Žiūrėti balsavimo rezultatus: Sword art online įvertinimas

Balsavo
106. Jūs negalite čia balsuoti
  • 5

65 61.32%
  • 4

16 15.09%
  • 3

14 13.21%
  • 2

9 8.49%
  • 1

2 1.89%
Puslapis 8 iš 8 PirmasPirmas ... 678
Rezultatai 113 iki 125 iš 125

Sword Art Online

Metalbending prodigy
    Chloras avataras
    Įstojimo data
    2011 05 01
    Vietovė
    O aš iš Vilniaus...
    Įrašai
    138
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Aš irgi neseniai peržiūrėjau antrą sezoną, ir mano kuklia nuomone šis serialas turėjo būt bent dvigubai trumpesnis. Abiejų sezonų pirmos arkos buvo labai stiprios, tuo tarpu antrosios buvo švelniai tariant lievos.
    Spoileris:
    Nežinau ar kažką sujaudino antro sezono pabaiga, bet mane tai šiek tiek prajuokino, kai mirties patale Yuuki Asunai perleido savo super-duper-awesome-sword-skillą. Anime siunčia stiprią žinutę, jog kartą no-liferiu tapęs, no-liferiu ir mirsi.

Trumpiau tariant, patiko man GGO ir SAO pasauliai, o visų tų nesąmonių su elfais galėjo ir nebūt.
    Apibendrinant, nors minusų jame buvo, negaliu sakyt kad šis anime yra visiškas briedas. Per ~50 serijų nebuvo nei vieno epo su prakeiktais festivaliais ar paplūdimiais, o tai jau savaime šioks toks pasiekimas. 7/10.
    Heavy Metal Maniac.

Rimtas forumo narys
    DemonKurama avataras
    Įstojimo data
    2012 07 24
    Vietovė
    Mafuse
    Įrašai
    134
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Kadangi kažkokių rimtų ekspektacijų šitam anime seniai nebeturiu, tai antras sezonas visai neblogai suėjo, bent palyginus su pirmuoju. Tas GGO pasaulis buvo šiokia tokia atgaiva po tų elfų ir kitų nesamonių ir Shinon galėjo būt visai padori veikėja, jei nebūtų pavirtus į kažkokią weak damsel in distress, priklausomą nuo Kirito visagalio. Ir dar tas pastovus jos užpakaliuko demonstravimas.
    Vis dėl to šito sezono pranašumas prieš praeitą yra tas, kad bent yra normali siužeto eiga be jokiu skylių ir antroje pusėje Kirito nustumtas į antrą planą tai vis šis tas neįprasto.

Naujokas Swxas avataras
    Įstojimo data
    2015 01 09
    Vietovė
    jonava
    Įrašai
    9
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    lb overated sao nera blogas bet ir nera geras pvz koks log horizon tikrai geresnis uz sao nu vnz popsas liks popsu haters gonna hate kids gonna like

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius Swxas Žiūrėti skelbimus
    lb overated sao nera blogas bet ir nera geras pvz koks log horizon tikrai geresnis uz sao nu vnz popsas liks popsu haters gonna hate kids gonna like
    Nejaugi? Čia antras sezonas Log'o toks geras? Nes pirmas tai pakankamai lievas buvo. Ir prie ko čia popsa? Abu šitie anime tokie yra.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Nejaugi? Čia antras sezonas Log'o toks geras? Nes pirmas tai pakankamai lievas buvo. Ir prie ko čia popsa? Abu šitie anime tokie yra.

nemesis avataras
    Įstojimo data
    2010 11 08
    Vietovė
    Namie
    Įrašai
    1.568
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    34
    Citata Autorius Killerbee Žiūrėti skelbimus
    Nejaugi? Čia antras sezonas Log'o toks geras? Nes pirmas tai pakankamai lievas buvo.
    Prastesnis, pusę sezono akatsuki laksto po miesteli ir dalyvauja pižamų vakarėliuose, kol Shiroe toliau laužo žaidimą.

Iškrypęs dėdulė

Killerbee avataras
    Įstojimo data
    2006 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.293
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    128
    Citata Autorius nemesis Žiūrėti skelbimus
    Prastesnis, pusę sezono akatsuki laksto po miesteli ir dalyvauja pižamų vakarėliuose, kol Shiroe toliau laužo žaidimą.
    Prastesnis?! Sunkiai įsivaizduoju kai pirmame pusę sezono rūpinosi maisto skoniu ir kaip iš to uždirbt...

Naujokas Swxas avataras
    Įstojimo data
    2015 01 09
    Vietovė
    jonava
    Įrašai
    9
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    vienintelis sao tik pirmas sezonas ziurimas kiti brukalai kuriose pasirodo siu laiku anime maras mazos didziakes mergaites aka harem meeh ps ir tas pirmas sezonas buvo toks greitas(gal tik anime taip)tik prasidejo nuzude pora bosu ir baiges o ir charu idomiu tikrai nebuvo nu gal biski kirito kiti tokie useless tustuciai ipac nepatiko asuna,todel jau geriau zieciau toki anime kaip log horizon kuris bent iki galo ispildo savo zarna ir rodo visus mmo aspektus animacija gal ir negeriause bet tikrai geriau uz kitus sao sezonus

Rimtas forumo narys
    DemonKurama avataras
    Įstojimo data
    2012 07 24
    Vietovė
    Mafuse
    Įrašai
    134
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    todel jau geriau zieciau toki anime kaip log horizon kuris bent iki galo ispildo savo zarna ir rodo visus mmo aspektus animacija gal ir negeriause bet tikrai geriau uz kitus sao sezonus
    Nu čia labiau skonio reikalas. Man tai pvz, log horizon pasirode toks nuobodus ir neįtraukiantis, kad mečiau neįpusėjus 2 ep.

Narys
    Įstojimo data
    2015 03 19
    Vietovė
    c(:
    Įrašai
    36
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Nu ka.... paziurejau pirma ir antra sezono sword art online. Pirmam sezonui skiriu 8 balus o antram tik 6 balus. Mano nuomone kad butu baigiasis anime ties pirmu sezonu ir viskas butu "epic" anime vienas is geriausiu kuriuos galima butu paziureti ne karta.

Naujokas Audrius22 avataras
    Įstojimo data
    2011 08 12
    Vietovė
    Fudzijama
    Įrašai
    19
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    ...O dabar dar ir trecias sezonas /antro sezono alternatyva isejo...pirma serija nuteike optimistiskai

Lietuviškoji anime svaja
    titanai avataras
    Įstojimo data
    2012 11 14
    Vietovė
    Milan
    Įrašai
    155
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    8
    Gun Gale Online buvo tikras mėšlas su rožinėm loli ir debilituotom motyvacijom. Kaip tik man. Išskiestom rankom laukiam daugiau.

Narys numeris14 avataras
    Įstojimo data
    2016 09 25
    Vietovė
    P
    Įrašai
    66
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius titanai Žiūrėti skelbimus
    Gun Gale Online buvo tikras mėšlas su rožinėm loli ir debilituotom motyvacijom. Kaip tik man. Išskiestom rankom laukiam daugiau.

Pritariu.

Puslapis 8 iš 8 PirmasPirmas ... 678

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •