Forest of Lore
ロアの森, Lore no Mori
Metai: 2008
Žanrai: Mistika, siaubas, shoujo.
Istorijos autorius: Ichiha
Dailininkas: Ichiha
Apimtis: 1 tomas, 3 skyriai
Tipas: MangaSkaityti internete: MangaHere

Kiti šio autoriaus darbai: Joshi Mousou Shoukougun - Pheromomania Syndrome

Aprašymas: Angliškas žodis "lore" reiškia gandus ir legendas. Trumpai tariant, tai istorijos perduodamos iš lūpų į lūpas. Tokių istorijų galima rasti į valias internetiniame puslapyje pavadintame "The Forest of Lore". Keistas dalykas tas, kad į šį puslapį šiaip sau nepateksi, o ir dvylikos sulaukus jis taip pat prieš akis nepasirodo (žiūrėti Jigoku Shoujo). Į ši paslaptingą puslapį žmonės yra pakviečiami. Kaip, kodėl ir kas juos pakviečia - paslaptis, tik kalbama, kad bet kas, kuriam buvo leista pamatyti puslapį susilaukia prastos sėkmės. Tai ne šiaip nesėkmė pamesti batą ar sudaužyti telefoną. Grėsmė didesnė. O istorija prasideda nuo mokinės vardu Eiko, kuri po begalės nesėkmingų pastangų vis dėl to patenka į puslapį ir ten pradeda ieškoti gandų apie savo mokyklą (o kam būtų neįdomu). Klausimas iškyla jai tik vienas - tie gandai ir legendos tikri ar išgalvoti?

Na mėgstu aš visokias siaubo legendas ir istorijas skaityti. Pasiduodu šiai saldžiai silpnybei nė kiek nesigailėdama. Griebiau "Forest of Lore" nes tai buvo dar viena iš siaubo mangų, kurių man visada negana. Tikėjausi kažko labai jau šabloniško ir visur kitur matyto, bet ne (!) - klydau. Nors ir negalėdama tokio tipo istorjų vertinti blogai gal ir skambėsiu kiek nuvalkiotai, bet man ši manga pa-ti-ko. Ir ne todėl, kad tai dar viena manga bandanti atsijoti daug kartų sijotą smėlį bijodama pražiūrėti aukso smiltelę. Ne, ši manga mane patraukė savo paprastumu jei taip galima pavadinti siaubo žanrą. Istorijos nors gal ir nėra pirmarūšio įdomumo, bet jų pateikimas ir išdėstymas man nesukėlė jokių priekaištų. Nesistengta perdėtai visko išpūsti, perdėtai ir net juokingai gasdinti skaitytoją siaubingų vaizdų piešiniais. Ne, ši manga renkasi labai subtilų kelią ir juo nueina išdidžiai iškėlusi galvą. Autoriui turiu nebent priekaišą, kad ši manga trumpa, o piešimas vietomis kvailas kaip kokio komedijos žanro, bet tai atperka reikiamose vietose įterpti kraupūs vaizdai.

verdiktas: Jei jums patinka siaubas, o gal tiesiog istorijos apie legendas - patariu 100% imti šią mangą. Deja, ieškantiems skerdynių, žarnų ar ko kito, gali tekti nusivilti. Vertinu be abejonės 5/5

Siųstis: Manga Traders