Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kaip vertinate šį anime ?

Balsavo
18. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  6 33.33%
 • 4

  6 33.33%
 • 3

  5 27.78%
 • 2

  1 5.56%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 16 iš 16

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

 1. #1


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19

  Chuunibyou demo Koi ga Shitai!


  Chuunibyou demo Koi ga Shitai!


  Režisierius: Tatsuya Ishihara
  Studija: Kyoto Animation
  Žanrai: komedija, romantika
  Transliacija: 2012 10 04 - 2012 12 20
  Trukmė: 12 x 24 min.
  AniDB reitingas: 7.62
  MAL reitingas: 8.24

  YouTube resursai:
  OP || ED || Traileris

  Papildoma Info:


  Ko gero visi mes ne kartą, ypač vaikystėje, esam įsivaizdavę save kuo nors ypatingu, ar turinčiu magiškų galių. Yuta Togashi tai pat lakios vaizduotės netruko. Save jis dažnai įsivaizduodavo, antgamtiškų galių turinčiu, "tamsiosios liepsnos valdovu". Bet vieną dieną, peržengus ribą, jo fantazijos peraugo į kliedesius. Nes ėmė tapatintis ir elgtis viešai kaip šis vaizduotės personažas. Jei vaikystėje toks elgesys, tiek suaugusiems ,tiek bendraamžiams, atrodytu toleruotinas žaidimas, tai sulaukus paauglystės gali pridaryti keblumų bendravime su aplinkiniais. Laimei, Yutai kvalifikuotos pagalbos neprireikė. Gyvenimas pats pagydė šią jo "ligą". Klasiokai vengė kvanktelėjusio bendraklasio, visi kiti pirštais bandė. Toks "šaltas dušas" Yutą greitai sugražino realybėn. Bet reputacijos šitaip paprastai nesusigrąžinsi, o ir gėda graužia, nieko neliko kaip pakeisti mokyklą, o savo fantazijų žaidimus praktikuot tik retkarčiais, slapčia namuose. Deja, kartą Yuta tai darantį pastebi, jo kaimynė ir bendraklasė Rikka Takanashi. Kuri, kaip tyčia, yra iki ausų paskendusi visame tame, kas dar neseniai kamavo Yutą. Įžvelgusi potencialų bendramintį, ėmė "trintis" jam į draugus, nepaisant nori jis to ar ne. Bėda po viena nevaikšto. Palaipsniui, viena po kitos, apsireiškia ir prie draugijos prisijungia dar kelios mergaitės, kurios tikrai neduos berniukui ramybės...
  Visu pirma, turiu įspėti, jog personažų tik sudėtis hareminė. Mergaitės tam per daug problematiškos. O ir daugumai jų mažiausiai rūpėjo pagrindinis anime berniukas. Kalbant apie jas, be Rikkos čia sukiojasi Sanae Dekomori - hyperaktyvi, jauniausia iš šios kompanijos, ne ką mažiau kliedinti nei Rikka ir laikanti ją savo šeimininke. Loliškos išvaizdos, prie savo ilgų plauku prisirišusi tamposi svorius ir dažnai naudoja juos kaip ginklus. Kumin Tsuyuri - vienintelė iš šios kompanijos niekad neturėjusi problemų su pernelyg aktyvia vaizduote. Į viską žiūrinti pozityviai, mėgėja nusnaust, jei reikės, kad ir žmonių minioje. Shinka Nibutani - mokyklos gražuolė, palaikymo komandos šokėja, visos mokyklos berniukų svajonė, turinti savų priežasčių, dėl kurių trinasi su šia kvanktelėjusia draugija. Dar pridėkim "etatinį" , visus erzinantį, pagrindinio anime personažo draugelį, bei seksualią Rikkos vyresniąją sesę ir turėsim beveik visą visą kompaniją. Pats Yuta vaidmuo čia tai pat ne ką mažiau matytas kitose anime - "būt proto balsu, kvaištelėjusių mergaičių draugijoje". Šiam anime tai anaiptol ne pats lengviausias užsiėmimas. Nors dažniausiai tesiog komentuoja aplink esantį chaosą, ne kartą, išprovokuotas, pats įsivelia į jį.
  Taigi, kaip matot bent jau personažų sudėtimi anime išskirtinumu nepasižymi. Komplektas nors ir tinkamas, bet haremo nėra. Ecchi tai pat. Tai kuom jis ypatingas ? Geras anime komponentų balansas, kaip visada būna, yra ir šio anime didžiausias pliusas. Siužetas didžiąją laiko dalį yra nors ir betikslis, bet nemažai situacijų, į kurias patekdavo personažai, buvo ganėtinai originalios ir idomios. Antroji serialo pusė pastebimai surimtėja, pasirodo drama. Anime veikėjų fantazijos, kaip ir buvo galima tikėtis, tik būdas pabėgti nuo žemiškų problemų. Prabunda mokyklinė romantika. Pastarosios elementai, nors ir nebuvo kuom nors ypatingi, bet netgi man patiko, buvo gražu. O šiam žanrui esu ganėtinai priekabus. Charakteriai personažų per visa anime nestovėjo vienuose "rėmuose", keitėsi, vieni subrendo, kiti atvirkščiai. Prie piešimo nelabai galiu prikibti. Kyoto Animation kaip daugumoje savo darbų pasistengė ir šį kartą. Jau vien ko vertos įsivaizduojamų transformacijų ir kovų animacijos. Tikrai pastatytų ne vieną shounen žanro anime į vietą tuom. Prikibt norėtusi gal prie "moefikuotų", jaunesnių nei turėtų būti pagal amžių, mergaičių pavaizdavimo. Bet negaliu, tai jau seniai yra tapusi vizitinė Kyoto Animation kortelė. Belieka tik susitaikyt su tuo. Kaip visad sunkoka vertinti anime muziką. Tai priklauso nuo žiūrovo skonio šioje srityje. Asmeniškai man foninė muzika neįsiminė vadinasi buvo savo vietoje. "Openingo" animacija įsimintina,o va "endingas" bene labiausiai patiko. Tiesa priminė kažkiek viena iš "K-ON" "endingų".
  Apibendrinimas: Rekomenduoju visiems kurie nėra alergiški "moe" elementams, mokyklinei romantikai ir mėgstantiem pabėgt nuo realybės į fantazijų pasaulį.
  Siųstis: AnimeTake

  Paskutinį kartą taisė Shenn : 2012-12-20, 01:14

 2. #2
  Draconica
  Guest
  Kaip tik dar vakar šį anime įsimečiau į "want to watch" sąrašą. Sudomino dėl kelių "gif'ų", kuriuos mačiau. Bet norėjau paklausti - ar daug romantikos? T.y. ar normali ji, ar tokia kur jau iki žiaukčiojimo priveda?

 3. #3
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.963
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Žiūrėjau premjerą, tai ji man patiko, bet antra serija pasirodė kažkokia nuobodi ir dėl to buvo on-hold iki galo. Animacija labai graži, ir pati idėja įdomi, bet daugiau kažkaip perspaustai viskas atrodė... bus matyt kai pradėsiu pilnai žiūrėt.

 4. #4


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Citata Autorius Draconica Žiūrėti skelbimus
  Kaip tik dar vakar šį anime įsimečiau į "want to watch" sąrašą. Sudomino dėl kelių "gif'ų", kuriuos mačiau. Bet norėjau paklausti - ar daug romantikos? T.y. ar normali ji, ar tokia kur jau iki žiaukčiojimo priveda?
  Sunku atsakyt nežinant tavo skonio. Na, romantika čia prasideda gan vėlokai, ir ji čia trunka tik keletą serijų iki pabaigos. Tad jei žiūrovas žiūrės šį anime vien dėl to gali likti ir nepasisotinęs. Aprašydamas vis pabrėžiau ,kad romantika yra mokyklinė. Naivoka, paaugliška kaip ir visos pirmos meilės. Tokia turi mėgt arba ne. Jei vardint pavyzdžius, tai romantikos pusė tikrai panašesnė į kokią "Toradora" ir visai mažai bendro su tokiom kaip "Ef" serijos ar "Kimi ga Nozomu Eien".
  Paskutinį kartą taisė Shenn : 2012-12-20, 16:02

 5. #5
  Draconica
  Guest
  Na, tas ir esmė, kad romantikos nemėgstu, bet jos žiupsneli galiu ištverti.

 6. #6
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.963
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Kodėl japonai mėgsta viską taip perspausti? Idėja lyg ir buvo nebloga, keletas juokelių pradžioje nuteikė labai neblogai, bet po to kažkokį cirką iš to padarė, kad sunku buvo žiūrėti. Į juokus (kas maždaug būtų visa pirmoji pusė) dar būtų galima numoti ranka, jei vėliau anime susiimtų, bet pati drama man visai čia nepatiko, jau tokia nenatūrali ji jautėsi. Visa tai dar įvilkta į standartinį mokyklos rūbą su šimtą kartų matytais klubų kūrimais ar mokykliniais festivaliais (įprastai nebūčiau prieš tai, bet čia tiesiog buvo tas anime kuriam tenka dalis sukauptos neapykantos mokyklinių anime'ų klišėms).... O romantika buvo tiesiog nuobodi. Prie viso to beveik visi veikėjai yra lėkšti ir neįdomūs (ilgakasė mergaitė buvo tiesiog nepakenčiama, nors bent jau Nibutani lyg ir sveikiausio proto ir kaip ir gražiausiai nupiešta čia buvo, bent man taip pasirodė).
  Pliusas galėtų būti, kaip visada kruopšti KyoAni animacija ir stulbinanti jos kokybė kovų metu bei 11 epizodas, kuris buvo kaip kažkas rimtesnio ir visai žiūrimo. Bet to tiesiog čia neužtenka.
  Išvada: Hyouka buvo tiesiog geresnis iš KyoAni repertuaro šiais metais nei Chuunibyou, nors abu mokykliniai, turi kažkiek panašumų, bet Hyoukoje viskas buvo laiku ir vietoje bei neperspausta kaip čia, tad studijai už Chuunibyou dar būtų galima atleisti, bet ateity į studijos darbus reikės žiūrėti žymiai atsargiau ir galbūt labiau pasikliauti pirmu įspūdžiu prieš brendant gilyn...
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2012-12-22, 18:31

 7. #7
  ciombiukas avataras
  Įstojimo data
  2009 09 18
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  716
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  18
  Visai skaniai susivalgė šitas kūrinukas, lengvam pažiūrėjimui buvo kaip tik , man labai patinka jų piešimo stilius, daug spalvų ir šeip šiek tiek išsiskiria iš visumos. Daviau 4.5/5 nes tikrai neapsunkino ir patiko.

  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 8. #8
  pandų karai :D

  Red_Elf avataras
  Įstojimo data
  2009 05 07
  Vietovė
  Klaipėda
  Įrašai
  1.345
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  39
  Įdomus serialas, tikrai patiko (: gal ir ne šedevras, bet nuotaikingas, su mintimi ir pamokymu, spalvingas, labai gražiai pateiktas bei visada pakeliantis nuotaiką. Veikėjai kaip ne keista man taip pat patiko, ypač pasnausti mėgstanti Kumin-senpai, labai mano močiutę priminė nežinau ar antrą kartą žiūrėčiau, bet nuo manęs tikrai sąžiningai 8 užsidirbo, bet pliusą dar šalia galima parašyti (:

  p.s. žiauriai patiko Yuuta reakcijos kuomet "šventikė" paleisdavo įrašą iš senų laikų

 9. #9
  Otaku AmeYuki avataras
  Įstojimo data
  2012 12 23
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  106
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Man tai patiko tai duodu max xD

 10. #10
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Kyoto yra tokie Kyoto..... Kaip visada gražu ir nereali animacija, bet ne kažkaip ne taip. Laikas jiems būtų pagaliau sukurti kažką tikrai už širdies griebiančio ir rimto. Pusė serialo verta nebent 6, per daug išsidirbinėjimų. Po to serialas pagerėjo, bet nepakankamai ir moralas šeip sau....

 11. #11
  The Hitchhiker
  Sable avataras
  Įstojimo data
  2005 03 11
  Vietovė
  underneath the sky
  Įrašai
  1.721
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Tinklaraščio įrašai
  6
  Reputacija
  89
  Paliekant apskritai kalbas koks pusėtinas anime tai buvo, šoku iškart prie to kas užkliuvo - o užkliuvo, kad tas "chuunibyou" reiškinis prabėgo iškart per kelis anime/mangas, t.y. buvo paminėtas vienokia ar kitokia forma (dažniausiai aišku komiška/parodijine). Kai kur tikrai tyčia, kai kur gal ne taip akivaizdžiai, bet faktas kad buvo pakankamai daug referansų į šitą anime arba to "chuunibyou" reiškinio panaudojimo. Jausmas toks kad staiga visi supuolė ant dar vienos idėjos, kuria galima apvilkti savo kažkokius siužetus/juokelius ar panašiai ir iš ko galų gale vis gi gaunasi eilinė klišė tik kad naujesnė ir atseit ant bangos, todėl reikia sekti visiem iš paskos. Žodžiu atrado japonų animatoriai dar vieną karvę, kurią galima melžt.

  O anime pusėtinas.. doesn't deserve all that hype

 12. Ačiū Miesto_Druidas dėkojo
 13. #12
  Beautiful Lies
  dfsafsaf avataras
  Įstojimo data
  2010 05 13
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  312
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  Kažkaip pradžiai visai neblogai žiejos, buvo iš ko pasijuokt net. Bet ant galo ta drama gan prastai susižiūrėjo. Kažkaip pernelyg forced ji man pasirodė.
  6/10

 14. #13
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.963
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Bus antras sezonas.
  http://www.animenewsnetwork.co.uk/ne...-2nd-tv-season
  Klausimas, ar taip jo būtinai reikia? Kyoto Animation griebiasi šiaudo po nelabai tenkinančių Tamako Market pardavimų ar kokia kita priežastis? Kodėl tada dar neturim žinių tarkim apie kokios Haruhi naują sezoną (visgi viena pelningiausių KyoAni anime serijų)?
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-05-08, 22:09

 15. #14
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.293
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Šita studija jau seniai netikiu. Tegu dega pragare, man dzin!

 16. Ačiū Nėra dėkojo
 17. #15
  Naujokas moemoe avataras
  Įstojimo data
  2013 12 26
  Vietovė
  Kdn
  Įrašai
  11
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  MAL ivertinau 7, tai cia bus 4.
  Laukiu 2 sezono

 18. #16
  Shooting Star

  stella avataras
  Įstojimo data
  2008 09 15
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  170
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  20
  Aišku ne šedevras, bet man labai smagiai susižiūrėjo. Pakelia nuotaiką Piešimas ir animacija puiki. Veikėjai neblogi, nepatiko gal Shinka, iš pradžių atrodė normali, o paskui pasirodė esanti kažkokia bitch. Na, į nerealistinius elementus (t.y. vaikus, atliekančius Bondo lygio kaskadinius triukus) nusprendžiau per daug nekreipti dėmesio, nors ir paskutinėje serijoje jų netruko, dėl to vieną balą visgi atėmiau. Bet šiaip serialas patiko

  Tiesa, visai kitokie reikalai su antru sezonu. (tikriausiai šito nereikėtų skaityti tiems, kas dar nebaigė žiūrėti pirmojo)

  Spoileris:
  Viso jo neperžiūrėjau, bet nesu tikra ar užteks valios tai padaryti, dėl to rašau jau dabar. Nemanau, kad kažkas atsitiks ir jis staigiai taps geras.
  Vaikiška "pora" gyvenanti kartu, bet besiblushinanti supratus, kad poros turi laikytis susikibus rankomis. Tai kone didžiausia nesąmonė, sugadinusi žiūrėjimo malonumą. Tiksliau, kaltinu tik Rikką, nes Yuuta elgėsi visai brandžiai, gal net pernelyg brandžiai, palyginus su visa šutve.
  Nauja veikėja buvo visiškai nereikalinga. Na, jei jau taip niežėjo nagus sukurti naują veikėją, tai bent jau reikėjo padaryti jį įdomų, su prieskoniu. O šita mergelė tiesiog nervino.
  Na o serija su miegojimo konkursu jau visai rimtai privertė ištarti "WTF". Na vienu žodžiu. Reikėjo apsiriboti tik vienu sezonu.
  _____


  In the future 15 people will be famous

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •