaus glaistomas, todėl muzikiniai numeriai atrodo neblogai. Prie to pridėkim gražius fonus, daug spalvingų efektų ir turim vieną gražesnių tokio žanro serialų. Tačiau mergaičių dizainas čia keistokas, nenustebkit, joms ant plaukų ir akyse tikrai yra įpieštos širdelės ir tai žiūrisi keistai.
  Apibendrinant: Galima stebėtis, bet serialas, savo pavadinime turintis populiarios grupės inicialus, yra visai neblogas. Faktas, jis patiks tikrai ne daugeliui, tačiau kūrėjai sukūrė kryptingą istoriją, įdomiai pateikiančią sunkumus, siekiant populiarumo iš jaunų mergaičių pozicijos bei tamsesnius tokio verslo užkulisius, kad ir primetant visokio fantastinio stuff'o. Visa tai yra neblogai apipavidalinta. Aišku neišvengta trūkumų: istorija skamba iš dalies absurdiškai su krūva nelogiškų detalių, animuotojai kai kur perdėjo su veikėjų dizainu ir t.t.
  Mano nuomone: Jei nesate nusistatę prieš taip vadinamų idol'ų grupes, toleruojate japonišką pop muziką ir esate nieko prieš, pasipriešnimo prieš blogiečius su daina, tematiką, AKB0048 gali pasirodyti, kaip vienas originalesnių muzikinių anime serialų.


  AKB0048 Next Stage

  Transliacija: nuo 2013-01-06 iki 2013-03-31
  MAL reitingas: 8.01
  Video resursai: OP||ED
  Papildoma Info:
  Antram sezone kūrėjai pagalvojo, jog reikia driokstelt kaip reikalas. Ir sukišo tiek visko, kiek fantazija leido. Pirmoji sezono pusė buvo išties įdomi, ten buvo vėl rodomi tolesni mūsų žvaigždučių kalimo užkulisiai, pradžioj jos dalyvavo realybės šou televizijoj, po to geriausių balsavimuose. Nieko ypatingo - serialui tas tiko, juk jis pagrinde ir yra apie tai. Tačiau ilgai netruko, kol anime evoliucionavo į pompastišką kosminę epopėją su daug veiksmo, mechų, sprogimų ir be abejo muzikos.
  Antras sezonas liečia svarbius serialo mitologijos elementus. Ir reikia pasakyti, kad kai istorija pradėjo bristi į šitą reikalą giliau, teko šiektiek suraukti antakius. Ką kūrėjai rūkė, kad primąstė tokių monų? Pavyzdžiui visa ta situacija, kad norint kilti karjeros laiptais, reikia paveldėti originaliojo nario sielą (ar kažkas panašaus), t.y. mažiukai padarėliai iš kitos dimensijos, kurie atspindi sielas, turi parodyti naujojo nario atvaizdą, tada galima vykdyti ceremoniją ir krikštyti n-tąjį originalios grupės atstovą. Iš tikro WTF??? Ir to dar negana, oi ne, kai Shoji Kawamori įsismagino, jo jau nebesustabdysi. Bet jei žiūrėsit patys pamatysit tokių perliukų, kokių gal ir gyvenime nematėt. Tačiau, jei jau žiūri AKB0048, tai tikrai ne dėl logiško siužeto, tad tai irgi ne bėda,
  Viena problema, kuri gal nebuvo ryški pirmame epizode, čia jau pradeda stipriai jaustis - pagrindinė veikėja. Serialas lyg apibrėžė, kad pati pati pagrindinė - šviesiai violetinių plaukų Nagisa, tačiau didžiąją dalį laiko ją tiesiog ignoruoja. Lyg serialas bando ties ja fokusuotis, vis brukdamas tą mielą veidelį į ekraną, bet taip nieko ypatingo ji ten ir nenuveikia. Mes čia turim kitą veikėją - Chieri, kuri yra ir gražesnė, ir mielesnė, ir šaunesnė, ir dramos su ja daugiau, ir ji visaip kaip, daugiau ką veikia šiam seriale, bet ne... serialas nepasiduoda ir vis duoda užuominų kad skaisčioji pajūrio žvaigždutė Nagisa triumfuos ir, na nereikia būti genijum, kad nuspėtum rezultatą... iš dalies.
  Kitas minusas, tai blogiečiai, jie tokie ... tipiniai, kad bendram kontekste atrodo tiesiog apgailėtinai. Kautis prieš mažas mergaites ir nuolat pralaimėti? Jo... turėtų užknisti. Jų motyvų mes nežinom didžiąją dalį serialo, o kažką sužinojus šilčiau nepasidaro. Gale serialas mums išmeta porą tokių labiau šokiruojančių twist'ų, bet deja jų taip ir neišrutuliuoja. Tad kai serialas prieina galą, mes turim pakankamai kablių, WTF momentų ir neužbaigtų siužetinių linijų bei neatsakytų klausimų, kad viską išspręsti tiesiog neįmanoma, ir ką jūs manot... aš pasakysiu tik tiek, kur mano trečiasis AKB sezonas?
  Visa kita taip pat solidu, kaip ir pirmame sezone: muzika šauni (jūs nežiūrėtumėt antro sezono jei ji jums nepatiktų, vis dėlto), animacija spalvinga ir prikrauta efektų.
  Apibendrinant: Jei norit pamatyti, ką toliau studija, prirūkiusi įtartinos žolytės, išdirbinėja su idol'ais, prašau, čia su sąlyga jei peržiūrėjot pirmą sezoną. Man patiko taip pat, kaip pirmas sezonas ir aš noriu dar... ne nenoriu - man tiesiog reikia trečio sezono! 8/10.  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2014-03-08, 11:35 Priežastis: pridėtas antras sezonas

 2. #2
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Pridėjau jau šiais metais rodytą antrąjį sezoną. Ką galiu pasakyt - kai jau anime užkabino, tai ir nebepaleidžia. Duokit man dar šitos fantastinės idol'ų operos .
  Na ir nesusilaikysiu , pristatu jums Chieri Sono - kol kas mano šių metų anime cutest girl.


  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-10-09, 14:00

 3. #3
  Naujokas Rainbow avataras
  Įstojimo data
  2013 03 10
  Vietovė
  Prienai
  Įrašai
  16
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Įdomus pavadinimas. Gal yra daugiau nuomonių, apie šį anime? Neapsisprendžiu žiūrėt, ar ne.

 4. #4

  nemesis avataras
  Įstojimo data
  2010 11 08
  Vietovė
  Namie
  Įrašai
  1.568
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  34
  Tai pradėk žiūrėti ir pats nuspręsk ar jis tau patinka ar ne. Galų gale pati svarbiausia nuomonė - taviškė.

 5. #5
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Duok šansą trims epizodams, jei po jų nėkiek anime neužkabins, viskas aišku - serialas ne tau. Nors jei visai nepatiks ir iš pradžių, tai irgi kankintis neverta.

  P.S.: ar čia rimtai tik aš vienas Animezonoj šitą deimančiuką žiūrėjau???
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-10-09, 14:02

 6. #6
  Naujokas
  Įstojimo data
  2012 07 09
  Vietovė
  yrfuiy
  Įrašai
  6
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  va ta mergaite yra is dabar einancios anime Aikatsu! ji tik buvo mineta kol kas 2 sezone jos vardas Kazesawa Sora ir ji yra Chieri dvyne!

 7. #7
  Heresies,why not?

  Ruonis avataras
  Įstojimo data
  2013 07 19
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  133
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  9
  Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
  Duok šansą trims epizodams, jei po jų nėkiek anime neužkabins, viskas aišku - serialas ne tau. Nors jei visai nepatiks ir iš pradžių, tai irgi kankintis neverta.

  P.S.: ar čia rimtai tik aš vienas Animezonoj šitą deimančiuką žiūrėjau???
  Pirmas mano idol tipo anime. 7 epizodus jau įveikiau. Spalvos... Jų čia tikrai netrūksta, mirga marga viskas.

  Iš tiesų, tai pasigedau to "becoming an idol" turinio. Iš mano pusės gal ir skamba durnai, bet tarkim kai žiūri sports anime, tai daug dėmesio sukoncentruota į visą rutiną, rungtynes, tai turbūt kažko panašaus tikėjaus iš AKB0048.

  Dar šiek tiek ramybės neduoda ta "entertainment ban" mintis. Kažkaip per staigiai pasijutau įmestas į visą tą atmosferą, kurioje kažkodėl uždrausta linksmintis, būčiau gerokai geriau jautęsis, su kokiu trumpučiu "prieš aštuoniasdešimt metų" intro, pirmame epizode.

  Tačiau nematau reikalo jo neužbaigt ir net mąstau apie antrą sezoną. Visai neblogas multikas, kai reikia kartais atšokt nuo dabar žiūrimo Gintama.

  EDIT: Tas entertainment ban, kažkaip priminė, kai sovietų sąjunga nenorėjo leisti lietuviams švęsti Lietuvos krikšto metinių. Toks visiškai offtopic
  Paskutinį kartą taisė Ruonis : 2013-11-29, 23:49
  Yeah, I probably got a couple of screws up in my head loose.

 8. #8
  Naujokas
  Įstojimo data
  2012 07 09
  Vietovė
  yrfuiy
  Įrašai
  6
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Citata Autorius Ruonis Žiūrėti skelbimus
  Tas entertainment ban, kažkaip priminė, kai sovietų sąjunga nenorėjo leisti lietuviams švęsti Lietuvos krikšto metinių. Toks visiškai offtopic
  ne taip jau ir off-topic nes vienoj serijoj tik db nepamenu kurioj zadejo surengti koncerta Tundrastare tai buvo tikrai panasu i sovietu sajunga cituoju is wiki:

  Similarities to Russia
  The presentation of the town of which AKB0048 had visited had strikingly similar societal and climatic conditions with the real life Soviet Union, a former communist state of which present-day Russia had been a part of before 1991. The food ration lines and militarisitc orderliness of society is one that would have been a common scene in a typical Soviet city, especially during the reign of dictator Joseph Stalin during the 1930s. Since Tundrastar is part of the entertainment ban, it may possibly be suggested the galactic government that has banned entertainment may be a communist state, due to the similar censorship laws that are currently and were observed in real life communist states.

 9. Ačiū Ruonis dėkojo

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •