Paremti dabar Šiam mėnesiui reiktų: 12 EUR, gauta: 0 EUR (0%)

Žiūrėti balsavimo rezultatus: Binbougami ga! įvertinimas

Balsavo
26. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  14 53.85%
 • 4

  10 38.46%
 • 3

  2 7.69%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Binbougami ga!

 1. #1
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128

  Binbougami ga!

  Binbougami ga!

  Režisierius: Yoichi Fujita
  Studija: Sunrise
  Žanrai: nuotykiai, komedija
  Transliacija: 05.07.2012 - 27.09.2012
  MAL reitingas: 8.10
  Trukmė: TV 13 ser. x 25 min.
  YouTube:
  Opening / Ending / One Piece parodija  Aprašymas: Visi žmonės turi sėkmės ir nesėkmės energijas. Nuo to priklauso visas žmogaus gyvenimas. Jei turi daug sėkmes tai laimės loterijoje, bus protingas ir gražus, turės gerą darbą ir t.t. Jei atvirkščiai tai griūs nuo laiptų, lips ant grėblio ir bus dažnai apkakotas balandžių. Sėkmės ir nesėkmės kiekis visame pasaulyje yra konstanta. O taip kaip tada su balansu? Su juo yra prastai jei atsiranda tokie žmonės kaip Ichiko Sakura. Mergaitė yra protinga, graži, turtinga ir visomis prasmėmis sėkminga. Turbūt net gimė su auksiniu pampersu. Didelis pasisekimas tarp berniukų jai su mergaitėmis draugauti nepadeda, bet tai ne problema. Tegu visos sprogsta iš pavydo. Net ir tai dar ne bėda. Blogiausia, kad prie savo, ir taip jau didelės įgimtos sėkmės, mergaitė dar atiminėja sėkmę iš aplinkinių. Situacija tokia prasta, kad reikalo ėmėsi net patys dievai. Tiesa, ne pačio aukščiausio rango, o bomž-dievai. Darbas buvo deleguotas Momiji, bjauraus charakterio deivei. Užduotis atrodė nesunki, reikia tik ištraukti sėkmę iš aukos ir pasirūpinti, kad ji nebekenktų kitiems. Deja, deivei žmonių pasaulyje teks užsibūti neplanuotai ilgai.


  Komedija yra turbūt yra pats subjektyviausias žanras. Visi mes, daugiau ar mažiau, turime tą mistinį humoro jausmą, bet kiekvienas vis kitokį. Todėl ši kartą net neapsimesiu pretenduojantis į objektyvumą. Binbougami ga! man labai patiko ir ne dėl to, kad buvo kažkaip nerealiai juokinga. Humoras čia yra daugiau kiekybinis, t.y. iš fotelio griuvau retai, bet užtat dažnai kikenau. Man labiausiai patiko šio serialo energija ir personažai. Duetas čia buvo puikus. Ichiko yra kaip vilkas ėriuko kailyje. Tokia gera išorėje ir tokia pikta viduje. Bet net ir tas piktumas yra tik dar vienas svogūno lukštas už kurio slepiasi jautri ir pažeidžiama asmenybė. Momiji puikiai papildo duetą. Bomž-deivė yra tiesiog vaikščiojanti nelaimė, Ichiko gyvenimą paverčianti tikru pragaru. Kartais net sunku suprasti myli jos viena kitą ar nekenčia. Dar šiame cirke yra ištvirkęs šventikas, iškrypęs šuniukas, pliušinis meškiukas, merga karatistė ir daug kitų smagių personažų. Pagal Gintama tradiciją atsirado vietos ir rimtesniems dalykams. Kas yra tikroji sėkmė? Ar gali žmogus būti laimingas vienas? Net ir dramos buvo įkišta. Pagal mane čia daugiau minusas, bet reikia gi kažkaip jaunimą auklėti. Vos nepamiršau parodiją. Kliuvo Death Note, Dragon Balls, One Piace, Naruto, Prince of Tennis, Hokuto no Ken ir daug kitų.

  Reziumė: Linksmas, išradingai "nufilmuotas" ir energingas serialas. Žiūrint laikas prabėga greitai ir neskausmingai. Vienas iš geresnių šių metų serialų. Spendžiant pagal pabaigoje parodytus kadrus pratęsimas tikrai bus. Abejoju ar jo čia tikrai reikia, bet būtinai pažiūrėsiu.
  Spoileris:

  Paskutinį kartą taisė Killerbee : 2013-11-15, 18:56

 2. #2


  Shenn avataras
  Įstojimo data
  2009 09 21
  Vietovė
  Klaipeda
  Įrašai
  591
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  19
  Man irgi vienas iš labiausiai patikusių anime šiais metais. Ir šiaip viena smagiausių komedijų, jei mėgsti pigų juoką. Apskritai neužkliuvo niekas, nebent tai ,kad pasibaigė. O tie keli meginimai sukelti drama, tesiog man buvo kaip proga atsikvėpti nuo juoko.
  Paskutinį kartą taisė Shenn : 2012-09-30, 22:00

 3. #3
  Iškrypęs dėdulė
  Killerbee avataras
  Įstojimo data
  2006 12 11
  Vietovė
  Vilnius
  Įrašai
  3.291
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  128
  Man tas atokvėpis truko per ilgai. Apskritai antra pusė buvo silpnesnė.

 4. #4
  Narys 17586063 avataras
  Įstojimo data
  2012 08 15
  Vietovė
  Kaunas
  Įrašai
  38
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  Sveiki. Šitas tai gerulis labai patiko. Tiek parodijos tiek orginalių juokelių kupinas anime 9/10.

 5. #5
  the journeyman


  Miesto_Druidas avataras
  Įstojimo data
  2010 08 17
  Vietovė
  City of light and darkness
  Įrašai
  1.962
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  56
  Nežinau man tai jis juokingas nepasirodė, nes per daug jau random prikišta tų juokelių ir parodijų, kad jiems jokio svorio nesuteikta, o drama tokia niekuo neišsikirianti ir net lėkšta, gal būtų nieko jei anime būtų juokinęs iki ašarų, to deja irgi nebuvo. Drop'intas po 3 epizodų.

  P.S.: jeigu visgi tikrai anonsuotų tęsinį, mėginčiau grįžti vėl ir prie serialo.
  Paskutinį kartą taisė Miesto_Druidas : 2013-11-15, 07:47

 6. #6
  Draconica
  Guest
  Šiaip parodijas žiūriu retai, o ir komedijų nesu gerbėja, bet Binbougami ga! kažko tokio turėjo. Kikendavau atpažinusi matytus ir žinomus anime, žinoma, ne visada. Humoras nėra aukščiausios klasės, bet vietomis net nusijuokdavau. Antroji pusė buvo silpnesnė, per daug jau dramos ir jausmų, ko, mano galva, nereikėjo, bet dėl to nė kiek nesistebiu. Visiškai nesupratau "Nadeshiko ga" segmento. Jei atsiras gudras - lai paaiškina, nes likau visiškai nesupratusi kas, prie ko ir kodėl.
  Kaip aprašymo autorius minėjo, duetas geras, smagu žiūrėti, nors prieš paskutinėje serijoje Ichiko pradėjo ėsti mano kantrybę. Kažkaip nejaučiu meilės tokioms personoms, bei visoms ale kietoms panelėms, kurioms papai iki kelių kaba. Nei gražu, nei smagu. Ecchi žanre tai sveikintina, bet šitame seriale kalbų apie papukus pasirodė per daug. Gal čia mano nuomonė tiesiog su autorių nesuėjo (na jau laimės turėti didelius papus tikrai nepavadinčiau super sėkme. Taip sakant ko per daug, tas nesveika (aplenkiant ecchi žanrą)).
  Labai jau akivaizdi užuomina į antrą sezoną sudomino, ir tikriausiai žiūrėčiau, bet jau be tokio entuziazmo su kuriuo pradėjau pirmąjį. Iš esmės neblogai, duodu 4/5

 7. #7
  Cute potato ~

  Miglaja avataras
  Įstojimo data
  2007 12 16
  Vietovė
  Kaišiadorys/Vilnius
  Įrašai
  665
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  30
  Nuotaiką praskaidrinanti komedija. 4/5
  Bet manęs neprivertė įsimylėti kurio nors personažo.
  Pritarčiau, kad pirmoji anime pusė buvo tikrai įdomesnė ir netikėtensė negu antroji..
  Einant į pabaigą serialas suskystėjo...

 8. #8
  Naujokas
  Įstojimo data
  2012 11 04
  Vietovė
  Plungė
  Įrašai
  16
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  0
  juokingas gana, bet toks paprastutis. 8/10

 9. #9
  Rašytojas
  Nolikita avataras
  Įstojimo data
  2010 10 30
  Vietovė
  Kėdainiai/Vilnius
  Įrašai
  258
  Įrašo Ačiū / Patinka
  Reputacija
  13
  O man šitas laabai patiko ! Dažnai comedy žanrą taip paimu , peržiūriu & taip "Meh" . Bet šitas žiauriai patiko . Pirmą kartą comedy žanras taip užkabino . Aš kai turiu pigų humoro jausmą , tai ... . Duodu 9/10 , nes , na ... Visiems aišku , kad šedevro čia jokio nėra . Tiesiog tikrai labai nuotaikingas , linksmas anime :P .

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •