Žiūrėti balsavimo rezultatus: Uzumaki įvertinimas:

Balsavo
4. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  2 50.00%
 • 4

  2 50.00%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Uzumaki

 1. #1
  Draconica
  Guest

  Uzumaki


  Uzumaki
  The Spiral; うずまき
  Metai: 1998 - 1999
  Žanrai: Drama, siaubas, seinen.
  Istorijos autorius: Junji Ito
  Dailininkas: Junji Ito
  Apimtis: 3 tomai, 20 skyrių
  Tipas: Manga
  Anime - Planet ; MAL

  Skaityti internete: Manga Share

  Kiti šio autoriaus darbai: Mimi no Kaidan; Gyo; Falling; Black Paradox; etc.

  Aprašymas: Kurozu - cho tai paprastas, rūke skendintis miestelis Japonijos pakrantėje. Šis miestelis prakeiktas. Pasak paauglės Kirie Goshima atsiskyrėlio vaikino Shuichi Saito miestelį apsėdęs ne vaiduoklis ir ne masinė legenda, ir net ne žmogus, o tam tikro dizaino - spiralės. Ji pasireiškia įvairiausiai - per kriaukles, sukinius vandeny, oro sūkurius. Deja, spiralė pasireiškia ir per žmones. Ji pažymi kūną ir apsėda protą taip, lyg jie patys būtų įtraukti į sukūrį, o tokių žmonių vis daugėja.

  Uzumaki tikriausiai galėčiau pavadinti žymiausiu Junji Ito darbu, kuriuo jis sau užsitarnavo deramą siaubo žanro atstovo garbę. Inovatoriška, šiurpi ir neįtikėtinai įtraukianti ši manga puikiai perteikia siaubo elemento savoką.
  Piešimas: Nedaug ką aš pasakysiu ko dar nesu sakiusi anksčiau aprašinėdama Junji Ito darbus. Jo stilių lengva atskirti ir jis visada vienodai kraupiai perteikia visą autoriaus fantaziją. Kas liečia būtent šią mangą, tai manau, kad būtent šiame savo kūrinyje Junji pasistengė iš peties. Detalumo autoriui niekada netrūko, bet čią jis ypač išskiriamas, t.y. labai daug detalių ir jos atlieka savo paskirtį.
  Veikėjai:Pagrindine veikėja įvardinčiau Kirie Goshima. Ji puikiai tinka būti pagrindine veikėja. Jos reakcijos advekačios situacijai, nenusikalba ir nedaro kvailysčių. Tai didelis pliusas. Shuichi man kaip veikėjas nelabai, nes nemėgstu paranojiškų personų. Visi kiti tiesiog plečia suvokimą apie spirales ir jų daromą žalą.
  Siužetas:Net neverta daug kalbėti apie siužetą, nes jis tikrai geras, ir, kaip jau minėjau, inovatoriškas kaip ir visas Junji Ito stilius, bei manga. Skylių kaip ir nepastebėjau. Tai tikrai gerai išbaigtas darbas.

  Verdiktas: Nors ir labai mėgavausi šia manga, bet man nelabai patiko pabaiga ir vertinu 4.5 ir apvalinu iki 5, nes vis dėl to pabaiga nebuvo tokia, kad numuštų visą balą.

  Siųstis: Manga Traders


 2. #2
  Purinsesu no Darukuneso  Hellsing_lover avataras
  Įstojimo data
  2007 02 15
  Vietovė
  Hellsing HQ
  Įrašai
  1.563
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Oi, iš tiesų, labai smegenis į spirales sukanti manga. Intensyvi ir įtraukianti groteskiška istorija, labai jau būdinga Jun Ito. Kurį laiką net tikrai pats tų spiralių aplink apsidairai Tačiau labai pritariu, pabaiga kažkokia per daug viską numušanti.
  Spoileris:
  Sakyčiau, net neteisinga skaitytojų atžvilgiu - tiek pergyveni, vargsti, sugebi nusikapstyti iki pat įvykių galo ir širdies, ir vis tiek pabaigoje tave sugeba numarinti galutinai

  Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

 3. #3
  Draconica
  Guest
  Taip, pritariu. Pabaiga tikrai ne kažką.
  Spoileris:
  Rodos tikrai iškenti tą visą spiralių visumą, o pabaiga tai nei šiokia, nei tokia. Tik dar didesnis mindfu*kas nei tikėjaisi

 4. #4
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Kiečiausias Junji Ito darbas. Loved every bit of it. Skani psichodelika su dirsturbing vaizdeliais. Jei yra įdomu, tai sąlyginai panašus kūrinys yra - Soil

 5. Ačiū dfsafsaf dėkojo

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •