Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kurių anime labiausiai laukiat?

Balsavo
95. Jūs negalite čia balsuoti
  • Devil Survivor 2 The Animation

22 23.16%
  • Suisei no Gargantia

24 25.26%
  • Date a Live

6 6.32%
  • RDG: Red Data Girl

17 17.89%
  • Aku no Hana

32 33.68%
  • Arata Kangatari

6 6.32%
  • Namiuchigiwa no Muromi-san

3 3.16%
  • Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.

6 6.32%
  • Ginga Kikoutai: Majestic Prince

3 3.16%
  • Hataraku Maou-sama!

12 12.63%
  • Hentai Ouji to Warawanai Neko.

6 6.32%
  • Kakumeiki Valvrave

7 7.37%
  • Mushibugyou

4 4.21%
  • Photo Kano

11 11.58%
  • Shingeki no Kyojin

39 41.05%
  • Vassalord.

12 12.63%
  • Cyclops Shoujo Saipuu

5 5.26%
  • Kick-Heart

7 7.37%
  • Arve Rezzle: Kikaijikake no Yousei-tachi

10 10.53%
  • Little Witch Academia

4 4.21%
  • Ryo

4 4.21%
  • Death Billiards

10 10.53%
  • Aura: Maryuuinkouga Saigo no Tatakai

3 3.16%
  • Kotonoha no Niwa

8 8.42%
  • Karneval (2013)

10 10.53%
  • Ore no Imouto 2

11 11.58%
  • Hyakka Ryouran: Samurai Bride

7 7.37%
  • Toaru Kagaku no Railgun S

9 9.47%
  • Uta no Prince-sama: Maji Love 2000%

5 5.26%
  • Yondemasu yo, Azazel-san. Z

8 8.42%
  • Hiiro no Kakera Taizen OVA

2 2.11%
  • Ichigeki Sacchuu!! Hoihoi-san: Legacy

2 2.11%
  • Iron Man: Rise of Technovore

1 1.05%
  • Hana-Saku Iroha: Home Sweet Home

5 5.26%
  • Steins;Gate: Fuka Ryouiki no Deja vu

28 29.47%
  • Dragon Ball Z: Kami to Kami

17 17.89%
  • Saint Oniisan

11 11.58%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 49 iki 62 iš 62

Nauji Anime: 2013 Pavasaris

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35

Gigguk savam stiliui

Otaku AmeYuki avataras
    Įstojimo data
    2012 12 23
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    106
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Skaičiau Arata Kangatari manga ir pastabejau horror žanra, nes miršta daug žmonių xD

Spoileris:
    Žiauru buvo kai nužudė kannagi'o zokushou žmona su dar negimusiu kudinkiu ir visus kitus zokushou kanagi'o su šeimom ir čia tik pradžia žiaurumo(EPISODE 5)

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Kokie įspudžiai beveik įpusėjus pavasario sezonui? Kas nuvylė, o kas pateisino lūkesčius? Gal kas nors netikėtai nustebino?

Rimtas forumo narys
    DemonKurama avataras
    Įstojimo data
    2012 07 24
    Vietovė
    Mafuse
    Įrašai
    134
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Jei kas nustebino - tai Shingeki no kyojin. Is paziuros toks paprastas bet stulbinanciai geras. >.>

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Labiausiai nuotaiką teigiama linkme buvo paveikęs Hataraku Maou-sama. Išties žavus ir smagus slice of life/comedy/fantasy rinkinukas, kur nors klišių neišvengta, aš tiesiog galiu į jas numoti ranka ir smagiai leisti laiką. veikėjai puikūs, animacija labai gera ir t.t. ir kas epizodą jis vis labiau man patinka. Kažkiek bendrai primena praeito sezono Kotoura-san, kad nors ir būtų pagrindinis žanras komedija, kad ir netrūksta klišių, bet vistiek anime turi kažką tokio rimtesnio.
    Na ir nieko nenustebinsiu - Shingeki no Kyojin, tiksliau EP5, kas matė - žino. Buvo nerealu. Tokio įspūdingo veiksmo nuo Fate/Zero aš naujuose anime serialuose neregėjau, tiesiog atėmė amą... bet, deja, pamačiau kito epizodo preview'ą....
    Spoileris:
    kūrėjai, prašau, nekiškit man nuobodžių ilgų flashback'ų serijos, prasidėjus tokiam nerealiam veiksmui, tas labiausiai muša visą nuotaiką. Man pilnai užteko tų poros training'o epizodų, skirtų veikėjams, tad jei jau smogė su tokiu efektingu epizodu, galėtų ir tęsti tokia linkme.

Iš priešingas emocijas sukeliančių turiu paminėti Kakumeiki Valvrave. Tokio klišių ir logikos trūkumų kratinio jau senokai neteko išvysti, ir to vis daugėja su kiekvienu epizodu, tikiuosi čia nesiskaito kaip geras mecha žanro bruožas. O aš jau galvojau, bus geras, brutalus veiksmo serialas su efektingomis robotų kovomis (ši dalis, laimei, tokia išlieka), deja. Na bent jau žiūrisi smagiai, kaip nekeista.

EDIT: Valvrave metų komedija, metų mecha ir šiaip metų anime FTW arba tai kuo turėjo būti Guilty Crown. So bad that it becomes good.
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-05-27, 16:31

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Nustebino? Suisei no Gargantia. Nemegstu sito zanro (post-apocalyptic Sci-Fi), bet si karta kazkas kitaip. Visai normaliai ir visai patenkinamai, nebaigiu paspringti pretenzijomis del logikos.

Taip pat nustebino Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru. Tikejausi eilines, kvailos mokyklines komedijos, o gavau lengvesni Bakemonogatari varianta. Visai skanu.

Tai ko +/- tikejausi duoda Shingeki no Kyojin, taciau jis kolkas labai banguotas, tad visiskai neaisku kuria linkme jis nusistoves.

Nuvyle: Hataraku Maou-sama (eiline istorija apie blogieti, kuriam staiga parupo visi aplinkui (speju todel, kad jis pats nori visus nuzudyt); nevykusi slice of life ideja pabandyta uzmaskuoti nevykusia fantasy ideja; gavosi kas gavosi), Red Data Girl (turejo buti solidus slice of life su mistiniu fonu, kol kas matau nevykusia drama su mistikos elementais ir nevykusiu slice of life fonu).

Rašytojas
    Aurimasak avataras
    Įstojimo data
    2009 12 14
    Vietovė
    Zarasai
    Įrašai
    211
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Kai kurie labai įsivažiavo ir vis labiau laukiu sekančios savaitės. Pirmas, kurį verta paminėt, visų išpeiktas Aku no Hana. Prasidėjo įprastai ir neįtraukiančiai, tačiau įsivažiuodamas, jis vis labiau stebina. Nesuvokiu, kodėl daugeliui užkliūna animacija? Animacija yra splendid išreikšti tokiai atmosferai, kurią nori sukurti. Labiau norėčiau apkaltinti aktorius, nes kiekvienas veikėjas atrodo unikaliai lėtas ir flegmatiškas (Čia galbūt vienas iš būdų atmosferą padaryti sunkesnė?). Taip pat prisideda visai įdomi istorija, bei šiek tiek šlykštus elgesys. Vienas iš pavasrinių, kurie sugebėjo mane palikti su atdara burna iš nuostabos. Antrasis, kuris paliko mane nustebusį - Shingeki no Kyojin. Tikėjausi daug. Gavau dar daugiau. Po paskutinio epizodo, man lūžo žandikaulis. Jis pretenduoja į geriausią anime šiais metais, tačiau, teks palauti, ką pasiūlys likę metai.
    Suisei no Gargantia, Hataraku Maou-sama! bei Oregairu liko tokie, kaip ir prasidėjo. Domina, traukia, tačiau dar toloka iki kažko gero. Jeigu toliau nei vienas nenusivažiuos, bus vidutiniškas pavasario smūgis. Devil Survivor 2 labai banguoja. Vienu metu, galvojau jo netęsti, tačiau pačiu laiku buvo prisimintas character development. Jis mano topų kol kas neskina, tačiau sekanti pusė atrodo bus visai įdomi. Mushibugyou, priešingai nei Devil Survivor 2, įškart šokęs prie character development. Bijau dėl sekančios pusės, bet galbūt kažką sugebės išstenėti. O Karneval yra labai nestabilus. Iš jo padaryta mišrainė, kuri vietomis labai skani, vietomis - tampa neskani. Jis prasčiausias iš visų on-going, kuriuos žiūriu. Bet opening ir ending labai gerai susižiūri ir man jie labai patinka.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    O mane priešingai, šiek tiek nuvylė Suisei no Gargantia. Po 2 pirmų įspūdingų serijų, anime pavirto į slice of life komediją, istorijos progresas sustojo, na sužinojom šiek tiek apie pagrindinio veikėjo praeitį , duoto pasaulio praktiškai neištyrėme, na ir 5 episodas man toks fillerinis pasirodė, su anime "klasika" - išvyka prie jūros. Galbūt tikėjausi, kad anime pakryps kitokia linkme, žinant, kad komadoje dirba Urobuchi, na bet serialas dar tik įsibėja, galbūt vėliau pateisins mano lūkesčius. Nepaisant visų minusų, Gargantia vis dar išlieka šio sezono prioritetų viršuje. Hataraku Maou-sama! - smagus slice of life, fantasy žanro kūrinys, kurį galima žiūrėti išjungus smegeninę, o ir humoras man visai primtinas ir nenuvalkiotas. Kolkas visiškai patenkina mano lūkesčius. Hentai Ouji to Warawanai Neko - dar viena slice of life komedija su bent jau man ganėtinai įdomia idėja, neturiu didelių lūkesčių, bet šis anime turi galimybių tapti padoriu savo žanro atstovu. Karneval (TV) - šviečiasi droppas, neturiu nieko prieš shoujo žanrą, bet man šis anime jau per daug mergaitiškas, tiesa, iš merginų girdėjau tik gerus atsiliepimus, tad žanro mėgėjoms tikrai verta išmėginti šį anime. Mushibugyou - maloniai nustebino. Iš šio anime nieko nesitėkėjau po pirmo episodo, o gavau visai padorų šoneną, žinoma su standartinėmis žanro klišėmis, bet vis dėlto žiūrisi ganėtinai smagiai. Shingeki no Kyojin - visiškai patenkina, mano keltus kriterijus mangos ekranizacijai, kiekvieną savaitę laukiu sekmadienio ryto, kad išvysti naują seriją. Devil Survivor 2 The Animation - nuvylė, kuo toliau tuo nuobodžiau, trūksta žaidimo atmosferos, o ir veikėjai, man pasirodė, bedvasiai. Oregairu - būtų tipinis slice of life, jei neišskirtinis pagrindinis veikėjas, kuris kuo tuoliau tuo labiau man patinka. Tikiuosi serialui užteks prako iki pat galo. Rodos, išvardijau viską, ką žiūriu.

Dropped - Aku no Hana ( animacija), Dansai Bunri no Crime Edge ( plaukų fetišas)

Žiūrėsiu kai bus išleisti ir, jeigu teigiamai įvertinti: Date a Live, RDG: Red Data Girl, Arata Kangatari
    Paskutinį kartą taisė nemesis : 2013-05-06, 19:12

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Pavasario sezonas į pabaigą, beliko tik 2 darbai kurių laukiu: Steins Gate ir The Garden of Words filmai. Deja, neaišku kada jie mus pasieks. Gal kokių žinių apie būsimą vasaros sezoną? Ko galima tikėtis iš jo?

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
    Gal kokių žinių apie būsimą vasaros sezoną? Ko galima tikėtis iš jo?
    http://i1.minus.com/ibb5piT52w6pwg.png kažko tokio. O gal netrukus ir animezonoj preview'ą išvysim
    Niekas gal nesupyks, jei pasidalinsiu šioj temoj. Iš vasarinių mano dėmesį labiausiai patraukė Monogatari naujas sezonas (obvious choice, kai Bakemonogatari vienas mano mėgstamiausių), Gatchaman Crowds (su pačia frančize nepažįstamas, bet Kenji Nakamura (C, Tsuritama, Mononoke, Kuuchuu Buranko)labai gerbiu ir jo darbus vertinu, na ir taip nusimato kažkas originalesnio) bei aišku Noitaminos sugrįžimas su Silver Spoon (FMA mangos autorės naujo darbo adaptacija, girdėjau nebloga komanda dirbs, na ir taip žemės ūkio mokykla...galbūt bus tai, ko nepavyko pateikti antram Moyashimon sezonui). Na ir dar primiršau Uchouten Kazoku. Originalus fanart'as ir šiaip nusimato kažkas įdomaus.

EDIT. Liūdna, kad nebus Sailor Moon žadėto remake'o vasarą. Labai liūdna, labai laukiau . Dar ir dabar malonius prisiminimus kelia jau senokai matytas originalus serialas.

Dėl filmų, tai jų dažniausia tenka laukti nuo jų rodymo datos japonijoje, apie nepilnus metus iki dvd išleidimo ir dar kažkiek laiko iki subtitravimo. Gaila, bet tokios tokelės
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-05-23, 18:56

11. Ačiū nemesis dėkojo

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    More harems please.
    Mane sudomino: Blood Lad - treileris pasirodė labai smagus + seinin, Fate/kaleid pažiūrėsim, kaip iš Illyasvie darys magic girl , Gin no Saji dėl tos pačios prižasties, kurią minėjo druidas. O šiaip kažko ypatingo nepamačiau, o žinant, kad nesu visokių ogatari serijų fanas, tai ko gero ir nebus ką žiūrėt šią vasarą
    Paskutinį kartą taisė nemesis : 2013-05-23, 18:54

Rašytojas
    Aurimasak avataras
    Įstojimo data
    2009 12 14
    Vietovė
    Zarasai
    Įrašai
    211
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    14
    Taip nusiveipsojau aš Hal, bet filmas. Teks ilgai laukti. Kaip ir Steins; Gate filmo. Verksiu.
    Na, tiek to. Nusiveipsojau Free!, kuris turbūt pakankamai įdomus turėtų būt. Man įdomu, kaip išsipildys šita idėja.
    Kiek daugiau tikiuosi iš Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui!. Tikėkimės nenusivilsiu tikėdamasis daugiau. Ir nemesio komentarai apie Silver Spoon privers mane ir jį pažiūrėt, taip kad teks ir jam suteikti šansą. Blood Lad stilius primena Soul Eater, o ir šiaip seinen. Ir aišku Monogataris, kaip be jo. Labai, labai laukiu.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    35
    Išėjo paskutinis šio pavasario kūrinys - The Garden of Words.

Visgi geras pavasaris.

emptiness
    arna avataras
    Įstojimo data
    2006 06 20
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    1.165
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    58

Aura: Maryuuinkouga Saigo no Tatakai

Aura: Maryuuinkouga Saigo no Tatakai
    šį anime netyčia įsijungiau ir po keliolikos minučių norėjau jį jungti lauk. tačiau kažkas sulaikė ir po truputį įsitraukiau į jį. iš pradžių nesupratau apie ką jis. pasirodė kažkokia tai vaikiška anime'nesąmonė. tik nuo pusės pradėjau suprasti kas čia vyksta.
    šis anime vertas būti AZ aprašymuose. kodėl? todėl kad pirmiausia nustebino savo psichologiniu gylumu ir tam tikru gyvenimišku realizmu. nežinojau, kad Japonijoje iki šiol egzistuoja tam tikros skaudžios ir žiaurios socialinės mokyklinės vaikų, paauglių ir jaunuolių pakankamai rimtos bėdos, jei apie jas ir yra sukurtas šis 2013 metų anime.
    pats anime piešimas standartinis, niekuo įpatingas.. net sakyčiau primityvus. šiuo atveju kaip nekeistai tai nuskambėtų, ne tai yra svarbiausia. svarbiausia šiame anime yra jo turinys, t.y. mintis. štai ta mintis, kurią norėta šiuo anime pasakyti labiausiai ir sukrėtė, privertė susimąstyti.

šis anime skirtas daugiau tėvams turintiems mokyklinio amžiaus vaikų ir žinoma patiems moksleiviams. taip, šis anime nėra jokia mokslinė rimta studija ar analizė apie tas opias bėdas, tačiau manau gerai kad jos bent tokiu būdu liečiamos ir parodomos ir galbūt tokiu keliu bus kažkieno pastebėtos, išgirstos ir suprastos (nors greičiausiai pačioje Japonijoje apie tai daug turėtų būti kalbama ir diskutuojama).
    spėju, kad šis anime yra skirtas tik japonams, nors tema, kuri čia gvildenama vienokia ar kitokia jos forma yra aktuali visame pasaulyje gyvenantiems vaikams.

tai labai rimtas turinys po naivoku įpakavimu. šį anime rekomenduočiau pažiūrėti tėveliams.

Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •