Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: "K" balsavimas:

Balsavo
23. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5 (Nuostabu!)

6 26.09%
  • 4

8 34.78%
  • 3

6 26.09%
  • 2

2 8.70%
  • 1 (Neverta dėmesio!)

1 4.35%
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 26

K

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    City of light and darkness
    Įrašai
    1.953
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56

K

K
    K-Project

Režisierius: Shingo Suzuki
    Studija: GoHands
    Žanrai: Fantastika, veiksmas
    Transliacija: nuo 2012-10-05 iki 2012-12-28
    Trukmė: 13 x 24 min
    MAL reitingas: 7.72
    Panašių anime rekomendacijos: Durarara!!
    Video resursai:
    Treileris||OP||AMV

Papildoma Info:

Alternatyvi Japonija. Miestą valdo septyni, taip vadinami, 'karaliai', turintys neregėtų galių, bei jomis apdovanojantys savo klanų narius. Shiro (Isana Yashiro) - moksleivis, kuris nieko apie save neprisimena, bet yra geraširdis ir draugiškas, todėl jį visi mėgsta. Jo gyvenimas apsiverčia šimtu aštuoniasdešimt laipsnių, kai iš niekur nieko vaikiną pradeda persekioti vienas klanų, dėl nusikaltimo, kurio jis nepadarė. Istorijai besivystant prie Shiro prisijungia ir jam tiesos ieškoti padeda, jo nekaltumu iš pradžių netikintis, kilnus kardo meistras Kuro ir mergina, gebanti įgyti katės pavidalą bei turinti stebuklingų gebėjimų - Neko.

K yra ambicingo anime serialo pavyzdys, kai buvo užsibrėžta epinė istorija, bet nieko tokio epiško jo eigoje ir neįvyko, o siužetas nusirito iki paprasto ir gana nuspėjamo. Nesitikėkit visa niokojančio septynių karalių ir jų klanų susidūrimo, tikrai jo negausit. Istorija čia išties paprasta, veikėjai turi kažkiek žavesio bet deja yra gana blankūs ir vienpusiai, ir tokie išlieka beveik visą serialo laiką. Yra šiektiek lengvos komedijos, nesudėtingos dramos, kitų žanrų elementų.
    Šitas anime yra tikra mišrainė su daugybe ingredientų. Kaip galima numanyti, kūrėjai norėjo įtikti visiems: fanservisas (orientuotas į abi puses), veiksmas, mokykla, krūva žinomų įgarsintojų, gale skambančios jų sudainuotos dainos, techniškai puiki didelio biudžeto animacija, šiektiek dramos, komedijos. Kad ir veikėja Neko (ir į ją orientuotas fanservisinis ED‘as) atrodo čia yra tik tam kad pamaloninti vyriškos giminės fanserviso gerbėjus. Tačiau visi šie elementai tikrai neitin puikiai dera tarpusavyje.
    K galima kažkiek lyginti su Durarara!! Miestas, kuriame savo veikla užsiima keletas įvairių 'spalvotų' klanų. Prie to pridėkim nemažą įvairių veikėjų kiekį. Deja, Durarara!! lygio K nepasiekia ir savo potencialo neišnaudoja. Jis turi nemažą būrį pašalinių veikėjų, tačiau jiems laiko neskiria visai, o plačios foninės istorijos elementai taip ir išlieka beveik visiškai nevystomais elementais.
    Atskiro žodžio verta animacija, kuri čia atlikta itin kokybiškai, ypač veiksmo scenose. Darbo į jas įdėta buvo daug. Jei netikit, įsijunkit pirmą epizodą, esu tikras kad bent animacija turėtų sužavėti savo kokybe. Kai kurios scenos tiesiog atima žadą. Manau, kad dar nelabai teko kažką tokio išvysti anime TV formate. Tiesa, viskas atrodo kaip perleista per mėlyną filtrą - visur tiesiog per daug mėlyno atspalvio. Bet pamatyti, ką techniškai siūlo šis anime, yra verta. Galbūt nenuostabu, kai dirba ta pati studija ir žmonės, pateikiantys mums ir Mardock Scramble filmų trilogiją. Animacijos kokybė visgi nukrenta antroje pusėje. Garso takelis čia parinktas irgi gerai derantis, su keletu tikrai įsimenančių melodijų, bei nebloga op‘eningo daina.
    Mano nuomone: Liūdna, kad iš šio anime nesigavo tai, kas buvo žadėta, jis vistiek išlieka kaip gana solidus serialas. Bet tikrai nepuoselėkit didelių vilčių, jei ryšitės žiūrėti toliau, teks susitaikyti kad tikrai nebus epinio nuotykio.

Antras sezonas rodomas 2015 rudens sezone. Tarp sezonų yra išėjęs filmas K: Missing Kings..

Spoileris:
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2015-10-02, 22:58

Shenn avataras
    Įstojimo data
    2009 09 21
    Vietovė
    Klaipeda
    Įrašai
    591
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    19
    Išskirtinė animacija didžiausias šio anime pliusas. Nesu didelis gerbėjas viso to "elektrinių" spalvų kolorito vyravusio piešime. Bet jau buvo pabodęs "standartas". Tuo labiau, jog šiemet nieko orginalesnio ar kokybiškesnio piešime, apart šio , "Hyouka" ir dar gal "Tsuritama", nepamenu ,kad būčiau įsiminęs. Gaila, bet siužetas nesužibėjo, o ir charakteriai paviršutiniškai tebuvo atskleisti. Kas kai tokia jų gausa buvo nelabai ir įmanoma per 13 serijų, tad kūrėjai ir nesivargino turbūt. Man irgi žiūrint visa laika vis primindavo "Durarara!!", daugiausia, žinoma, tik dėl bendrumų anime "setupe". Į pabaiga ar tai anime pagerėjo arba mane tesiog "pramušė" , pripratau ir trūkumai nebeerzino. Bei pabaiga visai nieko buvo. Tikiuos antras sezonas bus idomesnis.

Rašytojas

Aeval avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    294
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Nusivylimas ir tiek. Graži animacija neatpirko siužeto (?), šabloniškų veikėjų ir labai jau nuspėjamos pabaigos. Antras sezonas? Iš ko ir apie ką? Pirmą gi vos ištempė. Toks jausmas, kad kūrėjai bandė pamalonint visus ir visas. O kaip sakoma kas tinka viskam, netinka niekam. Bet kita vertus, dėl skonio nesiginčijama.

4. Ačiū juudiiiss dėkojo
    Rašytojas
    Perla avataras
    Įstojimo data
    2010 04 06
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    292
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    15
    Net nežinau kaip šį anime vertinti. MAL'e daviau 8, bet lyg ir per daug, o 7 lyg ir mažoka... Buvo tikrai gerų momentų, bet taip pat ir nemažai ne itin vykusių. Galutinis įspūdis neblogas. Matyt koją pakišo serijų trūkumas. Gal jei būt turėję 24/26 serijas istorijai vystyti būtų buvę geriau.

Narys
    airidas20th avataras
    Įstojimo data
    2011 06 24
    Vietovė
    Niekur
    Įrašai
    60
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    9
    Dropped, po 3 serijų be jokio įvertinimo. Nesupykit, bet neiškenčiau tos pyderastijos, kuri vyravo pirmosiomis serijomis. Grynas pavyzdys kai fanservisas sugadina visą anime turinį ir netgi atbaido žiūrovus. Taip, pradžios daina graži ir soundtacka's taip pat gana neblogas, animacija labai kokybiška, bet veikėjai ir istorija visiškas Š, tiesiog iš oro ką nors rašydamas geriau parašytum, bet labiausiai aš šitame anime nekenčiu tų homikams skirtų momentų, kurių jis tiesiog pilnas ir kas ten per ružava žmogakatė, tiesiog siaubingas dizainas su 2 skirtingom akim. Mano akimis tai absoliutus nesusipratimas, bet dėl skonio nesiginčijama.

0/5

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.290
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Chm....šitas serialas tikrai ne gėjiškas? Pirmoje serijoje viena scena mane išgąsdino...

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    Įrašai
    1.953
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Chm....šitas serialas tikrai ne gėjiškas? Pirmoje serijoje viena scena mane išgąsdino...
    Kažkiek vietomis tokio ar tai sufleravimo ar kaip tai pavadinti yra, tad galimai gali pasitaikyti pora momentų, panašių į tai ką matei pirmoj serijoj (nebelabai visgi pamenu, man tokių nebeužkliuvo vėliau, nors pirma serija irgi pagąsdino dėl to paties), bet jokio laižymosi ar meilės pažadų ar yaoi, shounen-ai elementų tikrai nėra. Pavadinkim tai dar vienu elementu šioj mišrainėj - fanservisu, orientuotu į merginas, bet nieko itin drastiško ar baisaus, ko negalėtų žiūrėti vaikinai (į juos orientuotas fanservisas kur kas ryškesnis). Kaip minėjau kūrėjai tiesiog norėjo įtikti visiems, ir nelabai pavyko.
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-01-13, 20:04

ciombiukas avataras
    Įstojimo data
    2009 09 18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    716
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    No nervai, pažiūrėjau, iš pradžių irgi dėl to paties išsigandau, bet dingo tas, Neko atsirado tai kaip ir atsvėrė, po to net labai gerai susivalgė iki galo jis man, tikrai patiko, priedo išiskirianti animacija iš dabartines masės. Taigi griebk, nes ir pabaiga ganėtinai nebloga.

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.290
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Labai nelygus serialas. Iš pradžių buvo žiauriai neįdomu, nedropinau tik dėl piešimo. Negaliu pakęsti kai pirma serija yra iš tikrųjų yra ne pirma. Nu tikrai, bent porą serijų praleido. Absoliučiai nieko neaišku. Vėliau pasidarė įdomiau, bet pabaigoje vėl viską sušiko.....fui....
    Na ir taip, jau tas fanservisas.....dar kartą fui...

Rimtas forumo narys
    Ruu avataras
    Įstojimo data
    2010 07 07
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    169
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Nesuprantu jūsų visų ;DD Man tai atvirkščiai nei visiems čia buvusiams "K" žiauriai patiko! Labai labai! Anime buvo orginalus, įdomus ir įtraukiantis. O galas iš vis už širdies griebė TT3TT "K" jau po kelių ep'ų atsidūrė tarp mano favoritų. Naa, fanserviso buvo, bet tikrai ne tiek daug >.>
    Ir šiaip, patiko taip, kad plaunuoju vieną personažą cosplay'int ^-^

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    48
    Citata Autorius Ruu Žiūrėti skelbimus
    kad plaunuoju vieną personažą cosplay'int ^-^
    Interesting...
    Kurį? :3

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.290
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Nesuprantu jūsų visų ;DD Man tai atvirkščiai nei visiems čia buvusiams "K" žiauriai patiko! Labai labai! Anime buvo orginalus, įdomus ir įtraukiantis. O galas iš vis už širdies griebė TT3TT "K" jau po kelių ep'ų atsidūrė tarp mano favoritų. Naa, fanserviso buvo, bet tikrai ne tiek daug >.>
    Ir šiaip, patiko taip, kad plaunuoju vieną personažą cosplay'int ^-^
    O mes tavęs nesuprantam tai lygiosios gaunasi...

14. Ačiū Aeval dėkojo
    Rimtas forumo narys
    Ruu avataras
    Įstojimo data
    2010 07 07
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    169
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Abalys - Anna Kushiną 。◕ ‿ ◕。
    Killerbee - lygiosios ;DD Na, bet anime iš ties labiau mergaitėm skirtas ;D

Rašytojas

Aeval avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    Panevezys
    Įrašai
    294
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    12
    Na, bet anime išties labiau mergaitėm skirtas ;D
    Bent jau man tai nepataikė XD

the journeyman

Miesto_Druidas avataras
    Įstojimo data
    2010 08 17
    Vietovė
    Įrašai
    1.953
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    56
    Na, bet anime iš ties labiau mergaitėm skirtas ;D
    Gal šiektiek, pagal mane kūrėjai norėjo anime padaryti universalų - visiems skirtą. Tačiau nepavyko, todėl ne visiems susivalgė. Na jei patiko, bus tęsinys, reikia tikėtis su geresne istorija ir mažiau bandymo padaryti mišrainę, kuri daugeliui sunkiai virškinasi.
    Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-10-24, 13:20

18. Ačiū Ruu dėkojo
    Naujokas ReaTaL avataras
    Įstojimo data
    2013 04 08
    Vietovė
    Alytus
    Įrašai
    3
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Miesto_Druidas Žiūrėti skelbimus
    Gal šiektiek, pagal mane kūrėjai norėjo anime padaryti universalų - visiems skirtą. Tačiau nepavyko, todėl ne visiems susivalgė. Na jei patiko, bus antras sezonas, reikia tikėtis su geresne istorija ir mažiau bandymo padaryti mišrainę, kuri daugeliui sunkiai virškinasi.
    Ištiesų gerai pastebėta.. Man būnant berniuku anime nebuvo nei "geras" nei "blogas". Aš jį peržiūrėjau, kaip ir daugelį kitų, ispūdingas pasirodė pats piešimas, pačios istorijos pradžioje nejaučiau, ir Yashiro pasirodė kiek "skystokas" personažas, žinoma labiau dėmesį patraukė istorijos vystymasis įpusėjus ir labiau dėmesį traukė tikrasis Yashiro personažas "Silver King" Adolf K. Weissman, jis suteikė tą boost'ą papildę trūkstančią dalį, pabaiga ganėtinai nuvylė, negaliu sakyti, kad ji buvo visiškai prasta, bet jautėsi suskubėta ir nutraukė neseniai pradėjusią vystytis istotiją, na, o tie blushai.. Ką daugelis laikė Yaoi elementais man pasirodė kiek nejaukūs, bet sugebėjau išlaikyti toleranciją ir anime pabaigiau, vertinant duočiau 3/5.. Lauksim antrojo sezono, ir kaip aukčiau manęs esantis asmuo minėjo, iškeps paprastą, bet skanų patiekalą.
    Paskutinį kartą taisė ReaTaL : 2013-04-08, 21:45

20. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •