Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankei Nai yo n įvertinimas

Balsavo
7. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  1 14.29%
 • 4

  3 42.86%
 • 3

  2 28.57%
 • 2

  0 0%
 • 1

  1 14.29%
Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankei Nai yo ne!

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankei Nai yo ne!

  Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankei Nai yo ne!

  Režisierius: Keiichiro Kawaguchi
  Studija: Madhouse
  Žanrai: haremas, komedija
  Transliacija: 05.10.2012 - 21.12.2012
  MAL reitingas: 7.10
  Trukmė: TV 12 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending  Aprašymas: Po tėvų mirties dešimtmečius dvynius Akito ir Akiko išskyrė. Motyvai neaiškūs, bet po šešerių metų jie vėl pradeda gyventi kartu. Akiko pradžioje tai labai džiugina, juk ji myli brolį ne visai taip kaip reikia. O čia dar dviese po vienu stogu...., neišvengiamai ankščiau ar vėliau bus ir viena lova. Tai tik laiko klausimas. Deja, gyvenimas dažnai sumaišo visas kortas. Kartu su broliu į bendrabutį persikrausto Anastasia, Arashi ir Ginbei. Jos gal ir yra Akiko draugės ir kolegės mokinių taryboje, bet kam reikalingos konkurentės? Nebent nervus gadinti ir trukdyti. Šiaip trijulė ir pati ne prieš su broliuku paišdykauti. Dar kaip tyčia Akito turi imunitetą sesers vilionėms ir stovi tvirtai kaip Fudži kalnas.


  Jau seniai užduodu sau klausimą - kada pagaliau man atsibos tokie anime? Ne, ne haremai. Nepatikėsit, bet šiame žanre yra įvairių egzempliorių. Problema tema, kad aš neatsimenu nei vieno haremo kurio nebūčiau pažiūrėjęs iki galo. Tikrai ne visi buvo tokios garbės verti. Pradėjęs žiūrėti šį serialą pagalvojau - va, pagaliau, išgijau.
  Sakoma, kad ilgas plaukas - trumpas protas. Ši posakį galima pritaikyti ir anime - kuo ilgesnis pavadinimas tuo mažiau prasmės. Jei pavadinime dar yra žodis "onii-chan" tai bėkit ir slėpkitės. Jei pagaus tai geruoju nesibaigs. Čia yra blogai viskas. Berniukas realiai nesveikas. Bent jau kraujotaka tai tikrai sutrikus. Papuolus į pikantišką situaciją kraujas jam suteka ne ten kur normaliems žmonėms, o į galvą. Čia ne pornuškė ir aš nereikalauju, kad Akito spjaudytų spermą į visas puses, bet adekvati reakcija turi būti. O gal jis vis tik gėjus? Nenustebčiau.... Na su seserimi viskas aišku, kam ji reikalinga kai tiek mergų aplink? Visas ta jos meilė man pasirodė netikra, tiesiog hobis. Veiksmo čia nerasta. Epizodai, kurie normaliuose serialuose trunka 5 minutes čia užimą visą seriją. Kažkokio progreso personažų santykiuose irgi nerasta. Humoras? Parodykit kur, gal kažką praleidau. Nebent serija su Anastasia be triūsikų pralinksmino.
  Taigi, kažkur po dviejų serijų atsirado noras papildyti šiuo serialu "garbingą droped" sąrašą. Kažkokią savigarbą net ir aš turiu. Ir tada man į akį krito Anastasia, kad ją kur.... Šis personažas šitam serialui yra tikrai per geras. Atsiradus lolei aš ją prakeikiau antrą kartą, bet mesti serialą buvo per vėlu.

  Reziumė: Tingėjau laukti paskutinės serijos vertimo. Buvo mintis žiūrėti raw formatu. Kam tas vertimas jei ir taip viskas aišku? Nejuokinga, neįdomu ir neseksualu. Turbūt prasčiausias metu haremas....


  kuris gavo MAL'e 7 balus. Stebuklas....  Spoileris:

 2. Ačiū Shenn, taven dėkojo
 3. #2


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Labiausiai kas užkliuvo žiūrint šį anime tai scenaristo darbas. Na, suprantu, haremas ,ecchi, siužetas stiprus nebūtinas, bet šitokių nesamoningų dialogų iš personažų lūpų senokai neteko girdėti. Juokinga irgi nebuvo. Vienintelė vizualinė animė pusė tenkino, nors ir nieko ypatingo, bet atitinka šių dienų standartus. Ai dar visai puse velnio "pervertiškas" openingas. 3/5. Tegalėčiau rekomenduot tik haremų "bado" išsekintiems.

 4. #3
  Naujokas Asteris avataras
  Įstojimo data
  2013 03 28
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  18
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Anime be tikslo.

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •