Žiūrėti balsavimo rezultatus: Ludwig Kakumei įvertinimas:

Balsavo
2. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  2 100.00%
 • 4

  0 0%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Ludwig Kakumei

 1. #1
  Draconica
  Guest

  Ludwig Kakumei


  Ludwig Kakumei
  Ludwig Revolution; ルードヴィッヒ革命
  Metai: 2004 - 2007
  Žanrai: Komedija, drama, fantastika, siaubas, romantika, mergaitėms.
  Istorijos autorius: Kaori Yuki
  Dailininkas: Kaori Yuki
  Apimtis: 4 tomai, 16 skyrių.
  Tipas: Manga
  Anime - Planet ; MAL

  Skaityti internete: Manga Fox

  Kiti šios autorės darbai: Die; Angel Sanctuary; Iiki no Ki; Neji; God Child; 0 no Soukuoshi; etc .

  Aprašymas: Ludwig tai ne paprastas princas ant balto žirgo. Šioje istorijoje mes turime princą, kuris lėks paskui moterį pasižyminčia išskirtiniais apvalumais (ypač krūtų) ir pavers ją. . . negyva lėle. Maniakiškas nuostabiai gražių lavonų rinkimas ir kaupimas miegamąjame supykdo tėtušį ir šis išspiria būsimą karūnos paveldėtoją į baisias pasaulio rankas idant jis susirastų gerą žmoną, o svarbiausia, kad ji būtų gyva. Be abejo, arogantiškas, narciziškas princo požiūris ir net pobūdis į nekrofiliją darbo jam toli gražu nepalengvina, o pats didžiausias fetišas didelėms krūtims dar ir užtraukti nelaimę gali. Kelionėje Ludwig'as sutinka labai daug moterų ir susiduria su visokiais pavojais kaip užburta pirštinė, samdoma žudikė, o baisias iš jų - netikros krūtys.

  O kas sakė, kad pasakų princesės tobulos. . .
  Piešimas: Kaori Yuki turi savo labai išskirtinį stilių ir kaip jis žiūrisi priklauso nuo kiekvieno skaitytojo individualiai. Asmeniškai man jos stilius ganėtinai priimtinas, tik sunku išskirti vyrus nuo moterų. Detalių gausa man labai patiko. Raštai, nėriniai, tekstūros atrodo labai puikiai ir didžiąja dalimi padeda sukurti tinkamą atmosferą kūriniui.
  Veikėjai: Ludwig - veikėjas, kuris man keistas. Jau nekalbu apie jam sukurtą charakterį, kas jau ir šiaip neįprastas variantas, bet kalbu ir apie jo rengimosi stilių. Kartais tikrai suabejojau ar autorė nenorėjo iš Ludwig padaryti kokį yaoi ar shounen-ai herojų. Toks daugiaprasmis rengimosi stilius man nepatiko ir labai nemaloniai "nuslydo gomuriu".
  Siužetas: Siužetas labai geras. Idėja labai puiki, autorė gerai sugebėjo išbaigti istoriją, gal kiek pabaiga turi minusų. Kitokia pasakų princesių interpretacija mane labai sužavėjo ir įtraukė. Pateikimas puikus, o tokio pagrindinio herojaus pasirinkimas leido autorei laisvai varijuoti tarp skirtingų istorijų.
  Verdiktas: Tai labiausiai patikęs Kaori darbas, vertinu 4.5/5 ir apvalinu į didžiąją pusę.

  Siųstis: Manga Traders

  Paskutinį kartą taisė Hellsing_lover : 2014-02-05, 10:25

 2. Ačiū nemesis dėkojo
 3. #2
  Rašytojas

  Aeval avataras
  Įstojimo data
  2009 01 12
  Vietovė
  Panevezys
  Įrašai
  294
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Nuspaudus nuorodą atsidaro http://mangafox.me/manga/hana_to_him...uma_no_vivian/ Dėkui, jei ištaisysi. O mangos siužetas mane sudomino. Tikiuos, kad nėra labai panašus į Angel Sanctuary.

 4. Ačiū Nėra dėkojo
 5. #3
  Draconica
  Guest
  Citata Autorius Aeval Žiūrėti skelbimus
  Nuspaudus nuorodą atsidaro http://mangafox.me/manga/hana_to_him...uma_no_vivian/ Dėkui, jei ištaisysi. O mangos siužetas mane sudomino. Tikiuos, kad nėra labai panašus į Angel Sanctuary.
  Pataisiau, dėkui už pastebėjimą. Ir ne, Ludwig Kakumei nesidalina niekuo su Angel Sanctuary nebent piešimu ir autore

 6. #4

  JuusanKitsune avataras
  Įstojimo data
  2014 07 07
  Vietovė
  ~♥
  Įrašai
  201
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  9
  Mangos siužetas man labai patiko, tik kad man pasirodė kad Ludwig kai kurių savo pomėgių atsisakė... kad ir negyvų mergelių, nes atrodo tai tik pirmoje istorijoje buvo ir viskas, daugiau niekad neužsiminė kone (arba kažką pamiršau). Patiko man tas Ludwig rengimosi stilius, vis gi pasijautė, kad nesvetimas visual kei autorei... Tik kartais kliūdavo kai kartais iškart kitame puslapyje jis jau su kita apranga n_n
  Dabar belieka sulaukti, kol kas išvers tęsinius.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •