Žiūrėti balsavimo rezultatus: Hana no Utage įvertinimas

Balsavo
1. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

0 0%
  • 4

1 100.00%
  • 3

0 0%
  • 2

0 0%
  • 1

0 0%
Rezultatai 1 iki 1 iš 1

Hana no Utage

Draconica
    Guest

Hana no Utage

Hana no Utage
    華の宴 - 安倍晴明恋語り

Metai: 2000
    Žanrai: Romantika, istorinis, shoujo, tragedija.
    Istorijos autorius: Tami Takada
    Dailininkas: Tami Takada
    Apimtis: 1 tomas, 4 skyriai
    Tipas: Manga
    Anime - Planet MAL

Skaityti internete: MangaFox

Kiti šio autoriaus darbai: Delicate ni Kiss Shite; Hanakanmuri no Hime; Romantic Glance; Hyakuoku no Kisu wo Daite.

Aprašymas: Tragedija - žanras subtilus. Jis išreiškia labai stiprias emocijas, kurios visada šiame žanre baigiasi blogai, liūdnai ar dar kaip nors. Ši manga - tai keturių istorijų rinkinys, kurios tikslas - parodyti tragediją iš keturių labai jau panašių perspektyvų. Visose istorijose mergina, kuri sutinka savo princą. Bet pats princas tai ne visada realus jaunikaitis.

Nesu aš tokių mangų gerbėja, nors esu gan linkusi į tragedijos žanrą. Deja, tenka atskleisti, kad ši manga kaip tragedijai kiek per saldi, o pati tragedija nėra jau tokia tragiška. Autorei galiu mesti pirštinę po kojomis vien už tai, kad piešimas tai tikroji tragedija. Gal kažkam jis ir patinka, toks tipinis romance/shoujo brukalas, bet man akį rėžė neblogiau jei skustuvu pjaustyčiau akies obuolį. Bet vis dėl to baigiau šią mangą ir negaliu meluoti - gal istorijos ir suvyniotos į cukraus vatą, bet visai neblogos. Nebent paskutinioji istorija kažkaip keistai krenta iš bendro konteksto, bet tokių "kliurkų" daug kam pasitaiko.

Verdiktas: Jei norit kažko saldaus su liūdesio gaidele - imkit. Vertinu silpnu 4/5.

Siųstis: Manga Traders

Paskutinį kartą taisė amidau : 2013-01-11, 18:36

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •