Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kami-sama Hajimemashita įvertinimas

Balsavo
50. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

31 62.00%
  • 4

16 32.00%
  • 3

3 6.00%
  • 2

0 0%
  • 1

0 0%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 22

Kamisama Kiss / Kami-sama Hajimemashita

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127

Kamisama Kiss / Kami-sama Hajimemashita

Kami-sama Hajimemashita

Režisierius: Akitaro Daichi
    Studija: TMS
    Žanrai: komedija, romantika, mistika, mergaitėms
    Transliacija: 02.10.2012 - 25.12.2012
    MAL reitingas: 8.11
    Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
    YouTube:
    Opening / AMV

Aprašymas: Nerūpestinga Nanami paauglystė baigėsi. Kaltas prasilošęs ir dėl to pabėgęs tėvas. Vyrai juodais drabužiais net iš namų mergaitę išvarė. Sėdi bomžė parke ant suoliuko ir liūdi. Ką daryt? Net pernakvot nėra kur. Nanami nuo pikto šuns "išgelbėja" keistą vyrą vardu Mikage. Pasikalbėjo ir vyras pasiūlo pagyventi pas jį. Vis tiek pats šeimininkas jau seniai ten nebuvo, o kažkoks Tomoe turbūt jį už tai užmuš. Nupiešė planą, pabučiavo į kaktą ir dingo. Įtartina, bet pasirinkimo nėra. Kelio gale mergaitė rando šventyklą, kuriame gyvena dvasios ir tas pats Tomoe, kuris pasirodo esąs šventyklos sargas ir aišku ne žmogus. Nanami gi nuo nekalto bučinuko tapo žemės dievu, ta prasme Mikage pakaitalu. Manot Tomoe nudžiugo vietoj pradingusio šeimininko sulaukęs kažkokios kvailos mergiotės? Aha, pasiuntė visus ant trijų raidžių ir dingo. Deja, visi žino, kad gražioji lytis yra gudri ir klastinga.

Vo, jau geriau - komedija, mistika.... Ne kažkoks nuobodus muilas, o normali romantinė komedija, kurias aš mėgstu. Taip, dar ir su mistika, bet man ji nemaišo. Mergaitė yra lyg lytį pakeitęs haremo herojus. Jau tokia gera, kad nors prie kraujuojančios žaizdos dėk. Ir tokia pat paprasta. Tiesa, charakterį parodo ir, kas yra visai nebūdinga, kartais pati imasi iniciatyvos. Bent už pastangas Nanami yra verta pagyrimo. Va su jos veidu kažkas negerai. Tiksliau su burna. Kažkaip keistai man ji atrodė. Užtat koks čia yra bernas.... Tomoe labai patiko. Lapinas žiauriai stiprus, pakankamai bjauraus charakterio, bet kai reikia gali būti vyriškai mielas. Vyriški personažai apskritai yra neblogi, pradedam dviem mažais velniūkščiais ir baigiant Kurama. Humoro daug ir jis nėra vulgarus ar įkyrus. Labai patiko grimasos, o porelės "santykiavimas" žiūrėjosi smagiai ir visai neprailgo. Yra kažkas panašaus į siužetą, bet jis ten daugiau dėl vaizdo. Maniau, kad bus rimčiau parodytas dievo "darbas", bet nesulaukiau. Matyt tikslinei auditorijai to visai nereikėjo. Užtat yra normali pabaiga, o privaloma dramatinė dalis truko labai neilgai. Piešimas paprastas, bet kartu ir visai simpatiškas.

Reziumė: Kaip ir visos romantinės komedijos šis serialas žiūrovo nenustebins, nepamokys ir nesujaudins, bet užtat padės atsipalaiduoti ir pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių.

Užtenka pažiūrėkite skrynus ir viskas bus aišku. Manau jie pilnai atskleidžia šį anime.

Spoileris:

Paskutinį kartą taisė amidau : 2013-01-09, 23:56

Shenn avataras
    Įstojimo data
    2009 09 21
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Per šį rudeni praėjusį anime sezona pažiūrėjau "net" tris shoujo žanro ongoingus. Tai toli gražu ne man skirtas, ne per labiausiai ir mano mėgiamas žanras. Šis kone labiausiai patiko iš šios trijulės. Ir tai daugiausia del komedijos. Nežinau kodėl, bet labiausiai pralinksmindavo Kurama. Kiekvienas "didingas" pasirodymas lydymas muzikos ir apskritai juo parodijuojamas "idolas" is shoujo anime, nepabodo

Nightwister avataras
    Įstojimo data
    2008 05 27
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    132
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Ne esu tokio žanro gerbėja, bet komedija nebloga, ir manga įdomi Man patiko
    Paskutinį kartą taisė Nightwister : 2013-01-21, 14:46

Rimtas forumo narys
    untold-picture avataras
    Įstojimo data
    2010 07 19
    Vietovė
    Pasaulyje kur nesimato tikrovės
    Įrašai
    130
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    arggg noriu antro sezono!!!! x.x

Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

5. Ačiū Nightwister dėkojo
    Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145
    Watch out for spoilers!

Gerokai nustebino šis anime, ko net negalėjau įtarti pažiūrėjęs į viršelį. Gal ir mergaitiškas anime, tačiau tai nė kiek netrugdė pasimėgauti lengva, antgamtine ir komiška romantine komedija. Anime pasirodė lyg Fruits Basket + Skip Beat! + XXXHOLiC -> kokteilis. Ir jei bent vienas iš šių anime patiko, turėtų patikti ir šis. Peržiūra palieka tik pozytivus, malonius ir šiltus jausmus.

PS: Killerbee, o man personažės šypsena visai ne keista, o labiau osocijavosi su nuoširdumu ir paprastumu.
    Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-01-22, 13:35

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
    PS: Killerbee, o man personažės šypsena visai ne keista, o labiau osocijavosi su nuoširdumu ir paprastumu.
    Nu nežinau, man kažkaip kvailai atrodė. Dar tas smakras....

Catching some Zzzzs...

slicKrox avataras
    Įstojimo data
    2021 08 01
    Vietovė
    4Th Dimension (Jonava/Sou)
    Įrašai
    2.566
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    145
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Nu nežinau, man kažkaip kvailai atrodė. Dar tas smakras....
    Maniau, galbūt buvo toks autorių sumanymas, pavaizduoti personažą kaip paprastą mergaitę.

Forumo vilkas
    demoniacman666 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 16
    Vietovė
    Marijampolė-Vilnius
    Įrašai
    391
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Antras pastaruoju metu matytas panašaus stiliaus anime, ir vėl kaip nekeista patiko. Turbūt dėl gyvenime tokios susiklosčiusios situacijos (sesija visgi) kažkaip pradėjo labiau traukti prie tokių šiltų ir neįpareigojančių kūrinėlių. O viskas kas jame buvo ir tėra šiluma. Istorijos tokios kaip vientisos nebuvo, arba buvo tik jos užuomazgos. Tačiau kaip nekeista visi veikėjai neblogai išplėtoti, visi savo tiškai įdomūs, ypač Tomoe. Pamačius jo išvaizdą posteriuose pirma mintis buvo "O ne, ir vėl padlaižys bishius visą anime keliakliūpščiaus (čia atsiminimai iš "Inu x Boku SS"). Bet ačių dievui kad žiauriai klydau, Tomoe apskritai turbūt keliauja į mano visų laikų Shoujo bachūrų top 10. Komedija taip pat buvo visai nebloga, jei ir nežvengiau, tai tikrai beveik visą laiką šypsojausi. Kas liečia techninę pusę, tai nieko ypatingo, nors pakankamai kokybiška. Tad 4/5...

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Narys wajietaus avataras
    Įstojimo data
    2012 03 18
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Butu malonu pamatyti ne google translate isversta aprasyma nes baisokai atrodo. Prasau nepatingek ir pataisyk pries dedamas kelias vietas kita karta :P
    Komedija kaip komedija nei labai isimintina nei bloga , labiau noreciau pamatyti koki 25 seriju PABAIGTA sedevra , bet gaila ore tvyro tik bjaurus 2 sezono kvapas :P
    Spoileris:
    Spoileris:
    Spoileris:
    Spoileris:
    Spoileris:
    Spoileris:

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.289
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    127
    Citata Autorius wajietaus Žiūrėti skelbimus
    Butu malonu pamatyti ne google translate isversta aprasyma nes baisokai atrodo. Prasau nepatingek ir pataisyk pries dedamas kelias vietas kita karta :P
    Komedija kaip komedija nei labai isimintina nei bloga , labiau noreciau pamatyti koki 25 seriju PABAIGTA sedevra , bet gaila ore tvyro tik bjaurus 2 sezono kvapas :P
    Apie ką tu čia?

AD technician

diaxminde avataras
    Įstojimo data
    2008 09 21
    Vietovė
    Panevėžys - Vilnius - Londonas (Liverpool)
    Įrašai
    337
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    Citata Autorius wajietaus Žiūrėti skelbimus
    Kažką jau grybauji... Geras tas aprašymas, įdomu kaip pats parašytum.

^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

Naujokas LustaEtano avataras
    Įstojimo data
    2009 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    14
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Man asmeniškai labai smagiai žiūrėjosi. Pati istorija man taip pat gana plačiai išreikšta, nei per daug gilintasi nei per daug trumpa lakoniška. Piešimas tikrai malonus akiai, ir charakteriai tikrai nudžiugino, kaip ir minėta buvo taip pat suklydau džiugiai dėl Tomoe. Per daug į seiles meiles neįlįsta kas irgi (bent jau man) džiugu.
    Puikus anime ramiam pasižiūrėjimui su mielais sarkastiškais bairiukais ir lengvu pasikandžiojimu, vietomis saldžiomis akimirkomis. 5/5

Naujokas Klotilde avataras
    Įstojimo data
    2011 06 05
    Vietovė
    niekur
    Įrašai
    14
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    man taip pat labai patiko idomu kada gi bus naujas sezonas

Naujokas
    Įstojimo data
    2012 11 04
    Vietovė
    Plungė
    Įrašai
    16
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    openingo muzika žiaaauriai patiko.

Mental
    Hikari_ avataras
    Įstojimo data
    2008 02 27
    Vietovė
    Hospital
    Įrašai
    1.234
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    28
    Citata Autorius Klotilde Žiūrėti skelbimus
    man taip pat labai patiko idomu kada gi bus naujas sezonas
    Neaišku ar iš vis bus

Naujokas emmiukas avataras
    Įstojimo data
    2013 06 11
    Vietovė
    Mletai
    Įrašai
    2
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    AS CIA ESU MAN ATRODO DIDZIAUSIA NOOBE PER VISA ISTORYJA NES NEZINAU KAI PASIZIURETI SITO PUIKAUS ANIME!!!!!!!

Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •