Ningyou Saisei Koujou
The Doll Rebirth Workshop; 人形再生工場
Metai: 2011
Žanrai: Siaubas, drama, romantika, shoujo.
Istorijos autorius: Yukichi Nakamura
Dailininkas: Yukichi Nakamura
Apimtis: 1-shot
Tipas: Manga
Anime - Planet ; MAL

Skaityti internete: MangaFox

Kiti šio autoriaus darbai: Seitoshidoushitsu no Oujisama; Taiyou no Yuki.

Aprašymas: Seika Hosokawa laiko save labai negražia, o dėl šio fakto niekas ginčytis nedrįsta. Tačiau mergaitė myli labai dailų vaikiną - Asai. Žinoma, jis jos kaip savo antrosios pusės nemato ir net negalvoja apie tai. Netikėtai Seika gauna SMS žinutę, kurioje ji kviečiama pasikeisti ir išgražėti. Mergaitė nieko daugiau nenori, tik tapti dailia. Todėl ji nusprendžia sumokėti jai pasiūlytą kainą nesiderėdama, bet ji pamiršta, kad Asai turi ne visai stabilią vaikystės draugę, kuri nori jo tik sau.

Man ši manga labai priminė Kokoro Rental, nes tikrai turi labai panašią atmosferą ir labai panašų kontekstą. Piešimas iš esmės man netrukdė, tipinis shoujo darbas, tačiau Asai jau per daug nusaldintas, kad net pykina. Nesuprasi, vaikinas ten ar mergina. Seika nėra tokia paprasta bjauri, tačiau romi avelė kaip gali pasirodyti. Žinoma, to reikia siaubo žanrui - visi su ašarom akyse iš laimės juk nelakstys. Iš esmės ši manga labai paprasta ir nieko naujo nepasiųlo, Nors man labai maloniai susiskaitė, trukdė tik nepakeliamas Asai verkšlenimas, kuris priveda Seiką iki liepto galo.

Verdiktas: 4/5 Dėl nevyriško Asai, kuris viską gadino, nors mangai pasitarnavo, tiesiog negaliu duoti aukščiausio įvertinimo.

Siųstis: Manga Traders