Žiūrėti balsavimo rezultatus: Anorexia - Shikabane Hanako wa Kyoshokushou įvertinimas:

Balsavo
1. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  1 100.00%
 • 4

  0 0%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 1 iš 1

Anorexia - Shikabane Hanako wa Kyoshokushou

 1. #1
  Draconica
  Guest

  Anorexia - Shikabane Hanako wa Kyoshokushou


  Anorexia - Shikabane Hanako wa Koushokushou
  Anorexia: Shikabane Hanako is Anorexia; アノレクシア~しかばね華子は拒食症~  Metai: 2011 - 2013
  Žanrai: Drama, erotika, siaubas, seinen. N-18
  Istorijos autorius: Akira
  Dailininkas: nini
  Apimtis: 2 tomai, 16 skyrių
  Tipas: Manga
  Anime - Planet ; MAL

  Skaityti internete: MangaFox

  Kiti šio autoriaus darbai: Bakemono Club; Kyouran Kazoku Nikki; Mushi to Medama; Sasami-san@Ganbaranai; Sengaku; etc.

  Aprašymas: Ryoji Seusu visiško atsitiktinumo dėka tampa Hanako Shikabane tarnu. Nelaimė ceche pririša jį prie mergaitės visiškai. Bet tai nėra bėda, nes pačio Ryoji gyvenimas ne rožėm klotas. Jo didžioji simpatija vis naudojasi jo butu, kad miegotų su kitais vaikinais, o ir šiaip gyvenimas šiam herojui nemielas dėl daugelio priežaščių. Bet susitikimas su Hanako apverčia jo kasdienybę aukštyn kojomis - jis pradeda ja rūpintis ir gyventi kartu su ja, bei jos šeima, nors pastaroji turi didelę paslaptį, kurią reikia slėpti nuo visuomenės.

  Ši manga mane sužavėjo visapusiškai. Na, nebent išskyrus komiškus momentus, be kurių, galima pastebėti, neapsieina beveik nė viena manga. Hanako ir Ryoji santykiai ganėtinai visapusiški, bet tai nėra mangos ašis (bent taip tikiuosi). Mangos esmė sukasi apie Shikabane šeimą, kurios gyvensena tikrai nėra sektinas pavyzdys jau nekalbant apie daugelį kitų nukrypimų nuo visuomenės normų. Sunku man suformuoti savo požiurį į šią mangą, bei ją apibūdinti. Tai kaip ir siaubo žanro atsovė, bet kaip ir erotika ir komedija aptraukta šiurpo šydu.
  Piešimas - Valio, valio, valio nini už labai puikų darbą piešiant šią mangą. Neturiu dėl ko prisikabinti visiškai. Mergaitės yra mergaitės, berniukai yra berniukai ir jų tikrai nesumaišysi. Visi kampai, detalės ir visa kita puikiai perteikia istoriją, bei jos detales. Geriau net negalėčiau tikėtis.
  Veikėjai - Galiu drąsiai teigti, kad visi veikėjai yra savotiški ir turi savo šarmo. Gal nebent pats Ryoji yra lėtokas, bet tuo jis labai gerai pasitarnauja istorijai ir tikriausiai mangai besiplėtojant jo charakteris dar išryškės. Pliusas ir už tai, kad kiekvienas veikėjas turi savo baisių demonų, nėra dviejų vienodų personažų.
  Siužetas - Čia galėčiau paminėti vis pasirodantį nenuoseklumą. Skaitymo metu tenka grįžti porą puslapių atgal, kad suvokti kas vyko ir kaip čia atsirado kita istorija, nors buvo pasakojama kažkas kito. Pats siužetas man dar negirdėtas ir nematytas, bent jau iš tokio rakurso tai tikrai. Pliusas už originalumą iš manęs. Atmosfera sukuriama gerai, bet, kaip jau minėjau komedijinės vietos man atrodo nors ir tikroviškai, bei skoningai, bet nereikalingai.

  Verdiktas: Vertinu 4/5, nes perdėtai pompatiška pabaiga numušė susižavėjimą.

  Siųstis: Manga Traders

  Paskutinį kartą taisė Draconica : 2013-03-07, 09:27

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •