Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 33 iki 48 iš 51

FireBoyAMV kuryba

Narys
    wingweaver123 avataras
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Panes vezys
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Knives Žiūrėti skelbimus
    Jesus Fucking Christ. Iš kur aš traukiu žodžius. Tu rimtai? Leisk man tau padėti. Minėjai laiką.

O aš žinau kiek jis laiko praeditino, nes skaičiau jo OP.

Dabar supranti kodėl vietoj žodžio laikas, parašiau žodį metai? Negaliu patikėti, kad žmogus gali būti toks kvailas - tai prašyčiau nebetrolinti, nes čia mažiausiai tinkama vieta tam.

Viskas veikia taip, kad neišsigalvoji nesąmonių. Nuo pat pradžių niekas neturėjo problemų su tuo, kad tau tai patinka. Perskaityk praeito posto pabaigą, jeigu dar nedalingavo.
    o tu negali suprasti, kad tu be proto priekabus esi beja argumentu kuo amv better uz asmv (list if possible) please

Nope!
    Abalys avataras
    Įstojimo data
    2010 07 20
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    1.242
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    49
    Citata Autorius wingweaver123 Žiūrėti skelbimus
    o tu sugalvojai amv ideja, kad galetum teigti kas gali but, kas ne? kas tu toks/tokia, kad galetum uzdraust asmv kuryba arba nauju amv "subgenre" atsiradima? O.o no offense ofc

No no... srsly! Iš kur tu dabar ištraukei, kad aš siekiu uždrausti ASMV ir visus kitus amv sub-žanrus???
    O gal geriausia... išvis... užteks šio nonsense b.s! Nefloodinam temos, nes jau gaunasi off-topic.

Narys
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Telšiai
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Yra taip AMV galima kurti su sava istorija, bet tada tai tampa storyline, ir savaime virsta ASMV, juk ASMV ne vien dėl garsų ir subtitrų pavadintas. Nepatinka tas ? Eikit aiškinkitės su LoosecontroiPL, kuris reformavo sistemą. Kad kelis darbus pakūrėte nereiškia, jog esat veteranai, man rinktis ar jūsų klausyt ar AMV evoliucionieriaus bei šio žanro pradininko...

Ruduo.
    aKi avataras
    Įstojimo data
    2007 10 24
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    333
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    20
    Citata Autorius FireBoyAMV Žiūrėti skelbimus
    Yra taip AMV galima kurti su sava istorija, bet tada tai tampa storyline, ir savaime virsta ASMV, juk ASMV ne vien dėl garsų ir subtitrų pavadintas
    Mano kuklia nuomone AMV apibrėžia viską, ką galima sukurti suplakus anime iškarpas ir muziką. Toliau skirstyti galima nebent į subžanrus, tarkim story ir mix. Tiesiog per mažas skirtumas tarp AMV ir kaip tu vadini ASMV, kad reiktų juos laikyti atskirai.

Dėkui aKi, pagaliau nors vienas detaliai paaiškino. Ačiū iš dalies galiu sutikt, įsivaizduoju kaip tau žiūrisi, bet vėlgi skonio reikalas Youtubėje turiu 1700 fanų, kuriems tai patinka, nemesiu tokio stiliaus, vien dėl to, jog keliems žmonėms užkliuvo, bet už tokias pastabas dėkoju, kitą kartą vengsiu klaidų iš techninės pusės.
    Niekam tavo stilius nekliūna ir niekas tau nenori uždrausti kurti savaip. Jei gauni pakankamai publikos dėmesio kurdamas tokio tipo AMV, tai puiku. Tiesiog mes matom, kad nebūdamas pradinukas AMV kūrime galėtum įtikti ir tai publikos daliai, kuriai patinka kitokie AMV. Bent man būtų įdomu susilaukti "tokio kaip mes mėgstam" tipo amv iš tavęs. O ir nejaugi pačiam nebuvo kilęs noras paeksperimentuoti? :>

AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Yra taip AMV galima kurti su sava istorija, bet tada tai tampa storyline, ir savaime virsta ASMV, juk ASMV ne vien dėl garsų ir subtitrų pavadintas. Nepatinka tas ? Eikit aiškinkitės su LoosecontroiPL, kuris reformavo sistemą. Kad kelis darbus pakūrėte nereiškia, jog esat veteranai, man rinktis ar jūsų klausyt ar AMV evoliucionieriaus bei šio žanro pradininko...
    Tu gal nieko neklausyk, susirink faktus ir mastyk už save. Pažiūrėk youtube'je kiek Rebecca Black turi subscriberių. Hard enough? Žodžiu, jau į kvailus vandenius pradėjai leistis. Tai žlugęs, kvailas nukrypimas, kuris su laiku praeis. Pavadinimas net kreivas, tai tas pats kas pridėti "S" raidę prie "Movie".

"SMovie!" - dabar žmonės žinos, kad tai "Storyline Movie!". Tarsi prieš šitą "S" raidė, filmai neturėjo storyline. Vadinkim gal daiktus tikraisiais vardais? AMVWV (AMV with voiceovers) arba AMVWS (AMV with subtitles), AMVST (AMV sub-par trailers) arba visų jų mišiniu. Tiesiog...

It just blows my mind.
    Paskutinį kartą taisė Knives : 2012-08-27, 16:20 Priežastis: Great Minds think alike.

6. Ačiū VikiChan dėkojo
    .MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    AMV galima kurti su sava istorija, bet tada tai tampa storyline, ir savaime virsta ASMV, juk ASMV ne vien dėl garsų ir subtitrų pavadintas.
    Which was my point from the start - tas asmv nuo paprasto, 'story' žanro amv skyriasi tik neištrauktu garso takeliu ir subtitrais, kas neatrodo estetiškai. Tikras talentas - aiškiai papasakoti istorija nauduojant mažiausiai priemonių ir papasakoti taip, kad ja suprastų betkoks žiūrovas. Bet jeigu visa esmė perduota su subtitrais bei įgarsinimu, kam tada trugdyti žiurovui su kažkokia ten daina bei vaizdo filtrais? Man rodos jūs kažkaip nelabai suprantat music video dalies iš AMV termino.
    Paskutinį kartą taisė Squalleh : 2012-08-27, 00:48 Priežastis: UPD: Ahah, kartu su Knives beveik ta pati parašem (:

Narys
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Telšiai
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Ištrinkit mano šią giją

Narys
    wingweaver123 avataras
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Panes vezys
    Įrašai
    39
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius Abalys Žiūrėti skelbimus

No no... srsly! Iš kur tu dabar ištraukei, kad aš siekiu uždrausti ASMV ir visus kitus amv sub-žanrus???
    O gal geriausia... išvis... užteks šio nonsense b.s! Nefloodinam temos, nes jau gaunasi off-topic.
    ai sorry ne taip perskaiciau tavo ankstesni posta, siek tiek pavarges po ganetinai sunkaus savaitgalio bet vistiek nk pikto nenorejau tai nesijauciu del nieko kaltas, o del mano posto irgi ne taip supratai, as taip neteigiu. tiesiog jei amv jau bus su AISKIU IR RYSKIAI BEI PLACIAI ISDESTOMU storyline (ta prasme viskas apie ta story ir tesisuka) jis jau skaitysis kaip asmv. aisku jei pavadinsi ir amv nieks per galva uz tai neduos gal ir primaliau bsk shit cia bet tikiuos pagr. esme supratai ok manyciau uzteks cia floodintis, labanakt

Tu gal nieko neklausyk, susirink faktus ir mastyk už save. Pažiūrėk youtube'je kiek Rebecca Black turi subscriberių. Hard enough? Žodžiu, jau į kvailus vandenius pradėjai leistis. Tai žlugęs, kvailas nukrypimas, kuris su laiku praeis. Pavadinimas net kreivas, tai tas pats kas pridėti "S" raidę prie "Movie".

"SMovie!" - dabar žmonės žinos, kad tai "Storyline Movie!". Tarsi prieš šitą "S" raidė, filmai neturėjo storyline. Vadinkim gal daiktus tikraisiais vardais? AMVWV (AMV with voiceovers) arba AMVWS (AMV with subtitles), AMVST (AMV sub-par trailers) arba visų jų mišiniu. Tiesiog...

It just blows my mind.
    lol amv tai anime music video, o music video nebutinai turi tureti storyline, taigi kodel negalima pavadinti anime music video su story asmv? argi uzdrausta? ir skirtumas yra kur music video be story ir music video su story ir ten i lankas nugrybavai su savo overvoicu pavadinimais tai gal pradekim wadint su visu efektu pavadinimais kaip pvz AOBBCGMMV (anime overlayed black and white and brightened cookie cutter gradient maped music video D).

p.s. nuo movie ir music video didelis skirtumas. labanaktis (cia ne izeidimas, rimtai einu miegot xD)
    Paskutinį kartą taisė Squalleh : 2012-08-27, 01:20 Priežastis: Specialiai tau yra sukurta knopkė pranešimo taisymui bei pildymui. Nauduokis ją.

Visa valdžia vaizduotei!
    denix2 avataras
    Įstojimo data
    2008 04 19
    Vietovė
    Beyond Imagination
    Įrašai
    388
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    22
    Visiskai uzfloodinom fireboy tema....manyciau reiktu sukurti atskira tema "amv apraiskos" ar kazkas panasaus ir ten perkelti visa sita diskusija apie visus nonsensus... cuz i dont see any difference between amv ir asmv
    “I reject your reality and substitute it for my own.”
    www.facebook.com/DenisO.art.

.MØNSOON.

Squalleh avataras
    Įstojimo data
    2009 01 12
    Vietovė
    N-Zone
    Įrašai
    2.121
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    72
    Gijos netrinsiu, paliksiu kaip pavyzdį tolimesniems 'asmvšnikams'. Bet visa floodą po šito pranešimo naikinsiu. Ypač tai liečia poną wingweaver123.

Rimtas forumo narys
    Dwesk avataras
    Įstojimo data
    2008 12 27
    Vietovė
    Anime Zona
    Įrašai
    176
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    13
    Jūs geriau to pačio šūdo nemalę apie ASMV ar subų neskaičiavę, pakomentuotumėt pačius video vienu postu, tai nors nebūtų beprasmiškos diskusijos užvirę, nors Knives ir pakomentavo Fireboy darbus, bet su tuo "ASMV" tokią kvailą diskusiją užvirė, kad poto visi pamiršot apie ką tema. O Kazu nepavydėk, kad 200 subų už tave daugiau turi

Narys
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Telšiai
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Citata Autorius aKi Žiūrėti skelbimus
    Niekam tavo stilius nekliūna ir niekas tau nenori uždrausti kurti savaip. Jei gauni pakankamai publikos dėmesio kurdamas tokio tipo AMV, tai puiku. Tiesiog mes matom, kad nebūdamas pradinukas AMV kūrime galėtum įtikti ir tai publikos daliai, kuriai patinka kitokie AMV. Bent man būtų įdomu susilaukti "tokio kaip mes mėgstam" tipo amv iš tavęs. O ir nejaugi pačiam nebuvo kilęs noras paeksperimentuoti? :>
    Turiu kelis darbus trumpesnius kompiuteryje, bet neviešinu, nes gan seni ir manau galiu padaryt geriau. Na dabar jau antra savaitė dirbu ant pilno AMV su storyline, kadangi planuoju su juo atstovaut, kaip friendly battle tarp team'ų, žadu nedėt nei garsų, nei subtitrų, nes jie netiks. Tai manau atitiks kriterijus apie kuriuos šnekate. Taip esu ekspermentaves, nedrįsčiau lygint jei nebūčiau... Kalbant apie ar man patinka kurt AMV, tai taip (priklauso nuo muzikos ir idėjos). Žodžiu, greitu metu nusimato "tokio kaip jūs mėgstat" AMV iš manęs. Manau šį pasidalinęs neapsikvailinsiu, kaip su kitais:> Ačiū dar kartą.

AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Citata Autorius Dwesk Žiūrėti skelbimus
    O Kazu nepavydėk, kad 200 subų už tave daugiau turi
    Spoileris:
    Subscriberiai mano asmeniniu požiūriu nereiškia nieko, tai dėl jų gausos ar negausos - atitinkamai - nėra ko pavydėti ar juoktis. Nebent kalama iš ten pinigų, kas šiuo atveju tikrai not the case. Dar vienas dalykas dėl ko vienam ar kitam būtų svarbūs subscriber'iai - tai jeigu "gyvenama" youtube'je. Ta prasme - darbai viešinami būtent per šį tinklapį ir laukiama komentarų būtent iš ten. Tai tik tuo atveju, jeigu koncentruojamasi išskirtinai ten. Tada plius minus suprantu, nes sveikoji konkurencija (kad ir kaip man tai būtų keista) tarp kūrėjų tampa paremta darbų peržiūrų skaičiais.
    Kūrėjams kurie nesivaiko mados, ir nepakliuvo į šį burbulą (į tai įeina pasaulio geriausieji editoriai, bei tie, kurie kūrė AMV dar prieš youtube'j sprogstant) ši tendencija nekaso visiškai. Jie naudojasi forumais, ir dalyvauja konkursuose, turėdami youtube paskyras, nes tai tiesiog patogu. Būtent konkursuose buvo pristatyti geriausieji pasaulio darbai, ir būtent ten jie bus pristatomi. Būtent konkursuose ir forumuose tu gali sulaukti tikros, gilios, konstruktyvios ir - svarbiausia - reikšmingos kritikos, bei nuomonės. Youtubeje nuomonė - juokas per ašaras. Bevertė.

Kaip pavyzdį paieškojau Umikos kanalo (pora jos klipų parodžiau puslapyje prieš šį) - štai jis. Kaip manai, nors kartą po savo darbu ji parašė "Subscribe, please"? Youtube jai tik priemonė padaryti savo darbus labiau prieinamus. Jai iš tikrųjų svarbi tik kitų AMV autorių nuomonė, nes ji nesistengia apgauti savo saviraiškos poreikio, užpildydama šią skylę fan'ų kiekiu.
    "Fan'ų". Atkreipk dėmesį į šį žodį. Įsivaizduok, jeigu, tarkim, D&D geek'as pradėtų filmuoti savo stalo žaidimus ir talpinti youtubej'e, bandydamas gauti "fan'ų". Jis juos gauna. Tada, matydamas, kad fan'ų kiekis auga - jis pasikviečia kitus D&D geek'us surengti bendrą mačą. Po patalpinimo, visi mato, kaip jų "fan'ų" kiekiai pradėjo augti. Jam tai patinka. Jis pradėjo ieškoti būdų, kaip išsiskirti, ir kaip padaryti D&D partiją smagesnę, nors prieš tai per visus dešimt metų žaidimo partijų, jam to niekad neprireikė. Bet nauji "fan'ai" jam patinka labiau. Kas atsitiko? Na, viskas labai paprasta. Jis niekad ir neieškojo bendraminčių, su kuriais galėtų apie D&D šnekėti valandų valandas, jam reikėjo "fan'ų". Jo personos "fan'ų". Jis žinojo, kad niekad netaps didžiule roko žvaigžde, ar labai žinomu žmogumi. Bet. Kažkur pasąmonės kamputyje jis tikėjo, kad gali tapti savo kiemo žvaigžde. Ir jam to reikėjo.

Tiesiog labai trumpai apie subscriberius, ir jų siekiančius.

Turiu kelis darbus trumpesnius kompiuteryje, bet neviešinu, nes gan seni ir manau galiu padaryt geriau. Na dabar jau antra savaitė dirbu ant pilno AMV su storyline, kadangi planuoju su juo atstovaut, kaip friendly battle tarp team'ų, žadu nedėt nei garsų, nei subtitrų, nes jie netiks. Tai manau atitiks kriterijus apie kuriuos šnekate. Taip esu ekspermentaves, nedrįsčiau lygint jei nebūčiau... Kalbant apie ar man patinka kurt AMV, tai taip (priklauso nuo muzikos ir idėjos). Žodžiu, greitu metu nusimato "tokio kaip jūs mėgstat" AMV iš manęs. Manau šį pasidalinęs neapsikvailinsiu, kaip su kitais:> Ačiū dar kartą.
    Labai šaunu, lenkiu galvą.

15. Ačiū Absurdëh dėkojo
    Narys
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Telšiai
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Prieš metus darytas ir nedabaigtas AMV. Gal kam patiks

AZ rėmėjas
    Knives avataras
    Įstojimo data
    2010 04 04
    Vietovė
    Paramparam
    Įrašai
    240
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    18
    Pažiūrėjau, ten pas tave kanale pilna tų "nedabaigtų" AMV. Oficialai tokios atkarpos vadinamos "AMV beta". Skirtos, dažniausiai, kažką išbandyt, arba šiaip užėjus trumpam norui palipdyt. Dainos jėgą atspindėjai puikiai. Apskritai, tu jauti dainas ir jų keliamas emocijas. Tą jau pastebėjau. Šiek tiek su sinchronu vietomis bėdos (būgnai 0:21 - 0:23). Vizualiai atrodo per prastai kaip 720p. Viskas per daug ryšku. Abejotinas mask'ų reikalingumas (0:09+). Klipas vizualiai lyg dinamiškas, bet stimuliuoja statiškai - visur smūgiuojantis shounen berniukas. Aišku nepatiko ir voiceover'is pradžioje.

Pažiūrėjau ir kitas kanale esančias beta's (žinoma praskipinus subtitruotus AMV). Labiausiai patiko "I walk this empty street". Bendrai paėmus visus darbus - labai smagu, kad naudojiesi kamera, nes daug editorių ją tarsi pamiršta. O aš didelis kameros mėgėjas. Tai kaip dideliam kameros mėgėjui leisk pagirti už tai. Visgi, naudoji per daug švelnią kamerą, ir kartais tiesiog apskritai jos per daug. Aš nesergu jūros liga, bet pažiūrėjus tris minutes į tokią plaukiojančią kamerą - skrandį pradėtų kratyti. Viskas su saiku. Leisk susikoncentruoti į tai kas vyksta.

Narys
    Įstojimo data
    2012 08 24
    Vietovė
    Telšiai
    Įrašai
    41
    Įrašo Ačiū / Patinka
    Reputacija
    0
    Pažiūrėjau, ten pas tave kanale pilna tų "nedabaigtų" AMV. Oficialai tokios atkarpos vadinamos "AMV beta". Skirtos, dažniausiai, kažką išbandyt, arba šiaip užėjus trumpam norui palipdyt. Dainos jėgą atspindėjai puikiai. Apskritai, tu jauti dainas ir jų keliamas emocijas. Tą jau pastebėjau. Šiek tiek su sinchronu vietomis bėdos (būgnai 0:21 - 0:23). Vizualiai atrodo per prastai kaip 720p. Viskas per daug ryšku. Abejotinas mask'ų reikalingumas (0:09+). Klipas vizualiai lyg dinamiškas, bet stimuliuoja statiškai - visur smūgiuojantis shounen berniukas. Aišku nepatiko ir voiceover'is pradžioje.

Pažiūrėjau ir kitas kanale esančias beta's (žinoma praskipinus subtitruotus AMV). Labiausiai patiko "I walk this empty street". Bendrai paėmus visus darbus - labai smagu, kad naudojiesi kamera, nes daug editorių ją tarsi pamiršta. O aš didelis kameros mėgėjas. Tai kaip dideliam kameros mėgėjui leisk pagirti už tai. Visgi, naudoji per daug švelnią kamerą, ir kartais tiesiog apskritai jos per daug. Aš nesergu jūros liga, bet pažiūrėjus tris minutes į tokią plaukiojančią kamerą - skrandį pradėtų kratyti. Viskas su saiku. Leisk susikoncentruoti į tai kas vyksta.
    Hehe Ačiū... Nesustosiu aš daryt subtitruotų AMV, bet manau čia juos talpint leisit, taip? galų gale gal atsiras, kurie paseks mano pėdomis. Taip trumpi klipukai vadinami betomis, tačiau čia mep part'ai (Tam sukurtas šis youtube kanalas). Ilgų video toli gražu tiek ne pan cropinčiau, nes pačiam nuo šių 11 sec jau galvą suka

Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis

Šios gijos žymos

Bookmarks

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo įrašus
  •