Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 16 iš 87

STARS: Pirmas Etapas

AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18

STARS: Pirmas Etapas

STARS
    - PIRMAS ETAPAS -

PAGRINDINĖ TEMA

L E N T E L Ė

A M V

GRUPĖ A

Miyata (YOUTUBE; SIŲSTI)
    Denix2 (YOUTUBE; SIŲSTI)

GRUPĖ B

RespectTM (YOUTUBE; SIŲSTI)
    Moon (YOUTUBE; SIŲSTI)

GRUPĖ C

Edvis (YOUTUBE; SIŲSTI)
    JaKeGirl (YOUTUBE; SIŲSTI)

GRUPĖ D

Abalys (YOUTUBE; SIŲSTI)
    Shurpik (YOUTUBE; SIŲSTI)

B A L S A V I M A S

Spoileris:
    Be teisėjų balsų, kiekvienas dalyvis turite po balsą visoms, išskyrus savo grupei. Taigi, iš kiekvienos grupės galite išrinkti darbą, kuris patiko labiau, ir taip suteikti jam vieną papildomą tašką. Balsavimas nėra privalomas, bet labai raginamas. Tikiuosi visi iš jūsų pagerbs šalia esantį kūrėją ir balsuodami nepagailės bent poros sakinių kiekvienam darbui. Pastebėkite, kad parašiau kiekvienam darbui. Tai tikiuosi, kad pateiksite nuomonę ir apie savo varžovo AMV. Cheers!

Moon: 13
    Abalys: 13
    Miyata: 11
    JakeGirl: 9
    Denix2: 3
    RespectTM: 1
    Edvis: 0
    Shurpik: 0

Paskutinį kartą taisė Knives : 2012-08-31, 00:35

c'ming 4 yar booty.
    JaKeGirl avataras
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Abalys gauna balsą iš manęs. ^^ Patiko Amv, geras timing, gražiai efektai padaryti. Tik du AMV matau vertus čia demėsio tai būtų Abalys'o ir Denix2'o. Pasakiau savo nuomonę. No offence. :s

3. Ačiū Abalys dėkojo
    AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius JaKeGirl Žiūrėti skelbimus
    Abalys gauna balsą iš manęs. ^^ Patiko Amv, geras timing, gražiai efektai padaryti. Tik du AMV matau vertus čia demėsio tai būtų Abalys'o ir Denix2'o. Pasakiau savo nuomonę. No offence. :s
    JaKeGirl, gali balsuoti už vieną darbą kiekvienoje grupėje (išskyrus savo). Tarkim dabar atidavei balsą Abalys, Grupėje D. Tau liko įvertinti A ir B grupes. Žinoma, jei nori. Po to, greičiausia rytoj, balsuos teisėjai. Bet jų pasirinkimai gaus daugiau balsų nei paprasto dalyvio. Jūsų balsai nelabai nulems, pagal mano paskaičiavimus, kovų baigtį (nebent visi balsuotų už vieną ir tą patį). Bet jie vistiek yra svarbūs, kaip įvertinimas ir pripažinimas (kaip high five iš fellow editor).

c'ming 4 yar booty.
    JaKeGirl avataras
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Panevėžys
    Įrašai
    345
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    17
    Aišku, ačiū dabar supratau. : ) Balsą dar duodu Denix2 , o B grupės išrinksiu vėliau nes nematau vieno editoriaus darbo.

Narys
    wingweaver123 avataras
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Panes vezys
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Noriu isreiksti savo kaip stebetojo nuomone ir pasakyti, kad mano manymu abalys siame rounde pasirode geriausiai tikrai grazus video, o jake, nors ir maziausiai turinti patirties, bet tikrai nemanau, kad nusileido kitiems beja, kaip del edvio bus? ;O

Narys
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Telšiai
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Duočiau balsą JakeGirl, linksmas, šmaikštus mano manymu geriausias AMV pirmam round'e. Dar labai patiko Miyata darbas

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Citata Autorius FireBoyAMV Žiūrėti skelbimus
    Duodu balsą JakeGirl, linksmas, šmaikštus mano manymu geriausias AMV pirmam round'e. Dar labai patiko Miyata darbas, tai dar jam balsas
    Ehem... savo balus gali duoti tik dalyviai ir teisėjai.

Narys
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Telšiai
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
    Ehem... savo balus gali duoti tik dalyviai ir teisėjai.
    Sorry, pataisiau

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Savo nuomonę apie visų dalyvių darbus išreikšiu po vydurnakčio. Taip pat atiduosiu ir savo balus, pagal mane, geriausiems.

Visa valdžia vaizduotei!
    denix2 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 19
    Vietovė
    Beyond Imagination
    Įrašai
    388
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Taigi perziurejau darbus ir truputi pakomentuosiu kadangi pora video man suspejo vokietijoj jau uzblokuoti tai teko siustis, but oh well...
    So as nesu didelis amv kritikas bet pabandysiu kaska parasyti

B grupe

Respekttm darbas buvo neblogas nors tikriausei bandei orentotis i taiminga bet tikriausiai nelabai paviko ir todel nera tokio bendro flow...bet pabaigoje klipo jau pasidare geriau kaskur nuo 1min17sec So it was some sort of horror story ? Pas moon man patiko bendra klipo tekme tikrai paprastas grazus darbas apie draugyste
    Savo taska skyriu moon.

C grupe
    Na daug apie sita grupe kolkas negaliu pasakyti
    JaKeGirl padare gera darba footage tikrai gerai parinktas klipas smagei ziurejosi jeigu dar pasimokiti lip sync tai butu apskritai wow efektas na nebent as taip manau
    na balso kolkas duoti negaliu gi nevertinsiu nepaziurejas priesininko darbo...

D grupe
    Tarp Abalys ir Shurpik apsispresti kolkas negaliu nes vienas mane bande papirkti efektais kitas sukurdams tam tikra story atmosfera...so leisiu man susiguleti tai galvoje ir gal galesiu kam nors taska is jusu skirti...

update: taska gauna abalys

p.s why only my work weight 20 mb ?
    Paskutinį kartą taisė denix2 : 2012-08-29, 23:55
    “I reject your reality and substitute it for my own.”
    www.facebook.com/DenisO.art.

12. Ačiū Knives, Abalys, Moon dėkojo
    don't worry, be happy ;)
    Alex Sugar avataras
    Įstojimo data
    2009 02 23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    514
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    B grupej toks kontrastas, tamsios ''zudynes'' pries sviesu gyvenima tikrai idomu palygint, turbut pats visur kitaip sinchrinciau, aisku lengva pasakyt - sunku padaryt D grupei labiausiai su daina pasiseke (gal dar C ). Beje, per 5 dienas dar visai neblogi amv
    Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
    Everything is awesome!

14. Ačiū Knives dėkojo
    AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Spoileris:
    Citata Autorius denix2 Žiūrėti skelbimus
    Taigi perziurejau darbus ir truputi pakomentuosiu kadangi pora video man suspejo vokietijoj jau uzblokuoti tai teko siustis, but oh well...
    So as nesu didelis amv kritikas bet pabandysiu kaska parasyti

B grupe

Respekttm darbas buvo neblogas nors tikriausei bandei orentotis i taiminga bet tikriausiai nelabai paviko ir todel nera tokio bendro flow...bet pabaigoje klipo jau pasidare geriau kaskur nuo 1min17sec So it was some sort of horror story ? Pas moon man patiko bendra klipo tekme tikrai paprastas grazus darbas apie draugyste
    Savo taska skyriu moon.

C grupe
    Na daug apie sita grupe kolkas negaliu pasakyti
    JaKeGirl padare gera darba footage tikrai gerai parinktas klipas smagei ziurejosi jeigu dar pasimokiti lip sync tai butu apskritai wow efektas na nebent as taip manau
    na balso kolkas duoti negaliu gi nevertinsiu nepaziurejas priesininko darbo...

D grupe
    Tarpa Abalys ir Shurpik apsispresti kolkas negaliu nes vienas mane bande papirkti efektais kitas sukurdams tam tikra story...so leisiu man susiguleti tai galvoje ir gal galesiu kam nors taska is jusu skirti...

p.s why only my work weight 20 mb ?

Kad ir nepratęs vertinti, bet ačiū, kad pasidalinai nuomone. O kodėl darbas 20mb, o kitų aukščiau, gal teisėjai pasakys?

Aš pats parašysiu rytoj, nes nenoriu, kad kažkokiu būdu mano nuomonė įtakotų kažkieno kito nuomonę. O būna.

Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus
    Savo nuomonę apie visų dalyvių darbus išreikšiu po vydurnakčio. Taip pat atiduosiu ir savo balus, pagal mane, geriausiems.
    Alrighty, nekantriai lauksiu.

Forumo ligonis

Moon avataras
    Įstojimo data
    2007 04 25
    Vietovė
    Space
    Įrašai
    595
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    26
    A grupe:
    Is tikruju abieju darbai labai geri, ypac Miyatos darbas man labai primine maniski, t.y. pacia dvasia ^^. Bet kad ir koks artimas sirdziai jis buvo kazkaip jautes trukumas montazo srity, truputi pradejo jaustis monotoniskumas. Taciau realiai nesistebiu kodel, pati daina nedekinga ir matosi kad gana sunkoka. Zodziu smagus tavo darbas Miyata, bet bala skiriu denix2, nes jo darbas geriau buvo padarytas ir ciut ciut geriau perteike daina.

Nuuuuu RespectTM ko nekvietei absurdo pokemono? >.>

C grupe:
    Nelabai yra ka diskutuot, nes Abalio pimpio nera. Mano manymu sitos grupes daina buvo pati sunkiausia. Realiai dziaugiuos kad jos negavau Nes neisivaizduociau ka reiktu ten vaizduoti. Bet JakeGirl kaip pradedanciai gana padoriai isejo sukurti amv. Ir tai yra pagirtina, tikrai geras darbas (neskaitant lipsync'o, man ir paciai sunkiai tai einas >.>). Ateity pasistenk nenaudoti tokiu populiariu scenu is tokiu populiariu anime, jie jau ryskiai atsibode visiems, taip pat ir man >.> Netiketai bala gauna JakeGirl.

D grupe:
    Kaip ir A grupej buvo sunku issirinkt. Heh velgi sirdis linko ties Shurpik darbu del, kaip kad Knives minejo per preview, idealaus montazo, todel labai smagiai ziurejos. Bet ziauriai truko dinamikos, ziauriai! Taigi skiriu bala Abaliui. Labai gerai sukurei amv, viskas man patiko isskyrus tuos flashbackus. Jie gerai padaryti, nieko nesakau, bet per daug grubus ir kartais iskrisdavo is pacio video ~.~ Ir dar kaip ir JakeGirl, black rock shooter, cmon :F

Nemoku tiek daug ir ispudingai paasyti kaip Knives, tai sorry. Kazkaip neturiu ka per daug pasakyti apie gerus darbus ^^ Buvo labai smagu paziuret i visus. Sekmes visiems!

Ir Knives.................... PARASYK KNYGA, KA?!
    Paskutinį kartą taisė Moon : 2012-08-29, 21:55

17. Ačiū Knives, Abalys, denix2 dėkojo
    AZ Fairy

Absurdëh avataras
    Įstojimo data
    2011 03 21
    Vietovė
    irc.rizon.net/#Darkhold
    Įrašai
    621
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    21
    Citata Autorius Knives Žiūrėti skelbimus
    O kodėl darbas 20mb, o kitų aukščiau, gal teisėjai pasakys?
    na tiesiog bitreitas žemas ^^'
    0x646F6F6D39

Visa valdžia vaizduotei!
    denix2 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 19
    Vietovė
    Beyond Imagination
    Įrašai
    388
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Citata Autorius absurdas Žiūrėti skelbimus
    na tiesiog bitretas žemas ^^'
    mano footage kompe nebuvo per geriausias todel ir pamaniau, kad padidinus bireita kokybe nepageres....
    manau, kad pakankama kokybe kaip 1 min klipukui... nors galiu klysti
    “I reject your reality and substitute it for my own.”
    www.facebook.com/DenisO.art.

Narys
    RespectTM avataras
    Įstojimo data
    2011 01 03
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    51
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    10
    Citata Autorius denix2 Žiūrėti skelbimus
    So it was some sort of horror story ?
    Taip, ateityje bandysiu orientuotis į horror'ą. Jau net esu numatęs ką kursiu.

Citata Autorius Moon Žiūrėti skelbimus
    Nuuuuu RespectTM ko nekvietei absurdo pokemono? >.>
    I am not really into this.

Citata Autorius Alex Sugar Žiūrėti skelbimus
    B grupej toks kontrastas, tamsios ''zudynes'' pries sviesu gyvenima tikrai idomu palygint, turbut pats visur kitaip sinchrinciau, aisku lengva pasakyt - sunku padaryt
    LAWL...
    --
    Dont rush yourself, you will end up dead anyway.
    One day, i will get my revenge.
    It will never be the same again.

Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •