Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 2 EUR (17%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate anime?

Balsavo
63. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  42 66.67%
 • 4

  15 23.81%
 • 3

  3 4.76%
 • 2

  2 3.17%
 • 1

  1 1.59%
Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 51

From the New World / Shin Sekai Yori 2013

 1. #1
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145

  From the New World / Shin Sekai Yori 2013


  From the New World
  Shin Sekai Yori

  Režisierius: Ishihama, Masashi
  Studija: Aniplex
  Transliacija: 2012-13
  Žanras: drama, fantastika, atgamtinis
  Panašūs anime: -
  MAL reitingas: 8.4 (įvertinta 16594 žmonių)
  Trukmė: 25ser. x 22min.
  Aprašymas: Serialo pavadinimas kilo iš Devintosios simfonijos Čekijos kompozitoriaus Antonino Dvorako "Iš naujojo pasaulio", parašyta 1893 metais. Taip, ta pati kurią Neilas Amstrongas grojo mėnulyje.

  Po tūkstantmečio, kaip išpranašavo Ruso, žmonija sugrįžo į savo ištakas. Žmonės atsisakė civilizacijos ir technologijų, pasirenkant komfortišką ir ramų XXa. gyvenimą. Be centralizuotos valdžios žmonės gyvena mažuose miesteliuose ir gyvenvietėse, harmonijoje su gamta. Nafta ir atomas tapo nebereikalingas. Kiekvienoje bendruomenėje gyvena "dziurioku" – paslaptingos jėgos, kurią mes pavadintume telekineze, meistrai. Turintys šią jėgą gali nudirbti bet kokį fizinį darbą arba panaudoti tą jėgą gyventojų gynybai. Galia, kurią galima pažadinti ritualais, labiau panašiais į senovinę magiją, atsiranda sulaukus maždaug 12 metų…

  Būtent šiame amžiuje ir susitinka mūsų pagrindinei personažai, mažame Japonijos kaimelyje. Vaikai vaikšto į mokyklas, kunigai meldžiasi, suaugę dirba ir berods viskas kaip įprastam pasauly, bet ar iš tiesų taip yra? Deja, tačiau mokyklos nepaprastos, kuriuose be kultūrinių ir istorinių mokslų taip pat ugdo telekinezės galios, vietiniai kunigai paslaptingais ritualais bando ištrempti "velniškąją galią", o suaugusieji slepią ne vieną kraupią paslaptį. Ir jeigu kažkam iš mokynių blogai sekasi mokykloje, jam rašoma ne dvejetas, o jis tiesiog paslaptingai dingsta.


  Vaizdai iš anime:


  • Muzika gal ir neišsiskiria, tačiau puikiai tinka anime: melodinga ir paslaptinga, o piešimas, nors bendra kokybe ir nežiba, tačiau: blizga spalvos, tonai, apšvietimas, peizažai, fonai ir suteikia ypatingą atmosferą.
  • Nepasakyčiau jog anime pradžia prognozavo kažką originalaus ir neįprasto. Be to trumpam pasirodęs homoseksualumas taip pat suglumino, bet vėliau tai perėjo į antrą planą ir netgi tai turėjo ypatingą, moksliškai pagrįstą ir visai ne iškreiptą vaidmenį.
  • Siužetas dažnai žaidžia su laiku, tad nenustebkite matyti besikeičiančius personažus.
  • Sunku įvardinti konkretų žanrą, be to ką matome antraštėje, manau galima dar įvardinti ir Psichodelinis?
  • Tiesa, retai pasitaiko kraupūs anime, tačiau čia kraupu nuo pat pradžių ir Kažkoks nejaukus jausmas, lyg būtum tamsiame miške, apsuptas vilkų. Visai nereikalingi kraujo klanai jog pajusti virpulį.


  Galbūt anime neblizgėjo piešimu ir muzika, tačiau be viso to, ką paminėjau, šiame anime yra kažkas neįprasto, kažkoks gaivus srautas. Istorija ir personažai, štai kas daro šį anime ypatingu. Scenarijus puikiai pastatytas, be galo netikėtas ir paslaptingas, o kiekvienas personažas turi savo individualybę. Norite dramos, romantikos ir fantastikos, tačiau ne apie kosmosą, mecha, žvaigždžių karus ir apokaliptiką? Kažką neįprasto ir intriguojančio? Tuomet žiūrėkite šitą anime, nepasigailėsite.


  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-04-19, 22:25

 2. #2
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.960
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Šis anime ir mane žavi. Išties kažkas tokio savito ir nelabai matyto bei originalaus apskritai išėjusio per pastaruosius metus. Istorijos pasakojimas aukščiausio lygio, siužetas kruopštus ir apgalvotas, suktas su kartais labai koncentruotai pateiktu nemažu kiekiu naujos informacijos, bet netgi tas nėkiek nebaido nuo žiūrėjimo, o kaip tik vis labiau įtraukia. Dėl veikėjų sakyčiau, jie tokie kokie galėtų būti tokiame amžiuje, apkrauti tokiom naštom, o pagrindinė mergina, viena iš geresnių veikėjų šiais metais (greičiausiai ir kitais), kokias mačiau, puikiai įgarsinta (pagyrimai Risai Tanedai), nebejėgė, veikianti gana apgalvotai.
  Išties anime pats nėra standartas, visgi nustebau kiek MAL'o forumuose buvo žmonių jį peikiančių dėl animacijos pokyčių keliuose epizoduose ar dėl to pačio minėto homoseksualumo pavaizdavimo. viena scena ir porą serijų tokia vyraujanti 'atmosfera', ir to su kaupu užteko kai kuriems žiūrovams atkratyti visam laikui. Tad jei tokie dalykai jus atbaido, žiūrėkit atsargiai. Bet sutinku, čia tai turi prasmę.
  Dargi nuostabu kad studija duoda laisvės animatoriams, ko pasekoje turime išties gal ne visada išlaikytą kokybiškai sklandžią veikėjų animaciją, bet su kaupu atlygintą įdomiais animacijos sprendimais ir scenomis, kai reikia dar ir tiesiog įspūdinga fonine animacija. Kas dar. smulkmena, bet šis anime netgi OP'eningo neturi, tik puikų ED'ą. Kada paskutinį kartą tokį žingsnį matėte TV serijose?
  Taigi tikrai kažkas puikaus, kažkiek eksperimentinio ir originalaus, su nekantrumu laukiu naujos serijos.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-01-08, 11:53

 3. #3


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Taip ir nujaučiau ,kad kažkas neiškęs ir aprašys šį anime nepasibaigus serijoms. Pats slapčia tikėjaus pasivogt šį tada Geriausios serijos iš to ką gavau rudenį. "Setupas" tesiog tiesiai į dešimtuka iš to ką mėgstu. Postapokaliptinis pasaulis, mistika, intriguojantis siužetas, gerai pateikti personažai, kad su jais susigyventum, bei nestandartinė graži animacija. Netgi fono muzika apie kuria dažnai nebuna ką paminėti, šį kart verta atskiro žodžio. Tam tikrais momentais fone skambantis vaikų choras tik prisideda prie ir taip unikalios anime atmosferos. Ta viena serija tirštesnė yaoi ir yuri prieskoniais nė kiek nesutrukdė, plius buvo paaiškinta siužeto iš kur toke polinkiai pas personažus. Dar priedo kiekviena serija užsibaigia kabliu, dėl to kartais gailiuos ,kad pradėjau žiūrėt dar ongoinga. Bet jau per vėlu, nes per giliai įtraukė.
  Paskutinį kartą taisė Shenn : 2013-01-08, 15:27

 4. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
 5. #4
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145

  Pailsėkit truputėli Anime pradėjau žiūrėti visiškai apie jį nežinant, o patraukė atsitiktinai pamatytas traileris, vizuali ir meninė anime pusė (netgi yra įdėjų dėl AMV). Štai kas sukėlė didžiausią staigmeną. Todėl stengiausi kuo glausčiau parašyti aprašymą, neišduodant siužetinių paslapčių ir intrigų. Nusprendžiau parašyti on-going aprašymą, jau esant anime pusiaukelėje, nes intriga neslūgsta, o tik kyla. Be to, maniau jog visiškai nežinomas anime Lietuvos anime publikai, tad norėjau atitraukti užuolaidas. Gan dažnai po paskutiniųjų matytų serijų šokdavau į MAL jog paskaityti aptarimą.

  Be to, nors teoriškai tai ir ap______is anime, tačiau čia to visiškai nesimato, t.y. tas laiko tarpas jau praėjęs, pasaulis po ev____os pakitęs, specifiškas, kurio atmosfera primena lyg senos novelės ekranizaciją "The Time Machine (1960)". Nenoriu gilintis į detales, nes žiūrovams bus kur kas įdomiau pažinti pasaulį. Jeigu autoriai nenugribaus, galutinis rezultatas bus tikrai šaunus.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-03-23, 21:34

 6. #5
  emptiness
  arna avataras
  Įstojimo data
  2006 06 20
  Vietovė
  kaunas
  Įrašai
  1.165
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Suintrigavo.
  Įdomumo dėlei: kokį ženkliuką šiam animui dėtumėte? N-12? N-14? N-16? ar N-18?

 7. #6
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145
  Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
  Suintrigavo.
  Įdomumo dėlei: kokį ženkliuką šiam animui dėtumėte? N-12? N-14? N-16? ar N-18?
  Kuo toliau žiūriu, tuo labiau panašėja į Seinen. T.y. "generally targeted at a 18–30 year audience", nors anime pradžioje to ir nesimatė, kadangi pirmose serijose (1-4) gan lėtai vystosi istorija ir personažai vaizduojami dar maži, bet tuo šis anime ir traukia, nes tik tolimesnėje eigoje pradedi suprasti ką autorei bandė parodyti. Nežinau dėl N-18, kadangi anime nėra ant tiek atvirų seksualių ir žiaurių scenų.
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-01-23, 18:31

 8. Ačiū arna dėkojo
 9. #7
  Coffee lover
  Puny avataras
  Įstojimo data
  2007 12 09
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  129
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  14
  Tiesą sakant, pažiūrėjus pirmus 2ep. užmečiau...pasirodė neįdomu... ties maždaug tuo laiku, kai išėjo 13 ep. vienas draugas manęs paklausė, ar žiūriu..aišku, kad pasakiau "ne" ir dar pridėjau, kad "anime per vaikiškas"...komentaras atgal : "visas smagumas prasideda nuo 5ep."..nusprendžiau pažiūrėti ir...nesustojau iki kol peržiūrėjau visas išėjusias serijas Tikrai puikus anime...netgi sakyčiau, kad galėčiau jį įtraukti į favorite anime sąrašą

 10. #8
  Rimtas forumo narys
  DemonKurama avataras
  Įstojimo data
  2012 07 24
  Vietovė
  Mafuse
  Įrašai
  134
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Kol kas man tikrai patinka. Siužetas ir paslaptinga atmosfera lengvai įtraukia, o garso takelis tiesiog nerealus. Laukiu naujų serijų.
  Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
  Suintrigavo.
  Įdomumo dėlei: kokį ženkliuką šiam animui dėtumėte? N-12? N-14? N-16? ar N-18?
  Net sunku pasakyt. Nors jokių žiaurių scenų kol kas nėra, šis anime atrodo gana brandus. Galbūt N-16.


 11. #9
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.960
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Citata Autorius arna Žiūrėti skelbimus
  Suintrigavo.
  Įdomumo dėlei: kokį ženkliuką šiam animui dėtumėte? N-12? N-14? N-16? ar N-18?
  N-14, vaidybiniuose serialuose po šiuo ženklu dar netokių dalykų prirodo, o čia tėra gal pora abejotinų vietų (tiksliau ta viena, bet neaišku ar ji labai ką įtakoja) ir tai žiaurumo beveik nėra, o tas žiaurumas toks stilizuotas daugumoje atvejų. Tikrai neneša iki Shiki kraujo vonių, Blood-C ar Another skerdynių žiaurumo lygio, tie man rods visi turi 18 ženkliuką. O brandumo tas ženkliukas vistiek neišmatuoja.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-03-18, 17:31

 12. #10
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.960
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
  Be galo klydau manydamas jog anime įdomumas prasidėjo nuo 5-10 serijų, įdomiausia prasideda tik dabar peržiūrėjus 18'ą seriją.
  Įdomu buvo visada , bet dabar jau kai prasidėjo, tai prasidėjo... Dabartiniai įvykiai tiesiog priverčia įvairias mintis suktis galvoje formuojant galimus atsakymus į kilusius klausimus, įtariu kad einant link pabaigos jau nebegalėsim užverti savo burnų iš nuostabos ir susidomėjimo. Va čia tai istorija, va čia tai siužeto posūkiai.
  Tiems kurie ruošiasi žiūrėti šį serialą labai rekomenduoju, kuo mažiau juo domėtis ir apie jį skaityti, bei palaukti kol jis išeis visas, tik tada bus maksimali dozė malonumo žiūrint šį nuostabų kūrinį.

  ....šis serialas gerėja tiesiog akyse, 19 epizodas buvo tiesiog fantastiškas, įtemptas ir šiurpus. Dabar jau darosi gana nepakeliama laukti kitos savaitės.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-02-09, 18:42

 13. #11
  Rimtas forumo narys
  DemonKurama avataras
  Įstojimo data
  2012 07 24
  Vietovė
  Mafuse
  Įrašai
  134
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  19 ep tikras horror. Darosi vis idomiau ir idomiau. Laukiu nesulaukiu kitos serijos..


 14. #12
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145

  Koks dramatiškas, pilnas įtampos ir jaudinantis siaubo trileris! Neįsivaizdavau tokios įvykių raidos. 19 epizodas - viena iš tokių serijų, kurių 20min. prabėgo kaip 1min. Netgi animacija tapo vėl kokybiškesnė. Įdomiausia dabar ne tik kaip viskas pasisuks, tačiau ir kas gi tas demonas? SPOILER ALERT. Vienas iš dingusiųjų draugų, ar netgi jų vaikas?

 15. #13
  Rašytojas
  Perla avataras
  Įstojimo data
  2010 04 06
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  292
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  15
  Gerai padariau, kad sugalvojau žiūrėti naktį - jausmas nepakartojamas. O ir pati serija prabėgo itin greitai. Dabar vėl savaitę reik kankintis.

  Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus
  Įdomiausia dabar ne tik kaip viskas pasisuks, tačiau ir kas gi tas demonas?
  Spoileris:
  Vienas iš dingusiųjų draugų, ar netgi jų vaikas?
  Asmeniškai man atrodo, kad
  Spoileris:
  vaikas, kurį užaugino tos žiurkės po to kai nudėjo tėvus (jų DNR sutapo 100%, tad šansų, kad gyvi nėra jokių )

 16. Ačiū slicKrox dėkojo
 17. #14
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145
  Citata Autorius Perla Žiūrėti skelbimus
  Gerai padariau, kad sugalvojau žiūrėti naktį - jausmas nepakartojamas. O ir pati serija prabėgo itin greitai. Dabar vėl savaitę reik kankintis.  Asmeniškai man atrodo, kad
  Spoileris:
  vaikas, kurį užaugino tos žiurkės po to kai nudėjo tėvus (jų DNR sutapo 100%, tad šansų, kad gyvi nėra jokių )

  Taip, kol kas ir aš manau jog tai logiškiausia, kadangi personažas atrodė jaunesnis. Tačiau...
  Spoileris:
  Jų vaikas užaugo su žiurkėmis (queerats) ir tikriausiai skaito save vienu iš jų. Vadinas vaikas neperėjo vaikystėje visų reikiamų cantus apeigų. Aišku jog jis ne visiškai praradęs kontrolę ir galbūt netgi veikia samoningai, kadangi kitaip būtų išžudęs ir visas žiurkes. Tačiau man keista, jog jeigu jis nužudys bent vieną žmogų, o tai jis jau tikrai padarė, turi suveikti "death feedback", kas yra dabartinių žmonių genuose. Jeigu tik žiūrkės nesugalvojo kaip to pakeisti prieš pačius žmones.

 18. #15
  StNqw
  Guest
  Citata Autorius slicKrox Žiūrėti skelbimus

  Taip, kol kas ir aš manau jog tai logiškiausia, kadangi personažas atrodė jaunesnis. Tačiau...
  Spoileris:
  Jų vaikas užaugo su žiurkėmis (queerats) ir tikriausiai skaito save vienu iš jų. Vadinas vaikas neperėjo vaikystėje visų reikiamų cantus apeigų. Aišku jog jis ne visiškai praradęs kontrolę ir galbūt netgi veikia samoningai, kadangi kitaip būtų išžudęs ir visas žiurkes. Tačiau man keista, jog jeigu jis nužudys bent vieną žmogų, o tai jis jau tikrai padarė, turi suveikti "death feedback", kas yra dabartinių žmonių genuose. Jeigu tik žiūrkės nesugalvojo kaip to pakeisti prieš pačius žmones.
  Spoileris:
  Kažkuriuo metu buvo pasakyta, kad Fiends tuom ir skiriasi, kad jie gali žudyti žmones ir neaktyvuoti jokio Death Feedback geno. Susirask seriją su ta 200 mete moterim, kuri pasakoja apie savo gyvenimo pradžią ir kaip tas Fiend viską žudė.

 19. #16
  Catching some Zzzzs...  slicKrox avataras
  Įstojimo data
  2021 08 01
  Vietovė
  4Th Dimension (Jonava/Sou)
  Įrašai
  2.566
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  145
  Citata Autorius StNqw Žiūrėti skelbimus
  ažkuriuo metu buvo pasakyta, kad Fiends tuom ir skiriasi, kad jie gali... Susirask seriją su ta 200 mete moterim, kuri pasakoja apie savo gyvenimo pradžią ir kaip...
  Taip, tai berods buvo 12 serija. Man aiškūs Karma demonų ir Fiends atsiradimo priežastys, tačiau...

  Spoileris:
  Karma Demonai yra žmonės, negalintis sukontroliuoti savo Cantus, tai yra valdomi jų pasąmonės, o fiends yra žmonės, kurie yra pilni neapykantos / pykčio viduje jų širdyse, ir pasireiškia per savo Cantus.

  Jaučiu kažką praleidęs... Kadangi žmonės dėl genų pakeitimų ir tam tikrų cantus apeigų negali pakelti ranką prieš kitą žmogų (t.y. kelti pavojų), nes kitaip suveiks vidinis žmogaus mechanizmas "death feedback". Kaip ir 19-20 serijoje matome jog žmogus negali pulti Karma Demono ar Fiends.

  Maniau jog ta pati taisyklė galioja ir Karma Demonams ir Fiends? Ar dėl vienokio ar kitokio jų Cantus/Vidinio sutrikimo jiems "death feedback" tiesiog neveikiantys?
  Paskutinį kartą taisė slicKrox : 2013-02-17, 17:30

Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •