Žiūrėti balsavimo rezultatus: Black Paradox įvertinimas

Balsavo
1. Jūs negalite čia balsuoti
 • 5

  1 100.00%
 • 4

  0 0%
 • 3

  0 0%
 • 2

  0 0%
 • 1

  0 0%
Rezultatai 1 iki 1 iš 1

Black Paradox

 1. #1
  Draconica
  Guest

  Black Paradox


  Black Paradox
  ブラックパラドクス




  Metai: 2009
  Žanrai: Siaubas, drama, seinen, tragedija, psichologinis
  Istorijos autorius: Junji Ito
  Dailininkas: Junji Ito
  Apimtis: 1 tomas, 8 skyriai

  AnimePlanet

  Skaityti internete: MangaFox

  Aprašymas: Internetinio puslapio pavadinimu Black Paradox (Juodasis Paradoksas) pagalba susipažįsta keturi žmonės: Taburou, Marusou, Piitan ir Baracchi. Jie nusprendžia kartu atlikti grupinę savižudybę. Nusprendę nusižudyti su miego piliulėmis ir automobilio išmetamosiomis dujomis, ketveriukė patraukią į nuošalią vietą, kad nutrauktų savo gyvybes. Bet keistos aplinkybės sustabdo jų planus, todėl jie susitaria tą padaryti kitą dieną. Tačiau kai Piitan (vargšas žmogelis) pradeda vemti paslaptingais šviečiančiais kamuoliais per jų antrąjį bandymą nusižudyti, visos mintys apie mirtį išgaruoja Taburou ir Baracchi pamačius galimybę užsidirbti. Deja, jie dar nežino kas tie kamuoliai ir ar juos saugu parduoti žmonėms.





  Nieko nuotabaus, kad siaubo žanro genijumi vadinamas Junji Ito sugalvojo dar vieną šiurpią istoriją. Pagrindiniai keturi veikėjai labai skirtingų charakterių žmonės, kurie, dėl kažkokių asmeninių priežaščių, nusprendžia nusižudyti. Jau skamba kraupiai? Palaukit, tai dar ne viskas. Jau per pirmąjį bandymą nusižudyti atsitinka keistų dalykų, o toliau tik blogiau. Vargšui žmogeliui pasivadinusiam Piitan visai prastai nutinka. Jis pradeda vemti kažkokiais šviečiančiais rutuliais, o kodėl taip yra - galima tik spėlioti. Ir tai dar ne viskas. Dviems godiems žmonėms sumąsčius gauti iš to naudos prasideda visiška velniava, nuo kurios nei pats ponas dievas nebeapsaugos.
  Pačios mangos stilius (piešimo) yra įprastas Junji Ito fanams, todėl labai lengva atpažinti autorių,jis netrikdo, o siaubingos vietos atidirbtos kaip priklauso. Net oda kartais pašiurpsta. Veikėjų analogijas gali rasti ir kasdienybėje. Šioje istorijoje nėra herojų, tiesiog paprasti žmogiški jausmai kaip godumas, baimė, nusivylimas ir panašiai. Todėl šią manga pavadindama įtaigia tikrai nesuklysiu. Juji Ito inovatoriškos siaubo idėjos tikrai, pažadu, nesijus kažkur girdėtos ar matytos. Jis nukelia skaitytoją į visiškai kitokį pasaulį.
  Mangą vertinu 5/5 nes sudėjus pliusus ir minusus, pliusų visgi daugiau.

  P.S. Ar neįdomu iš kur tie rutuliai? Man buvo labai įdomu





  Paskutinį kartą taisė Draconica : 2012-09-20, 10:41

 2. Ačiū Sable, 17586063 dėkojo

Bookmarks

Rašymo leidimai

 • Jūs negalite rašyti naujas gijas
 • Jūs negalite rašyti atsakymus
 • Jūs negalite prisegti failų priedus
 • Jūs negalite keisti savo įrašus
 •