Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Sukitte Ii na yo. įvertinimas

Balsavo
38. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  18 47.37%
 • 4

  9 23.68%
 • 3

  11 28.95%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Sukitte Ii na yo.

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Sukitte Ii na yo.

  Sukitte Ii na yo.

  Režisierius: Toshimasa Kuroyanagi
  Studija: ZEXCS
  Žanrai: romantika, mergaitėms
  Transliacija: 07.10.2012 - 30.12.2012
  MAL reitingas: 7.89
  Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / AMV

  :AniDB: :ANN: :MAL:

  Aprašymas: Mei dėl vaikystės traumos užaugo uždara ir sunkiai bendraujančia mergaite. Kur jau sunkiai, apskritai nebendraujančia. Išimtis yra aišku tik motina. Mokykloje Mei ignoruoja klasiokus ir draugų neturi. O kam tie draugai? Vis tiek išduos ir apgaus. Vienas vargas ir tiek. Yamato yra priešingybė - pats populiariausias berniukas mokykloje. 99% mergaičių nori su juo draugauti, bet Mei yra turbūt vienintelė kuriai dzin šis princas be žirgo. Gal tai berniuką ir pritraukė. O gal tiesiog tas smūgis koja, kurio Yamato buvo nenusipelnęs... Kaip ten bebūtų princas pelenei ima rodyti dėmesį, bet pradžia buvo sunki. Šiaip ne taip pavyko įkišti savo numerį, bet visai ne faktas, kad tas skambutis įvyks. Ačiū dievui Mei įsigijo maniaką, kuris ėmė ją persekioti. Na kaip, aišku nelaimė, bet ji buvo priversta paskambinti Yamato, kuris, nešamas meilės vėjo, atlėkė akimirksniu. O ką daryti su maniaku? Galima aišku pakalbėti vyriškai, bet berniukas jo akivaizdoje Mei pabučiuoja. Tipo suprask, kad ši stirna jau sumedžiota. Viena problema išspręsta, bet prasideda kitos......


  Kažkaip senokai jau mačiau tikrą shoujo. Be komedijos, fantastikos ir visokių mistikų. Turbūt paskutinis buvo Kimi ni Todoke. Na taip, muilas, bet muilas irgi būna visoks. Deja, šis serialas yra tiesiog nuobodus. Pirmiausia nuobodi yra pagrindinė porelė. Mei yra ne pirma uždara ir kompleksuota asmenybė, bet pirmtakės turėjo kažkokį "cinkelį" alia šarmą, kuris vertė jas palaikyti ir užjausti. Su Mei kūrėjai perspaudė. Absoliučiai nyki ir žiauriai kompleksuota asmenybė. Net Sawako turėjo daugiau žavesio. Su Yamato dar blogiau. Kažkoks kartoninis ir netikras jis. Kad toks šaunuolis įsimylėjo tokią pilką pelytę tai dar dzin, galima pateisint žanru. Tuo pačiu galima pateisinti, kad populiarumas berniuko visiškai nesugadino. Užtat Yamato kantrybė yra antgamtinė. Metus išgyventi tik keliais bučiniais ir apsikabinimais? Aš jums kaip vyras sakau - NETIKIU!!! Santykiai vystosi pagal visus muilo operos kanonus. Nesusipratimai, nesusikalbėjimai ir banalumai. Antraeiliai personažai užima palaikymo komandos ir konkurentų vaidmenis. Fonas ir tiek. Vienintelis įdomesnis personažas buvo Aiko, bet iš jos kūrėjai padarė velnias žino ką. Na taip, Mei keičiasi ir keičia aplinką, bet tai atrodo kažkaip dirbtinai ir netikroviškai.

  Reziumė: Tonari no Kaibutsu-kun yra visais atžvilgiais geresnis. Net antra pusė, palyginus Sukitte Ii na yo, yra nebloga. Neįdomūs personažai ir perdėm flegmatiška istorija verta nebent 6 balų. Sukitte Ii na yo yra skirtas griežtai mergaitėms, bet ir tai ne visoms, o turinčioms kalną kompleksų. Tipo nebijokit, viskas bus gerai. Na tarkim, gal kažkam bus "į sveikatą".


  Kas laukia Japonijos jei ten tokia vaikai auga? Ten kas antrą gydyti reikia....^^  Spoileris:


 2. #2
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Mhm įžiūrinėt tikroviškumą shojo truputį beprasmiška. Ir šįsyk ta eilinė pasaka su eiliniu happy endu neišsiskyrė. Gan nuobodus kurinys. Nedidelis pliusas už tai kad neperdramatizavo tam tikrų vietų, iš kurių kituose tokio žanro animuose būtų išspaustos visos sultys Kas čia paerzina truputį, tai visu priešiškų veikėjų transformacijos į gerulius ar bent jau neutralius. Jei reiktų vienu žodžiu apibūdint animą, tai tikriausiai būtų - bestuburiškas.

 3. #3
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Rimtai toks vidutiniškas? O kažkur afišavo kaip vieną geresnių ir tikroviškesnių romantinių šių metų anime serialų. Na kad ir kaip vis dar mano planuose, reiks pačiam įsitikinti kaip ten yra, o prieš kažkiek tikroviškesnę, rimtesnę romantiką aš nieko prieš, kaip tik tokios norisi, su sąlygą jei yra kažkoks character development'as ir bent kažkokia rezoliucija pabaigoje.

 4. #4
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Sable Žiūrėti skelbimus
  Mhm įžiūrinėt tikroviškumą shojo truputį beprasmiška.
  Tas tai taip, bet čia kaip ir slice of laifiškas anime tai bent kažkur jis turi būt.....

 5. #5
  Nusipelnes Kazuya avataras
  Įstojimo data
  2011 04 03
  Vietovė
  Dublinas-Tokyo
  Įrašai
  58
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Hmmm...Had hard time dealing with this one. Supratau viska tik ziuredamas paskutines serijas. Bet taip nenobuodu yra. Taip cia yra tipiska story su happy ending. Bet kazkuo uzkabliuojanti :P

 6. #6
  Super mega ultra rašytojas

  Egura avataras
  Įstojimo data
  2007 05 17
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  802
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  40
  O vat man visai patiko, ir ne dėl tos priežasties "kam skirta", kaip Killeris paminėjo. Aišku tikėtasi buvo iš jo daugiau, manga versijoje kažkaip viskas žymiai smagiau vystosi ir dar neužsibaigę. Bet nėra taip jau blogai, kaip vyrai čia nušvietė. Didelis panašumas su Kimi ni Todoke visa savo atmosfera, net negalėčiau pasakyti, kuris man labiau prilipo. Kimi ni Todoke man ko gero daugiau nervų ištampė nei šis.

 7. #7
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Citata Autorius Egura Žiūrėti skelbimus
  Kimi ni Todoke man ko gero daugiau nervų ištampė nei šis.
  Nu tai be abejojo, jis daug ilgesnis....

 8. #8
  Narys
  dfgzb avataras
  Įstojimo data
  2009 03 01
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  38
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Na, aš (asmeniškai) šito anime taip stipriai nenuvertinčiau (net ir būdamas ne moterimi)... nors iš pradžių atrodė šiek tiek niūkiai, bet visai smagiai susižiūrėjo, gal pabaiga šiek tiek nukapota pasirodė. Dėl tikroviškumo, tai tikrai nepasakyčiau, kad jis labai netikroviškas (jei jau tikroviškumą medžiot), vietomis kiek hiperbolizuota, bet nėra stipriai persūdyta. Yra pažįstamų žmonių, kurie pagal charakterius tikrai galėtų įsilipdyti gyvenimo nuotrupas į šitą animą ir skirtumo nepasijaustų (taip, žinau kone 100% Mei atitikmenį, o kiti daug maž standartukai...). Šiaip anime taip keistai gal neatrodytų, jei nebūtų absoliučiai visi kažkokių kompleksų kamuojami.
  Būtų mano valia - 8.5/10, taip sakant - turbūt skonio reikalas ^^

 9. #9
  pesimistė pixel.hime avataras
  Įstojimo data
  2013 01 13
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  16
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Laukiu nesulaukiu nežiurėti, kaip sugadinama dar viena unikalaus braižo manga

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •