Dream Vendor
Yume Yuri, 夢売り
Metai: 2004
Žanrai: Soujo, mistika.
Istorijos autorius: Shiki Kayase
Dailininkas: Shiki Kayase
Apimtis: 1 - Shot
Tipas: Manga

Anime - Planet

Skaityti internete: MangaHere

Kiti šio autoriaus darbai: Musical Scale City, The Wind Up Garden, [zion].

Aprašymas: Mergina niekaip negali padoriai išsimiegoti, nes ją kankina košmarai. Staiga atsiranda būdas tai pakeisti - ji gauna lėlę, už kurią ji turi kažką atiduoti, ką turi pati, o tai nebūtinai reiškia vertingus daiktus ar pinigus.

Kartais sunku kalbėti apie dešimties puslapių ilgio mangą, bet tik ne apie šią. Dream Vendor mane patraukė kaip 1-shot tipo manga, bet siužetas tikrai įtraukė. Tai viena iš mangų, kurios baigiasi kai norėtum, kad tęstusi. Bent jau aš taip manau. Pagrindinę veikėją galima vadinti gan išlepinta princese, už kurią viskuo pasirūpinama, net jei tai būtų neramaus miego klausimas. Vargšelė iškankinta nesibaigiančių košmarų griebiasi bet kokio šiaudo, nors galbūt tai ir nėra geriausia mintis. Žinoma, tame ir yra mangos esmė. Autorės naudai galiu pasakyti, kad tiek piešimas, tiek siužeto išplėtojimas yra puikūs. Taip, mano jau minėtas minusas tame, kad manga gal kiek per trumpa, bet dėl to nieko nepadarysi.

verdiktas: Trumputė manga, kuri mane nuoširdžiai sudomino, tad duodu 4/5, nes pritrūko šio bei to, taip pat mangos ilgis nepatenkino mano poreikių.

Siųstis: Manga Traders