Adele to Darius
アデルとダリウス
Metai: 2009
Žanrai: Istorinis, romantika, mergaitėms.
Istorijos autorius: Shizuru Onda
Dailininkas: Shizuru Onda
Apimtis: 1 - shot
Tipas: Manga
Anime - Planet MAL

Skaityti internete: MangaFox

Aprašymas: Adelė tai tik dar viena mergina parduodama miesto vergų turguje. Vieną dieną ją nuperka kaip papildomą merginą į šalies valdovo haremą. Valdovas vadinamas Žiaurumo Karaliumi ir yra sakoma, kad mergina, kurią jis pasikviečia į savo apartamentus nakčiai kitą rytą jau būna negyva. Atvykusi į haremą Adelė iš tiesų pamato, kad merginos dingsta ir nusprendžia kovoti prieš lemtį.

Trumpa romantinė manga apie tvirtą merginos ryžtą likti gyvai.
Piešimas: Neturiu prie ko kabintis, nes piešimas yra tipinis "shoujo" stiliaus piešimas. Blogas jis ar geras ne man spręsti, bet asmeniškai man ne prie širdies. Kaip sakoma, tikslas pateisina priemones. Lengvas stilius per daug nedetalizuojant lengvas akims. Trumpai tariant šis 1-shot piešimu neparodo nieko ko neteko matyti.
Veikėjai:Prasti veikėjai. Labai. Kodėl gi? O todėl, kad Adelė jau morališkai pasenęs stereotipas. Nebuvo malonu ją stebėti nes jau buvo aišku ką ji darys. Darius taip pat moralinė seniena. Gal net senesnė už Adelę. Jei skaitysit - suprasit kodėl. Siužeto neatskleidinėsiu.
Siužetas Kažkas su istorija negerai. Ji nuosekli, už tai galima dėti pliusą, tačiau. . . Nors didesnių skylių kaip ir nėra, visas siužetas pakankamai tokiam žanrui neblogai išpildytas, bet. Istorija tikrai kažkur girdėta, lyg ir pasaka kažkur kažkada skaityta. Šios mangos istorijos nė už ką negaliu laikyti nė trupučio originalia.
Verdiktas: Nepatiko ši manga. Ir ne todėl, kad neva seilėta romantika, o todėl, kad tai tiesiog prastas darbas. 2/5.

Siųstis: Manga Traders