Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Muv-Luv Alternative: Total Eclipse įvertinimas

Balsavo
10. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  4 40.00%
 • 4

  4 40.00%
 • 3

  1 10.00%
 • 2

  1 10.00%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

  Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

  Režisierius: Takayuki Inagaki / Masaomi Ando
  Studija: Satelight
  Žanrai: nuotykiai, mecha, fantastika, haremas
  Transliacija: 02.07.2012 - 24.12.2012
  MAL reitingas: 7.51
  Trukmė: TV 24 ser. x 25 min.
  Video:
  Opening / Ending / AMV

  :AniDB: :ANN:
  :MAL:

  Aprašymas: 1967 metais žmonija ateivius sutiko visai arti - Mėnulyje. Susitikimas nebuvo taikus ir žmonės palydove buvo sunaikinti. Atėjo eilė ir mūsų planetai. Ilgai svečių laukti nereikėjo. Pirmiausiai kliuvo Eurazijos žemynui. Žmonės ten buvo stebėtinai greitai išnaikinti. Japonijai pasisekė labiau, vis tik sala, bet vanduo agresorių ilgam nesulaikė. Puolimas buvo toks galingas, kad į mūšį buvo mesti net kursantai, praktiškai dar vaikai. Nors ir ginkluoti robotais aka mechomis, bet jie šansų išgyventi neturėjo. Kur ten vaikai, saugusieji dvėsė kaip musės. Yui Takamura buvo viena iš nedaugelio kuriai pavyko išgyventi šį pragarą. Vis tik žmonės yra kaip tarakonai, taip lengvai išnaikinti nepavyks. Žmonija, atsipeikėjusi nuo šoko, ėmė kurti ginklus ir regzti intrigas.


  Šiame seriale yra net trys dalykai kuriuos aš dievinu - apokalipsė, mecha ir haremas. Jaučiu kažkokį nesveiką seksualinį pasitenkinimą žiūrėdamas kaip naikinama musų civilizacija. Gali būti, kad ir zombiai, bet šitam "darbui" ypač tinka visokie ateiviai. Mano meilę mechai sunku paaiškinti. Yra juose kažkokia vyriška romantika... Kas dėl haremo tai aš normalus poligamiškas vyras supančiotas monogamijos pančių. Kur dar gali atsigauti mano ištvirkusi siela? Manot žiūrėdamas šį anime iš tos laimės prisisiojau į arbatinuką? Anaiptol...
  Pirmos dvi serijos man priminė seną geną gerą Blue Gender ir dar gal Ga-Rei -Zero- pradžią. Ten irgi personažai mirdavo staigiai, žiauriai ir be jokio patoso. Taip puotaujančią giltinę nedažnai pamatysi. Šį kartą nebent cenzūros buvo per daug, bet ji labai įspūdžio nesugadino. Veiksmui persikėlus laike ir iš fronto į užnugarį labai nenusiminiau. Visas 24 serijas tokiu tempu nepavarysi. Galima net ir Havajuose pailsėt ir mergaites su bikiniais parodyti. Aš kantrus ir šeip ne prieš fanservisą. Po to sekė nebloga Kamčiatkos arka, kurioje jaunimas pagaliau gavo pakariauti ne tik su savo robotais, bet ir pačiais ateiviais. Deja, po to sekė fig žino kiek serijų fig žino kas. Žmonija tuoj bus galima įtraukti į raudonąją knygą, o didžiausieji protai susirinko pasimatuoti pas ką didesnis pimp... ir panaikinti vienas kitą. Kokia visa to prasmė? Intrigų ir politikos iki galo taip ir nesupratau, o slice of life ir hareminių reikalų buvo tiesiog per daug. Taigi, pati istorija gera, bet siužetas viską gadina. Arba serialo pradžia buvo tiesiog per daug gera. Dėl to ir buvo pažemintas pareigose Takayuki Inagaki?
  Priekaištų neturiu tik mechai. Robotų ir kovų čia pakankamai. Nėra jie nei per daug tikroviški nei per daug stebuklingi. Nėra čia tokių nesąmonių, kad pilotai gali būti tik paaugliai ar pan. Apskritai vaikų nėra labai daug. Nebent kostiumai labai jau nepadorūs. Vaikinas su charakteriu ir narsus, o mergaitės gražios, bet tai menka paguoda.

  Reziumė: Šis anime serga disbalanso liga. Sudedamosios dalys geros, bet kartu jos nedera ir tai liūdina. Absoliučiai subjektyvūs 8 balai nuo manęs. Tik dėl to, kad tai pirmas tikras mecha serialas nuo....taip seniai, kad aš net neatsimenu. Žiūrėti galima, bet neapsigaukit su pradžia ir nusiteikit, kad bus daug fanserviso.


  Jau tie rusai su amerikonais.... Teisingai sako, kad kuprotą tik karstas ištiesins.^^  Spoileris:
  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2012-12-28, 21:57

 2. Ačiū Shenn, Red_Elf, taven, AmeYuki dėkojo
 3. #2


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Po pirmų poros serijų po viso ką mačiau iš laimės norėjosi iš kart vertint anime 10 balų. Apokalipsė, jokių prošvaisčių žmonijai ir gore (tiesa cenzūruotas ), tokias temas visad mėgau. Po to prasidėjo dažniau matyti dalykai, Mechos, jų pilotų ryšiai, mūšiai ir visa kita. Na, šis žanras irgi dažnai nelepina, kodėl gi ne? Serialui įpusėjus ateiviai mandagiai davė žmonijai atsikvėpti, siužetas susidėjo lagaminus atostogoms, mergaitės greitai susisgribo šį laiką išnaudot pagr. vyriško personažo viliojimui. Va tada ir teko prisimint, kad visgi anime sukurtas pagal "eroge". Vienu iš tų kur žaisdamas, turėsi daug dialogų su visoms mergaitėms ir galiausiai baigsi suvedžiodamas vieną iš jų Tad žiūrintys, pirmiausia ir nepamirškit iš ko kilęs šis anime, tada gal ir neteks taip jau nusivilt. Labiausia erzino politika. Žmonija prie išnykimo ribos, o valstybės tik ir suka galva kaip įkišt pagalius viena kitai i ratus. Yuuya irgi man priminė Setsuna iš "MSG 00". Jam labiau galva susukusios mechos buvo, nei aplinkinės mergaitės. Ir nuovoka tuose reikaluose ne per geriausia pas jį, jei kuri jį apsikabintu , ko gero pamanytu , kad tesiog nori į jį atsiremt O rinktis tikrai buvo iš ko. Man labiausiai patiko rusų sesutės. Nepaisant to ,kad, kaip aprašymo autorius pabrėžė, serialas kenčia nuo disbalanso, bet toks sudedamųjų dalių rinkinys ne dažanai palepina. Patiko ir nuobodu nebuvo. 4/5.
  Paskutinį kartą taisė Shenn : 2012-12-26, 11:30

 4. #3
  Naujokas
  Įstojimo data
  2012 09 07
  Vietovė
  panevezys
  Įrašai
  4
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  su tavo nuome sutinku
  tik man nelabai patiko pabaiga nors is jos galima suprasti kad bus 2 sesonas tikrai
  taip pat noretusi pazaisti ta zaidima apie kuri kalbi
  Paskutinį kartą taisė Tomas1516 : 2012-12-28, 23:44

 5. #4
  Otaku AmeYuki avataras
  Įstojimo data
  2012 12 23
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  106
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Pamenu ziurejau pradzia tai buvo gan normalu paskui prasidejo ziarurumas, bet paskui truko kazkodel tu kovu pries ateivius.
  Nors idomu buvo ziureti, daug merginu kovoja del yuuya xD

 6. #5
  Rašytojas
  Perla avataras
  Įstojimo data
  2010 04 06
  Vietovė
  Šiauliai
  Įrašai
  292
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  16
  Citata Autorius Tomas1516 Žiūrėti skelbimus
  su tavo nuome sutinku
  tik man nelabai patiko pabaiga nors is jos galima suprasti kad bus 2 sesonas tikrai
  taip pat noretusi pazaisti ta zaidima apie kuri kalbi
  Šiaip šis anime sukurtas pagal novelę. Yra ir žaidimo demo. Beje, Total Eclipse yra Muv Luv Alternative šalutinė istorija (side story).

 7. #6
  Ežiukas duobkasys setas avataras
  Įstojimo data
  2008 03 29
  Vietovė
  pajuris
  Įrašai
  84
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  po pirmuju 2 seriju maniau palaikys VN dvasia bet oj kaip klydau.... sitaip apsikt tokia gera novele turetu but geda.... na bent jau ziuret imanoma o sitaip laukiau

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •