Snow White's Secret
白雪公主的秘密
Metai: 2012
Žanrai: Komedija, merginoms.
Istorijos autorius: Ran Igarashi
Dailininkas: Ran Igarashi
Apimtis: 1 - shot.
Tipas: Manga
|| Anime - Planet || MAL ||

Skaityti internete: Manga Fox

Kiti šio autoriaus darbai: Arcana - Kyuuketsuki; Hozuki-san Chi no Aneki; Lo-Fi After School; World Gaze Clips; etc .

Aprašymas: Jau senai aišku, kad ne visos princesės yra tobulos ir ne visos pasakos baigiasi gerai. Visais laikais buvo samdomų žudikų, o šioje istorijoje savo amatu užsiiminėja Raudonasis Vilkas. Jis gauna užsakymą nužudyti ne bet ką kitą, o pačią Snieguolę. Darbas kaip ir paprastas, tačiau Raudonasis VIlkas susiduria su dilema - o kuri iš dviejų merginų yra tikroji Snieguolė?

O kas sakė, kad būti žudiku lengva. . .
Piešimas: Kaip pirmą kartą susidūrus su šio autoriaus darbu esu patenkinta piešimu. Jis nėra suskubėtas, atmestinas, neišbaigtas. Kaip 1-shot tipo mangai piešimas labai geras. Gal kiek per daug visko sukrauta į kiekvieną puslapį, bet tai dažnai pasitaikantis dalykas. Žinoma, veikėjų nuostabiai maloniais akiai nepavadinčiau (bent jau kai kurių tai tikrai), bet matyt tai tarnauja siužetui, autoriaus idėjai ar dar kam.
Veikėjai: Keistesnio rinkinio man neteko matyti kad ir kiek mangų perskaičiau. Žudikas tipinis "kietuolis", bet visi kiti. . . mažų mažiausiai keisti. Ką jau kalbėti apie pačią Snieguolę. Fantazija autorius nesiskundžia.
Siužetas: Na koks čia gali būti siužetas 1-shot mangoje. Jis paprastas ir dažniausiai pusėtinai įgyvendinamas. Ta pati taisyklė galioja ir čia. Mangos pabaigoje paliekama skylių ir kaip visada niekas nesistengia jų užlopyti. O pati siužeto idėja jau girdėta, bei matyta tokiose mangose kaip Ludwig Kakumei ir 12 O'clock Bell rings.
Verdiktas: Sena idėja nauju rūbu. Bet sudomino ir iškeltas viltis šiai mangai - pateisino. 4/5

Siųstis: Manga Traders