Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Rezultatai 1 iki 3 iš 3

Anime-romance only

liolic96
    Guest

Anime-romance only

Sveiki visi anime gerbejai, kadangi ir pats esu didelis anime fanas tai daug laiko praleidziu apie ja ir domedamasis. Taigi eikime prie esmes, beieskodamas visokiausiu anime puslapiu radau stai ka: http://www.facebook.com/AnimeRomanceOnly . Man sis puslpis labai patiko ir taip jau gavosi, kad pradejau rasinetis su sio puslapio adminictratore Pats tiesiog nepatikejau kokia jauna yra ir kiek daug zino apie anime nors man paciam 16 o ji uz mane tikrai daug jaunesne, kaip sakoma man iki jos kaip iki dangaus, todel man perziuret tiek anime kiek ji ju perziurejus siuo metu yra tiesiog neimanoma

Todel LABAI PRASAU padekite siam puslapiui plisti ir paspauskite like, bei dalintis

RESPECT sio puslapio savininkiai.

P.S. Atsiprasau uz rasyba, kadangi labai skubejau :/

23 lvl Paladinas
    tomasxp avataras
    Įstojimo data
    2012 09 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Idomi grupe Dabar per facebook labai daug grupiu yra susijusiu su anime, manga, cosplay, doujin stuff, etc... Anksciau buvau prisijunges prie GOHAAWOP (gaming of humility and anime watching of patience) bet del kazkokio grybo reportu ta grupe uzdare. Dabar prisijunges prie OTAKU -オタク Gaming Community (https://www.facebook.com/Otaku.Gaming.Community) gera grupe. Biski jauna bet ziuriu renkasi kas diena zmones As turbut ir esu tas kas gyvina sia grupe.. daznai komentuoju.

AZ rėmėjas

Futari avataras
    Įstojimo data
    2007 01 07
    Vietovė
    Ikast, Danija
    Įrašai
    1.221
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    40
    Man labiausiai patiko, kad žmogui ta adminė taip patiko, kad jis dėl jos nepasivargino užsiregistruoti AnimeZonoje kad ją pareklamuotų.
    Puslapis tai šiaip toks, kaip ir kiekvienos 14-metės sukurtas, su visais "neko nyan" "sup minna" "share for share" su kitais keturiolikmečių sukurtais puslapiais kaip kad "Naruto" ir "anime_" ir pan. ir dar legendinis puslapio aprašymas "Like this page cuz it's awesome"... nu nepykit, neskanu.

Pagal mane, šitai temai reikia arba pervadinimo, arba užmigdymo, nes ji iš esmės sukurta reklamos tikslu.

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •