Žiūrėti balsavimo rezultatus: Pasirinktų anime skaičius neribotas! Kurie naujokai jums labiausiai patiko?

Balsavo
74. Jūs negalite čia balsuoti
  • Blast of Tempest

15 20.27%
  • Psycho-Pass

45 60.81%
  • Space Brothers

12 16.22%
  • From the New World

21 28.38%
  • Robotics;Notes

7 9.46%
  • JoJo's Bizarre Adventure

11 14.86%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Geriausias naujokas 2012 (Video)

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146

Geriausias naujokas 2012 (Video)

Geriausias naujokas 2012

» Geriausias naujokas - vertinama naujojo dar leidžiamo anime visuma: siužetas, piešimas, animacija, garso takelis ir t.t. Balsavimas: Pasirinktų anime skaičius neribotas. Skelbkite komentaruose, jeigu manote jog kažkoks anime sąraše liko nepaminėtas.

Nominantai:
    • Blast of Tempest / Zetsuen no Tempest
    • Psycho-Pass
    • Space Brothers / Uchuu Kyoudai
    • From the New World / Shin Sekai yori
    • Robotics;Notes
    • JoJo's Bizarre Adventure

Paminėtų anime video anonsai:

Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-02-03, 18:03

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.963
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    57
    Na aš prabalsavau už tris: Psycho-Pass, Shinsekai yori (From The New World) ir JoJo's Bizarre Adventure (2012). Kitų trijų irgi nenurašau, bet jų dar nepradėjau žiūrėti, tai pasiliksiu vėlesniam laikui. O šiaip visi nominantai čia yra puikūs ir išties gerų atsiliepimų lydimi.
    Manau apie Psycho-pass daug šnekėti nereikia, tamsus, itin brutalus bet labai įdomus serialas, jau vien jam galima dėkoti už puikius veikėjus, įdomią istoriją ir sumaniai įpintus fantastikos elementus, jau nekalbu apie vieną įdomesnių blogiečių pastaruoju metu. Visgi gal man toks įspūdis bet taip jaučiasi jog serialui trūksta gilumo, o visos tos knygų citatos ir panašiai tėra tik tokia paviršinė apgaulė sudaryti įspūdį jog va čia yra intelektualus serialas, na gal tik man taip pilnai neįsigilinusiam į potekstę jei tokia yra. Kažkaip panašiai buvo su GITS antruoju filmu, kai suprasti esmę, apkrautą tokia krūva visokių citatų, buvo sunkoka. Tačiau vienaip ar kitaip labai vertas dėmesio.
    Na From The New World man yra praeito sezono pažiba, daug čia neprišnekėsi, tiesiog reikia žiūrėti. Sumaniai išdėstytas ir apgalvotas siužetas, pakankamai puikus apipavidalinimas (tiek vaizdo tiek garsine prasme), įdomūs veikėjai ir iki kitos serijos liekanti užminta paslaptis ir nejaukumo jausmas. Vertas dėmesio tikrai.
    Na ir JoJo. Įlipau į jo traukinį tik dabar (senosios OVA'os nežiūrėtos, manga neskaityta), ir galiu pasakyti, kad tikrai super puikus dalykėlis yra šis serialas. Kaip būtų galima išsireikšti 'tiesiog stipriai nurautas shounen'as'. Vis dėlto tikrai šaunus jis pasidaro kai prasideda antroji dalis (nuo 10 epizodo), iki jos esančios kovos kažkiek pabosta, bet jau nuo 10 epizodo geriau laikykitės, nes to ką siūlo JoJo nepasiūlys niekas iš dabartinių veiksmo serialų.

The Hitchhiker

Sable avataras
    Įstojimo data
    2005 03 11
    Vietovė
    underneath the sky
    Įrašai
    1.721
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Tinklaraščio įrašai
    6
    Reputacija
    89
    Jojo for the win Sunku būtų rast panašų tiek daug energijos ir draivo turintį anime tuo labiau su tokio kokybiško, netgi galima sakyti žaismingo pafoso užtaisu Nelabai tikėjausi tokios staigmenos iš seniai nuvalkioto veiksmo žanro anime. Senuosius Jojo anime matęs ir nesitikėjęs kažko kitokio, bet tai ką naujajam tenka matyti/girdėti tiesiog nuoširdžiai patinka.

Robotics;Notes iš naujokų labiausiai patinka dėl savo veikėjų naturalios laikysenos, bei puikaus darbo ties istorija (idėja, vystymo būdas bei paslaptingumas ir esama sąmokslo gaidelė). Įdomus ir kokybiškas darbas

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    146

Dažniausiai vengiu žiūrėti on-going, nes jeigu užleidžiu, padarau didesnę pauzę ir tuo metu darbas nesuintrigavo, retai kada sugrįžtu, tačiau šiuo metu seku Space Brothers ir From The New World, ir kas kart su didžiausia intriga laukiu naujų serijų.

