Žiūrėti balsavimo rezultatus: Balsuoti galima tik už 2 pasirinktus anime

Balsavo
100. Jūs negalite čia balsuoti
  • Accel World

0 0%
  • Another

18 18.00%
  • Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

5 5.00%
  • Danshi Koukousei no Nichijou

9 9.00%
  • Fate/Zero (2012)

33 33.00%
  • Fullmetal Alchemist: Milos no Seinaru Hoshi

2 2.00%
  • Hellsing Ultimate OVA

14 14.00%
  • Hyouka

12 12.00%
  • Hotarubi no Mori e

17 17.00%
  • Jinrui wa Suitai Shimashita

2 2.00%
  • Kuroko no Baske

7 7.00%
  • Nissenmonogatari

13 13.00%
  • Sakamichi no Apollon

20 20.00%
  • Sword Art Online

23 23.00%
  • Tonari no Kaibutsu-kun

6 6.00%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 33 iki 40 iš 40

AZAR 2012: Best of the Best

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Spoileris:
    Slaptas klausimas kiek tų neužsiregistravusių yra realūs vartotojai, nes tas skaičius manrods panašus laikosi bet kuriuo paros metu, nors į tą atkreipęs dėmesio labai nesu.
    O šiaip gražios svajonės norėt didesnio aktyvumo uždarius galimybę skaityt aprašymus neregistruotiems, deja, manau, nerealios. Jei pavyzdžiui per google randu forumo įrašą kur galbūt yra mane dominanti informacija ir man išmeta registracijos formą prieš akis, nes kitaip negaliu to turinio pažiūrėt, aš tikrai nepuolu registruotis į bet kurį tokį forumą. Jei žmonėms neleis pažiūrėti aprašymų ar gijos turinio, dauguma jų forumą užmirš visiškai, bent jau man taip atrodo. Nors ką gali žinoti gal pasireikš ir teigiamas scenarijus. Nėra ta situacija tokia tragiškai bloga AZ'e. Aprašymų stengiamės parašyt (kaip jau kam kokie gaunasi), naujienų slicKrox vis randa ką iškelti į pradinį puslapį, yra Banzai. Reikalai tikrai nėra itin blogi. Žinoma, senbūviu prioritetai greičiausiai pasikeitė, o jaunimui matyt senamadiškas diskutavimas forume nebėra labai patrauklus, bet lankytojų yra, kad ir ribotas kiekis, forumas dar nėra visiškai užmirštas. Ir vis yra tas potencialas, kažkam naujam prisijungt iš neužsiregistarvusių, nes jis mato turinį, skaito jį, galbūt jį tai ir sudomina.
    O jei komanda susirenka bent jau keletas žmonių, galima laisvai tas kategorijas atrinkt ir AZAR padaryt, nelaikau aš to sunkiu darbu, bent praeitais metais man tai visai smagus užsiėmimas buvo pabūt komandoje. O šiaip sakykikit ką norit AZAR buvo visai lankomas ir žmonės balsuodavo, pasisakydavo gal ne tiek ir daug, bet neatrodė jog forumiečiams tas nerūpėtų. Kaip tik gal tai gera proga mažiau užsukantiems apsilankyt ir pasižmonėt kas vyksta portale (gal taip jie ir daro, juk visgi AZAR buvo metai iš metų). Užklydę pašaliečiai gal irgi susidomės ir nuspręs užsiregistravę atiduoti savo balsą. Na nežinau, man taip atrodo.
    SlicKrox alternatyva nebloga blogiausiu atveju. Bet keletas simbolinių kategorijų net ir tuo atveju galėtų likti, išskiriant filmus ir serialus plius dar kas nors.

Aš manau, kad reiktų oficialiai paskelbti komandos rinkimą, o tada ir bus matyt, kiek žmonių realiai susirinktų. Kas čia žino, gal ir pavyks viskas, nereikėtų net nebandžius nuleisti rankų.
    Urameshi, Iemon-dono!

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Tiesą sako Druidas, didžiausias aktyvumas forume būna po įvairių renginių ( Now japan, Azar ir t.t), kai visi dalinasi įspūdžiais. Graži idėja pagyvinti forumą yra/buvo konkursai (rašinių, meno), bet po truputį, kaip to nenorėčiau pripažinti, miršta. Mažėja tiek darbų, tiek susidomėjimo jais. Kodėl neateina naujų žmonių? Mažiausi anime žiūrovai bazuojasi portaluose, kuriuose anime galima žiūrėti lietuviškai ir retas kuris žino, kad šis portalas egzistuoja. Ten yra galimybė komentuoti po verstomis serijomis, o neretai ir koks iš Az aprašymas "pasiskolintas", tad prasmės pas mus sugrįžti nebelieka. Toliau yra įvairios lietuvių grupės "anime list" svetainėse (mal, animeplanet ir t.t.), kurios pasiglemžia dalį vartotojų, nors ir tos nėra pačios aktyviausios. Dar egzistuoja įvairūs skype chat'ai, šaukyklos ir t.t, kurios pasiglemžia didelę dalį potencialių diskusijų. Žodžiu, pasiūla yra, nors ir nepati didžiausia, dar pridėkime faktą, kad lietuvių mažėja, o anglų kalbą moka didžioji dalis jaunesnių žmonių ir gausim visai rimtą konkureniją. Norint sulaukti daugiau dėmesio, reikia kažkuom išsisikirti, sugebėti pasiūlyti, ko neturi kiti.

Lietuviškoji anime svaja
    titanai avataras
    Įstojimo data
    2012 11 14
    Vietovė
    Milan
    Įrašai
    155
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    8
    Priverstinė registracija yra, mano nuomone, kaip "mokėk, kad žaistum" (angl. pay-to-play) strateginė dev'ų (o dabar, pasirodo, ir prosocialių internautų) filosofija: gal šiek tiek šlamančios e-valiutos iš to ir uždirbsite, bet fanų, aka dalyvių geografinio sprogimo forume, nesusilauksit be vieno dalyko, t.y. kokybės kontrolės, - kuri tiesą sakant knisa, bet būtina, - nebent prizai bus tokie kaip iš graikiškojo gausybės rago (tarkime, pirmos trys vietos, o ne vienintelis nugalėtojas, gauna prizus), taigi, vargu, ar kiekybė padidės nuo šimto statistinių beždžionių, uždarytų kažkur steriliame kambaryje priemesčio sandėlyje ir tarškinančių ant klaviatūrų Šekspyro dramaturginių interpretacijų imitacijas... Žodžiu, apeliuoju į sveiko proto kritiką ir tikiuosi, kad AZ nepasidarys tokia uždara bendruomenė, kaip Linkomanija.

Spamintojas :)
    Net avataras
    Įstojimo data
    2009 01 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    482
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    As taip pagalvojau idomu ar laimetu tie patis nominantai jei AZAR 2007-2012 vyktu dabar ?

Spamintojas :)
    Net avataras
    Įstojimo data
    2009 01 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    482
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Tai kaip bus nebus ? ':/