Hana to Himegimi to Akuma no Vivian
The Flower, the Princess, and Vivian the Devil; 花と姫君と悪魔のヴィヴィアン
Metai: 2008
Žanrai: Fantazija, romantika, mergaitėms.
Istorijos autorius: Yasuko Tsukioka
Dailininkas: Yasuko Tsukioka
Apimtis: 1 - shot
Tipas: Manga
Anime - Planet ; MAL

Skaityti internete: Manga Fox

Kiti šio autoriaus darbai: Hyougara Sanka.

Aprašymas: Piktas ir akmenine širdimi pasižymintis demonas vardu Vivian nekenčia žmonių, bei stengiasi, kad nė vienas iš jų prie jo būsto net neprisiartintų. Netikėtai vieną dieną į jo mišką įžengia mergina tikėdamasi demoną surasti. Be abejo, Vivian visaip mėgina priversti merginą apsisukti ir grįžti namo. Tačiau ji suranda jį ir pareiškia norinti susidraugauti. Vivian kyla klausimas - jos širdis iš tiesų gera ar ji tiesiog dar viena norinti jį apgauti?

Labai romantiška manga apie tai, kad ryžtas pakeičia daug ką. . .
Piešimas: Ne kartą buvau kalbėjusi apie shoujo stiliaus mangų piešimo ypatybes, tad ir čia nieko naujo nepasakysiu. Tačiau, manau verta paminėti, kad šioje mangoje tas "mergaitiškas" stilius ne toks jau saldžiai pasaldintas. Mano nuomone tai tiesiog gražiai nupiešta manga.
Veikėjai: Nors manga tėra vieno skyriaus tipo, bet veikėjus autorė sugebėjo labai neblogai išpildyti. Paaiškinti tiek demono, tiek merginos motyvai, praeitis ir viskas ko reikia geram veikėjų pateikimui.
Siužetas: Negalėčiau pasakyti, kad siužetas turi neišbaigtumų. Pradžia, vidurys ir pabaiga turi savo stabilią liniją. Tiesa, pabaiga, kaip bebūtų buvę man keista, gera, išpildyta, išbaigta. Didesnių spragų nemačiau, o gal net ir nenorėjau matyti. Ir nors nesu saldžių istorijų fanė, bet ši istorija turi savo šarmo. Ir siužeto visiškai pakanka vieno skyriaus stiliui. Nei per daug, nei per mažai.
Verdiktas: Ši manga sužavėjo mane savo paprastumu. 5/5

Siųstis: Manga Traders