Nors dar net neprasidėjus Space Brothers buvau palikęs žymą, tačiau po Bardako rekomendacijos nusprendžiau pabandyti ir likau be galo pamalonintas. Nuostabi gyvenimiška, tikroviška, komiška istorija su savitu "draivu" apie tai jog niekada nereikia pasiduoti siekti ir kovoti dėl savo gyvenimo svajonių.

From The New World jau rašiau nemažai ir nors "enjoyment" mažesnis nei Space Brothers ir personažai nežavi taip pat, tačiau vien ko verta neeilinė atmosfera... lyg ir apokaliptinis anime, tačiau kaip autoriai pateikė pasaulį ir nors šiame anime veiksmo mažiau ir robotų nėra, tačiau savo mystery atmosfera be galo panašu į "Casshern Sins"

Be to, labai noriu įvertinti Psycho-pass, kuris daugelių lyginamas kaip naujos kartos Ghost in the Shell: SAC. Ir Ergo Proxy, kuris utopija, o Psycho-pass - dystopia ir abudu pagrindinius personažus vienija tas pats.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-02-05, 11:57

Rašytojas

Aeval avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    294
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Psycho-Pass man metų favoritas be jokios konkurencijos. Kiti anime tiek neužkabino - buvo mesti be jokio sąžinės graužimo ar atidėti vėlesniam laikui ( kai pasibaigs, neturėsiu ką žiūrėt ir pan. ) Pati idėja gan realistiška, žmonių elgesys adekvatus esamoms situacijoms, nėra nei vieno nereikalingo, erzinančio ar perspausto personazo. OP ir Ed puikiai parinkti ir jau įsitaisė pas mane playlist'e.

Super mega ultra rašytojas
    Ozis avataras
    Įstojimo data
    2005 05 01
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    675
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    25
    Savaime aisku, kad... Space Brothers. Popsas, bet kur kas aukstesnio lygio nei dauguma kitu siuo metu rodomu anime. Animo kurejai labai graziai "istato" ziurovus i teisingo ziurejimo pojucio vezias. Ir laikas nuo laiko jas gerai kresteli.

Su Shin Sekai yori istveriau viena epizoda. Pasirode pernelyg snobiskas ir slogus. O siaip kazko is jo tikejausi, tik jau nepamenu ko.

Snekant apie sloguma... Atrodo kazkokia idomi nauja mada prasidejo. Idomu ar tik man Shin Sekai yori, Blast of Tempest ir Psycho-Pass atrodo is esmes vienodi? Na, taip, skiriasi personazu plauku spalva (nors ji vistiek blanki arba tamsi) ar vardu skiemenys (nors jie vistiek niuriai skamba), bet ar cia esme? Visi bando pirsti slogia/niuria nuotaika, o ant kiekvieno kampo tabaluojasi raudonas smurtas ar juoda mistika. Ir dar jie visi tokie vienodai rimti!! Rimti is rimtumo!! Vardan to paties rimtumo!!

Is nepaminetu/nenominuotu man puikiai sueina Magi ir Ixion Saga DT. Pirmasis yra vidutiniskas shounen, bet su gan gerai perdirbtais fantasy motyvais (pamatinis saltinis "tukstantis ir viena naktis"). Antrasis taip pat pasiulo nebloga fantasy stiliaus (bet su video-game klisemis) pasauli, bet irgi yra gan vidutiniska komedija-parodija.

Kadangi ieskau fantasy ikvepimo, tai reiks pabandyti savo laime su JoJo.

Narys
    airidas20th avataras
    Įstojimo data
    2011 06 24
    Vietovė
    Niekur
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Vienareikšmiškai Psycho-Pass. Vien šios savaitės serija tiesiog kvapą gniaužė. Šedevras. Puikus veikėjai, atmosfera ir istorija, bei nenuspėjami plot twistai. Tiesiog lauki kito penktadienio, kad tik galėtum sužinoti kas bus toliau. Rimtas ir gerai, Urubuchis puikus rašytojas, tikrai ne dėl savo galimybės šokiruoti kitus, o dėl personažų ir siužeto vingių. Filosofijos irgi kiek reikia, tiems kuriems patinka tamsios istorijos yra tikrai įdomu.

Robotics;Notes. Sunku pasakyti ką apie šį anime galvoju.Jis vis dar man išlieka vidutinioku. Taip, gal ir įdomus kaip slice-of life, bet ta konspiracija kažkodėl kol kas neišplėtota.

Zetsuen no Tempest. Iš pradžių buvo gana įdomų, dabar prasidėjo grybavimas nuo mangos, bei ėjimas į tamsų mišką. Kažkas jame netaip, sunku netgi pasakyti kas, tikriausiai kokybė krito nuo pirmujų serijų, kurios buvo tamsesnės ir rimtesnės.

Forumo ligonis
    taven avataras
    Įstojimo data
    2010 06 12
    Vietovė
    Siauliai
    Įrašai
    555
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Asmeniškai man geriausias buvo Ixion saga bet kadangi jo nėra tai balsuoju už Zetsuen no tempest

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Prabalsavau už tris, bet geriausias man iš jų visgi Psycho-Pass, nors From the New World nedaug teatsiliktų.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •