Falling
落下
Metai: 2006
Žanrai: Siaubas
Istorijos autorius: Itou Junji
Dailininkas: Itou Junji
Apimtis: 1 skyrius (One-shot)

Anime-Planet

Skaityti internete: MangaFox

Aprašymas: Kažkodėl ir staiga miestą apima savižudybių banga, į kurią "patenka" ir vieno vyriškio žmona vardu Erika. Nors vargšelis spėja ją pagriebti mirčiai iš rankų viskas tuom nesibaigia. Erika prabudusi ligoninės palatoje pradeda kartoti, kad miestui kažkas labai keisto nutiks. Tokia pati frazė užrašyta kiekviename savižudžių paliktame raštelyje. Neilgai trukus šimtai žmonių paslaptingai dingsta.

Junji Itou eilinį kartą pateisina savo siaubo genijaus reputaciją. Žinoma, neįmanoma nepastebėti tendencijos, kad jo mangose dažniausiai veiksmas apima ne keletą žmonių, bet visą miestą, o kartais net ir pasaulį. Tik autorius sugalvoja visiškai kitokias priežastis masinei apokalipsei: vietoje zombių, maro, bado ar branduolinių ginklų, bei virusų, Junji Itou išradingai pasitelkia vaizduotę ir nustebina. Tarp savo "brolių" ir "seserų" kaip Uzumaki ir Tomie ši manga labai puikiai pritampa. Šiuo darbu tikrai nenusivyliau. Deja, minusas tik tame, kad manga (o tiksliau one-shot'as) baigiasi kažkaip nelaiku. Kaip ir norėjosi pamatyti viso to priežastį, o pabaiga nei šiokia nei tokia. Pagrindinis veikėjas, Erikos vyras, taip pat kreditų vyriškai giminei neprideda savo panikavimu, nors jei rimčiau pagalvoji, ką žmogus gali padaryti tokioje situacijoje. Žinoma, manga lieka manga, o gyvenimas gyvenimu, bet vyriškis tikrai galėjo rasti kitų išeičių nei stebėtis ir baisėtis.
Galutinis vertinimas: Visumoje duodu šiai mangai 4/5, nes sudomino, įtraukė ir nustebino, mažos siaubo klišė akių nebadė.